SiteGround vs Bluehost 2020: порівняйте ціни, можливості та багато іншого

SiteGround vs Bluehost 2020: порівняйте ціни, можливості та багато іншого

SiteGround vs Bluehost 2020: порівняйте ціни, можливості та багато іншого

TLDR; Якщо ви приймаєте рішення між SiteGround та Bluehost, ми рекомендуємо SiteGround як найкращий хост загальної вартості. Ви отримаєте підтримку вищого рівня, кращі функції та загальний хостинг більш високої якості. Bluehost має деякі переваги в ціноутворенні. Читайте далі для повного розбиття.

ЦІНА  |  ЗНАЧЕННЯПІДТРИМКА  |  ПОВЕРНЕННЯ  |  ШВИДКІСТЬ  |  ОСОБЛИВОСТІ  |  ВИСНОВОК  


SiteGround – одна з найбільш швидко зростаючих хостингових компаній у світі, і, мабуть, найкращий хост для більшості людей. Завдяки бездоганній підтримці клієнтів, чудовим функціям та низьким цінам можна багато чого сподобатися цій глобальній хостинговій компанії.

4.8

Рецензент

4.9

Користувачі (79 голосів)

VS

Bluehost – одна з найпопулярніших хостингових компаній у всьому світі, але чи підходить саме вам? Завдяки розпізнаванню імен та покращеній підтримці клієнтів – це надійний вибір для початківців.

4.5

Рецензент

4.6

Користувачі (12 голосів)

Ціноутворення

Оцінка: 4,5

Ціни на SiteGround починаються смішно низькими для отриманих функцій. Однією скаргою більшості користувачів є той факт, що ціна підскакує до повної ціни після першого року, майже вдвічі. SiteGround пропонує дивовижні знижки більшу частину часу – тому ви завжди зможете знайти хорошу пропозицію. Все, від SiteGround, що ділиться до присвяченого хостингу, – це дуже доступна ціна.

StartUpGrowBigGoGeek
Ціна продажу3,95 дол. / Міс$ 5,95 / міс7,95 дол. / Міс
Нормальна ціна$ 11,95 / міс$ 11,95 / міс$ 34,95 / міс
Найкраще дляПочатківцямПроміжнийПлюси

Перегляд цін

Оцінка: 4,5

Bluehost має деякі найдоступніші ціни початкового рівня, при цьому спільний хостинг є найпопулярнішим за найнижчими цінами. Ми відрахували пів бала за ціноутворення через 3-річний термін, необхідний для найкращої угоди, але загалом це приблизно так дешево, як виходить:

SharedWordPressVPS
Ціна продажу$ 2,95 / міс$ 19,95 / міс18,99 дол. / Міс
Нормальна ціна7,99 дол. / Міс29,99 дол. / Міс29,99 дол. / Міс
Найкраще дляПочатківцямWordPressБізнес

Перегляд цін

Значення

Оцінка: 5,0

Ви не збираєтеся знайти кращу вартість хостингу на ринку, ніж SiteGround, ми не можемо заспівати їх досить похвали. За допомогою цілодобової підтримки, щоденного резервного копіювання та безкоштовного SSL, SiteGround охоплює всі основи, які потрібно розпочати.

Ми настійно рекомендували оновлення для плану GrowBig – ви отримаєте необмежений веб-сайти, подвійне зберігання та WordPress (довіряйте нам, що ви цього хочете). Крім того, ви отримуєте безкоштовну міграцію, що економить багато клопоту. Наша єдина скарга на значення SiteGround – обмежений простір на диску, який може швидко заповнитися.

Оцінка: 4,5

На наш погляд, Bluehost – це величезна цінність. Якщо ціна починається від $ 2,95 / місяць (акційна ціна), ви все ще отримуєте підтримку дуже великої компанії з очікуваною підтримкою клієнтів та якістю обслуговування. Деякі з найважливіших функцій, що входять до цінового стартового принципу, що додають цінність, – це нерегульована пропускна здатність, безкоштовний сертифікат SSL та 50 SSD у сховищі.

Ми вважаємо, що спільний хостинг Plus – це вигідніше необмежений включені веб-сайти, необмежений обсяг пам’яті та необмежений домен. Переходячи до інших планів, ви побачите загальне велике співвідношення вартості грошей. Ви правдиво не збираєтеся отримувати супер-преміальні функції, але вартість буде дуже високою. 

Підтримка клієнтів

Оцінка: 5,0

Підтримка користувачів SiteGround – це серйозна епічність. Ви отримуєте підтримку 24/7/365 через телефон, електронну пошту та чат. Агенти підтримки доброзичливі, корисні та справді йдуть вище та далі, щоб вирішити ваші проблеми.

Перегляньте наш повний огляд SiteGround, щоб побачити похвали, що їхні клієнти співають – все це зводиться до підтримки. Вони зламали це печиво. Якщо ви новачок, підтримка має бути вашим першим пріоритетом, тому перейдіть із SiteGroun над будь-яким іншим хостом для цього аспекту. 

Детальніше

Оцінка: 3,5

Підтримка клієнтів Bluehost – це змішана сумка. У деяких останніх рецензентів жодного разу не виникало проблем, в інших розповідають про те, що довго чекати та отримувати підтримку.

Завдяки цілодобовій підтримці як через телефон, так і в чаті наживо – ви завжди можете їх отримати. На відміну від інших, більш преміальних, підтримки, однак, можливо, ви не отримаєте найвищої якості або найшвидшого обслуговування.

Детальніше

Хостинг Uptime

Оцінка: 5,0

SiteGround обіцяє 99,99% тривалості роботи, що настільки ж добре, скільки отримує. Підтвердження стороннього тестування показує діапазон від 99,95% до 100% місяць за місяцем.

SiteGround пропонує проактивний моніторинг за допомогою власного стека програмного забезпечення та AI, щоб допомогти відстояти агресивні атаки ботів. Не турбуйтеся про тривалість роботи з SiteGround, вони охоплюють це.

Оцінка: 4,5

Звіти в Інтернеті показують, що сильний час Bluehost досить сильний – від 99,99 до 100%.

Однак важко знайти, якщо вони пропонують якусь конкретну гарантію тривалості роботи ХостГатор (сестринська компанія) робить. Їх сторінка угоди про продовження роботи сервера лише обіцяє нечіткі обіцянки менше 15 хвилин простою до виправлення. 

Їх спільна хостинг-сторінка не містить жодних посилань на конкретні обіцянки. Тож навіть із чудовими звітами про тривалість роботи з мінімальним простоєм, ми стикаємо їх на півсправи через відсутність прозорості щодо цього питання..

Швидкість

Оцінка: 4,5

SiteGround пропонує декілька рівнів оптимізації швидкості: оптимізація CDN, Cloudflare, динамічне кешування та кешування пам’яті. Все це допомагає покращити швидкість вашого веб-сайту за допомогою вбудованої технології SiteGround.

Крім того, їх команда із обслуговування клієнтів завжди доступна, щоб допомогти та запропонувати поради щодо прискорення вашого сайту. Там можуть бути швидші хости, але це одна з найкращих за цінністю.

Оцінка: 3,5

За останні роки Bluehost зробив значні просування швидкості. Раніше було скарги користувачів, але вони модернізували обладнання, щоб сприймати це серйозно.

Однак вам потрібно лише спливати Twitter щоб побачити тонни скарг. Зараз багато проблем зі швидкістю пов’язані із загальною настройкою вашого веб-сайту, а не лише з хостингом, тому обов’язково враховуйте це. У Bluehost також є багато клієнтів, тож, можливо, будуть скарги. 

Bluehost відзначив почесні згадки в нашому найшвидшому веб-сайті для порівняння хостингу. Перевірте цю посаду, якщо вам потрібна максимальна швидкість сайту.

Особливості

Оцінка: 5,0

SiteGround має деякі найкращі масиви всіх хостів. Вони не тільки пропонують власні спеціальні інструменти, щоб полегшити ваше життя, але вони використовують cPanel, Cloudflare та інші сторонні технології.

Моя улюблена функція включає в себе постановку WordPress, технологію швидкої швидкості та цілий масив параметрів оновлення, що забезпечує SiteGround.

Переглянути всі функції

Оцінка: 3,5

Bluehost має всі основні функції, необхідні для початку роботи, і дуже доступний спосіб для початку блогерів. Вони включають безкоштовний SSL від Let Encrypt, який є обов’язковим, а також нерегульовану пропускну здатність.

Однак, порівнюючи з іншими компаніями, такими як SiteGround та A2 хостинг, Bluehost не вистачає деяких додаткових функцій, які дуже корисні. Одна скарга – це той факт, що вам доведеться платити за міграцію, що дратує.

Вам також доведеться перейти на деякі більш дорогі спільні плани, такі як Choice Plus і Pro, щоб отримати резервні копії веб-сайтів, які є критичними для кожного сайту.

Переглянути всі функції

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector