9 найкращих дешевих хостингових компаній VPS в 2020 році – потужність бюджету

9 найкращих дешевих хостингових компаній VPS в 2020 році – потужність бюджету

9 найкращих дешевих хостингових компаній VPS в 2020 році – потужність бюджету

VPS – це крок від спільного хостингу, але ви можете знайти солідні пропозиції, щоб зберегти потужне оновлення у межах свого бюджету.


Якщо ви користуєтеся сайтом з великим обсягом або просто потрібна додаткова продуктивність, хостинг VPS – це шлях.

найкращий хостинг для малого бізнесу

Пошук дешевого варіанта хостингу VPS – це завдання, яке потребує певного врахування. Поточна ставка в галузі для угод VPS становить близько 30 доларів на місяць, але дешевий сервер VPS може бути, якщо ви знаєте, де шукати.

Однак також розумно подумати про деякі конкретні вимоги, які ви маєте щодо розміщення сайту. Наприклад, варто запитати:

 • Вам потрібен хостинг Windows, чи достатньо хороша операційна система Linux?
 • Чи потрібний хостинг, або ви можете самостійно підтримувати сервер?
 • Яка пропускна здатність потрібні вашим сайтам?
 • Який загальний рівень кваліфікації для роботи з кореневим доступом, панеллю управління, оболонкою SSH та конфігурацією клієнта / сервера FTP?

Наприклад, можливо знайти недорогого постачальника послуг VPS, який також включає допомогу з керованим VPS-хостингом. Якщо ви не дуже кваліфікований як адміністратор сервера, вам потрібно буде зробити його пріоритетним під час перевірки планів VPS. З пильним поглядом на те, що вам абсолютно потрібно і що пропонує постачальник послуг хостингу, ви маєте змогу знайти плани хостингу VPS, які не порушать ваш бюджет.

1. Хостинг A2

хостинг vps хостинг

Найнижча ціна: 5 доларів на місяць за повністю некерований VPS

Час реакції: 279 мс

Пробіг: 99,66%

Переглянути плани A2Hosting

Як і багато варіантів у цьому списку, найдешевша пропозиція VPS від A2 спрямована безпосередньо на людей, які мають технічні навички, необхідні для віддаленого входу в систему та обслуговування без допомоги. Існує можливість керованих послуг, доступних від A2 хостингу, але це коштує значно дорожче, перераховуючи 35 доларів на місяць.

Пропозиція низького класу досить обмежена з точки зору продуктивності. У вас буде доступ лише до одного ядра процесора, але ви можете заплатити трохи більше, щоб отримати додаткові ресурси, такі як більше ядер, дисковий простір і оперативна пам’ять. Ми не рекомендуємо запускати високоефективний веб-сайт на найнижчому рівні від A2, але він є надійною пропозицією для тих, хто просто повинен стати статичні сторінки або повинен використовувати основні динамічні сценарії в PHP.

Це не означає, що продуктивність жахлива. Ви отримаєте безкоштовний накопичувач SSD зі своїм планом. A2 також пропонує доступ до Cloudflare, щоб забезпечити додаткову стабільність та безпеку. Конфігурація сервера також дуже швидка, займає всього кілька хвилин. Багато функцій, наприклад cPanel, також є доповненнями.

За ціною також дуже важко поскаржитися на швидкість. З часом відгуку до 300 мс, вам доведеться поставити на сервер гарну версію WordPress, перш ніж час завантаження стане посереднім. Зареєструвавшись всього в 5 доларів, A2 справедливо заробляє місце вгорі будь-якого списку доступних пропозицій VPS. Також є гарантія повернення грошей.

Переглянути повний огляд A2Hosting

2. iPage

ipage vps хостинг

Найнижча ціна: $ 19,99 на місяць

Час реакції: 708 мс

Пробіг: 99,75%

Переглянути плани хостингу iPage

Люди на iPage не захоплюються, пропонуючи абсолютно безболісні хостингові плани щодо забруднень. Натомість компанія зосереджується на наданні того, що найкраще можна охарактеризувати як достатньо хороший варіант, який по достоїнству перевищує стандарт індустрії веб-хостингу в розмірі 30 доларів на місяць для VPS..

На сьогодні найбільшим плюсом використання iPage є те, що вони пропонують керовану технічну підтримку та підтримку клієнтів за їх ціною. Якщо ви переживаєте за те, щоб залишитись у пустелі із сервером, який ви не можете підтримувати, це велика справа. З цієї причини iPage може бути ідеальним для маркетологів, дизайнерів та агентств, яким потрібно трохи допомогти, коли техніка починає діяти.

За ваші 20 доларів ви отримуєте одноядерний сервер, 40 Гб місця для зберігання, один ТБ пропускної здатності та безкоштовну установку cPanel. З іншого боку, жодні сервери Windows не пропонуються, і навіть пропозиції Linux обмежені CentOS. Ви також матимете справу з дещо датною установкою стека LAMP, зосередженою на PHP 5.

Що пропонує iPage, мабуть, не найкращий варіант для людей, яким потрібна цінова пропозиція, яка не входить у графік. Якщо вам просто потрібно отримати базові можливості хостингу та динамічного сценарію за розумну ціну, це непогано. Додайте підтримку безкоштовних керованих сервісів, а iPage – відмінний вибір для клієнтів, які обізнані з цінами, яким час від часу потрібна невелика допомога..

Переглянути повний огляд iPage

3. Сонник

dreamhost vps хостинг

Найнижча ціна: $ 10 на місяць

Час реакції: 418 мс

Пробіг: 100%

Переглянути плани хостингу Dreamhost

Одна з найбільших сильних сторін Dreamhost полягає в тому, що вони досить близькі до веб-хостинг-послуг із повним набором послуг. Вони продають доменні імена, і вони пропонують хостинг-пакет VPS в розмірі 10 доларів, який включає повністю нерегульовану пропускну здатність. Якщо вам потрібно придбати IP-адресу в блоці IPv4, вони також вас закриють.

Оскільки це стає все більш поширеним, ви також можете очікувати, що ваш сайт буде працювати на дуже чутливих накопичувачах SSD. Базовий план включає лише 10 ГБ місця на диску, тому люди з сайтів, які містять більшу кількість медіа, можуть захотіти шукати в іншому місці.

Dreamhost також є повністю керованим постачальником послуг, і 10 доларів на місяць – це далеко і найдешевша ціна, яку ви знайдете за це. Їхній персонал із обслуговування клієнтів також доступний для виклику на місцях цілодобово.

Основним плюсом є безкоштовна пропозиція компанії автоматизованих резервних копій для сайтів WordPress. Ви не отримаєте сервер Windows. З іншого боку, вони роблять додавання оперативної пам’яті для віртуалізованих примірників досить простим, хоча це, очевидно, коштує.

Перебіг – твердий. Ви також можете очікувати, що ваша система буде дуже чуйною. Якщо ви шукаєте щасливе середовище між керованими послугами, швидкістю та ціною, Dreamhost знаходить дуже хороший баланс.

Переглянути повний огляд Dreamhost

4. Господарські вітри

хостинг віндс хостинг vps

Найнижча ціна: $ 4,59 на місяць за некерований хостинг на базі Linux

Час реакції: 1,093 мс

Пробіг: 100%

Переглянути плани хостингу

Ще один запис в дуже низькому кінці цінової шкали – Hostwinds. Компанія пропонує 4,49 дол. США за некеровані послуги, але також є 10,99 доларів США для керованого веб-хостингу. Нижній рівень систем включає одноядерний процесор з VPS, 30 ГБ дискового накопичувача на основі SSD, один ТБ пропускної здатності та один ГБ оперативної пам’яті.

Найбільша перевага для Hostwinds полягає в тому, що вони також пропонують системи Windows на додаток до Linux. Вони надають цілодобову підтримку клієнтів, але компанія вважає за краще, щоб користувачі перейшли до її чатової системи. Ви можете робити перекази безкоштовно і отримати допомогу з цим.

Продуктивність знаходиться на межі неприйнятного, початковий час відповіді перевищує одну повну секунду. Вони включають брандмауер корпоративного рівня, а середовище динамічного сценарію – це сучасна система PHP 7. Безпека може призвести вас до Hostwinds, як це може бути потреба в керованих хостингових послугах, але в іншому випадку, ми вважаємо, що клієнти можуть знайти кращі пропозиції в однакових цінових рівнях.

Переглянути повний огляд Hostwinds

5. 1і1 IONOS

Хостинг 1 і 1 ionos vps

Найнижча ціна: $ 2 на місяць за некерований хостинг на базі Linux

Час реакції: 918 мс

Пробіг: 100%

Перегляд 1&1 Хостинг-плани IONOS

Ціна настільки ж дешева, як ви збираєтеся знайти в бізнесі, і, напевно, вам цікаво, що може бути улов. На сьогодні найбільша увага полягає в тому, що ви матимете доступ лише до одного віртуального процесора та пів гіга оперативної пам’яті. Також місце для зберігання, не дивно, становить лише 10 ГБ, але це принаймні SSD.

Ви отримуєте лише список поширених операційних систем Linux за ваші $ 2. Вражаюче, однак, ви можете вибрати центри обробки даних в Америці, Німеччині чи Іспанії.

Переглянути повністю 1&1 огляд IONOS

6. Хмара AWS

амазонський ліхтарик

Початкова ціна: 3,50 долара на місяць

Час реакції: 500 мс

Пробіг: 99,99%

Переглянути плани хмарного хостингу AWS

У найсуворішому сенсі, пропозиція Amazon – це не справжнє хостинг-рішення VPS. Однак, використовуючи масштабну хмарну архітектуру компанії, AWS Cloud пропонує безперебійний досвід, який працює майже так само, як і звичайний VPS.

Важко перемогти ціну в розмірі 3,50 доларів на місяць, хоча суперечка полягає в тому, що ти потрапляєш у навколишнє середовище на 100% некероване. AWS Cloud створений для хардкор-технологій у великих міжнародних компаніях, і налаштування є надзвичайно невблаганним для людей, які, принаймні, знаходяться на високому-проміжному рівні знань, що працюють з операційними системами, віддаленим доступом та іншими компонентами.

План оплати праці може бути дуже приємним для людей, які потребують масштабованості на дешевих. Це означає лише оплату циклів процесорів, і це може бути привабливим для підприємств, які займаються такими речами, як продаж зимових свят. Якщо ви не хочете масштабувати свою систему, щоб задовольнити попит і платити, щоб зберегти цю шкалу протягом міжсезоння, тоді AWS варто довго переглянути.

Основна перевага полягає в тому, що ви можете встановити все, що завгодно, на свій примірник. Якщо ви хочете запустити Node.JS замість PHP, вибийте себе. З цієї причини це хороший варіант для висококваліфікованих фахівців, які знають, як віддалено налаштувати сервери. Для всіх інших, мабуть, розумно шукати в іншому місці.

Переглянути повний огляд AWS Cloud

7. Хмара Алібаба ECS

хостинг Alibaba хп vps

Найнижча ціна: 4,50 долара за 1 ТБ передачі даних

Час реакції: 2000 мс

Пробіг: 100%

Перегляньте плани хостингу системи Alibaba Cloud ECS

Alibaba найкраще вважає китайську версію Amazon, і не дивно, що компанія також потрапляє у подібні пропозиції з хмарним VPS. Ціноутворення є дешевим брудом, і це хороша відправна точка для оплати пропускної здатності на основі лише використання. Користувачі отримують один віртуалізований процесор, один ГБ пам’яті та 40 Гб SSD пам’яті за ціну. Це багато дискового простору за долар. Компанія також зобов’язана використовувати процесори серії X5 Intel Xeon серії E5.

Часи реагування за межами Азії, очевидно, погані. Якщо ви налаштовуєте сервери для людей в Азії чи Австралії, ви можете наблизити число до того, що ви бачите з AWS.

Якщо настройка AWS Cloud видається непривітною для користувачів, тоді будьте готові до прямо налаштованого користувачем інтерфейсу від Alibaba. Пошук точного варіанту для ваших потреб VPS-хостингу може стати проблемою. Якщо ви шукаєте альтернативу AWS Cloud, Alibaba, можливо, варто переглянути. Якщо у вас немає технічних відбитків, щоб самостійно сортувати процес налаштування, ви захочете продовжувати полювання.

Що таке VPS і чому це не завжди дешево?

Відносно того, що він намагається випереджати, хостинг VPS насправді коштує дешево. Хоча галузевий стандарт у розмірі 30 доларів на місяць може здатися не надто доступним, особливо порівняно з деякими хостинговими варіантами, такими як хмарні сервери та спільний хостинг, це хороша пропозиція порівняно з тим, що ви побачите від спеціалізованих хостингових компаній. Повністю виділений сервер може коштувати від декількох сотень до кількох тисяч доларів на місяць, залежно від типу машини, на якій буде виконуватися хостинг.

VPS хостинг багато в чому продукт, орієнтований на людей, які хочуть розділити різницю. Їм потрібно щось дешевше, ніж виділений сервер, але вони все одно хотіли б мати щось, що дає їм повний доступ до кореневих систем, можливість встановити власне програмне забезпечення та широкий адміністративний контроль.

Що саме таке VPS, значить?

Віртуалізація – це процес, коли компанія розподіляє ресурси фізичної машини на ряд віртуальних приватних серверів. Кожен з цих віртуалізованих екземплярів здатний забезпечити незалежну та повністю функціональну версію:

 • Операційна система
 • Середовище веб-сервера
 • Повна файлова система

Іншими словами, це повністю операційний комп’ютер, який функціонує в розділі на значно більшій машині. Не рідкість хост-машин має сотні процесорних ядер, багато терабайт пам’яті та завантаження оперативної пам’яті. Здавлення цих ресурсів до ряду віртуалізованих серверів означає, що компанія може пропонувати сервери для декількох сотень клієнтів, не будуючи спеціальної машини для кожного.

Вам може бути цікаво, чому VPS не завжди дешевший. Найважливішим для компаній, що підтримують VPS-сервери, є те, що вони мають забезпечити трохи технічної та споживчої підтримки. Дешевий VPS-хостинг майже завжди некерований, а це означає, що витрачається багато на підтримку рівняння. Компанії також часто обробляють інші функції, щоб зменшити витрати, включаючи надання:

 • Менше ядер CPU
 • Менше пам’яті
 • Зменшена масштабованість
 • Ліцензії на панелі управління з відкритим кодом або з забрудненням, дешеві
 • Безліцензійне програмне забезпечення, зокрема стек LAMP

Вони також можуть уникати пропозицій таких речей, як:

 • Windows VPS
 • Захист DDoS
 • SSD-накопичувачі
 • Виділені ресурси

Ніщо з цього не є по суті жахливим. Якщо ви розміщуєте один веб-сайт, який не отримує багато трафіку або потребує великої потужності для обробки, це чудовий спосіб заощадити гроші.

Чого очікувати від дешевого постачальника VPS

Знайти доступну VPS хостинг-компанію неможливо, але вам доведеться піти на компроміси. У більшості випадків ви будете мати Linux VPS, а не сервери Windows. Місце для зберігання може також бути досить обмеженим, як правило, від 10 до 40 ГБ. Це не буде проблемою для більшості веб-сайтів, але це може створювати проблеми в міру зростання веб-сайту. Ви також будете обмежені кількома дистрибутивами Linux, такими як Ubuntu, CentOS або Debian.

Відсутність керованої допомоги з дешевими постачальниками послуг хостингу VPS може стати проблемою для менш досвідчених користувачів або досвідчених користувачів. Керований хостинг орієнтований на людей, яким потрібна деяка допомога з налаштуваннями та усунення несправностей. У некерованому середовищі ви майже на самому собі, як би ви були з фактичною машиною, яка сиділа в кімнаті. Зокрема, віртуальна машина знаходиться на фактичній машині, до якої ви маєте віддалений доступ, і вона може представляти свій власний набір проблем, якщо такі функції, як SSH та FTP, стануть невідповідними.

Зазвичай не рекомендується людям, які не мають досвіду адміністратора Linux, купувати дешевий сервер VPS. Якщо ви не зможете отримати справу про вбивство на керованому сервері, робота маркетолога або агентства, що намагається керувати сервером, може стати безладом. Найкращі пропозиції VPS не виправдовують вивішування на суху без технічної підтримки. Якщо вам не дуже зручно працювати з CLI та в інтерфейсі типу PuTTY, ви абсолютно захочете отримати повністю керований план хостингу.

З іншого боку, недорогий VPS – чудовий спосіб заощадити гроші, якщо у вас є необхідні навички для його обслуговування. Дешеві сервери VPS можуть допомогти вам зекономити сотні доларів, особливо якщо вам потрібно запустити кілька з них.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector