Порівняння веб-сервісів Amazon (AWS) та порівняння хостингу SiteGround 2020

Порівнювати SiteGround і AWS начебто дивно.


Якщо серйозно, це два абсолютно різні види послуг.

AWS призначений або для досвідчених розробників, які знають, як налаштувати та запустити технічний хостинг, який SiteGround дуже зручний для користувачів та створений для малого та середнього бізнесу.

Тож вирізати до погоні. Розробник? Виберіть AWS.

Підприємець чи маркетолог? Виберіть SiteGround.

Ми порівнюємо менш відомий варіант та хостинг-хаус, обидва з яких отримали фантастичні відгуки та задовольнили потреби багатьох задоволених клієнтів.

Веб-сервіси Amazon (AWS)

Під управлінням Amazon.com, енергетичного центру роздрібних роздрібних продажів та розваг, веб-сервіси Amazon почали працювати як відділ у 2006 році з послуг інфраструктури інформаційних технологій. Тепер ми називаємо це хмарними обчисленнями. Завдяки можливості відмовитися від серверів на місці, багато компаній виявили, що вони віддають перевагу хмарним обчисленням через свою гнучкість та результативність.

 • Ціноутворення: Створення облікового запису в Amazon Web Services безкоштовно, і він пропонує користувачам безкоштовний рівень протягом 12 місяців після дати реєстрації. Вони також надають інші безкоштовні послуги, які продовжуються після року. Після цього вони пропонують платні ціни за понад 50 хмарних послуг. За перші 12 місяців користувачі отримують:
  • Amazon EC2: Розмірна ємність обчислень, що включає 750 годин на місяць використання екземпляра Linux, RHEL або SLES t2.micro або 750 годин на місяць використання екземпляра Windows t2.micro.
  • Amazon S3: масштабована інфраструктура зберігання даних з низькою затримкою, яка включає 5 Гб пам’яті, 20 000 запитів на отримання та 2000 запитів на поставку.
  • Amazon RDS: Служба реляційних баз даних пропонує п’ять різних баз даних і включає 750 годин використання екземпляра Amazon RDS Single-AZ db.t2.micro, 20 ГБ для резервного копіювання та 10 000 000 вводу / виводу.
  • AWS IoT: це дозволяє 250 000 опублікованих або доставлених повідомлень на місяць.
  • Реєстр контейнерів Amazon EC2: 500 Мб пам’яті щомісяця.
 • Підтримка клієнтів: Веб-сервіс Amazon пропонує чотири рівні обслуговування з базовою підтримкою 24/7/365, включеною у всі облікові записи. Ці служби підтримки включають технічну підтримку, запитання про продукти, які часто задаються, центри самодопомоги та форму підтримки. Для збільшення плати Amazon Web Services також пропонує розробника, бізнес та підприємства класи підтримки.
 • Швидкість: швидкості недоступні і можуть сильно відрізнятися між регіонами.
 • Співвідношення: Багато користувачів веб-сервісів Amazon цінують, що програма дозволяє їм платити за їхні послуги за послуги, якими вони фактично користуються. Збори стягуються за один гігабайт і за передачу в і з відра для зберігання даних.
 • Особливості: Багато користувачів задоволені додатковими можливостями, які надає веб-служба Amazon, включаючи запити на видалення, відновлення даних льодовиків, безкоштовну передачу вхідних даних, а також виїзд на Amazon EC2 у Північній Вірджинії. Всі інші отримують перші 1 Гб вихідного переказу безкоштовно.
 • Час простою / час роботи: щодня друкує веб-сервіс Amazon актуальні хвилини доступність послуг для своїх регіонів. Вони також показують перебої в обслуговуванні, які мали місце протягом минулого року.
 • Щоб ознайомитись з усіма параметрами вашого хостингу, ознайомтеся з публікацією AWS проти GoDaddy.

Хостинг сайту

Створений у Болгарії, SiteGround вже більше 12 років надає хостинг, не лише будуючи доступні пакети, що задовольняють найрізноманітніші потреби, але й будує командне середовище з філософією ручної роботи, це означає, що вони створюють власні високоякісні рішення. Вони надають додаткову цінність як для співробітників, так і для клієнтів, надаючи персоналу розвагу, творче середовище та надаючи користувачам 10 Гб дискового простору, необмежену пропускну спроможність, високу швидкість та нагородну послугу

 • Ціноутворення: плани SiteGround можуть бути трохи вище, ніж інші хости веб-сайтів, але більшість клієнтів захоплюються деталями, які SiteGround включив у кожен рівень.
  • Спільний хостинг: За ціною 9,95 доларів США, купонні коди нижчі за 3,95 долара.
  • Хмарний хостинг: починається з 60 доларів на місяць.
  • Хостинг для торговельних посередників: Кредитний план, який дорівнює одному році хостингу, становить лише 42 долари США за кожен кредит, коли ви купуєте 11 і більше кредитів.
  • Виділений хостинг: США, призначені для сервера, починаються від $ 229 на місяць.
 • Клієнтська підтримка. Немає жодної секунди, щоб представники служби обслуговування клієнтів не були доступні для миттєвого чату, миттєвих відповідей по телефону та квитків, на які відповісти протягом приблизно 10 хвилин. Представники сервісу здатні, а часто і вирішують технічні проблеми, негайно виконувати запити клієнтів та перевершувати очікування.
 • Швидкість: Усі плани хостингу включають твердотілі накопичувачі, а також підвищення продуктивності з NGINX, HTTP / 2, PHP7 та безкоштовним CDN. SiteGround написав щонайменше 800 правил WAF для виправлення вразливих місць за нульовий день та покращує швидкість кешування сайтів WordPress та Joomla.
 • Співвідношення: Є так багато деталей та функцій, а також високий рівень підтримки клієнтів, що SiteGround більше, ніж компенсує дещо більшу вартість щомісячних пакетів.
 • Особливості: SiteGround пропонує теми та підручники для сайтів WordPress, Magento та Joomla та пропонує щоденні безкоштовні резервні копії. Незалежно від того, яку тему сайту ви не вибрали, SiteGround забезпечує розширений, інтегрований користувачем cPanel із додатковими функціональними можливостями, сприяння створенню та міграції веб-сайтів та безпроблемному налаштуванню.
 • Час простою / час роботи: Компанія має 99,99% відсотків щорічно, і 99,999 відсотків щомісяця. SiteGround також має тест на швидкість, який дозволяє перевірити швидкість завантаження вашого сайту в режимі реального часу. Користувачі з усього світу можуть вибирати з центрів обробки даних в Амстердамі, Чикаго, Лондоні та Сінгапурі. Більше 90 відсотків проблем із роботою сервера вирішуються миттєво, говорить SiteGround, завдяки розробці програмного забезпечення, що включає автоматичне виявлення в реальному часі та автоматизовану миттєву реакцію, яка зазвичай не потребує взаємодії з людьми.

Переглянути всі параметри Siteground тут

Що найкраще для вас?

Порівняння веб-сервісів Amazon та SiteGround насправді схоже на порівняння яблук з апельсинами. По суті, веб-сервіси Amazon – це недорогий варіант хмарного зберігання, який допомагає користувачам керувати даними. Послуга хостингу допомагає вам зменшити витрати, оскільки ви платите лише за те, що вам потрібно, але дуже важливо знати та розуміти всі аспекти веб-розробки. Це чудово для розробників Інтернету та додатків, які знають, чим займаються, але інші сфери, які вважають за краще працювати з шаблонами та темами, можуть вважати це проблемою. SiteGround – це більш традиційна компанія, що займається веб-хостингом, що робить її кращим вибором для компаній з електронної комерції, маркетологів та власників малого бізнесу, які не працюють на веб-розробці регулярно. Компанія також є надійним варіантом для розробників, які цінують гнучкість та можливості налаштування. Для порівняння веб-хостингу між подібними провайдерами хостингу ознайомтеся з публікацією на Siteground vs. GoDaddy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map