Порівняння веб-сервісів Amazon (AWS) та GoDaddy: вартість чи зручність? Хостинг – Порівняйте ціни та плани – травень 2020 року

Порівняння веб-сервісів Amazon (AWS) та GoDaddy: вартість чи зручність? Хостинг – Порівняйте ціни та плани – травень 2020 року

Порівняння веб-сервісів Amazon (AWS) та GoDaddy: вартість чи зручність? Хостинг – Порівняйте ціни та плани – травень 2020 року

Порівняння веб-служб Amazon (AWS) з GoDaddy – це порівняння яблук з апельсинами.


Або як порівняння космічного човника (AWS) з комерційним літаком (GoDaddy). Вони обоє розберуть вас по всьому світу, але один спосіб складніший, з набагато більшим потенціалом, а другий – дуже доступний.

GoDaddy спрощений для початківців, веб-сервіси Amazon (AWS) призначені для розробників та просунутих користувачів. Крім того, ви можете отримати всі переваги від масштабу та цін AWS, але за допомогою керованої підтримки, перейшовши з Cloudways.

Примітка: Станом на 2020 рік ви можете отримати GoDaddy керований WordPress хостинг всього за 1 долар на місяць за цим посиланням (спеціальний купон на керований GoDaddy WordPress хостинг). Це ПІДТРИМКА, і не очікується, що він триватиме дуже довго.

AWS vs GoDaddy: Ціноутворення

Коли ви порівнюєте ціни на AWS та GoDaddy, потрібно знати, що вони по-різному цінуються.

GoDaddy стягує фіксовану щомісячну вартість, яка становить лише 1 долар на місяць, за допомогою акційних цін.

AWS пропонує безліч варіантів – як за хвилиною, так і за фіксованою ціною Amazon LIghtsail.

ОГРОМНА перевага – Amazon фактично пропонує безкоштовний хостинг протягом першого року. Зараз це дуже обмежене рішення для безкоштовного хостингу, але це чудовий спосіб розпочати роботу.

AWS vs Godaddy: Особливості

Для початківців спробуйте переглянути ці параметри AWS і не перевантажуйте:

Aws варіанти хостингу

Тоді як хостинг GoDaddy трохи простіший:

варіанти веб-хостингу godaddy

Тепер GoDaddy розглядає трохи більше деталей, ніж лише ці три варіанти, але це показує, що вони зосереджені на вашій середній мамі n pop builder web builder.

Підтримка клієнтів

GoDaddy та AWS орієнтуються на два різні ринки, і тому їх підтримка різна.

GoDaddy працює в основному за допомогою телефону, і вони дійсно зосереджені на допомозі малому бізнесу та власникам власних веб-сайтів.

AWS призначений для бізнесу, тому, маючи на увазі, ви повинні додати підтримку AWS, використовуючи підтримка бізнесу, що надходить зі 100 доларів на місяць.

AWS пропонує велику підтримку своїх продуктів. Блоги, посилання для зв’язку з нами, форуми для обговорення, допомога, чати в реальному часі та підтримка дозволяють будь-кому з’єднатися з представником.

GoDaddy має онлайн-сховище, підтримку продуктів, подає квитки на підтримку та передає домен. Підтримка клієнтів з обох сторін приблизно однакова, з різними варіантами для вас. Важко сказати, який із них кращий, оскільки вони пропонують дуже різні типи підтримки. Якщо вам потрібно зв’язатися з ким-небудь відразу, AWS був би кращим варіантом. Якщо вам потрібна певна підтримка продуктів, кращим вибором стане GoDaddy.

Швидкість

Обидва забезпечують швидку швидкість роботи вашого веб-сайту. Швидкість AWS здається швидшою, ніж GoDaddy, оскільки ви можете швидше з’єднатися з представником. Якщо ви дивитесь, з якою швидкістю вам потрібен ваш веб-сайт, GoDaddy має певні швидкі темпи, щоб підняти вас і працювати. Швидкість змінюється залежно від ваших потреб, але вони працюватимуть, щоб перейти на ваш шлях. Жоден із них не є страшним варіантом, тож вам буде добре з будь-яким. Якщо ви шукаєте підписку на безкоштовний рік за допомогою AWS, швидкість буде набагато меншою, ніж вам потрібно.

Значення

Якщо ви можете дозволити собі ціну AWS, вартість буде кращою. Оскільки ви отримуєте набагато більше місця на диску з AWS, можливо, це коштуватиме і більш високу ціну. За нижчу ціну, GoDaddy має кращу ціну.

Можливо, ви не отримаєте найкращих функцій з GoDaddy, але це, звичайно, простіше на гаманці. Все залежить від ваших потреб для досягнення поставлених цілей. У GoDaddy перенесено чи видалено більше доменів, а це означає, що ви можете легше втратити домен свого сайту. Вам не доведеться турбуватися про це з AWS.

Особливості

1TB смуги пропускання, яку ви отримуєте за допомогою AWS, дає велику швидкість. 1 TB дискового простору, який ви отримуєте за допомогою AWS, є чудовою особливістю для AWS. GoDaddy має необмежену пропускну здатність, тому ви не перевищуєте кількість пропускної здатності. 100 ГБ місця на диску

Однак ідеально підходить для зберігання інформації, якщо інформація. Кількість переказів в і з GoDaddy означає, що ви можете знайти доменне ім’я швидше, ніж AWS. Зворотнього боку це означає, що ви також можете швидше втратити свій домен GoDaddy. Здається, що більше людей насолоджуються AWS порівняно з GoDaddy, але вони обидва пропонують чудові продукти.

Час роботи

AWS має видатний час роботи, пропонуючи до 100%.

GoDaddy має майже те саме, але вони займають друге місце на 99,94%.

Сайти, розміщені AWS, працюють довше, ніж GoDaddy, але різниця майже незначна. Причина може бути частково тому, що GoDaddy розміщує майже мільйон різних сайтів одночасно. AWS приймає менше 3000 на день. Ця розбіжність не призведе до збоїв вашого веб-сайту на будь-якому хост-сайті. Ви отримаєте майже однакові результати з обома, але AWS – кращий варіант, якщо шукаєте кращого часу роботи.

Висновок

Всі знають GoDaddy, це Wal-Mart хостингу. Це на дешевшому кінці (хоча і не найдешевший довгостроковий), робить роботу чудово і має гарну підтримку. Вони роблять справи по-своєму, але GoDaddy до цього звик.

AWS ідеально підходить для досвідчених веб-розробників та системних адміністраторів, але не для власників вашого повсякденного бізнесу. А ідеальний гібрид що дає вам найкращу швидкість та ціни AWS у поєднанні із підтримкою клієнтів Хмарні доріжки, нова платформа веб-хостингу, яка використовує технологію AWS зі своєю внутрішньою командою ІТ-адміністратора, щоб допомогти отримати найкращий удар за ваш долар плюс підтримку клієнтів.

Якщо вам цікаво порівняти AWS з іншим доступним хостом, ознайомтеся з нашою публікацією Amazon AWS проти Bluehost. Або перегляньте наш пост Bluehost vs GoDaddy, щоб побачити, як ці бюджетні хости встають головою!

Нагадування: Станом на 2020 рік ви можете отримати GoDaddy керований WordPress хостинг всього за 1 долар на місяць за цим посиланням (спеціальний купон на керований GoDaddy WordPress хостинг). Це ПІДТРИМКА, і не очікується, що він триватиме дуже довго.

Журнал оновлення

11 березня 2020 року: Огляд та невеликі зміни
2 вересня 2019 року:
Оновлена ​​дата купона, додана інформація про Cloudways.
30 квітня 2018 року: Невеликі оновлення, включаючи ціни на підтримку AWS. Більш розбірливі заголовки.
25 лютого 2018 року: 
Включений спеціальний купон на хостинг WordPress, керований GoDaddy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector