Хостинг A2 проти хостингу на SiteGround порівняно з травнем 2020 року зі знижкою

Хостинг A2 та SiteGround є чудові господарі для порівняння один одному.


Вони обидва мають чудову підтримку, велику тривалість роботи та кричать хороші ціни на якість.

Насправді, обидва вони вважаються одними з найшвидших веб-хостів згідно з нашими дослідженнями.

Найкраще в цих двох хостинг-брендах – це те, що вони намічають власний шлях, а не є частиною веб-хостингу глобального корпусу, який не дуже піклується про своїх клієнтів..

Тож ти робиш чудовий вибір розмір сайту SiteGround проти хостингу A2, давайте розберемося в тому, що робить їх різними.

A2 Хостинг vs SiteGround A Підтримка B Швидкість C Особливості D Значення E TransparencySiteGround Редакційний огляд 4.8 Рецензент 4.9 254 голоси54.5554.5ABCDEA2 Хостинг Редакційний огляд 4.6 Рецензент 4.5 2 голоси55544ABCDE

Тож вирішуючи переслідувати: обидва мають схожий досвід у галузі, пропонують 99,99% тривалості роботи з гарантією повернення грошей від 30 до 45 днів, а також безліч настроюваних варіантів, що дозволяють підібрати всі здібності та цінові діапазони..

Таким чином, вони обоє охопили основи. Але де між ними величезна диференціація: швидкість та обслуговування клієнтів.

Загалом, якщо ви шукаєте найшвидшого веб-хостингу, перейдіть на хостинг A2; якщо ви шукаєте найкращого загального хоста для функцій та обслуговування клієнтів, перейдіть за допомогою SiteGround.

Хостинг A2: Основні моменти, плюси і мінуси

Починаючи з 2003 року, A2 хостинг підкреслював їх швидкість понад усе, до 20 разів швидше, ніж суперники. Компанія на основі штату Мічиган пропонує необмежену кількість дискового простору та необмежену пропускну здатність.

Ціни на хостинг A2

Хостинг A2 пропонує досить багато чітких варіантів ціноутворення. Найнижчі ціни в кожній опції починаються з прийнятних щомісячних вхідних цін:

 • Спільний хостинг: $ 7,99 – але купонний код знижує його до $ 3,92
 • Хостинг VPS: 5 доларів
 • Хостинг для торговельних посередників: 19,99 – використовуйте код купона, щоб довести його до $ 13,19
 • Виділений хостинг: 119,99 дол. США до купона – це дорівнює 99,59 дол

Підтримка клієнтів

Знаючі, доброзичливі фахівці доступні 24 години на день, щодня. Незалежно від того, чи введете ви серверний квиток, спілкуєтесь в Інтернеті чи зателефонуєте на довідкову службу, вони отримали високі бали за свою послугу. Щоб покращити вашу послугу, A2 хостинг дозволяє вибрати сервер, найближчий до вас.

Були деякі скарги з повільною реакцією, залежно від часу доби. Особисто я мав великий досвід з їх підтримкою.

Була одна величезна проблема, яку вони мали під час нещодавно великого відключення хостингу A2. Але відтоді вони одужали.

Швидкість

A2 хостинг показує високоефективну платформу SwiftServer, яка дозволяє їм пропонувати пакети Turbo. Ці сервери завантажують ваші сторінки до 20 разів швидше, менша кількість клієнтів на кожному сервері та більше ресурсів, виділених на окремі облікові записи. Усі їхні хостингові рахунки містять твердотільні накопичувачі, які можуть виконувати тисячі функцій вводу / виводу щохвилини.

Значення

Щодо обсягу обслуговування та підтримки, A2 хостинг пропонує величезну цінність. Доступний SSD, доступ до cPanel для всіх клієнтів із спільним хостингом та багато інших варіантів доступні для задоволення будь-яких потреб.

Особливості

Хостинг A2 пропонує функції з підтримкою CPanel, підтримку для всіх, починаючи від початкових розробників та просунутих розробників та консультантів. Вони забезпечують автоматичне резервне копіювання на основі сервера, захист від вірусів, а також різноманітність програмного забезпечення та варіантів розробки для різних галузей.

Вони оптимізують швидкість та безпеку, а також багато функцій, які виграли. Це робить їх хостинг для початківців зручним, що дуже корисно.

Недоліком є ​​те, що їх функції можуть бути трохи переважними, оскільки їх інтерфейс не є ідеальним. Але це робить роботу.

Час простою / час:

Вони мають приватні сервери з центрами обробки даних у Мічигані, Амстердамі та Сінгапурі. Хостинг A2 гарантує 99,9% часу роботи. Також пропонуються тести на швидкість завантаження та завантаження з кожного центру обробки даних.

Нещодавно у них відбувся величезний відключення центрів обробки даних, але з тих пір все плавно плавало.

SiteGround хостинг: основні моменти, плюси і мінуси

Початок колишніми юристами та IT-професіоналами в Болгарії в 2003 році, SiteGround пропонує безліч варіантів веб-хостингу, необмежену пропускну спроможність та нагородне обслуговування, швидкість та підтримку.

Ми особисто любимо SiteGround. В цілому вони доступні, супер дружні та багатофункціональні з усім необхідним.

Ціноутворення на сайті

Плани SiteGround – на ціні, що стосується хостингового бюджету, але багато рецензентів цінують усі додаткові послуги, що мають трохи вищу ціну. Вони мають кілька рівнів для кожного з своїх чотирьох варіантів хостингу.

 • Спільний хостинг: За ціною 9,95 долара США, купонні коди знижуються до 3,95 долара
 • Хмарний хостинг: починається з 60 доларів на місяць
 • Хостинг для торговельних посередників: Кредитний план, який дорівнює одному році хостингу, становить лише 42 долари США за кожен кредит, коли ви купуєте 11 і більше кредитів.
 • Виділений хостинг: їхні спеціалізовані серверні плани для США починаються від $ 229 на місяць

Підтримка клієнтів

Вони доступні щосекунди для миттєвого чату, миттєвих відповідей по телефону та квитків, за якими вони говорять, в середньому близько 10 хвилин на першу відповідь.

SiteGround шокує тим, наскільки швидко вони реагують. Це справді неймовірно.

Ви отримуєте квитки на підтримку швидше, ніж можна сказати “сервер”, і увагу до деталей, що виходять за межі.

Вони допомагають у вирішенні проблем, які їм не потрібні, та йдуть до того, як виправити проблеми з WordPress. Ого.

Швидкість

SiteGround пропонує твердотілі накопичувачі для всіх планів хостингу та пропонує підвищену продуктивність за допомогою NGINX, HTTP / 2, PHP7 та безкоштовного CDN.

У них є плагін SiteGround SuperCacher з різними рівнями кешування і швидкістю. Ви можете вибрати, на якому рівні реалізації ви хочете, щоб ця дитина зависла як можна швидше.

Значення

Незважаючи на те, що ціни можуть бути дещо вищими, ніж інші хости, безліч варіантів SiteGround для розробників та користувачів усіх можливостей забезпечує високий рівень цінності.

Загалом, цінність SiteGround неймовірна. Він іде головою до голови із Bluehost і легко знімає його!

Особливості

Пропозиція, що розміщує різні програми та послуги, надає теми Joomla, WordPress та Magento, а також навчальні посібники для кожного. Вони включають безкоштовні щоденні резервні копії.

Простоя / час роботи: SiteGround пропонує статус у режимі реального часу, що дозволяє перевірити стан реального часу вашого веб-сайту. Вони пропонують 99,99% відсотків щорічно, і 99,999 відсотків щомісяця. Дані центри є в Чикаго, Лондоні, Амстердамі та Сінгапурі. Їх програмне забезпечення мінімізує простої, забезпечуючи автоматичне виявлення в реальному часі та автоматизовану миттєву реакцію. Вони вирішують більше 90 відсотків проблем із роботою сервера миттєво, не потребуючи взаємодії з людьми.

Хостинг SiteGround vs A2: Порівняння швидкості

Ми порівнювали SiteGround та A2 хостинг на двох сайтах з майже однаковим контентом, з подібних тем, як від StudioPress, так і з подібною кількістю вмісту та тексту. Такі результати:

siteground vs a2 хостинг тест на швидкість

siteground vs a2 хостинг тест на швидкість Тест швидкості хостингу SiteGround vs A2

У нас є SiteGround зліва з загальною оцінкою 94%, а A2 хостинг праворуч із загальною оцінкою 97%.

Зауважте, що це з плагінами кешування, наданими кожним увімкненим хостом. Для SiteGround ми використовували їх SG SuperCacher з майже будь-коли ввімкненим рівнем кешування, і з хостингом A2 ми пішли з їх планом Turbo, до 20 разів швидше.

На практичному рівні це чудові результати, і це дійсно показує, що обидва вони є зоряними. Швидкість настільки близька, що я не обов’язково просто вибирати одну над іншою, виходячи з мінімальної різниці швидкостей.

Хостинг SiteGround vs A2: що найкраще для вас?

Як хостинг A2, так і SiteGround пропонують унікальні функції, що дозволяють розмістити бізнес усіх розмірів. Вони обидві більше орієнтовані на розробників або людей, які мають досвід розробки веб-сайтів, але пропонують ретельну підтримку та допомогу клієнтам через підручники та усунення несправностей для користувачів усіх сильних та здібних можливостей.

Хоча ціна не повинна бути визначальним фактором, А2 хостинг орієнтований на малий бізнес, компанії з електронної комерції та приватних осіб. Широка різноманітність функцій, пропонованих за нижчу ціну, робить це надійним, надійним варіантом. Вони пропонують 30 різних індивідуальних хостинг-пакетів, включаючи варіанти CMS, CRM, планування, аукціони, освіта, електронна комерція та веб-розробка. Отримайте знижку на хостинг A2 тут.

SiteGround є якісним варіантом для розробників, які хочуть більшої гнучкості та налаштування, маркетологів, які розраховують на постійний режим роботи та невеликого простою, та торгових посередників, які шукають надійну продукцію, запропоновану за розумною ціною. Вони мають розширені технічні можливості та швидку підтримку клієнтів для підтримки ваших сайтів. Тут вимагайте 60% знижки на сайті.

Резюме хостингу A2

Нижче наведено короткий опис нашого повного огляду хостингу A2.

A2 Хостинг Редакційний огляд 4.6 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (2 голоси) Плюси

 1. Неймовірна підтримка клієнтів
 2. Найшвидші швидкості на ринку
 3. Зручність у користуванні
 4. Відмінні характеристики ціни
 5. Місцевий Герос

Мінуси

 1. Не найсильніший час
 2. Не для мисливців на торгів
 3. Обслуговування клієнтів має свої вихідні дні

Веб хостинг SummaryA2 настільки швидкий і настільки надійний, що вони по-справжньому перекривають своїх конкурентів у цьому плані. Крім того, у них є сучасне відчуття, яке сприяє освіжаючому хостингу. Якщо ви хочете, щоб інструменти розвитку, які насправді розуміли ваш робочий процес, і представники служби обслуговування клієнтів, які можуть по-справжньому зустріти вас там, де ви перебуваєте, A2 може просто стати для вас господарем. Ми згадали, що вони дійсно, дуже швидкі? Підтримка5Швидкість5Особливості5Завдання4Трансплантація4

SiteGround Огляд резюме

Нижче наведено короткий опис нашого повного огляду SiteGround.

SiteGround Редакційний огляд 4.8 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (254 голосів) Перегляд цін Плюси

 1. Дивовижно швидка підтримка
 2. Чудові ціни
 3. Тон функцій
 4. Сумісність SiteGround WordPress

Мінуси

 1. Приховані обмеження
 2. Тільки щорічне ціноутворення
 3. Злому / обмеження безпеки

SummarySiteGround – один із найкращих рекомендованих хостів для маркетологів, розробників та власників сайтів, які шукають хороший співвідношення ціни та вартості. Ціноутворення на SiteGround включає всі безкоштовні інструменти, яким може знадобитися середній власник сайту. Ви отримуєте команду підтримки, яка базується переважно в Болгарії, але це не є проблемою для більшості громадян, які говорять на англійській мові. Їхній персонал є одним із найшвидших, реагуючи протягом 5-15 хвилин у будь-яку годину. У хостінгу WordGress WordPress розміщені функції постановки та функції WordPress git, які багато господарів не продають. Підтримка5 Швидкість4.5Особливості5Залежність5Трентність4.5

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map