Хостинг AWS проти HostGator – порівняйте ціни та плани – травень 2020 року

Бути вгорі будь-якого чудового списку не просто відбувається. Щоб ваше ім’я було в списку, ви повинні бути дуже хорошими в тому, що ви робите. HostGator склав список найбільших компаній-хостингів у цьому році. Дивовижна послуга, яку вони надають за такі невеликі витрати, відіграє величезну роль у цій нагороді. Оскільки вони пропонують плату, коли ви ходите з хостинговими планами, клієнти можуть спробувати послугу HostGator без дотримання річного плану. Вони не вимагають жодних стартових платежів або інших непотрібних платежів, завдяки чому розміщення веб-сайту в Інтернеті становить менше 10,00 доларів.


Усі веб-сайти HostGator суворо захищені користувальницьким правилом брандмауера. Кожен сайт, на якому вони розміщені, захищений від хакерських атак DDoS. Міністерство торгівлі США визнало, що основу HostGator відповідає вимогам, і вони були сертифіковані Європейською комісією Safe Harbor.

Через HostGator є кілька функцій та додаткових можливостей, які роблять їхні послуги ще більш цінними. Кожен веб-сайт, на якому вони розміщені, має необмежену кількість облікових записів електронної пошти. Вони надають дисковий простір для кожного запропонованого ними плану. Кожен план також оснащений простим у користуванні розробником сайту, що дозволяє будь-кому створити та розвинути зовнішній вигляд сайту. Вони надають клієнтам рекламні кредити, які можна використовувати через AdWords, Facebook, Google та Bing / Yahoo. Вони надають корисні відео та поради щодо SEO, які дозволяють розпізнавати сайт і в Google, і в Bing. Також передбачений сканер для чорного списку та зловмисного програмного забезпечення Google.

Незалежно від того, чи робиш ти найкращу роботу протягом ночі, чи ти вже вранці, в HostGator завжди знайдеться хтось, хто може допомогти. Вони відомі доброзичливою підтримкою клієнтів, яку вони надають 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Вони доступні через чат в прямому ефірі, систему квитків та по телефону. HostGator також надав понад 650 довідкових статей та понад 500 відеоуроків.

Щоб дізнатись, як HostGator співпадає з іншими хостинг-сервісами, ознайомтеся з публікацією SiteGround vs..

Веб-сервіси Amazon, інакше відомі як AWS, – це платформа веб-сервісу, заснована на хмарі. Вони надають клієнтам додатки та інші інструменти, необхідні для створення та розробки онлайн-додатків, відстеження веб-даних, обробки серверного простору та всіх інших завдань для розвитку онлайн-присутності. Клієнтам надається декілька варіантів на вибір, залежно від їх індивідуальних цілей та того, що вони намагаються досягти через веб-сайт. Якщо замовник потребує додаткових серверів, щоб забезпечити велику корпоративну базу даних або створити та обробити багато додатків, доступний додатковий простір для зберігання даних. Компанія може пришвидшити інформацію, необхідну для надсилання або отримання за допомогою служб доставки вмісту, що надаються через AWS. Це одночасно збільшить дохід і усуне скорочення часу. Моніторинг використання даних та її ефективність – це сервіси, що надаються AWS, що забезпечує зворотній зв’язок у реальному часі про ефективність конкретного веб-сайту. Це також дає клієнту інформацію про будь-які зміни, які могли б покращити його сайт та його ефективність.

Основний пакет, що надається через AWS, постачається з безкоштовним хостингом. Однак цей пакет не включає допомогу та доступна підтримка до платних клієнтів веб-служби Amazon. Слід зазначити, що більшість клієнтів, які починають з базового пакету, закінчують оновлення дуже швидко. Це, мабуть, є постійною тенденцією для кожного пакету, який надає AWS. Ці плани можуть перевищувати 45 доларів на місяць залежно від використання. HostGator пропонує щомісячні пакети за ціною до $ 4,00, які є стандартними разом із командою підтримки 24/7. Вони також пропонують довгий перелік інших особливостей цього плану.

Зважаючи на це, цифри все ще неймовірно на користь AWS. За даними datanyze.com, HostGator займає 36 місце за кількістю відвідуваних сайтів, а хостингові послуги Amazon – на другому місці. Відповідно до досліджень, проведених Datanyze, HostGator несе відповідальність за 17 570 сайтів. AWS приймає понад 1 мільйон. Протягом місяця квітня 2016 року AWS додав понад 38 000 сайтів, а HostGator лише збільшив їх кількість на 634.

Я особисто не маю досвіду жодної з цих двох компаній. Я сформував думку щодо кількох прочитаних статей. AWS має набагато кращі показники, ніж GatorHost. Вони також є міжнародною компанією, яка вклала багато часу та сил у свій бренд та репутацію. Мені подобається ідея допомоги та підтримки, яку надає HostGator незалежно від пакета, який обирає клієнт. Я думаю, що хтось із маркетингової або розвиваючої професії вдячний би за кількість підтримки, яку надає HostGator. Якби я був власником малого бізнесу, я був би більш готовий інвестувати свій час і гроші в компанію-однодумців. Мій особистий досвід завжди був кращими робочими стосунками з меншими компаніями. Більші корпорації часом можуть залякати, і вони не завжди виявляють однаковий рівень поваги та вдячності для нас, менших хлопців

Щоб побачити, як AWS виступає проти інших служб хостингу, перегляньте нашу публікацію AWS проти BlueHost. Щоб дізнатись більше варіантів хостингу, перегляньте наш пост DreamHost проти IPage.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map