Bluehost vs HostGator 2020: порівняйте ціни, можливості та багато іншого

Рішення Bluehost проти HostGator жорстке. Чому? Вони обидва доступні, початкові хости, що мають безліч варіантів. Це торгові марки, про які ви чули, а може, навіть від відомого подкастера. Отже, що найкраще для вас? Ми копаємося внизу.

ЦІНА  |  ЗНАЧЕННЯПІДТРИМКА  |  ПОВЕРНЕННЯ  |  ШВИДКІСТЬ  |  ОСОБЛИВОСТІ  |  ВИСНОВОК  


Bluehost – одна з найпопулярніших хостингових компаній у всьому світі, але чи підходить саме вам? Завдяки розпізнаванню імен та покращеній підтримці клієнтів – це надійний вибір для початківців.

4.5

Рецензент

4.6

Користувачі (12 голосів)

VS

Більш ніж 1 мільйон веб-сайтів розміщено, HostGator – бегемот. HostGator – це чудовий початковий хост для тих, хто шукає дешевий хостинг з деякими безліччю розширених функцій.

3.8

Рецензент

4.2

Користувачі (11 голосів)

Ціноутворення

Оцінка: 4,5

Bluehost має деякі найдоступніші ціни початкового рівня, при цьому спільний хостинг є найпопулярнішим за найнижчими цінами. Ми відрахували пів бала за ціноутворення через 3-річний термін, необхідний для найкращої угоди, але загалом це приблизно так дешево, як виходить:

SharedWordPressVPS
Ціна продажу$ 2,95 / міс$ 19,95 / міс18,99 дол. / Міс
Нормальна ціна7,99 дол. / Міс29,99 дол. / Міс29,99 дол. / Міс
Найкраще дляПочатківцямWordPressБізнес

Перегляд цін

Оцінка: 4,5

У HostGator є великий вибір планів, все – від загального розміщення хостингів до вигідного хостингу VPS. HostGator дуже агресивно ставиться до цін, надаючи величезні знижки, оскільки вони хочуть отримати частку ринку. Їх амбіції – це ваша користь:

SharedWordPressVPS
Ціна продажу2,75 дол. / Міс$ 5,95 / міс29,95 дол. / Міс
Нормальна ціна10,95 дол. / Міс14,95 дол. / Міс89,95 дол. / Міс
Найкраще дляПочатківцямСайти WordPressМісця зростання

Перегляд цін

Значення

Оцінка: 4,5

На наш погляд, Bluehost – це величезна цінність. Якщо ціна починається від $ 2,95 / місяць (акційна ціна), ви все ще отримуєте підтримку дуже великої компанії з очікуваною підтримкою клієнтів та якістю обслуговування. Деякі з найважливіших функцій, що входять до цінового стартового принципу, що додають цінність, – це нерегульована пропускна здатність, безкоштовний сертифікат SSL та 50 SSD у сховищі.

Ми вважаємо, що спільний хостинг Plus – це вигідніше необмежений включені веб-сайти, необмежений обсяг пам’яті та необмежений домен. Переходячи до інших планів, ви побачите загальне велике співвідношення вартості грошей. Ви правдиво не збираєтеся отримувати супер-преміальні функції, але вартість буде дуже високою. 

Оцінка: 4,5

HostGator пропонує надзвичайну цінність за ціною. По правді, він не такий сильний, як SiteGround, який є загальним фаворитом, але HostGator дозволить вам отримати доступ до дверей.

Загалом це має дуже велике значення, тому що за те, що ви платите, ви отримуєте безліч функцій, таких як безкоштовні міграції, незмірена пропускна здатність та підтримка 24/7/365.

Там, де ми не бачимо великої цінності, це те, де вони стягують додаткові послуги, які інші включають безкоштовно, наприклад, резервні копії – які є критичними для здоров’я вашого сайту. Вони також хочуть додатково стягувати плату за ще кращий час роботи, що, на наш погляд, повинно бути базовим елементом, включеним у всі плани, незалежно від того, наскільки дешево.

Підтримка клієнтів

Оцінка: 3,5

Підтримка клієнтів Bluehost – це змішана сумка. У деяких останніх рецензентів жодного разу не виникало проблем, в інших розповідають про те, що довго чекати та отримувати підтримку.

Завдяки цілодобовій підтримці як через телефон, так і в чаті наживо – ви завжди можете їх отримати. На відміну від інших, більш преміальних, підтримки, однак, можливо, ви не отримаєте найвищої якості або найшвидшого обслуговування.

