Bluehost vs GoDaddy 2020: порівняйте ціни, можливості та багато іншого

Bluehost vs GoDaddy: два хостинги фірмових брендів, які широко рекламуються для широкої публіки. Чи один із них хороший? Ми вважаємо, що і те, і інше, хто бажає найдешевшого хостингу, може стати нормальним початком. Якщо у вас є багато доменів на GoDaddy і ви працюєте з веб-сайтом для початківців, може бути непогано дотримуватися їх. Якщо ви шукаєте веб-хостинг для початківців, Bluehost більш спеціалізований на цьому фронті. У будь-якому випадку ми рекомендуємо SiteGround над обома цими.

ЦІНА  |  ЗНАЧЕННЯПІДТРИМКА  |  ПОВЕРНЕННЯ  |  ШВИДКІСТЬ  |  ОСОБЛИВОСТІ  |  ВИСНОВОК  


Bluehost – одна з найпопулярніших хостингових компаній у всьому світі, але чи підходить саме вам? Завдяки розпізнаванню імен та покращеній підтримці клієнтів – це надійний вибір для початківців.

4.5

Рецензент

4.6

Користувачі (12 голосів)

VS

GoDaddy не потребує вступу – це, мабуть, найвідоміший постачальник доменних імен у світі. Як сказано, це схоже на McDonald’s хостинг – дешевий, масовий ринок, але не виключно хороший. Порівняно з будь-яким іншим господарем, інший хост зазвичай виграє. При цьому, якщо ви відданий домен GoDaddy, ви можете дотримуватися їх для невеликих проектів та видатної підтримки телефону.

3.4

Рецензент

4.1

Користувачі (26 голосів)

Ціноутворення

Оцінка: 4,5

Bluehost має деякі найдоступніші ціни початкового рівня, при цьому спільний хостинг є найпопулярнішим за найнижчими цінами. Ми відрахували пів бала за ціноутворення через 3-річний термін, необхідний для найкращої угоди, але загалом це приблизно так дешево, як виходить:

SharedWordPressVPS
Ціна продажу$ 2,95 / міс$ 19,95 / міс18,99 дол. / Міс
Нормальна ціна7,99 дол. / Міс29,99 дол. / Міс29,99 дол. / Міс
Найкраще дляПочатківцямWordPressБізнес

Перегляд цін

Оцінка: 5,0

Ціни GoDaddy дуже низькі та чудові для початківців. З акціями, що пропонують економний хостинг всього за 1 долар на місяць, хостинг практично безкоштовний. Однак, на що слід стежити, – це коефіцієнт оновлення. Після того, як ваш перший період закінчується, хостинг економії стрибає до $ 8,99 на місяць, тому будьте обережні для блокування.

ЕкономікаDeluxeUltimate
Ціна продажу$ 1,00 / міс7,99 дол. / Міс12,99 дол. / Міс
Нормальна ціна8,99 дол. / Міс$ 11,99 / міс16,99 дол. / Міс
Найкраще дляПочатківцямМалий бізнесСайти з високим трафіком

Перегляд цін

Значення

Оцінка: 4,5

На наш погляд, Bluehost – це величезна цінність. Якщо ціна починається від $ 2,95 / місяць (акційна ціна), ви все ще отримуєте підтримку дуже великої компанії з очікуваною підтримкою клієнтів та якістю обслуговування. Деякі з найважливіших функцій, що входять до цінового стартового принципу, що додають цінність, – це нерегульована пропускна здатність, безкоштовний сертифікат SSL та 50 SSD у сховищі.

Ми вважаємо, що спільний хостинг Plus – це вигідніше необмежений включені веб-сайти, необмежений обсяг пам’яті та необмежений домен. Переходячи до інших планів, ви побачите загальне велике співвідношення вартості грошей. Ви правдиво не збираєтеся отримувати супер-преміальні функції, але вартість буде дуже високою. 

Оцінка: 4,0

Значення GoDaddy дуже добре для того, що ви отримуєте. Ви платите зі знижкою для господаря масового ринку. Наприклад, те, що ви отримуєте з планом економіки (продається зараз за 1 долар на місяць), – це 1 веб-сайт, нерегулярна пропускна здатність та 100 Гб пам’яті та безкоштовний домен. Навіть коли ціна підскочить до повної ціни 8,99 дол. / Міс, це все одно пристойне значення. Зважаючи на це, ми рекомендуємо поїхати в Deluxe, оскільки ви отримуєте необмежену кількість веб-сайтів та сховищ (в межах причини).

Усі плани включають підтримку цілодобово, що є обов’язковим, а також моніторинг безпеки та захист DDoS.

Дві великі проблеми з цими планами розміщення хостингу GoDaddy: відсутність безкоштовного сертифіката SSL, що стає галузевим стандартом, а також обмеження на 1 Гб для баз даних. Якщо ви працюєте з WordPress і маєте кілька високоякісних фотографій, ви можете швидко перевищити цей ліміт бази даних. З цих двох причин ми зав’язуємо GoDaddy повну точку.

Підтримка клієнтів

Оцінка: 3,5

Підтримка клієнтів Bluehost – це змішана сумка. У деяких останніх рецензентів жодного разу не виникало проблем, в інших розповідають про те, що довго чекати та отримувати підтримку.

