DreamHost vs HostGator 2020: порівняйте ціни, можливості та багато іншого

Двоє гризених ветеранів світу хостингу: DreamHost та HostGator. DreamHost залишається незалежним і пропонує велике значення за справедливу ціну. HostGator має безкоштовну міграцію та більше годин підтримки, а також із дуже дешевими цінами. Загалом, це буде близько – давайте порівняємо.

ЦІНА  |  ЗНАЧЕННЯПІДТРИМКА  |  ПОВЕРНЕННЯ  |  ШВИДКІСТЬ  |  ОСОБЛИВОСТІ  |  ВИСНОВОК  


DreamHost – це ще одна з тих великих, дешевих спільних хостингових компаній, які просто існували назавжди. Заснований у 1996 році, вони мають задоволених клієнтів, які проживають 20 років. Якщо ви шукаєте дешевий хостинг на масовому ринку, DreamHost – один з найкращих.

3.9

Рецензент

3.8

Користувачі 

VS

Більш ніж 1 мільйон веб-сайтів розміщено, HostGator – бегемот. HostGator – це чудовий початковий хост для тих, хто шукає дешевий хостинг з деякими безліччю розширених функцій.

3.8

Рецензент

4.2

Користувачі (11 голосів)

Ціноутворення

Оцінка: 4,5

DreamHost раніше коштував дорожче, ніж інші спільні хости, але тепер вони там найдешевші. З щорічним спільним планом хостингу ви можете отримати двері всього за 2,59 долара на місяць. Якщо ви не хочете зобов’язання, ви можете щомісяця їхати всього за $ 4,95 / місяць Найкраща частина? DreamHost не знижує ціни на вас після початкового періоду – вони дешеві і справедливі навколо.

SharedDreamPressVPS Бізнес
Річна ціна2,59 дол. / Міс16,95 дол. / Міс27,50 дол. / Міс
Щомісячна ціна$ 4,95 / міс$ 19,95 / міс$ 30,00 / міс
Найкраще дляПочатківцямПроміжні сайти WordPressЗростаючий малий бізнес

Перегляд цін

Оцінка: 4,5

У HostGator є великий вибір планів, все – від загального розміщення хостингів до вигідного хостингу VPS. HostGator дуже агресивно ставиться до цін, надаючи величезні знижки, оскільки вони хочуть отримати частку ринку. Їх амбіції – це ваша користь:

SharedWordPressVPS
Ціна продажу2,75 дол. / Міс$ 5,95 / міс29,95 дол. / Міс
Нормальна ціна10,95 дол. / Міс14,95 дол. / Міс89,95 дол. / Міс
Найкраще дляПочатківцямСайти WordPressМісця зростання

Перегляд цін

Значення

Оцінка: 4,5

Що стосується цінності, DreamHost – одна з найкращих. Низькі ціни в поєднанні з корисними функціями та надзвичайно великою гарантією повернення грошей на 97 днів – це виграш для малого бізнесу.

Крім того, вони пропонують необмежену пропускну спроможність, безкоштовні доменні імена, безкоштовні сертифікати SSL та компенсують вам занурення у безперервний час. Вони справді забезпечують одне з найвищих доступних угод про рівень обслуговування.

Порівняно з Bluehost та HostGator, DreamHost виходить сильним. Єдиним хостом з кращою пропозицією може бути SiteGround.

Оцінка: 4,5

HostGator пропонує надзвичайну цінність за ціною. По правді, він не такий сильний, як SiteGround, який є загальним фаворитом, але HostGator дозволить вам отримати доступ до дверей.

Загалом це має дуже велике значення, тому що за те, що ви платите, ви отримуєте безліч функцій, таких як безкоштовні міграції, незмірена пропускна здатність та підтримка 24/7/365.

Там, де ми не бачимо великої цінності, це те, де вони стягують додаткові послуги, які інші включають безкоштовно, наприклад, резервні копії – які є критичними для здоров’я вашого сайту. Вони також хочуть додатково стягувати плату за ще кращий час роботи, що, на наш погляд, повинно бути базовим елементом, включеним у всі плани, незалежно від того, наскільки дешево.

Підтримка клієнтів

Оцінка: 3,5

Одна з областей DreamHost просто не ідеальна – це підтримка клієнтів. Підтримка надається через електронну пошту та чат в реальному часі, або ви можете подати запит на зворотний дзвінок. Хм, вид головокрутки. Вони не мають підтримки 24/7/365, яку має більшість хостинг-компаній.