Детальніше

Оцінка: 3

HostGator перевіряє всі поля на поверхні за їх підтримки: 24/7 та 365 днів на рік. По чаті та по телефону. Але клієнти розповідають іншу історію.

Є багато скарг на повільне реагування, некомпетентний персонал та загальну підтримку підрозділу. Є багато людей, які не мають жодних скарг, тому радимо перевірити їх підтримку перед покупкою.

Детальніше

Хостинг Uptime

Оцінка: 4,5

Звіти в Інтернеті показують, що сильний час Bluehost досить сильний – від 99,99 до 100%.

Однак важко знайти, якщо вони пропонують якусь конкретну гарантію тривалості роботи ХостГатор (сестринська компанія) робить. Їх сторінка угоди про продовження роботи сервера лише обіцяє нечіткі обіцянки менше 15 хвилин простою до виправлення. 

Їх спільна хостинг-сторінка не містить жодних посилань на конкретні обіцянки. Тож навіть із чудовими звітами про тривалість роботи з мінімальним простоєм, ми стикаємо їх на півсправи через відсутність прозорості щодо цього питання..

Оцінка: 4,5

З більш ніж 99,5% часу роботи, залежно від джерела, з HostGator не варто скаржитися.

Крім того, HostGator пропонує безкоштовний хостинг, якщо вони опускаються нижче 99,9% гарантія.

Ми стикували їх на півсправи, тому що були скарги користувачів, і ми також вважаємо за краще 99,99% часу для кращих постачальників послуг..

Швидкість

Оцінка: 3,5

За останні роки Bluehost зробив значні просування швидкості. Раніше було скарги користувачів, але вони модернізували обладнання, щоб сприймати це серйозно.

Однак вам потрібно лише спливати Twitter щоб побачити тонни скарг. Зараз багато проблем зі швидкістю пов’язані із загальною настройкою вашого веб-сайту, а не лише з хостингом, тому обов’язково враховуйте це. У Bluehost також є багато клієнтів, тож, можливо, будуть скарги. 

Bluehost відзначив почесні згадки в нашому найшвидшому веб-сайті для порівняння хостингу. Перевірте цю посаду, якщо вам потрібна максимальна швидкість сайту.

Оцінка: 3,0 

Спільний хостинг, як правило, має проблеми із питаннями швидкості, виходячи з нижчої вартості хостингу. Коли мова йде про швидкість, HostGator міцно знаходиться в середині пакету. Під час пошуку Twitter, Ви не бачите стільки скарг, як інші спільні хости, такі як Bluehost, що є хорошим анекдотичним знаком.

Якщо ви шукаєте швидший продукт HostGator, перегляньте хост-хостинг HostGator. Якщо ви хочете ще швидшого спільного хостингу, який не порушить банк, ми настійно рекомендуємо хостинг A2 або SiteGround. Ти з ними будеш набагато щасливішим.

Особливості

Оцінка: 3,5

Bluehost має всі основні функції, необхідні для початку роботи, і дуже доступний спосіб для початку блогерів. Вони включають безкоштовний SSL від Let Encrypt, який є обов’язковим, а також нерегульовану пропускну здатність.

Однак, порівнюючи з іншими компаніями, такими як SiteGround та A2 хостинг, Bluehost не вистачає деяких додаткових функцій, які дуже корисні. Одна скарга – це той факт, що вам доведеться платити за міграцію, що дратує.

Вам також доведеться перейти на деякі більш дорогі спільні плани, такі як Choice Plus і Pro, щоб отримати резервні копії веб-сайтів, які є критичними для кожного сайту.

Переглянути всі функції

Оцінка: 4,0

HostGator часто порівнюють із Bluehost за ціною та можливостями, і загальний HostGator дійсно перемагає тут.

Між двома компаніями HostGator був побудований для більш професійних користувачів. І порівнюючи HostGator з будь-якою іншою спільною хостинговою компанією, ви повинні мати це на увазі.

Нам подобається, що міграції включені, вони встановлюють одним клацанням миші, перебувають на cPanel і пропонують 99,9% гарантії безперервного часу. Ми все ще любимо інших хостів, як SiteGround, краще для функцій в цілому, але HostGator має те, що вам потрібно, щоб розпочати роботу.

Переглянути всі функції

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map