DreamHost vs GoDaddy 2020: порівняйте ціни, можливості та багато іншого

DreamHost та GoDaddy: два убер-популярних хости з мільйонами клієнтів. DreamHost має дуже відданих клієнтів і пропонує велику ціну за справедливу ціну. У GoDaddy є цілодобова підтримка телефону та промо хостинг $ 1 на місяць, який важко перемогти. З яким вам слід піти?

ЦІНА  |  ЗНАЧЕННЯПІДТРИМКА  |  ПОВЕРНЕННЯ  |  ШВИДКІСТЬ  |  ОСОБЛИВОСТІ  |  ВИСНОВОК  


DreamHost – це ще одна з тих великих, дешевих спільних хостингових компаній, які просто існували назавжди. Заснований у 1996 році, вони мають задоволених клієнтів, які проживають 20 років. Якщо ви шукаєте дешевий хостинг на масовому ринку, DreamHost – один з найкращих.

3.9

Рецензент

3.8

Користувачі 

VS

GoDaddy не потребує вступу – це, мабуть, найвідоміший постачальник доменних імен у світі. Як сказано, це схоже на McDonald’s хостинг – дешевий, масовий ринок, але не виключно хороший. Порівняно з будь-яким іншим господарем, інший хост зазвичай виграє. При цьому, якщо ви відданий домен GoDaddy, ви можете дотримуватися їх для невеликих проектів та видатної підтримки телефону.

3.4

Рецензент

4.1

Користувачі (26 голосів)

Ціноутворення

Оцінка: 4,5

DreamHost раніше коштував дорожче, ніж інші спільні хости, але тепер вони там найдешевші. З щорічним спільним планом хостингу ви можете отримати двері всього за 2,59 долара на місяць. Якщо ви не хочете зобов’язання, ви можете щомісяця їхати всього за $ 4,95 / місяць Найкраща частина? DreamHost не знижує ціни на вас після початкового періоду – вони дешеві і справедливі навколо.

SharedDreamPressVPS Бізнес
Річна ціна2,59 дол. / Міс16,95 дол. / Міс27,50 дол. / Міс
Щомісячна ціна$ 4,95 / міс$ 19,95 / міс$ 30,00 / міс
Найкраще дляПочатківцямПроміжні сайти WordPressЗростаючий малий бізнес

Перегляд цін

Оцінка: 5,0

Ціни GoDaddy дуже низькі та чудові для початківців. З акціями, що пропонують економний хостинг всього за 1 долар на місяць, хостинг практично безкоштовний. Однак, на що слід стежити, – це коефіцієнт оновлення. Після того, як ваш перший період закінчується, хостинг економії стрибає до $ 8,99 на місяць, тому будьте обережні для блокування.

ЕкономікаDeluxeUltimate
Ціна продажу$ 1,00 / міс7,99 дол. / Міс12,99 дол. / Міс
Нормальна ціна8,99 дол. / Міс$ 11,99 / міс16,99 дол. / Міс
Найкраще дляПочатківцямМалий бізнесСайти з високим трафіком

Перегляд цін

Значення

Оцінка: 4,5

Що стосується цінності, DreamHost – одна з найкращих. Низькі ціни в поєднанні з корисними функціями та надзвичайно великою гарантією повернення грошей на 97 днів – це виграш для малого бізнесу.

Крім того, вони пропонують необмежену пропускну спроможність, безкоштовні доменні імена, безкоштовні сертифікати SSL та компенсують вам занурення у безперервний час. Вони справді забезпечують одне з найвищих доступних угод про рівень обслуговування.

Порівняно з Bluehost та HostGator, DreamHost виходить сильним. Єдиним хостом з кращою пропозицією може бути SiteGround.

Оцінка: 4,0

Значення GoDaddy дуже добре для того, що ви отримуєте. Ви платите зі знижкою для господаря масового ринку. Наприклад, те, що ви отримуєте з планом економіки (продається зараз за 1 долар на місяць), – це 1 веб-сайт, нерегулярна пропускна здатність та 100 Гб пам’яті та безкоштовний домен. Навіть коли ціна підскочить до повної ціни 8,99 дол. / Міс, це все одно пристойне значення. Зважаючи на це, ми рекомендуємо поїхати в Deluxe, оскільки ви отримуєте необмежену кількість веб-сайтів та сховищ (в межах причини).

Усі плани включають підтримку цілодобово, що є обов’язковим, а також моніторинг безпеки та захист DDoS.

Дві великі проблеми з цими планами розміщення хостингу GoDaddy: відсутність безкоштовного сертифіката SSL, що стає галузевим стандартом, а також обмеження на 1 Гб для баз даних. Якщо ви працюєте з WordPress і маєте кілька високоякісних фотографій, ви можете швидко перевищити цей ліміт бази даних. З цих двох причин ми зав’язуємо GoDaddy повну точку.

Підтримка клієнтів

Оцінка: 3,5

Одна з областей DreamHost просто не ідеальна – це підтримка клієнтів. Підтримка надається через електронну пошту та чат в реальному часі, або ви можете подати запит на зворотний дзвінок. Хм, вид головокрутки. Вони не мають підтримки 24/7/365, яку має більшість хостинг-компаній.