Крім того, навіть перебуваючи на сайті, як потенційний клієнт, вам кажуть повернутися в робочий час. Реальність полягає в тому, що підтримка хостингу – це цілодобова робота – і DreamHost не піддається нюханню.

Детальніше

Оцінка: 3

HostGator перевіряє всі поля на поверхні за їх підтримки: 24/7 та 365 днів на рік. По чаті та по телефону. Але клієнти розповідають іншу історію.

Є багато скарг на повільне реагування, некомпетентний персонал та загальну підтримку підрозділу. Є багато людей, які не мають жодних скарг, тому радимо перевірити їх підтримку перед покупкою.

Детальніше

Хостинг Uptime

Оцінка: 4,0

Звіти в Інтернеті показують, що тривалість роботи DreamHost досить сильна – від 99,99 до 100%.

Найкраща частина? Їх 100% гарантія часу. Якщо з будь-якої причини ваш веб-сайт не працює, вони будуть кредитувати ваш рахунок на один день безкоштовного хостингу протягом кожної години, коли він знижений.

Хороша річ у тому, що їх минулий час роботи в минулому році становив у середньому близько 99,98% – тому не сподівайтеся, що вам потрібно буде заробляти цей кредит.

Оцінка: 4,5

З більш ніж 99,5% часу роботи, залежно від джерела, з HostGator не варто скаржитися.

Крім того, HostGator пропонує безкоштовний хостинг, якщо вони опускаються нижче 99,9% гарантія.

Ми стикували їх на півсправи, тому що були скарги користувачів, і ми також вважаємо за краще 99,99% часу для кращих постачальників послуг..

Швидкість

Оцінка: 4,0

DreamHost має чудові звіти про швидкість і надійно входить в топ-25% хостів, що стосується часу завантаження. Вони не зосереджуються на цьому як на головній особливості, але ви не бачите багатьох скарг клієнтів.

У своєму плані DreamPress вони оптимізували свої бази даних саме для WordPress, а також впровадили Memcache. Тому вони мають на увазі швидкість напевно. Не забудьте поспілкуватися з їх підтримкою, якщо вас це хвилює.

Оцінка: 3,0 

Спільний хостинг, як правило, має проблеми із питаннями швидкості, виходячи з нижчої вартості хостингу. Коли мова йде про швидкість, HostGator міцно знаходиться в середині пакету. Під час пошуку Twitter, Ви не бачите стільки скарг, як інші спільні хости, такі як Bluehost, що є хорошим анекдотичним знаком.

Якщо ви шукаєте швидший продукт HostGator, перегляньте хост-хостинг HostGator. Якщо ви хочете ще швидшого спільного хостингу, який не порушить банк, ми настійно рекомендуємо хостинг A2 або SiteGround. Ти з ними будеш набагато щасливішим.

Особливості

Оцінка: 4,0

Фунт за фунт, DreamHost пропонує деякі найкращі характеристики будь-якої дешевої хостингової компанії. Їх найдешевший спільний план включає безкоштовний домен, необмежену пропускну здатність, попередньо встановлену програму WordPress та безкоштовний сертифікат SSL. Їх DreamPress WordPress хостинг – це вагома ціннісна пропозиція для повнофункціонального WordPress хостингу, який може конкурувати на певному рівні з WP Engine і Kinsta.

Ви не отримуєте безкоштовної міграції, і вам не вистачає цілодобової підтримки телефону, яку пропонують інші хости, тому нам доведеться підкреслити їх. Загалом – чудовий господар, чудові функції.

Переглянути всі функції

Оцінка: 4,0

HostGator часто порівнюють із Bluehost за ціною та можливостями, і загальний HostGator дійсно перемагає тут.

Між двома компаніями HostGator був побудований для більш професійних користувачів. І порівнюючи HostGator з будь-якою іншою спільною хостинговою компанією, ви повинні мати це на увазі.

Нам подобається, що міграції включені, вони встановлюють одним клацанням миші, перебувають на cPanel і пропонують 99,9% гарантії безперервного часу. Ми все ще любимо інших хостів, як SiteGround, краще для функцій в цілому, але HostGator має те, що вам потрібно, щоб розпочати роботу.

Переглянути всі функції

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map