Завдяки цілодобовій підтримці як через телефон, так і в чаті наживо – ви завжди можете їх отримати. На відміну від інших, більш преміальних, підтримки, однак, можливо, ви не отримаєте найвищої якості або найшвидшого обслуговування.

Детальніше

Оцінка: 4,0

GoDaddy пишається своєю цілодобовою підтримкою телефону, що цілком має сенс для їх клієнтської бази на масовому ринку. Одним із слабких місць було те, що телефон – це єдиний спосіб дістатися до них. З тих пір вони змінили це і зараз пропонують підтримку в чаті, яку віддають перевагу багатьом дурникам Інтернету.

Зазвичай телефонна підтримка вищої якості, оскільки вони вирішуються на погоню і швидше можуть відповісти на ваші запитання. Я знайшов, що підтримка чату підключається швидко, але вам доведеться перестрибувати кілька обручів, включаючи введення вашого PIN-коду та очікування їх відповіді. Якість підтримки зазвичай – швидкі відповіді, на відміну від SiteGround, де вони пропонують повноцінні рішення. Загалом, хороша підтримка, але не ідеальна. 

Детальніше

Хостинг Uptime

Оцінка: 4,5

Звіти в Інтернеті показують, що сильний час Bluehost досить сильний – від 99,99 до 100%.

Однак важко знайти, якщо вони пропонують якусь конкретну гарантію тривалості роботи ХостГатор (сестринська компанія) робить. Їх сторінка угоди про продовження роботи сервера лише обіцяє нечіткі обіцянки менше 15 хвилин простою до виправлення. 

Їх спільна хостинг-сторінка не містить жодних посилань на конкретні обіцянки. Тож навіть із чудовими звітами про тривалість роботи з мінімальним простоєм, ми стикаємо їх на півсправи через відсутність прозорості щодо цього питання..

Оцінка: 3,5

Продовження роботи GoDaddy досить добре, часто становить 99,95% або вище. Відгуки користувачів в Інтернеті неоднозначні, але зазвичай тривалість роботи / час простою не сприймається як головна проблема.

У GoDaddy є своє гарантія бездротового обслуговування сервера (попередження – юридичний жаргон!) – але воно охоплює лише 99,90% (там відсутній .09) – це означає, що ваш хостинг може працювати протягом 43 хвилин на місяць, і вони вважають це нормальним. Уявіть, що ваш веб-сайт знищений протягом вирішального періоду покупки протягом майже години! Крім того, GoDaddy дає лише вам 5% повернення кредиту – що може бути лише копійки. Ми вважаємо, що вони повинні мати більш високі стандарти та кредитувати цілий місяць.

Швидкість

Оцінка: 3,5

За останні роки Bluehost зробив значні просування швидкості. Раніше було скарги користувачів, але вони модернізували обладнання, щоб сприймати це серйозно.

Однак вам потрібно лише спливати Twitter щоб побачити тонни скарг. Зараз багато проблем зі швидкістю пов’язані із загальною настройкою вашого веб-сайту, а не лише з хостингом, тому обов’язково враховуйте це. У Bluehost також є багато клієнтів, тож, можливо, будуть скарги. 

Bluehost відзначив почесні згадки в нашому найшвидшому веб-сайті для порівняння хостингу. Перевірте цю посаду, якщо вам потрібна максимальна швидкість сайту.

Оцінка: 3,5

GoDaddy потрапляє на середину пакета, наскільки йде тестування швидкості. Вони намагаються продати вас до їх Ultimate плану, щоб отримати більшу потужність та швидкість обробки, що перетирає мене неправильно. Економічні плани теж потребують швидкості!

На Twitter GoDaddy дійсно отримує багато скарг на скарги, але, чесно кажучи, сподівався на те, що хостинг цього популярного не буде.

GoDaddy не склав список нашого найшвидшого веб-хостингу. Перевірте цю посаду, якщо ви хочете піти з переможцем.

Особливості

Оцінка: 3,5

Bluehost має всі основні функції, необхідні для початку роботи, і дуже доступний спосіб для початку блогерів. Вони включають безкоштовний SSL від Let Encrypt, який є обов’язковим, а також нерегульовану пропускну здатність.

Однак, порівнюючи з іншими компаніями, такими як SiteGround та A2 хостинг, Bluehost не вистачає деяких додаткових функцій, які дуже корисні. Одна скарга – це той факт, що вам доведеться платити за міграцію, що дратує.

Вам також доведеться перейти на деякі більш дорогі спільні плани, такі як Choice Plus і Pro, щоб отримати резервні копії веб-сайтів, які є критичними для кожного сайту.

Переглянути всі функції

Оцінка: 3,5

Не великий фанат функцій GoDaddy щодо основних планів. Більшість людей запускає свої сайти в WordPress в наші дні, і поки в GoDaddy є хостинг WordPress, вам знову доведеться оновити, щоб отримати, наприклад, WordPress постановку. У планах економіки GoDaddy хостинг, ви не отримуєте безкоштовний SSL, не отримуєте резервні копії, і вони не роблять міграції.

У той час як GoDaddy має деякі власні інструменти, які вони створили, для такої великої компанії я б очікував, що вони запропонують більше функцій, ніж менший розмір хост-скраппієрів, як SiteGround – але вони повинні отримувати свої прибутки. Загалом, функції нормально, не чудово.

Переглянути всі функції

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map