Крім того, навіть перебуваючи на сайті, як потенційний клієнт, вам кажуть повернутися в робочий час. Реальність полягає в тому, що підтримка хостингу – це цілодобова робота – і DreamHost не піддається нюханню.

Детальніше

Оцінка: 4,0

GoDaddy пишається своєю цілодобовою підтримкою телефону, що цілком має сенс для їх клієнтської бази на масовому ринку. Одним із слабких місць було те, що телефон – це єдиний спосіб дістатися до них. З тих пір вони змінили це і зараз пропонують підтримку в чаті, яку віддають перевагу багатьом дурникам Інтернету.

Зазвичай телефонна підтримка вищої якості, оскільки вони вирішуються на погоню і швидше можуть відповісти на ваші запитання. Я знайшов, що підтримка чату підключається швидко, але вам доведеться перестрибувати кілька обручів, включаючи введення вашого PIN-коду та очікування їх відповіді. Якість підтримки зазвичай – швидкі відповіді, на відміну від SiteGround, де вони пропонують повноцінні рішення. Загалом, хороша підтримка, але не ідеальна. 

Детальніше

Хостинг Uptime

Оцінка: 4,0

Звіти в Інтернеті показують, що тривалість роботи DreamHost досить сильна – від 99,99 до 100%.

Найкраща частина? Їх 100% гарантія часу. Якщо з будь-якої причини ваш веб-сайт не працює, вони будуть кредитувати ваш рахунок на один день безкоштовного хостингу протягом кожної години, коли він знижений.

Хороша річ у тому, що їх минулий час роботи в минулому році становив у середньому близько 99,98% – тому не сподівайтеся, що вам потрібно буде заробляти цей кредит.

Оцінка: 3,5

Продовження роботи GoDaddy досить добре, часто становить 99,95% або вище. Відгуки користувачів в Інтернеті неоднозначні, але зазвичай тривалість роботи / час простою не сприймається як головна проблема.

У GoDaddy є своє гарантія бездротового обслуговування сервера (попередження – юридичний жаргон!) – але воно охоплює лише 99,90% (там відсутній .09) – це означає, що ваш хостинг може працювати протягом 43 хвилин на місяць, і вони вважають це нормальним. Уявіть, що ваш веб-сайт знищений протягом вирішального періоду покупки протягом майже години! Крім того, GoDaddy дає лише вам 5% повернення кредиту – що може бути лише копійки. Ми вважаємо, що вони повинні мати більш високі стандарти та кредитувати цілий місяць.

Швидкість

Оцінка: 4,0

DreamHost має чудові звіти про швидкість і надійно входить в топ-25% хостів, що стосується часу завантаження. Вони не зосереджуються на цьому як на головній особливості, але ви не бачите багатьох скарг клієнтів.

У своєму плані DreamPress вони оптимізували свої бази даних саме для WordPress, а також впровадили Memcache. Тому вони мають на увазі швидкість напевно. Не забудьте поспілкуватися з їх підтримкою, якщо вас це хвилює.

Оцінка: 3,5

GoDaddy потрапляє на середину пакета, наскільки йде тестування швидкості. Вони намагаються продати вас до їх Ultimate плану, щоб отримати більшу потужність та швидкість обробки, що перетирає мене неправильно. Економічні плани теж потребують швидкості!

На Twitter GoDaddy дійсно отримує багато скарг на скарги, але, чесно кажучи, сподівався на те, що хостинг цього популярного не буде.

GoDaddy не склав список нашого найшвидшого веб-хостингу. Перевірте цю посаду, якщо ви хочете піти з переможцем.

Особливості

Оцінка: 4,0

Фунт за фунт, DreamHost пропонує деякі найкращі характеристики будь-якої дешевої хостингової компанії. Їх найдешевший спільний план включає безкоштовний домен, необмежену пропускну здатність, попередньо встановлену програму WordPress та безкоштовний сертифікат SSL. Їх DreamPress WordPress хостинг – це вагома ціннісна пропозиція для повнофункціонального WordPress хостингу, який може конкурувати на певному рівні з WP Engine і Kinsta.

Ви не отримуєте безкоштовної міграції, і вам не вистачає цілодобової підтримки телефону, яку пропонують інші хости, тому нам доведеться підкреслити їх. Загалом – чудовий господар, чудові функції.

Переглянути всі функції

Оцінка: 3,5

Не великий фанат функцій GoDaddy щодо основних планів. Більшість людей запускає свої сайти в WordPress в наші дні, і поки в GoDaddy є хостинг WordPress, вам знову доведеться оновити, щоб отримати, наприклад, WordPress постановку. У планах економіки GoDaddy хостинг, ви не отримуєте безкоштовний SSL, не отримуєте резервні копії, і вони не роблять міграції.

У той час як GoDaddy має деякі власні інструменти, які вони створили, для такої великої компанії я б очікував, що вони запропонують більше функцій, ніж менший розмір хост-скраппієрів, як SiteGround – але вони повинні отримувати свої прибутки. Загалом, функції нормально, не чудово.

Переглянути всі функції

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map