HostGator vs GoDaddy 2020: порівняйте ціни, можливості та багато іншого

HostGator та GoDaddy – це два великих, відомих хости, які продають за найнижчими цінами та чудово підходять для новачків. Як сказано, у обох господарів є багато розпродажів та відсутніх можливостей. Ми порівнюємо їх поруч і робимо рекомендації з плюсами і мінусами.

ЦІНА  |  ЗНАЧЕННЯПІДТРИМКА  |  ПОВЕРНЕННЯ  |  ШВИДКІСТЬ  |  ОСОБЛИВОСТІ  |  ВИСНОВОК  


Більш ніж 1 мільйон веб-сайтів розміщено, HostGator – бегемот. HostGator – це чудовий початковий хост для тих, хто шукає дешевий хостинг з деякими безліччю розширених функцій.

3.8

Рецензент

4.2

Користувачі (11 голосів)

VS

GoDaddy не потребує вступу – це, мабуть, найвідоміший постачальник доменних імен у світі. Як сказано, це схоже на McDonald’s хостинг – дешевий, масовий ринок, але не виключно хороший. Порівняно з будь-яким іншим господарем, інший хост зазвичай виграє. При цьому, якщо ви відданий домен GoDaddy, ви можете дотримуватися їх для невеликих проектів та видатної підтримки телефону.

3.4

Рецензент

4.1

Користувачі (26 голосів)

Ціноутворення

Оцінка: 4,5

У HostGator є великий вибір планів, все – від загального розміщення хостингів до вигідного хостингу VPS. HostGator дуже агресивно ставиться до цін, надаючи величезні знижки, оскільки вони хочуть отримати частку ринку. Їх амбіції – це ваша користь:

SharedWordPressVPS
Ціна продажу2,75 дол. / Міс$ 5,95 / міс29,95 дол. / Міс
Нормальна ціна10,95 дол. / Міс14,95 дол. / Міс89,95 дол. / Міс
Найкраще дляПочатківцямСайти WordPressМісця зростання

Перегляд цін

Оцінка: 5,0

Ціни GoDaddy дуже низькі та чудові для початківців. З акціями, що пропонують економний хостинг всього за 1 долар на місяць, хостинг практично безкоштовний. Однак, на що слід стежити, – це коефіцієнт оновлення. Після того, як ваш перший період закінчується, хостинг економії стрибає до $ 8,99 на місяць, тому будьте обережні для блокування.

ЕкономікаDeluxeUltimate
Ціна продажу$ 1,00 / міс7,99 дол. / Міс12,99 дол. / Міс
Нормальна ціна8,99 дол. / Міс$ 11,99 / міс16,99 дол. / Міс
Найкраще дляПочатківцямМалий бізнесСайти з високим трафіком

Перегляд цін

Значення

Оцінка: 4,5

HostGator пропонує надзвичайну цінність за ціною. По правді, він не такий сильний, як SiteGround, який є загальним фаворитом, але HostGator дозволить вам отримати доступ до дверей.

Загалом це має дуже велике значення, тому що за те, що ви платите, ви отримуєте безліч функцій, таких як безкоштовні міграції, незмірена пропускна здатність та підтримка 24/7/365.

Там, де ми не бачимо великої цінності, це те, де вони стягують додаткові послуги, які інші включають безкоштовно, наприклад, резервні копії – які є критичними для здоров’я вашого сайту. Вони також хочуть додатково стягувати плату за ще кращий час роботи, що, на наш погляд, повинно бути базовим елементом, включеним у всі плани, незалежно від того, наскільки дешево.

Оцінка: 4,0

Значення GoDaddy дуже добре для того, що ви отримуєте. Ви платите зі знижкою для господаря масового ринку. Наприклад, те, що ви отримуєте з планом економіки (продається зараз за 1 долар на місяць), – це 1 веб-сайт, нерегулярна пропускна здатність та 100 Гб пам’яті та безкоштовний домен. Навіть коли ціна підскочить до повної ціни 8,99 дол. / Міс, це все одно пристойне значення. Зважаючи на це, ми рекомендуємо поїхати в Deluxe, оскільки ви отримуєте необмежену кількість веб-сайтів та сховищ (в межах причини).

Усі плани включають підтримку цілодобово, що є обов’язковим, а також моніторинг безпеки та захист DDoS.

Дві великі проблеми з цими планами розміщення хостингу GoDaddy: відсутність безкоштовного сертифіката SSL, що стає галузевим стандартом, а також обмеження на 1 Гб для баз даних. Якщо ви працюєте з WordPress і маєте кілька високоякісних фотографій, ви можете швидко перевищити цей ліміт бази даних. З цих двох причин ми зав’язуємо GoDaddy повну точку.

Підтримка клієнтів

Оцінка: 3

HostGator перевіряє всі поля на поверхні за їх підтримки: 24/7 та 365 днів на рік. По чаті та по телефону. Але клієнти розповідають іншу історію.

Є багато скарг на повільне реагування, некомпетентний персонал та загальну підтримку підрозділу. Є багато людей, які не мають жодних скарг, тому радимо перевірити їх підтримку перед покупкою.

Детальніше

Оцінка: 4,0

GoDaddy пишається своєю цілодобовою підтримкою телефону, що цілком має сенс для їх клієнтської бази на масовому ринку. Одним із слабких місць було те, що телефон – це єдиний спосіб дістатися до них. З тих пір вони змінили це і зараз пропонують підтримку в чаті, яку віддають перевагу багатьом дурникам Інтернету.

Зазвичай телефонна підтримка вищої якості, оскільки вони вирішуються на погоню і швидше можуть відповісти на ваші запитання. Я знайшов, що підтримка чату підключається швидко, але вам доведеться перестрибувати кілька обручів, включаючи введення вашого PIN-коду та очікування їх відповіді. Якість підтримки зазвичай – швидкі відповіді, на відміну від SiteGround, де вони пропонують повноцінні рішення. Загалом, хороша підтримка, але не ідеальна. 

Детальніше

Хостинг Uptime

Оцінка: 4,5

З більш ніж 99,5% часу роботи, залежно від джерела, з HostGator не варто скаржитися.

Крім того, HostGator пропонує безкоштовний хостинг, якщо вони опускаються нижче 99,9% гарантія.

Ми стикували їх на півсправи, тому що були скарги користувачів, і ми також вважаємо за краще 99,99% часу для кращих постачальників послуг..

Оцінка: 3,5

Продовження роботи GoDaddy досить добре, часто становить 99,95% або вище. Відгуки користувачів в Інтернеті неоднозначні, але зазвичай тривалість роботи / час простою не сприймається як головна проблема.

У GoDaddy є своє гарантія бездротового обслуговування сервера (попередження – юридичний жаргон!) – але воно охоплює лише 99,90% (там відсутній .09) – це означає, що ваш хостинг може працювати протягом 43 хвилин на місяць, і вони вважають це нормальним. Уявіть, що ваш веб-сайт знищений протягом вирішального періоду покупки протягом майже години! Крім того, GoDaddy дає лише вам 5% повернення кредиту – що може бути лише копійки. Ми вважаємо, що вони повинні мати більш високі стандарти та кредитувати цілий місяць.

Швидкість

Оцінка: 3,0 

Спільний хостинг, як правило, має проблеми із питаннями швидкості, виходячи з нижчої вартості хостингу. Коли мова йде про швидкість, HostGator міцно знаходиться в середині пакету. Під час пошуку Twitter, Ви не бачите стільки скарг, як інші спільні хости, такі як Bluehost, що є хорошим анекдотичним знаком.

Якщо ви шукаєте швидший продукт HostGator, перегляньте хост-хостинг HostGator. Якщо ви хочете ще швидшого спільного хостингу, який не порушить банк, ми настійно рекомендуємо хостинг A2 або SiteGround. Ти з ними будеш набагато щасливішим.

Оцінка: 3,5

GoDaddy потрапляє на середину пакета, наскільки йде тестування швидкості. Вони намагаються продати вас до їх Ultimate плану, щоб отримати більшу потужність та швидкість обробки, що перетирає мене неправильно. Економічні плани теж потребують швидкості!

На Twitter GoDaddy дійсно отримує багато скарг на скарги, але, чесно кажучи, сподівався на те, що хостинг цього популярного не буде.

GoDaddy не склав список нашого найшвидшого веб-хостингу. Перевірте цю посаду, якщо ви хочете піти з переможцем.

Особливості

Оцінка: 4,0

HostGator часто порівнюють із Bluehost за ціною та можливостями, і загальний HostGator дійсно перемагає тут.

Між двома компаніями HostGator був побудований для більш професійних користувачів. І порівнюючи HostGator з будь-якою іншою спільною хостинговою компанією, ви повинні мати це на увазі.

Нам подобається, що міграції включені, вони встановлюють одним клацанням миші, перебувають на cPanel і пропонують 99,9% гарантії безперервного часу. Ми все ще любимо інших хостів, як SiteGround, краще для функцій в цілому, але HostGator має те, що вам потрібно, щоб розпочати роботу.

Переглянути всі функції

Оцінка: 3,5

Не великий фанат функцій GoDaddy щодо основних планів. Більшість людей запускає свої сайти в WordPress в наші дні, і поки в GoDaddy є хостинг WordPress, вам знову доведеться оновити, щоб отримати, наприклад, WordPress постановку. У планах економіки GoDaddy хостинг, ви не отримуєте безкоштовний SSL, не отримуєте резервні копії, і вони не роблять міграції.

У той час як GoDaddy має деякі власні інструменти, які вони створили, для такої великої компанії я б очікував, що вони запропонують більше функцій, ніж менший розмір хост-скраппієрів, як SiteGround – але вони повинні отримувати свої прибутки. Загалом, функції нормально, не чудово.

Переглянути всі функції

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map