Namecheap vs Godaddy: який найкращий реєстратор домену? (Травень 2020 р.)

Namecheap vs Godaddy: який найкращий реєстратор домену? (Травень 2020 р.)

Namecheap vs Godaddy: який найкращий реєстратор домену? (Травень 2020 р.)

Якщо ви вибрали GoDaddy або Namecheap для наступної покупки доменного імені?


Відчуваєте себе розгубленим? Не знаю, що обрати?

Не впадайте у відчай.

Ми маємо для вас відповідь.

Отримати об’єктивну думку про те, який із цих двох популярних варіантів є кращим реєстратором домену, може бути складним завданням. Купивши багато доменів від обох компаній, ми маємо відповідь для вас.

Існує багато факторів, які слід враховувати у вітчизняному імені Namecheap проти GoDaddy. Що стосується витрат, то ціноутворення GoDaddy та ціна Namecheap є дуже розумними, особливо при регулярних акціях, сезонних розпродажах та значних знижках на оптові покупки. Обидві компанії пропонують широкий спектр послуг у вигляді розпродажів, таких як електронна пошта та хостинг веб-сайтів, але для цієї статті ми зосереджуємось переважно на тому, яка компанія є найкращим реєстратором доменних імен..

GoDaddy, вперше заснований у 1997 році, мабуть, найвідоміший реєстратор домену в цій галузі. Їх масштабні маркетингові кампанії допомогли поширити поінформованість про свій бренд серед споживачів та професіоналів, особливо реклами, випущені під час сезонного бліц-реклами Superbowl у США, але чи найкраще вони купити доменні імена?

Namecheap, заснований у 2000 році, є помітним конкурентом GoDaddy. Вони отримали підтримку багатьох голосів у лобі про захист конфіденційності, виступивши в опозиції до Закону про зупинку піратства в Інтернеті (SOPA). Як один з найбільших реєстраторів домену в галузі, вони пропонують своїм клієнтам різноманітні TLD (домени верхнього рівня)..

Ціноутворення

Мабуть, найважливішим фактором для клієнтів є те, скільки грошей доведеться заплатити за придбання доменного імені. І GoDaddy, і Namecheap мають конкурентоспроможні ціни з великою кількістю знижок, доступних цілий рік, але давайте подивимось на поточні ціни, щоб отримати уявлення про те, скільки коштуватиме вам придбання домену для вашого хобі-сайту чи бізнесу.

Ціни GoDaddy

Ціни GoDaddy варіюються залежно від виду TLD, який ви купуєте (.com, .net. .Org, країни домену тощо) та від того, чи купуєте ви рік, два або більше років. Крім того, сезонні продажі та акційні купони, як правило, ще більше знижують ціну.

Якщо ви хочете придбати доменне ім’я дешево, вам потрібно скористатися купоном або чекати просування або продажу на сайті. Часто, якщо ви купуєте свій перший новий домен у компанії, ви отримаєте найкращі пропозиції. Хоча GoDaddy сильно вдарить вас за оновлення, тому будьте обережні.

 • .com Домени: $ 2,99 (але 0,99 дол. США за цим посиланням) за перший рік з дворічною покупкою, а другий рік виставляється на рівні 17,99 дол.
 • .чисті домени: 13,99 дол. США за перший рік, за другий рік виставлено рахунок 19,99 дол
 • .org Домени: 11,99 дол. США за перший рік, за другий рік виставлено рахунок 20,99 дол
 • .io Domains: $ 49,99 за перший рік, а на другий рік виставлено $ 59,99
 • .Домени xyz: 0,99 дол. США за перший рік, за другий рік виставлено рахунок 14,99 дол

Це лише зразок найпопулярніших TLD, які пропонує GoDaddy.

Отримайте перший новий домен за $ 0,99 у GoDaddy

Ціни на назви

Вірно своєму імені, Namecheap, як правило, працює трохи дешевше, ніж GoDaddy. Як і їх конкурент, у Namecheap є багато розпродажів та сезонних знижок протягом року, а також купони, які можуть допомогти знизити вартість вашої покупки.
Для дешевої реєстрації доменних імен вони, безумовно, є одним з найкращих варіантів.

 • .com Домени: 8,88 $ на рік
 • .чисті домени: $ 12,98 на рік
 • .org Домени: $ 12,98 на рік
 • .io Домени: $ 32,88 на рік
 • .Домени xyz: 1,38 долара на рік

Namecheap пропонує багато TLD, що перевищують ці можливості, тому варто поглянути.

Ознайомтесь із найнижчими знижками на Namecheap (знижка до 46%)

Ціни на реєстрацію приватного домену

Кожен, хто має доменне ім’я, повинен дбати про свою конфіденційність. Реєстрація приватного доменного імені – це послуга, яку пропонують обидві ці компанії. Без цього захисту кожен може зайти в загальнодоступний каталог та запитати у вашого домену інформацію, яка може містити ваш номер телефону, ім’я та прізвище та будь-яку іншу особисту інформацію, яку ви надаєте реєстратору.

Зловмисні актори, як хакери, можуть використовувати цю інформацію для нападу на ваш бізнес, пошуку своїх приватних профілів соціальних мереж в Інтернеті або навіть інтегрувати цю інформацію в стратегії, використовувані для атаки на ваш веб-сайт. Злодії особи можуть також запитати у вашого домену ту саму інформацію, намагаючись викрасти вашу особу. Люди, які професійно купують та перегортають цінні доменні імена, також не можуть зв’язуватися з вами вдома чи в бізнесі, щоб залякати вас, щоб вони могли придбати ваш домен менше, ніж того, що варто!

Namecheap пропонує безкоштовну реєстрацію приватного домену, щоб приховати ваші облікові дані від запитів Whois, в той час як GoDaddy призначає премію за ціну домену за ту саму послугу. Namecheap – явний переможець тут.

Доменний клуб зі знижкою GoDaddy

Якщо ви плануєте купувати домени оптом, варто розглянути GoDaddy для дешевої реєстрації доменних імен. За 120 доларів США на рік ви отримуєте оновлення .com лише за 8,29 доларів на рік.
Оскільки Інтернет-маркетолог, який прагне придбати домени для покупки PBN або навіть як глобальний бренд, намагаючись заблокувати кожну можливу перестановку вашого доменного імені, може стати вашим часом, щоб приєднатися до клубу..

Немає прямого еквівалента з Namecheap, хоча чутки про те, що Namecheap зараз працює над їхньою версією тієї ж ідеї.

Досвід користувача & Підтримка клієнтів

Ціна – це не єдине, що потрібно враховувати, коли ви приймаєте рішення щодо Namecheap проти GoDaddy. Користувацький досвід та підтримка клієнтів є важливим фактором вашого вибору.
Якщо будь-яка компанія має інтерфейс, який вам не подобається, або у вас немає API, сумісного з обраною мовою програмування вашого веб-розробника, перехід з однією компанією на іншу може повністю перервати ваш робочий процес.

Ось кілька причин, чому деякі користувачі віддають перевагу одній компанії над іншою. Як і у всіх думок в Інтернеті, ваш пробіг може відрізнятися.

Досвід користувачів GoDaddy

богиня

Шукаючи Інтернет, ви можете знайти безліч думок щодо досвіду клієнтів GoDaddy.

Мінуси GoDaddy:

 • Поточна бізнес-стратегія GoDaddy зосереджується на продажах, надаючи клієнтові широкий спектр різноманітних додаткових варіантів домену, що уповільнює процес придбання.
 • Деякі користувачі вважають, що інтерфейс GoDaddy взагалі заплутаний або неприємний для використання. Поширена скарга на те, що інтерфейс захаращений і орієнтований на продаж інших послуг клієнту, а не на легкий доступ до критичної інформації.
 • Підтримка електронної пошти та чату досить чутлива, але деякі користувачі скаржаться, що технічні працівники та агенти підтримки користуються консервованими відповідями та відповідають на запитання лише із загальними рішеннями.
 • GoDaddy піддався критиці за позиції проти конфіденційності та свободи, виступивши на підтримку Закону про зупинку піратства в Інтернеті (SOPA) та заборонивши домени клієнтів розміщувати образливий вміст..
 • Клієнти, які використовували систему аукціонів домену GoDaddy, голосно скаржилися на тінисті ділові практики, проблеми з аукціонами та інші проблеми.
 • Деякі рецензенти підозрюють, що декілька критичних процесів у програмі GoDaddy повністю автоматизовані без будь-якого нагляду або людського вкладу, що призвело до проблем з аукціонами та іншими функціями на сайті.

Плюси GoDaddy:

 • GoDaddy має розгалужену та добре підготовлену команду з мережі та інформаційної безпеки. Оскільки вони займаються бізнесом з 1997 року, у них було відносно мало порушень та проблем безпеки.
 • На сайті широко задокументовано, в ньому є великий список статей довідки та чітких інструкцій для клієнтів.
 • GoDaddy має чудову підтримку телефону з швидким часом реагування та уважним персоналом. Здається, більшість клієнтів віддають перевагу цьому, ніж поступається підтримці електронної пошти та чату.
 • Що стосується TLD, GoDaddy має більш широкий спектр доменів верхнього рівня, ніж будь-яка інша компанія. Більшість TLD випускаються першими на GoDaddy перед тим, як їх представити іншим реєстраторам.
 • Хостинг-пакети GoDaddy іноді є більш доступними, ніж Namecheap, особливо враховуючи, що при кожній покупці домену входить обмежений хостинг-пакет..
 • Ви отримуєте доступ до служби підтримки клієнтів цілодобово через телефон, а також варіанти чату
 • Гідна база знань для поширених запитань, а також яскравих та зухвалих форумів

Досвід користувачів Namecheap

іменник

Як правило, дуже добре оцінений клієнтами, Namecheap, безумовно, не позбавлений кількох недоліків. На Reddit і Stackoverflow часто вважають одним з найкращих місць, щоб купити доменне ім’я дешево.

Мінуси іменника:

 • Деякі користувачі скаржилися на труднощі із системою автоматичного оновлення, хоча ці проблеми були усунені станом на цей рік.
 • Мінімалістичний дизайн веб-сайту означає, що деякі користувачі, які віддають перевагу більш надійній інформаційній панелі, залишатимуть бажати макетів босоніжок Namecheap.
 • Namecheap повідомляє про дещо менший час роботи (99,8% ~), ніж деякі конкуренти.

Плюси іменника:

 • Namecheap зайняв позиції щодо захисту конфіденційності та свободи на відміну від GoDaddy, виступивши проти Закону про зупинку піратства в Інтернеті (SOPA)..
 • Мінімалістичний дизайн приладної панелі Namecheap простий у використанні, простий для читання та дуже чуйний.
 • Надійна система пропозицій, яка дає чудові ідеї щодо альтернативних доменних імен.
 • Простий процес оформлення замовлення без будь-яких роздутих особливостей або інвазивних продажів.
 • Наскільки ми знаємо, DNS Namecheap ніколи не піддавався компромету.
 • Загалом гарна підтримка клієнтів
 • Гідна база знань для поширених запитань

Додаткові функції та оновлення

Обидві компанії отримують додатковий прибуток від продажу інших послуг, таких як пакети веб-хостингу та хостинг електронної пошти своїм клієнтам. Існують деякі відмінності між ними.

Додатки GoDaddy

 • Експертні служби з управління CMS, аудиту безпеки, міграції, управління VPS, оптимізації Apache та безлічі інших випадків використання із 72-годинним часом виконання.
 • Office 365 починаючи з $ 8,49 на місяць.
 • SSL-сертифікати, починаючи з $ 63,99 на рік.
 • Веб-хостинг починається від $ 2,99 на місяць.
 • WordPress хостинг починається від $ 4,99 на місяць.
 • Служба реєстрації приватних доменних імен WHOIS Guard за додаткову плату на основі вибору TLD.
 • Ще багато з сервісами постійно змінюються та стають доступнішими.

Додатки до іменної скриньки

 • Безкоштовний термін експлуатації, еквівалентний охороні WHOIS GoDaddy <- це величезна! Це означає, що ви отримуєте захист конфіденційності WHOIS, тому ніхто не знає вашого імені та адреси
 • Безкоштовне переадресація електронної пошти.
 • Безкоштовні користувальницькі сервери імен.
 • Спільний, торговий посередник, VPS та спеціальні хостинг-пакети.
 • WordPress хостинг за $ 1 за перший місяць, починаючи з $ 3,88 на місяць після цього.
 • Сертифікати SSL починаються з 7,88 доларів на рік.
 • Преміальний DNS за $ 4,88 на рік.
 • Ще багато сервісів.

Веб хостинг

Ще одна річ, яку слід врахувати після придбання домену однієї з цих двох компаній, – це їх веб-хостинг. Правда, ви можете підключити один із цих доменів з будь-яким веб-хостом, не важливо, де ви його купуєте. Але є невелика перевага щодо зручності та обслуговування клієнтів при збереженні доменного імені та веб-хостингу в одній компанії.

GoDaddy хостинг

 • Широка пропозиція хостингу, від дуже дешевої економії аж до спеціалізованих серверів
 • Хостинг електронної пошти включений
 • Керований WordPress хостинг починається лише з 1 долара, але його не можна порівняти з чимось на зразок WP Engine
 • SSL оплачується, що є недоліком. Ви можете завантажити власний безкоштовний SSL, але вони ускладнюють його
 • Хостинг-сервіси, як правило, зручні для користувачів у всьому світі, але вони не використовують cPanel у деяких хостинг-пропозиціях
 • Перегляньте тут усі відгуки про хостинг GoDaddy – а також огляди GoDaddy Managed WordPress

Хостинг імен

 • Namecheap має деякі смішно дешеві ціни на хостинг (зараз знижка 50%)
 • Хостинг електронної пошти включений
 • Вони новіші в грі, так що не досвідчені в хостингу
 • У вас є спеціалізований хостинг для WordPress, EasyWP – який має неоднозначні відгуки
 • Зручні для адміністратора панелі загалом
 • Якщо у вас простий сайт, добре зайти
 • Отримайте 50% тут

Висновок

Залежно від розміру вашого проекту та бюджету, найкраще місце для придбання доменних імен залежить. Namecheap очевидний переможець для більшості клієнтів, хоча GoDaddy може бути привабливим вибором для клієнтів, які бажають придбати масові домени. Обидві компанії значно кращі, ніж конкуренція, лідируючи галузь у галузі інновацій, стабільності, безпеки та цін.

Отримайте угоди на ім’я на ім’я тут ->

Отримайте тут пропозиції GoDaddy, $ 0,99 за перший домен ->

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector