A2 проти GoDaddy.com Хостинг – Порівняйте ціни та плани – травень 2020 року

A2 проти GoDaddy.com Хостинг – Порівняйте ціни та плани – травень 2020 року

A2 проти GoDaddy.com Хостинг – Порівняйте ціни та плани – травень 2020 року

Якщо ви порівнюєте дві великі імена, давно приймаючі компанії, важко знайти індивідуальні риси та характеристики кожної компанії. Коли обидві компанії пропонують широкий спектр пакунків, подібні гарантії безперервного часу та настроювані варіанти роблять рішення ще більш складним.


Як тільки ви зрозумієте, що потрібно вашому бізнесу для вашого веб-сайту, вам буде набагато простіше прийняти рішення про ідеального хоста веб-сайту. Порівнюючи функції компанії, швидкість, тривалість роботи та час простою та вписуючи параметр у свій бюджет, допоможе прийняти найкраще можливе рішення.

А2 хостинг

Хостинг A2 незмінно був найкращим вибором якості хостингу, починаючи з 2003 року. Деякі джерела вважають їх необмежену кількість дискового простору та необмежену пропускну здатність як високо цінувані функції.

 • Ціноутворення: Хостинг A2 пропонує безліч варіантів хостингу.
  • Спільний хостинг: Пакети зазвичай починають 7,99 дол. США, але хостинг A2 пропонує код купона, який знижує ціну до 3,92 долара на місяць.
  • VPS хостинг: пакет початкового рівня починається від 5 доларів на місяць.
  • Хостинг для торговельних посередників: починаючи з 19,99 дол. США перед будь-якими купонами, але їх наявні коди зазвичай знижують ціну до 13,19 дол. На місяць.
  • Виділений хостинг: попередньо знижена ціна в 119,99 дол. США на місяць знижується до $ 99,59 на місяць після застосування купона.
 • Підтримка клієнтів: A2 пропонує цілодобове обслуговування клієнтів через телефонні дзвінки, серверні квитки або чати в реальному часі, клієнти хвалять їх послугу.
 • Швидкість: Високопродуктивна платформа SwiftServer дозволяє A2 хостингу їм пропонувати пакети Turbo, які завантажують ваші сторінки до 20 разів швидше. A2 хостинг також пропонує твердотілі накопичувачі на всіх рахунках клієнтів.
 • Цінність: Компанія включає SSD, доступ до cPanel для всіх клієнтів, що користуються спільним хостингом, і широкий спектр налаштованих варіантів для їх хостингу та перепродажу клієнтів.
 • Особливості: Вони мають високий рівень безпеки з антивірусним захистом, автоматичним резервним копією на сервері, включеним процесором cPanel та безліччю варіантів програмного забезпечення, інтеграції платформ та іншого, щоб відповідати кожному бізнесу.
 • Перебіг / час: Хостинг A2 обіцяє клієнтам 99,9 відсотків часу роботи, а також дозволяє клієнтам вибирати центр обробки даних із приватних сайтів у Мічигані, Амстердамі та Сінгапурі.

GoDaddy

Маючи понад 14 мільйонів клієнтів у всьому світі, GoDaddy забезпечує високоякісне обслуговування клієнтів протягом майже 20 років. Завдяки надзвичайно розумним цінам у багатьох країнах та 99,9 відсотків часу роботи, GoDaddy є дуже популярним вибором для багатьох різних клієнтів.

 • Ціноутворення: GoDaddy має дуже низькі ціни і часто здійснює продажі та акції. Існує кілька рівнів для їх хостингу.
  • Спільний хостинг: вони пропонують плани хостингу для Linux та Windows, які починаються від $ 3,99 у продажу; Зазвичай плани починаються від $ 7,99 на місяць.
  • Хмарний хостинг: ваш перший місяць є безкоштовним, а потім 20-мільйонний план знижує розмір 5 доларів на місяць; з найвищим планом ви отримуєте 80 Гб за не більше 80 доларів на місяць.
  • Хостинг для торговельних посередників: Вони пропонують дві програми для реселерів: базовий план для до 25 клієнтів, який починається від 8,99 доларів США на місяць, і програма для реселлерів, яка підтримує необмежених клієнтів, починаючи з 14,99 доларів на місяць.
  • Виділений хостинг: Виділені IP-плани починаються від $ 5,99 на місяць.
  • Віртуальні приватні сервери: плани Linux починаються від $ 24,99 на місяць, у продажу – від $ 29,99 на місяць; Плани Windows починаються від $ 34,99 на місяць, що знижується з $ 39,99.
 • Підтримка клієнтів: GoDaddy пропонує цілодобову підтримку телефону для широкого спектру місць та мов. Вони також мають миттєвий чат і детальну базу даних, де можна шукати інформацію. Існують активні форуми та блоги для додаткової допомоги.
 • Швидкість: GoDaddy – не найшвидший господар на ринку, але вони забезпечують надійну швидкість роботи.
 • Співвідношення: GoDaddy має багаторічний досвід. Їх ціни надзвичайно низькі, і вони забезпечують якісне обслуговування клієнтів та чудові функції для клієнтів у всьому світі. Деякі пакети можуть також пропонувати рекламні або акції.
 • Особливості: Окрім підтримки для створення веб-сайтів та їхнього досвіду в аукціонах домену, вони пропонують розміщену електронну пошту, веб-сайт, логотип та електронну комерційну розробку веб-сайтів, а також підручники для самостійної роботи, безпеку та інші варіанти хостингу та сервера в розділі їх програма Pro.
 • Перебіг / час роботи: GoDaddy не публікує багато часу на час простою та часу роботи, але вони гарантують 99,99 відсотків часу роботи, дотримуючись галузевих стандартів. Вони мають центри обробки даних та локації по всьому світу та мають суцільну історію стабільно хорошого обслуговування.

Що найкраще для вас?

Хоча вони обидва приймаючі компанії, орієнтовані на малий бізнес, є деякі великі відмінності між A2 та GoDaddy. Вони мають унікальні особливості та спеціальність, що дозволяють надавати послуги для великого та малого бізнесу та мають програми, які можуть вмістити користувачів усіх сил та можливостей.

GoDaddy – це хороший варіант початкового рівня для тих, у кого обмежений бюджет чи мало досвіду. Вони мають програми для торгових посередників, філій та некомерційних організацій. Вони розміщують понад 65 мільйонів доменів, надаючи перекази, нові розширення, особисті домени та послуги масового пошуку. Побудова веб-сайтів, зроблених самим, створена для того, щоб допомогти новому користувачеві встати та працювати за короткий проміжок часу.

A2 краще орієнтований на середні компанії, які мають досвід персоналу та деякі знання з веб-дизайну та хостингових потреб. Більше 30 індивідуальних хостингових пакетів та широкий спектр можливостей для цінової точки роблять A2 надійним варіантом.

Щоб дізнатися більше варіантів хостингу, ознайомтеся з публікацією A2 Hosting vs. Siteground.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector