Кращі постачальники хостингових послуг VPS – порівняйте ціни та можливості на 2020 рік

Кращі постачальники хостингових послуг VPS – порівняйте ціни та можливості на 2020 рік

Кращі постачальники хостингових послуг VPS – порівняйте ціни та можливості на 2020 рік

VPS хостинг – це ідеальне поєднання ціни та продуктивності.


Однак, маючи так багато варіантів, пейзаж заплутаний.

Ми розбиваємо найкращий VPS хостинг, щоб допомогти вам прийняти рішення.

найкращий хостинг для малого бізнесу

Досягнення правильного балансу між економічністю та адміністративною потужністю при оплаті хостинг-рішення може бути складним завданням.

Одним з найбільш привабливих варіантів, однак, є звернення до постачальника послуг VPS.

Що таке VPS хостинг?

VPS означає «віртуальний приватний сервер». Ідея VPS полягає в тому, щоб створити оточення, подібне до того, щоб мати власний фізичний сервер, не платячи за апаратні витрати, які пов’язані з отриманням цілої машини для себе.

Особливо для людей та організацій, які потребують налаштувань пристойного розміру, пошук найкращої хостингової компанії VPS може істотно змінитись. Це дозволяє вам значно більше контролю, ніж ви можете отримати при багатьох інших варіантах хостингу, і ціна є достатньо розумною для більшості людей, щоб їм було комфортно..

У цьому порівнянні VPS-хостингу ми розглянемо десятку найкращих компаній VPS, їхні варіанти та їх плюси та мінуси. Наприкінці ми також вивчимо деякі основи того, що робить хостинг-провайдер, і чому ви можете чи не хочете піти в цьому напрямку. Ми також обговоримо, як VPS порівнюється з альтернативами, такими як спільний хостинг, виділений сервер та хмарний хостинг.

1. Хостинг InMotion – керований & Хмара VPS

inmotion хостинг керований vps хостинг

Найнижча ціна: $ 27,99 на місяць за дворічною угодою

Час реакції: 635 мс

Пробіг: 100%

Переглянути плани хостингу VPS VMotion

Як і багато компаній, які пропонують VPS хостинг-плани, InMotion надає ряд різноманітних послуг. Наприклад, добре знати, що ви можете перейти на спеціалізований сервер. Члени команди служби підтримки компанії повинні пройти понад 160 годин навчання перед спілкуванням з клієнтами, тому ви будете в хороших руках, коли зателефонуєте до служби підтримки клієнтів..

Великою перевагою для людей, які не настільки підковані в техніці, є те, що InMotion пропонує як керовані, так і самообслуговувані варіанти серед своїх планів VPS. Якщо ви маркетолог з невеликим досвідом налаштування хостингових служб або роботи з такими речами, як сама операційна система або кореневий доступ, керований план гарантує, що хтось буде там, щоб провести вас через весь процес. Вони навіть пропонують послуги з дизайну веб-сайтів, щоб ви могли налаштувати всю справу без зайвої суєти.

Переглянути повний огляд хостингу InMotion

2. Хостинг A2 – Керований & Некерований VPS

хостинг vps хостинг

Найнижча ціна: 5 доларів на місяць за повністю некерований VPS

Час реакції: 279 мс

Пробіг: 99,66%

Переглянути плани хостингу A2

Варіант найнижчої вартості A2 дуже привабливий для конкретного набору клієнтів. Якщо у вас є технічні навички, необхідні для самостійного управління сервером, розпродаж лише 5 доларів на місяць – це, мабуть, найкращий вибір хостингу VPS на основі ціни та продуктивності. Дешева пропозиція не є чудовими, тому що ви будете отримувати за допомогою єдиного ядра процесора, але це може бути дуже рентабельно, якщо ви не плануєте запускати щось обчислювально-інтенсивно, наприклад FFmpeg для завантаження відео та конверсії.

Якщо ви не впевнені, що таке панель управління, а не як використовувати її, є керований варіант хостингу VPS-сервера, який допоможе вам вирішити ці потреби. Це трохи дорожче, ніж пропонують їх базові показники, але приблизно 35 доларів на місяць кероване рішення все ще є конкурентоспроможним. Ви також отримаєте більше ядер процесора та дискового простору з цим налаштуванням, так що, можливо, захочете перевірити його, навіть якщо ви розробник хардкор з навичками адміністратора сервера.

Швидкість також є головним плюсом для хостингу A2. Час відгуку працює на рівні менше 300 мс, план віртуального сервера дає вам так само добре, як ви могли очікувати від спеціалізованого хостинг-пакету.

Переглянути повний огляд хостингу A2

3. Блюхост

bluehost vps хостинг

Найнижча ціна: $ 18,99 на місяць вступний і $ 29,99 на місяць після

Час реакції: 2200 мс

Пробіг: 99,98%

Переглянути плани хостингу Bluehost

Незважаючи на те, що ціна за денний робочий день у розмірі 30 доларів на місяць є майже галузевим стандартом, Bluehost пропонує кілька варіантів, які можуть зробити його більш привабливим. Зокрема, компанія надає безкоштовний домен з кожним зі своїх планів хостингу, і це безкоштовне доменне ім’я фактично зберігається з обліковим записом протягом усього життя плану. Це не просто вступна пропозиція. Існує також гарантія повернення грошей 30 днів.

Крім того, ви отримуєте досить середній простір на 30 Гб дискового простору, але компанія пропонує SSD зберігання поза коробкою. Аналогічно, ви отримуєте два ядра процесора на вашому сервері навіть з найнижчою ціною. Використовуючи гіпервізор KM, компанія також гарантує, що кожна унція ресурсів, за які ви платите, гарантовано передається на ваш віртуальний сервер.

З іншого боку, час реагування на Bluehost є ненормальним. Якщо ви хочете запустити щось, що самостійно не реагує на зразок, наприклад, WordPress, це робить Bluehost важким. Досвід для ваших кінцевих користувачів перейде від повільного до прямо болісного.

Підтримка клієнтів є великим плюсом і для Bluehost. Перебіг часу є суцільним, і ви можете очікувати допомоги, коли можуть виникнути проблеми.

Переглянути повний огляд Bluehost

4. ХостГатор

хостинг vps хостинг

Найнижча ціна: $ 29,99 на місяць

Час реакції: 1,610 мс

Пробіг: 100%

Переглянути плани хостингу хостгаторів

Спочатку червоніє, пропозиції HostGator не здаються найбезглуздішими, оскільки йдуть VPS-порівняння. Вони коштують в упаковці, але принаймні вони не намагаються вас обдурити жодними підступними пропозиціями. Де HostGator дійсно перевершує загальний дисковий простір, який вони пропонують. Ви отримуєте 120 Гб пам’яті на твердотільних накопичувачах з найнижчим рівнем плану, легко збиваючи з глузду багатьох конкурентів.

Якщо ви хочете зробити інтенсивний веб-сайт, наприклад щось важке з фотографіями або PDF-файлами, чудово отримати такий дисковий простір. Ви також оціните це, якщо спробуєте налаштувати власний хостинг WordPress та вам потрібно розмістити набір вмісту.

HostGator – послуга VPS, яка працює в бізнесі вже майже два десятиліття. Вони надають цілодобову підтримку клієнтів через безкоштовну телефонну лінію. Маючи офіси та центри обробки даних на чотирьох континентах, вони також дають своїм клієнтам хороше розповсюдження місць з машинами, на яких VPS може проживати.

Недоліком для хардкорних DIYers є те, що HostGator в основному нахилений до продажу послуг своїм клієнтам. Вони раді продати вам доменне ім’я, IP-адресу та допомогу в SEO. Зверху це чудово підходить для, скажімо, маркетингового агентства, яке не має тони технічної підтримки для власного персоналу.

