SiteGround vs GoDaddy 2020: порівняйте ціни, можливості та багато іншого

Розберемося з цим: якщо ви приймаєте рішення між SiteGround та GoDaddy, ми рекомендуємо SiteGround як найкращого хоста загальної вартості. Ви отримаєте підтримку вищого рівня, кращі функції та загальний хостинг більш високої якості. GoDaddy може спокусити вас своєю солодкою угодами на хостинг $ 1 / місяць, щоб отримати вас у двері, але, порівнюючи за принципом «особливості», SiteGround виграє руки.

ЦІНА  |  ЗНАЧЕННЯПІДТРИМКА  |  ПОВЕРНЕННЯ  |  ШВИДКІСТЬ  |  ОСОБЛИВОСТІ  |  ВИСНОВОК  


SiteGround – одна з найбільш швидко зростаючих хостингових компаній у світі, і, мабуть, найкращий хост для більшості людей. Завдяки бездоганній підтримці клієнтів, чудовим функціям та низьким цінам можна багато чого сподобатися цій глобальній хостинговій компанії.

4.8

Рецензент

4.9

Користувачі (79 голосів)

VS

GoDaddy не потребує вступу – це, мабуть, найвідоміший постачальник доменних імен у світі. Як сказано, це схоже на McDonald’s хостинг – дешевий, масовий ринок, але не виключно хороший. Порівняно з будь-яким іншим господарем, інший хост зазвичай виграє. При цьому, якщо ви відданий домен GoDaddy, ви можете дотримуватися їх для невеликих проектів та видатної підтримки телефону.

3.4

Рецензент

4.1

Користувачі (26 голосів)

Ціноутворення

Оцінка: 4,5

Ціни на SiteGround починаються смішно низькими для отриманих функцій. Однією скаргою більшості користувачів є той факт, що ціна підскакує до повної ціни після першого року, майже вдвічі. SiteGround пропонує дивовижні знижки більшу частину часу – тому ви завжди зможете знайти хорошу пропозицію. Все, від SiteGround, що ділиться до присвяченого хостингу, – це дуже доступна ціна.

StartUpGrowBigGoGeek
Ціна продажу3,95 дол. / Міс$ 5,95 / міс7,95 дол. / Міс
Нормальна ціна$ 11,95 / міс$ 11,95 / міс$ 34,95 / міс
Найкраще дляПочатківцямПроміжнийПлюси

Перегляд цін

Оцінка: 5,0

Ціни GoDaddy дуже низькі та чудові для початківців. З акціями, що пропонують економний хостинг всього за 1 долар на місяць, хостинг практично безкоштовний. Однак, на що слід стежити, – це коефіцієнт оновлення. Після того, як ваш перший період закінчується, хостинг економії стрибає до $ 8,99 на місяць, тому будьте обережні для блокування.

ЕкономікаDeluxeUltimate
Ціна продажу$ 1,00 / міс7,99 дол. / Міс12,99 дол. / Міс
Нормальна ціна8,99 дол. / Міс$ 11,99 / міс16,99 дол. / Міс
Найкраще дляПочатківцямМалий бізнесСайти з високим трафіком

Перегляд цін

Значення

Оцінка: 5,0

Ви не збираєтеся знайти кращу вартість хостингу на ринку, ніж SiteGround, ми не можемо заспівати їх досить похвали. За допомогою цілодобової підтримки, щоденного резервного копіювання та безкоштовного SSL, SiteGround охоплює всі основи, які потрібно розпочати.

Ми настійно рекомендували оновлення для плану GrowBig – ви отримаєте необмежений веб-сайти, подвійне зберігання та WordPress (довіряйте нам, що ви цього хочете). Крім того, ви отримуєте безкоштовну міграцію, що економить багато клопоту. Наша єдина скарга на значення SiteGround – обмежений простір на диску, який може швидко заповнитися.

Оцінка: 4,0

Значення GoDaddy дуже добре для того, що ви отримуєте. Ви платите зі знижкою для господаря масового ринку. Наприклад, те, що ви отримуєте з планом економіки (продається зараз за 1 долар на місяць), – це 1 веб-сайт, нерегулярна пропускна здатність та 100 Гб пам’яті та безкоштовний домен. Навіть коли ціна підскочить до повної ціни 8,99 дол. / Міс, це все одно пристойне значення. Зважаючи на це, ми рекомендуємо поїхати в Deluxe, оскільки ви отримуєте необмежену кількість веб-сайтів та сховищ (в межах причини).

Усі плани включають підтримку цілодобово, що є обов’язковим, а також моніторинг безпеки та захист DDoS.

Дві великі проблеми з цими планами розміщення хостингу GoDaddy: відсутність безкоштовного сертифіката SSL, що стає галузевим стандартом, а також обмеження на 1 Гб для баз даних. Якщо ви працюєте з WordPress і маєте кілька високоякісних фотографій, ви можете швидко перевищити цей ліміт бази даних. З цих двох причин ми зав’язуємо GoDaddy повну точку.

Підтримка клієнтів

Оцінка: 5,0

Підтримка користувачів SiteGround – це серйозна епічність. Ви отримуєте підтримку 24/7/365 через телефон, електронну пошту та чат. Агенти підтримки доброзичливі, корисні та справді йдуть вище та далі, щоб вирішити ваші проблеми.

Перегляньте наш повний огляд SiteGround, щоб побачити похвали, що їхні клієнти співають – все це зводиться до підтримки. Вони зламали це печиво. Якщо ви новачок, підтримка має бути вашим першим пріоритетом, тому перейдіть із SiteGroun над будь-яким іншим хостом для цього аспекту. 

Детальніше

Оцінка: 4,0

GoDaddy пишається своєю цілодобовою підтримкою телефону, що цілком має сенс для їх клієнтської бази на масовому ринку. Одним із слабких місць було те, що телефон – це єдиний спосіб дістатися до них. З тих пір вони змінили це і зараз пропонують підтримку в чаті, яку віддають перевагу багатьом дурникам Інтернету.

Зазвичай телефонна підтримка вищої якості, оскільки вони вирішуються на погоню і швидше можуть відповісти на ваші запитання. Я знайшов, що підтримка чату підключається швидко, але вам доведеться перестрибувати кілька обручів, включаючи введення вашого PIN-коду та очікування їх відповіді. Якість підтримки зазвичай – швидкі відповіді, на відміну від SiteGround, де вони пропонують повноцінні рішення. Загалом, хороша підтримка, але не ідеальна. 

Детальніше

Хостинг Uptime

Оцінка: 5,0

SiteGround обіцяє 99,99% тривалості роботи, що настільки ж добре, скільки отримує. Підтвердження стороннього тестування показує діапазон від 99,95% до 100% місяць за місяцем.

SiteGround пропонує проактивний моніторинг за допомогою власного стека програмного забезпечення та AI, щоб допомогти відстояти агресивні атаки ботів. Не турбуйтеся про тривалість роботи з SiteGround, вони охоплюють це.

Оцінка: 3,5

Продовження роботи GoDaddy досить добре, часто становить 99,95% або вище. Відгуки користувачів в Інтернеті неоднозначні, але зазвичай тривалість роботи / час простою не сприймається як головна проблема.

У GoDaddy є своє гарантія бездротового обслуговування сервера (попередження – юридичний жаргон!) – але воно охоплює лише 99,90% (там відсутній .09) – це означає, що ваш хостинг може працювати протягом 43 хвилин на місяць, і вони вважають це нормальним. Уявіть, що ваш веб-сайт знищений протягом вирішального періоду покупки протягом майже години! Крім того, GoDaddy дає лише вам 5% повернення кредиту – що може бути лише копійки. Ми вважаємо, що вони повинні мати більш високі стандарти та кредитувати цілий місяць.

Швидкість

Оцінка: 4,5

SiteGround пропонує декілька рівнів оптимізації швидкості: оптимізація CDN, Cloudflare, динамічне кешування та кешування пам’яті. Все це допомагає покращити швидкість вашого веб-сайту за допомогою вбудованої технології SiteGround.

Крім того, їх команда із обслуговування клієнтів завжди доступна, щоб допомогти та запропонувати поради щодо прискорення вашого сайту. Там можуть бути швидші хости, але це одна з найкращих за цінністю.

Оцінка: 3,5

GoDaddy потрапляє на середину пакета, наскільки йде тестування швидкості. Вони намагаються продати вас до їх Ultimate плану, щоб отримати більшу потужність та швидкість обробки, що перетирає мене неправильно. Економічні плани теж потребують швидкості!

На Twitter GoDaddy дійсно отримує багато скарг на скарги, але, чесно кажучи, сподівався на те, що хостинг цього популярного не буде.

GoDaddy не склав список нашого найшвидшого веб-хостингу. Перевірте цю посаду, якщо ви хочете піти з переможцем.

Особливості

Оцінка: 5,0

SiteGround має деякі найкращі масиви всіх хостів. Вони не тільки пропонують власні спеціальні інструменти, щоб полегшити ваше життя, але вони використовують cPanel, Cloudflare та інші сторонні технології.

Моя улюблена функція включає в себе постановку WordPress, технологію швидкої швидкості та цілий масив параметрів оновлення, що забезпечує SiteGround.

Переглянути всі функції

Оцінка: 3,5

Не великий фанат функцій GoDaddy щодо основних планів. Більшість людей запускає свої сайти в WordPress в наші дні, і поки в GoDaddy є хостинг WordPress, вам знову доведеться оновити, щоб отримати, наприклад, WordPress постановку. У планах економіки GoDaddy хостинг, ви не отримуєте безкоштовний SSL, не отримуєте резервні копії, і вони не роблять міграції.

У той час як GoDaddy має деякі власні інструменти, які вони створили, для такої великої компанії я б очікував, що вони запропонують більше функцій, ніж менший розмір хост-скраппієрів, як SiteGround – але вони повинні отримувати свої прибутки. Загалом, функції нормально, не чудово.

Переглянути всі функції

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map