Найкращі безкоштовні веб-хостингові сайти (травень 2020 р.)

Ви тільки почали бізнес і хочете веб-сайт, але не можете викласти готівку?


На щастя, є кілька справді безкоштовних варіантів хостингу – хоча ви повинні знати про те, що ви потрапляєте, або ви можете виявити себе більш розчарованим, ніж будь-коли.

розмістити власний веб-сайт вдома

Налаштування веб-сайту може бути складним завданням, і враховуючи довгострокові витрати на це, багато людей шукають варіанти безкоштовного розміщення сервера.

Існує маса плюсів і мінусів, які є поряд із безкоштовними хостинг-сайтами. Якщо ви зацікавлені в безкоштовному розміщенні сервера, корисно ознайомитись із тим, як це працює та якими є найкращі безкоштовні хостинг-компанії. Давайте розглянемо деякі з найбільших в бізнесі, а потім ми обговоримо, що слід пам’ятати про використання безкоштовного веб-сервера.

000показів

000webhost

Час реакції: 230 мс

Пробіг: 99,75%

Перегляньте плани щодо розміщення 000

000webhosting заслужив репутацію безкоштовної веб-сайту, яка пропонує хостинг, який пропонує рівень швидкості, який відповідає рівним великим собакам у бізнесі. Користувачі отримують ряд переваг за допомогою своїх безкоштовних акаунтів, зокрема:

 • 10 Gb пропускної здатності
 • Один Гбіт дискового простору
 • Доступ до програмного забезпечення форуму та чатів Discord

Як ви могли очікувати з високоефективним безкоштовним веб-сервером, так, є деякі застереження. Найважливішим для всіх, хто створює малий бізнес, є те, що вони не розміщують облікових записів електронної пошти. Так само ви можете просто забути про отримання будь-чого, що нагадує службу підтримки. І є doozie: вони також будуть відвідувати ваш сайт в режимі офлайн на одну годину щодня.

Ви зможете налаштувати базу даних MySQL і зможете розмістити два веб-сайти у своєму обліковому записі. Також доступний FTP-доступ. Мабуть, найбільш вражаюче, вони працюють на PHP 7.3 і вище на своїх серверах. Ви можете використовувати власне доменне ім’я, а субдомени дозволені безкоштовно. Сюди входять автоматичні інсталятори, які можуть налаштувати WordPress, Joomla та інші блоги та системи CMS.

Також були повідомлення про “оголошення про неактивність” на сайтах 000webhosting. Вони використовують спливаючий стиль, і це, можливо, не дуже добре поєднується з людьми, які полюють на безкоштовний веб-хостинг, без реклами. Мабуть, ви можете відключити цю функцію в cPanel, але це не те, що новачки збираються з’ясувати, поки у них не виникне проблема.

Переглянути повний огляд 000webhosting

Безмежність

нескінченнобезпечний головний

Час реакції: 1000+ мс

Пробіг: 99,9%

Переглянути безмежні плани

Великий крок продажів від Infinityfree полягає в тому, що вони пропонують як необмежену пропускну здатність, так і дисковий простір. Слід зауважити, що кількість звернень веб-сторінок на день обмежена на 50 000. Цього більш ніж достатньо для всіх, хто лише розміщує сайт для сімейних фотографій або особистий проект, але це не чудово для бізнесу. Ви також можете розмістити до 400 баз даних у MySQL.

Одне з найбільш вражаючих пропозицій компанії – це безкоштовні SSL, DNS та Cloudflare CDN. Якщо ви намагаєтеся генерувати трафік відповідно до поточних інструкцій Google щодо SEO, це дуже багато корисного. Якщо ви хочете створити простий і безкоштовний обліковий запис хостингу домену, це може бути дуже вигідно. Так само ви можете розміщувати необмежену кількість доменних імен у своєму обліковому записі. Користувачі також можуть використовувати до 10 облікових записів електронної пошти, і кожному з них дозволено один обліковий запис FTP. Infinityfree веде себе як такий, що не має “примусових оголошень”. Трохи незрозуміло, що вони мають на увазі під цим, але компанія все-таки заохочує прихильних користувачів вимикати блокатори оголошень.

Швидкість – це проблема. Часи завантаження сайту часто налічують десятки секунд, особливо це стосується встановлення WordPress. Якщо ви шукаєте план хостингу із часом завантаження блискавки, ви, ймовірно, захочете полювати серед інших безкоштовних веб-хостингових послуг. Крім того, обмеження звернень заперечує значну частину незміреного дискового простору та пропускної здатності.

Вікс

Вікс

Час реакції: 400 мс

Пробіг: 99,9%

Переглянути плани хостингу Wix

Можливо, ви помітите формулювання візерунка. Усі в секторі безкоштовного веб-сервера мають свою нішу, в якій вони будують свій крок продажу. Для Wix справа не в тому, щоб бути найшвидшим чи абсолютним найнадійнішим. Натомість вони зосереджені на тому, щоб бути компанією, яка надає найприємнішого розробника веб-сайтів із інтерфейсом перетягування. Особливо для людей, які не новинки у веб-дизайні, хостинг-провайдери з хорошими будівельними додатками, інтегрованими у їхні пропозиції, можуть бути дуже привабливими.

Wix входить до числа кращих компаній, що стосується як часу роботи, так і швидкості реакції. Це вимагає багато жалоби, щоб отримати вільний план. Вони забезпечують малі 500 Мб пропускної здатності на місяць і не надто великі 500 Мб дискового простору. Також не доступні облікові записи електронної пошти.

Безкоштовний веб-сайт, як ви можете собі уявити, може дещо звикнути. На щастя, Wix також надає підтримку клієнтів через чат, електронну пошту та телефон. Будівельник також може налаштувати інтернет-магазини. Якщо ви не знаєте багато коду і намагаєтеся створити сайт за лічені хвилини, є дуже хороший аргумент для роботи з Wix.

x10хостинг

x10хостинг головний

Час реакції: 340 мс

Пробіг: 100%

Переглянути x10hosting плани

Ще один учасник ринку необмеженого дискового простору та пропускної здатності – x10hosting. Вони використовують хмарну систему, яка використовує SSD-накопичувачі, щоб забезпечити хорошу реакцію. Ви також матимете доступ до cPanel, PHP та MySQL, і це робить пропозиції компанії відмінним вибором для тих, хто має принаймні проміжний досвід у веб-програмуванні. Усі програмні пакети в стеку встановлені на новіші версії. Вони також займаються бізнесом більше десяти років, і їхній пакет включає в себе розробник веб-сайтів.

Намагаючись трохи відрізнити себе, x10hosting має на меті стати компанією-установщиком в один клік. Ви можете завантажувати різні програми, зокрема:

 • WordPress
 • Joomla
 • PHPBB
 • Мадженто

Пропозиція Magento – це приємна надбудова, оскільки дозволяє новачкам швидко розпочати роботу з електронною комерцією.

Як це стосується більшості компаній, що надають безкоштовний веб-хостинг без реклами, ви можете розраховувати, що на вашому сервері не буде електронної пошти. Для одного облікового запису дозволено також лише один домен та веб-сайт.

Велике роздратування від x10hosting як однієї з “безкоштовних та необмежених зірочками” веб-хостинг-компаній полягає в тому, що вони застосовують політику призупинення рахунків, які використовують багато ресурсів. Це робиться на власний розсуд, і для видалення блоку потрібне втручання користувача. Деякі користувачі навіть повідомили про видалення веб-сайтів.

Відмінна швидкість і час безперервного часу спокушають. Однак поводження з політикою використання ресурсів означає вирішення ситуації майже так само погано, як і деплатформованість. Це витратно інвестувати багато роботи в створення сайту на хостинговій платформі, просто щоб побачити, як це зробити пухом.

AwardSpace

простір нагород

Час реакції: 800 мс

Пробіг: 100%

Переглянути плани хостингу AwardSpace

AwardSpace виходить на ринок як 100-відсоткова безрекламна компанія, яка надає підтримку клієнтів 27/7. Існують варіанти встановлення як Joomla, так і WordPress одним натисканням кнопки, і вони забезпечують 99% гарантії, якщо більшість оцінок їх пропозицій прив’язують їх до 100% часу роботи..

Що таке улов? Ви отримаєте лише один Gb дискового простору та 5 Gb пропускної здатності. Це не жахливо, але все стає трохи крихітнішим, коли занурюєшся в умови надання послуг компанії. Похований у ToS – це дозвіл на продаж ваших даних третім особам.

Швидкість також є проблемою з PremiumSpace. Хоча здається, що тестування показує поганий час реакції 800 мс, були повідомлення про випадки, що наближаються до 1500 мс.

Компанія також намагається продати вас до платних рівнів. Хоча деякі їх ціни виглядають дешево, долар за долар, ви, ймовірно, можете знайти хостинг-пакет у нашому пізньому розділі про майже безкоштовних веб-хостингових провайдерів, які будуть працювати набагато краще.

FreeHosting.com

freehosting main

Час реакції: 948 мс

Пробіг: 98,79%

Переглянути плани FreeHosting

Що стосується особливостей, FreeHosting.com – одна з найкращих компаній з безкоштовного веб-хостингу. Ви отримуєте 10 Гбіт дискового простору і немереговану пропускну здатність в рамках жорсткої прийнятної політики використання. Користувачі також можуть розміщувати один обліковий запис електронної пошти на сайті! Панель управління також доступна багатьма мовами.

З центрами обробки даних, що знаходяться в Європі, продуктивність є масовою проблемою для FreeHosting.com. Час роботи неприйнятно низький, наближається до еквіваленту перебування в офлайні щонайменше півдня на місяць. Реакція також дуже погана. Часи завантаження сторінки гірші, і ви очікуєте, що сайти, які використовують системи управління вмістом на основі PHP, займуть кілька секунд для завантаження.

FreeHosting.com – це важкий варіант для тих, хто веде малий бізнес. Правду кажучи, навіть якщо ви просто хочете викинути на сторінку деякі сімейні фотографії, ви, мабуть, могли б зробити краще. Якщо вам абсолютно не потрібна по-справжньому обмежена пропускна здатність, шукайте безкоштовне обслуговування в іншому місці.

Плюси і мінуси веб-сайтів безкоштовного хостингу

Плюси

Можна сказати, що найбільшими плюсами використання безкоштовних провайдерів є те, що вони пропонують свої речі безкоштовно. Це великий сюрприз. Однак, як правило, безкоштовно – це напрямок, у який ви повинні піти, лише якщо шукаєте щось на зразок безкоштовного хостингу домену, де ви просто назви паркування для подальшого використання чи продажу. Це також може бути хорошим способом практичної роботи з використанням програмних пакетів, таких як PHP та MySQL, але пам’ятайте, що обмеження на файловий менеджер та доступ до бази даних все ще можуть утримати вас від зростання як дизайнера веб-сайтів чи програміста. Люди, які намагаються отримати обробку щодо HTML та CSS, однак, повинні бути добре.

Мінуси

Один із мінусів досить очевидний. Вільний рідко означає справді вільний. Наприклад, необмежене вимірювання пропускної здатності, майже завжди, підпадає під обмеження використання, обмеження ресурсів і навіть довільні обмеження на кількість звернень на день, який може прийняти ваш сайт..

Існує головний підхід, який залишається невидимим, якщо ви не до кінця ознайомлені з налаштуванням середнього безкоштовного хостингового сервісу. Безкоштовний хостинг майже універсально означає спільний хостинг. Це означає, що ваш веб-сайт не тільки використовує ті самі ресурси, що й інші сайти на сервері, але є серйозна ймовірність, що ваш сайт також розміститься в тій же файловій системі.

Багато веб-сайтів низького класу хостингу, навіть ті, що платять, використовують цю модель, щоб зменшити свої витрати, але це проблематично з міркувань безпеки. Ми не можемо наголосити достатньо сильно на тому, що ви не повинні зберігати конфіденційні дані в будь-якій системі спільного хостингу. Якщо ви не впевнені на 100%, що ваш план передбачає хоча б віртуальний виділений сервер, який має власну розділену пам’ять та місце для зберігання, ви абсолютно не повинні зберігати нічого, що вимагає безпеки у файловій системі чи в базі даних.

Плямиста наявність функцій – проблема. Зокрема, відсутність безкоштовної електронної пошти, як правило, дратує. Ви також побачите багато “безкоштовних” пропозицій, які насправді не надають повну річ безкоштовно. Наприклад, “безкоштовний SSL” – це просто сертифікований користувачем сертифікат, який не підтверджений повністю.

Фактично безкоштовний сертифікат SSL не планується розміщувати на хостинговому плані хостингу. Вам, ймовірно, доведеться платити принаймні 10 доларів на місяць, щоб отримати належний безкоштовний сертифікат SSL, який проходить через визнану охоронну компанію. Те саме стосується отримання справді безкоштовного доменного імені.

Для досить досвідчених людей, особливо кодерів, безкоштовно часто дуже проблематично. Безкоштовні хости, як правило, дотримуються старої школи LAMP. Ви можете забути про створення веб-сайту, який використовує, наприклад, Node.JS або Ruby. Більш сучасні бази даних, такі як NoSQL, ви можете просто забути про вільний рівень.

Ви можете запитати, яка альтернатива? Припустимо, що ви не дивитесь на безкоштовних хостів, тому що хочете розщедритися за багато грошей. Зважаючи на це, ось кілька майже безкоштовних альтернатив, які варто розглянути.

Краще, ніж безкоштовно: дуже дешеві плани веб-хостингу

Дешево краще, ніж безкоштовно, тому що ви фактично отримаєте безрекламний хостинг та фактичну підтримку. Безкоштовний хостинг насправді не є річчю, вони збираються вас якось отримати. Можна також просто вирізати на погоню і заробити кілька доларів на місяць.

iPage

ipage

Початкова ціна: $ 1,99 на місяць

Час реакції: 780 мс

Пробіг: 99,95%

Переглянути плани хостингу iPage

Перехід із iPage – це здебільшого про отримання необмеженого дискового простору та пропускної здатності за дуже низькою ціною. Вони не найбільш блискавично з майже безкоштовних провайдерів, і у них є лише два центри обробки даних у США. Компанія також тісно зосереджена на стеку LAMP, щоб ви не відійшли від найгірших недоліків безкоштовних хостинг сайтів. Вони також надають надійну підтримку клієнтів через систему чату, але підтримка телефону та електронної пошти недоступна.

Ви можете отримати безкоштовне доменне ім’я за перший рік, і навіть є безкоштовний сертифікат SSL. Ціна відмінна, але ви, швидше за все, можете знайти швидші та потужніші варіанти деінде. Забезпечити трохи впевненості в ціні теж добре, і iPage пропонує 30-денну гарантію повернення грошей.

Переглянути повний огляд хостингу iPage

NameCheap

головний 19 липня

Початкова ціна: $ 1,37 на місяць

Час реакції: 535 мс

Пробіг: 100%

Переглянути плани хостингу NameCheap

NameCheap – це компанія, яка займається бізнесом вже більше десяти років, і вони давно орієнтуються на продаж доменів і недорогі хостингові плани. Велике місце продажу – те, що вони пропонують безкоштовну допомогу щодо міграції веб-сайтів. Якщо ви вже встановили присутність на серверах іншої компанії, приємно знати, що там буде технічна підтримка, яка допоможе вам провести процес.

Компанія має трохи позитивної репутації серед торговців доменними іменами. Якщо ви шукаєте хороший варіант паркування, де можна скинути домен, важко перемогти NameCheap.

Підтримка клієнтів дещо плямиста з NameCheap. Навіть люди, які мали справу з представниками другого рівня, отримали відповіді копіювання та вставки з бази знань.

Якщо ви початківець, який боїться, що вам може знадобитися допомога, NameCheap не для вас. Однак для більш кваліфікованих та досвідчених людей, NameCheap пропонує абсолютно найдешевшу ціну, яку ви збираєтесь знайти для зручного веб-хостингу без реклами на вашому сайті..

Переглянути повний огляд хостингу NameCheap

SiteGround

майданчик головного 19 липня

Початкова ціна: $ 3,95 на місяць

Час реакції: 570 мс

Пробіг: 99,97%

Перегляд планів хостингу SiteGround

Siteground – це компанія, яка орієнтована на забезпечення продуктивності на рівні підприємства, і більшість його планів визначаються відповідно. Вони не хочуть залишати в пустелі користувачів початкового рівня та новачків, і ось тут починає грати їх дешевий хостинг. Пропонуються безкоштовні трансфери веб-сайтів, і ви можете отримати цілодобову підтримку клієнтів та технічну підтримку за допомогою телефону, електронної пошти чи чату.

Стабільна стабільність є важливим фактором, особливо після того, як ви почнете платити компанії за те, щоб ваш сайт працював і працював. На щастя, Siteground пропонує широкий спектр додатків, які забезпечують стабільність. До них належать:

 • Безкоштовний CDN
 • Безкоштовні щоденні резервні копії
 • Центри обробки даних у багатьох місцях по всьому світу

На сторінці хостингу це не чітко зазначено, але пропускна здатність не зафіксована. Ви також отримаєте 10 Гбіт дискового простору. Місця для зберігання MySQL необмежено, і ви матимете доступ як до cPanel, так і до SSH. SSL та HTTPS також включені безкоштовно.

Тим, хто хоче щось наближене до ефективності підприємства, не вкладаючи багато грошей, вважає, що SiteGround стане привабливим варіантом. Ви також можете легко перейти на більше сховища та ресурсів на пару доларів більше. Допомога буде для вас на кожному кроці, і це робить SiteGround одним з найбільш цікавих майже безкоштовних варіантів для початківців.

Переглянути повний огляд хостингу SiteGround

AWS Cloud

амазонський ліхтарик

Початкова ціна: 3,50 долара на місяць

Час реакції: 500 мс

Пробіг: 99,99%

Перевірте плани Amazon

Про використання веб-служб Amazon для розміщення сайту потрібно заздалегідь зазначити дві речі. По-перше, це просто не для початківців. AWS створений для таких організацій, як Netflix та Бейсбол вищої ліги, яким потрібно щодня передавати величезну кількість відео та даних. Це не дружнє місце для маленького хлопця, який плаває.

По-друге, структура ціноутворення може бути прямо заплутаною. Все використання на серверах Amazon вимірюється та тарифікується на основі використаних циклів процесора. Вони намагаються зробити простіші структури ціноутворення доступними дешевим рівнем за 3,50 доларів на місяць, але це насправді досить важко налаштувати.

Вимірювання та виставлення рахунків у цій формі може бути хорошою справою. Особливо, якщо ви намагаєтесь підтримувати роботу сайту під час коливань між піковим та низьким сезонами. Наприклад, малий бізнес, який має сайт для роздрібної торгівлі, який лише залучає великі затори в сезон святкових покупок, напевно, не хоче платити за хостинг у червні так само, як у грудні..

AWS дозволяє автоматично масштабувати, але ви також хочете стежити за платіжною сторінкою, щоб переконатися, що витрати не виходять з-під контролю. Навіть якщо ви запускаєте крихітний веб-сайт і розміщуєте його на AWS, не спите на цій проблемі. Один невпізнаний напад на відмову в обслуговуванні може з’їсти ресурси і коштувати вам грошей.

Однією з головних переваг AWS є те, що ви можете розмістити на серверах Amazon будь-який чорт, який хочете. Ніщо не заважає розділити хмарний екземпляр та встановити на ньому операційну систему на ваш вибір. Це божевільний рівень контролю за цим рівнем.

Висновок

Безкоштовний хостинг, як правило, має багато струн. Розумно подумати над тим, які твої пріоритети, перш ніж вибрати господаря. Чи викликає стурбованість оголошення на сторінці? Чи потрібно захищати інформацію? Ви початківець чи досвідчений професіонал?

Ми настійно радимо людям задуматися про перехід на майже безкоштовний варіант, якщо це взагалі можливо. Плани безкоштовного хостингу чудово підходять для отримання проектів або публікації інформації про особисту пристрасть. Якщо ви намагаєтесь зберегти невеликий бізнес чи організацію в Інтернеті, можливо, ви захочете заробити трохи грошей.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map