Переглянути повний огляд Hostgator

5. iPage

ipage vps хостинг

Найнижча ціна: $ 19,99 на місяць

Час реакції: 708 мс

Пробіг: 99,75%

Переглянути плани хостингу iPage

iPage функціонує як непоганий постачальник сервера VPS, який обслуговує певну частину ринку. Вони зосереджені в основному на доменних іменах та керованому хостингу WordPress, але вони пропонують послуги VPS-хостингу, якщо ви знаєте, де шукати. За дещо нижчу середню ціну ви отримуєте безліч стандартних функцій, зокрема:

 • Єдине ядро ​​CPU для вашого VPS
 • 40 Гб місця на диску
 • Одна ТБ пропускної здатності
 • Єдина VPS
 • Безкоштовний доступ cPanel

Їх стандартною установкою є дистрибутив Linux, CentOS, який має добру репутацію. Немає жодної опції для Windows, але ви матимете доступ до відмінного стека LAMP. Версія PHP – 5, і це, на жаль, датовано. Керована підтримка доступна, проте, без додаткової плати.

Якщо ви хочете створити надійний і сучасний сайт, який залежить від блискавичного коду для роботи, iPage не чудовий. Для людей, які просто потребують можливості розміщення динамічних сценаріїв, однак, це варто провайдеру веб-хостингу. Ви не отримаєте високопродуктивну систему, але отримаєте гідну ціну.

Переглянути повний огляд хостингу iPage

6. Рідка павутина

рідкий веб-хостинг vps

Найнижча ціна: $ 29 на місяць

Час реакції: 603 мс

Пробіг: 100%

Переглянути рідкі плани веб-хостингу

Liquid Web – ще одна компанія середнього рівня, яка має невеликий поворот. Їх система використовує хмарну архітектуру VPS, а не більш стандартну настройку управління сервером, яку використовують багато компаній.

Цей підхід має свої плюси і мінуси. Важливим фактором є те, що в хмарній системі масштабованість набагато простіша. Якщо вам потрібно перейти на більше місця, наприклад, ви можете зробити кілька кліків на панелі керування свого облікового запису, і ви матимете його протягом декількох хвилин. При більш традиційному налаштуванні для цього завдання потрібен спеціаліст із підтримки керованих служб, щоб перепрофілювати ваш віртуальний сервер, і вам, ймовірно, доведеться застрягти, що потрібно перевстановити все.

Однак це не справжній VPS. Він просто функціонує як один. Ця відмінність, мабуть, не є великою справою для більшості користувачів, оскільки і хмарні VPS, і звичайні віртуалізовані конфігурації покладаються на одну і ту ж ідею, надання ресурсів з більшої колекції апаратних ресурсів. На хмарі ви просто будете малювати з набагато більшого басейну.

Liquid Web – це повністю керований постачальник послуг хостингу. Хоча ви будете мати повний кореневий доступ, ви не залишитеся самостійно в пустелі, якщо щось зіпсується. Вони пропонують лише операційні системи Linux на найнижчому рівні, але сервери Windows доступні, якщо ви перейдете навіть на один рівень.

Переглянути повний огляд рідини в Інтернеті

7. GoDaddy

godaddy vps хостинг

Найнижча ціна: $ 19,99 на місяць вступний і $ 29,99 на місяць після цього

Час реакції: 697 мс

Пробіг: 100%

Переглянути плани хостингу GoDaddy

GoDaddy – це така прикро всюдисуща компанія. Колись вони побудували дешевий ім’я, де продаються доменні імена, але це відійшло в минуле. Сьогодні вони просто пропонують трохи всього, включаючи як VPS, так і спеціальні хостинг-сервери. На жаль, GD може бути дуже спонуканий до продажів, і ви можете очікувати безлічі нудів на екрані оформлення замовлення, пропонуючи продати вам SEO послуги, сертифікат SSL і майже все, що не має людської нирки.

У компанії є одна велика перевага на це. Вся пропускна здатність повністю не зафіксована. Якщо ваш VPS може впоратися з навантаженням, їм не байдуже, на скільки трафіку ви потрапляєте. Ви також отримуєте три виділені IP адреси, включені до кожного облікового запису сервера VPs. Особливо, коли розміщується багато доменів в одній системі, це може бути приємно.

Попереджуйте, що некерований обліковий запис у GoDaddy – це випадок померти в пустелі. Вони із задоволенням стягуватимуть вас за допомогу, але вам не слід їздити з некерованим обліковим записом через них, якщо ви не впевнені у своїх навичках адміністратора. Компанія включає стандарт cPanel.

Кожен хост-сервер використовує два процесори з 6 ядрами кожен. Це означає, що ви будете ділитися своєю потужністю обробки з іншими машинами.

GoDaddy ні в кого не є улюбленим, але це може бути дуже зручно, якщо у вас є багато предметів, які ви хочете зберігати в одному акаунті. Наприклад, якщо ви розміщуєте 100 доменних імен, і всі вони вимагають власних сертифікатів SSL, приємно мати все в одному місці.

Переглянути повний огляд GoDaddy

8. Сонник

dreamhost vps хостинг

Найнижча ціна: $ 10 на місяць

Час реакції: 418 мс

Пробіг: 100%

Переглянути плани хостингу Dreamhost

Якщо ви шукаєте налаштування, подібні до того, що пропонує GoDaddy, про Dreamhost багато чого можна сказати. Ціна набагато нижча, а мінімальний пакет має на 10 Гб менше місця на диску. Все працює на SSD-накопичувачах, і ви все одно отримуєте необмежену і немереговану пропускну здатність. Ви також отримаєте безкоштовний сертифікат SSL.

Команда підтримки клієнтів компанії доступна для телефонних дзвінків 24/7. Одним з головних бонусів є те, що вони кидають в автоматизовані резервні копії для людей, які працюють на сайтах WordPress. Це також повністю кероване рішення, і 10 доларів на місяць – це найдешевше, за яким ви збираєтеся отримати керовану допомогу. Оперативну пам’ять також можна швидко збільшити. З іншого боку, Dreamhost не робить Windows.

Швидкість на Dreamhost дуже швидка, особливо для цього цінового рівня. Так само важко поскаржитися на 100% часу роботи.

Переглянути повний огляд Dreamhost

9. Господарі

хостинг віндс хостинг vps

Найнижча ціна: $ 4,59 на місяць за некерований хостинг на базі Linux

Час реакції: 1,093 мс

Пробіг: 100%

Переглянути плани хостингу

Hostwinds пропонує як керовані, так і некеровані рішення. Найдешевша керована система починається від $ 5,17 на місяць, але це доходить до $ 10,99 на місяць після закінчення вступного періоду. Ви отримаєте досить стандартну пропозицію:

 • Одне ядро ​​процесора
 • 30 Гб SSD-накопичувача
 • Один ТБ передачі даних
 • Один ГБ оперативної пам’яті

Також доступні керовані варіанти Windows.

Підтримка клієнтів доступна 24,7, але компанія намагається підштовхнути користувачів до своєї черзі в чаті. Передача веб-сайтів безкоштовна, а Hostwinds підтримує декілька центрів обробки даних. Також встановлено брандмауер корпоративного класу.

З іншого боку, пропозиція ціни і якості не є великою для Hostwinds. Це, за відсутності кращого способу, – це варіант, який є, якщо ви хочете десь ще шукати.

Переглянути повний огляд Hostwinds

10. 1і1 IONOS

Хостинг 1 і 1 ionos vps

Найнижча ціна: $ 2 на місяць за некерований хостинг на базі Linux

Час реакції: 918 мс

Пробіг: 100%

Перегляд 1&1 Хостинг-плани IONOS

Якщо ви хочете отримати найдешевший і найвибагливіший варіант хостингу VPS, швидше за все, IONOS. Починаючи від всього $ 2 на місяць, ви отримуєте єдине віртуалізоване ядро ​​процесора і лише половину мега оперативної пам’яті. Є також лише 10 ГБ місця на SSD, але знову ж таки, це дешевий варіант, який забезпечує мінімально життєздатний сервер хостингу веб-сайтів.

Не дивно, що на цьому рівні ви маєте лише вибір ОС на базі Linux. Однак ви маєте вибір центрів обробки даних у:

 • США
 • Німеччина
 • Іспанія

Користувачі також можуть вибрати з Ubuntu, Debian або CentOS.

Цікавою є річ, що якщо ви хочете платити за галузеві 30 доларів на місяць, ви можете отримати досить середню настройку. На цьому рівні ви можете вибрати cPanel або Plesk для панелей управління, а також отримаєте додавання Archlinux та OpenSUSE. Ще за 20 доларів на місяць можна додати Windows. Найцікавіше, однак, план вищого рівня включає чотири віртуальні ядра процесора, 160 ГБ пам’яті SSD та 8 ГБ оперативної пам’яті. Це досить гарний пакет для цінового діапазону. Також включено управління брандмауером.

Переглянути повністю 1&1 огляд IONOS

Розуміння хостингу VPS

Переглядаючи десять кращих фірм VPS, ви отримуєте досить гарне відчуття щодо того, як виглядає галузь. Більшість компаній збирають близько 30 доларів на місяць за допомогою своїх пропозицій. Вони, як правило, платять більше за керований хостинг, і Windows, як правило, теж додатково.

Найголовніше, що потрібно зрозуміти про VPS-хости, це те, що вони приблизно наближені до використання виділеного сервера, як можна отримати, не платячи ні за одну машину. Віртуалізація – це процес, коли ресурси одного комп’ютера або колекції комп’ютерів із використанням хмарного програмного забезпечення розподіляються серед користувачів. У інтерфейсі віртуалізації технік компанії надає ресурси лише для вашого сервера.

Наприклад, компанія може використовувати машину з чотирма процесорами, кожен з яких має 56 ядер. Кожне ядро ​​підтримує дві нитки. Зберігаючи кілька ядер для управління адміністративними потребами, це дає їм можливість надавати користувачам еквівалент близько 400 віртуальних ядер, не перекриваючи когось. Вони також можуть використовувати щось на зразок 500 ТБ пам’яті в масиві RAID та надавати його аналогічно.

Кожен із цих сервісів веде себе так, ніби це власна машина. Ви можете встановити операційну систему на кожне і будь-яке програмне забезпечення, яке ви хочете, і це велика перевага VPS. Ви отримуєте:

 • Близький до досвіду на одній машині
 • Тотальний адміністративний контроль над ОС
 • Доступ до повного екземпляра сервера набагато менший, ніж ціна однієї машини

Операційні системи мають велике значення. Якщо ви не знайомі з Linux, корисно вивчити його, особливо якщо ви не хочете платити премію за Windows на сервері. Ви можете взяти на роботу чи взяти на договір когось, хто знайомий з Linux, щоб забезпечити вам допомогу, коли вам це потрібно.

Найголовніше, що ви не будете обмежені в налаштуванні системи. Наприклад, на веб-сайті з розміщенням зображень може знадобитися встановити GD, щоб забезпечити без праці обробку типів файлів. У спільному вирішенні ви цього не зможете зробити.

Недоліки хостингу VPS

Недоліком використання VPS є те, що є обмеження щодо кількості ресурсів, які ви можете втратити. Виділені сервери та навіть величезні хмарні екземпляри можуть заробити тисячі доларів. Вони часто дозволяють користувачам розгортати на сервері десь від двох до 96 ядер. Більшість людей не потребує такої великої вогневої сили, і саме тому VPS – це чудовий вибір для клієнтів, які потребують витрат та потребують середовища, яке вони повністю контролюють..

Висновок

Хостинг VPS – популярний варіант, оскільки він часто дозволяє людям отримати найкраще з обох світів. Ціноутворення є розумним, як правило, нижче $ 50 для плану початкового рівня. У той же час, ви отримуєте те, що функціонально є єдиним сервером для себе. Якщо ви хочете максимально скористатися налаштуваннями, не виходячи з ладу банку, постачальник VPS варто довго дивитися.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector