Bluehost vs DreamHost 2020: порівняйте ціни, можливості та багато іншого

І Bluehost, і DreamHost стародавні в Інтернеті. Вони виросли господарями масового ринку з сотнями тисяч клієнтів, але що краще? Ми порівнюємо ціни, швидкість, функції та багато іншого, щоб допомогти вам прийняти рішення.

ЦІНА  |  ЗНАЧЕННЯПІДТРИМКА  |  ПОВЕРНЕННЯ  |  ШВИДКІСТЬ  |  ОСОБЛИВОСТІ  |  ВИСНОВОК  


Bluehost – одна з найпопулярніших хостингових компаній у всьому світі, але чи підходить саме вам? Завдяки розпізнаванню імен та покращеній підтримці клієнтів – це надійний вибір для початківців.

4.5

Рецензент

4.6

Користувачі (12 голосів)

VS

DreamHost – це ще одна з тих великих, дешевих спільних хостингових компаній, які просто існували назавжди. Заснований у 1996 році, вони мають задоволених клієнтів, які проживають 20 років. Якщо ви шукаєте дешевий хостинг на масовому ринку, DreamHost – один з найкращих.

3.9

Рецензент

3.8

Користувачі 

Ціноутворення

Оцінка: 4,5

Bluehost має деякі найдоступніші ціни початкового рівня, при цьому спільний хостинг є найпопулярнішим за найнижчими цінами. Ми відрахували пів бала за ціноутворення через 3-річний термін, необхідний для найкращої угоди, але загалом це приблизно так дешево, як виходить:

SharedWordPressVPS
Ціна продажу$ 2,95 / міс$ 19,95 / міс18,99 дол. / Міс
Нормальна ціна7,99 дол. / Міс29,99 дол. / Міс29,99 дол. / Міс
Найкраще дляПочатківцямWordPressБізнес

Перегляд цін

Оцінка: 4,5

DreamHost раніше коштував дорожче, ніж інші спільні хости, але тепер вони там найдешевші. З щорічним спільним планом хостингу ви можете отримати двері всього за 2,59 долара на місяць. Якщо ви не хочете зобов’язання, ви можете щомісяця їхати всього за $ 4,95 / місяць Найкраща частина? DreamHost не знижує ціни на вас після початкового періоду – вони дешеві і справедливі навколо.

SharedDreamPressVPS Бізнес
Річна ціна2,59 дол. / Міс16,95 дол. / Міс27,50 дол. / Міс
Щомісячна ціна$ 4,95 / міс$ 19,95 / міс$ 30,00 / міс
Найкраще дляПочатківцямПроміжні сайти WordPressЗростаючий малий бізнес

Перегляд цін

Значення

Оцінка: 4,5

На наш погляд, Bluehost – це величезна цінність. Якщо ціна починається від $ 2,95 / місяць (акційна ціна), ви все ще отримуєте підтримку дуже великої компанії з очікуваною підтримкою клієнтів та якістю обслуговування. Деякі з найважливіших функцій, що входять до цінового стартового принципу, що додають цінність, – це нерегульована пропускна здатність, безкоштовний сертифікат SSL та 50 SSD у сховищі.

Ми вважаємо, що спільний хостинг Plus – це вигідніше необмежений включені веб-сайти, необмежений обсяг пам’яті та необмежений домен. Переходячи до інших планів, ви побачите загальне велике співвідношення вартості грошей. Ви правдиво не збираєтеся отримувати супер-преміальні функції, але вартість буде дуже високою. 

Оцінка: 4,5

Що стосується цінності, DreamHost – одна з найкращих. Низькі ціни в поєднанні з корисними функціями та надзвичайно великою гарантією повернення грошей на 97 днів – це виграш для малого бізнесу.

Крім того, вони пропонують необмежену пропускну спроможність, безкоштовні доменні імена, безкоштовні сертифікати SSL та компенсують вам занурення у безперервний час. Вони справді забезпечують одне з найвищих доступних угод про рівень обслуговування.

Порівняно з Bluehost та HostGator, DreamHost виходить сильним. Єдиним хостом з кращою пропозицією може бути SiteGround.

Підтримка клієнтів

Оцінка: 3,5

Підтримка клієнтів Bluehost – це змішана сумка. У деяких останніх рецензентів жодного разу не виникало проблем, в інших розповідають про те, що довго чекати та отримувати підтримку.

Завдяки цілодобовій підтримці як через телефон, так і в чаті наживо – ви завжди можете їх отримати. На відміну від інших, більш преміальних, підтримки, однак, можливо, ви не отримаєте найвищої якості або найшвидшого обслуговування.

Детальніше

Оцінка: 3,5

Одна з областей DreamHost просто не ідеальна – це підтримка клієнтів. Підтримка надається через електронну пошту та чат в реальному часі, або ви можете подати запит на зворотний дзвінок. Хм, вид головокрутки. Вони не мають підтримки 24/7/365, яку має більшість хостинг-компаній.

Крім того, навіть перебуваючи на сайті, як потенційний клієнт, вам кажуть повернутися в робочий час. Реальність полягає в тому, що підтримка хостингу – це цілодобова робота – і DreamHost не піддається нюханню.

Детальніше

Хостинг Uptime

Оцінка: 4,5

Звіти в Інтернеті показують, що сильний час Bluehost досить сильний – від 99,99 до 100%.

Однак важко знайти, якщо вони пропонують якусь конкретну гарантію тривалості роботи ХостГатор (сестринська компанія) робить. Їх сторінка угоди про продовження роботи сервера лише обіцяє нечіткі обіцянки менше 15 хвилин простою до виправлення. 

Їх спільна хостинг-сторінка не містить жодних посилань на конкретні обіцянки. Тож навіть із чудовими звітами про тривалість роботи з мінімальним простоєм, ми стикаємо їх на півсправи через недостатню прозорість цього питання..

Оцінка: 4,0

Звіти в Інтернеті показують, що тривалість роботи DreamHost досить сильна – від 99,99 до 100%.

Найкраща частина? Їх 100% гарантія часу. Якщо з будь-якої причини ваш веб-сайт не працює, вони будуть кредитувати ваш рахунок на один день безкоштовного хостингу протягом кожної години, коли він знижений.

Хороша річ у тому, що їх минулий час роботи в минулому році становив у середньому близько 99,98% – тому не сподівайтеся, що вам потрібно буде заробляти цей кредит.

Швидкість

Оцінка: 3,5

За останні роки Bluehost зробив значні просування швидкості. Раніше було скарги користувачів, але вони модернізували обладнання, щоб сприймати це серйозно.

Однак вам потрібно лише спливати Twitter щоб побачити тонни скарг. Зараз багато проблем зі швидкістю пов’язані із загальною настройкою вашого веб-сайту, а не лише з хостингом, тому обов’язково враховуйте це. У Bluehost також є багато клієнтів, тож, можливо, будуть скарги. 

Bluehost відзначив почесні згадки в нашому найшвидшому веб-сайті для порівняння хостингу. Перевірте цю посаду, якщо вам потрібна максимальна швидкість сайту.

Оцінка: 4,0

DreamHost має чудові звіти про швидкість і надійно входить в топ-25% хостів, що стосується часу завантаження. Вони не зосереджуються на цьому як на головній особливості, але ви не бачите багатьох скарг клієнтів.

У своєму плані DreamPress вони оптимізували свої бази даних саме для WordPress, а також впровадили Memcache. Тому вони мають на увазі швидкість напевно. Не забудьте поспілкуватися з їх підтримкою, якщо вас це хвилює.

Особливості

Оцінка: 3,5

Bluehost має всі основні функції, необхідні для початку роботи, і дуже доступний спосіб для початку блогерів. Вони включають безкоштовний SSL від Let Encrypt, який є обов’язковим, а також нерегульовану пропускну здатність.

Однак, порівнюючи з іншими компаніями, такими як SiteGround та A2 хостинг, Bluehost не вистачає деяких додаткових функцій, які дуже корисні. Одна скарга – це той факт, що вам доведеться платити за міграцію, що дратує.

Вам також доведеться перейти на деякі більш дорогі спільні плани, такі як Choice Plus і Pro, щоб отримати резервні копії веб-сайтів, які є критичними для кожного сайту.

Переглянути всі функції

Оцінка: 4,0

Фунт за фунт, DreamHost пропонує деякі найкращі характеристики будь-якої дешевої хостингової компанії. Їх найдешевший спільний план включає безкоштовний домен, необмежену пропускну здатність, попередньо встановлену програму WordPress та безкоштовний сертифікат SSL. Їх DreamPress WordPress хостинг – це вагома ціннісна пропозиція для повнофункціонального WordPress хостингу, який може конкурувати на певному рівні з WP Engine і Kinsta.

Ви не отримуєте безкоштовної міграції, і вам не вистачає цілодобової підтримки телефону, яку пропонують інші хости, тому нам доведеться підкреслити їх. Загалом – чудовий господар, чудові функції.

Переглянути всі функції

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map