SiteGround vs HostGator 2020: порівняйте ціни, можливості та багато іншого

Швидке прийняття: якщо ви приймаєте рішення між SiteGround та HostGator, ми рекомендуємо SiteGround як найкращий хост загальної вартості. Ви отримаєте підтримку вищого рівня, кращі функції та загальний хостинг більш високої якості. Для початку HostGator пропонує нижчі ціни, але, порівнюючи за принципом «особливості», SiteGround виграє.

ЦІНА  |  ЗНАЧЕННЯПІДТРИМКА  |  ПОВЕРНЕННЯ  |  ШВИДКІСТЬ  |  ОСОБЛИВОСТІ  |  ВИСНОВОК  


SiteGround – одна з найбільш швидко зростаючих хостингових компаній у світі, і, мабуть, найкращий хост для більшості людей. Завдяки бездоганній підтримці клієнтів, чудовим функціям та низьким цінам можна багато чого сподобатися цій глобальній хостинговій компанії.

4.8

Рецензент

4.9

Користувачі (79 голосів)

VS

Більш ніж 1 мільйон веб-сайтів розміщено, HostGator – бегемот. HostGator – це чудовий початковий хост для тих, хто шукає дешевий хостинг з деякими безліччю розширених функцій.

3.8

Рецензент

4.2

Користувачі (11 голосів)

Ціноутворення

Оцінка: 4,5

Ціни на SiteGround починаються смішно низькими для отриманих функцій. Однією скаргою більшості користувачів є той факт, що ціна підскакує до повної ціни після першого року, майже вдвічі. SiteGround пропонує дивовижні знижки більшу частину часу – тому ви завжди зможете знайти хорошу пропозицію. Все, від SiteGround, що ділиться до присвяченого хостингу, – це дуже доступна ціна.

StartUpGrowBigGoGeek
Ціна продажу3,95 дол. / Міс$ 5,95 / міс7,95 дол. / Міс
Нормальна ціна$ 11,95 / міс$ 11,95 / міс$ 34,95 / міс
Найкраще дляПочатківцямПроміжнийПлюси

Перегляд цін

Оцінка: 4,5

У HostGator є великий вибір планів, все – від загального розміщення хостингів до вигідного хостингу VPS. HostGator дуже агресивно ставиться до цін, надаючи величезні знижки, оскільки вони хочуть отримати частку ринку. Їх амбіції – це ваша користь:

SharedWordPressVPS
Ціна продажу2,75 дол. / Міс$ 5,95 / міс29,95 дол. / Міс
Нормальна ціна10,95 дол. / Міс14,95 дол. / Міс89,95 дол. / Міс
Найкраще дляПочатківцямСайти WordPressМісця зростання

Перегляд цін

Значення

Оцінка: 5,0

Ви не збираєтеся знайти кращу вартість хостингу на ринку, ніж SiteGround, ми не можемо заспівати їх досить похвали. За допомогою цілодобової підтримки, щоденного резервного копіювання та безкоштовного SSL, SiteGround охоплює всі основи, які потрібно розпочати.

Ми настійно рекомендували оновлення для плану GrowBig – ви отримаєте необмежений веб-сайти, подвійне зберігання та WordPress (довіряйте нам, що ви цього хочете). Крім того, ви отримуєте безкоштовну міграцію, що економить багато клопоту. Наша єдина скарга на значення SiteGround – обмежений простір на диску, який може швидко заповнитися.

Оцінка: 4,5

HostGator пропонує надзвичайну цінність за ціною. По правді, він не такий сильний, як SiteGround, який є загальним фаворитом, але HostGator дозволить вам отримати доступ до дверей.

Загалом це має дуже велике значення, тому що за те, що ви платите, ви отримуєте безліч функцій, таких як безкоштовні міграції, незмірена пропускна здатність та підтримка 24/7/365.

Там, де ми не бачимо великої цінності, це те, де вони стягують додаткові послуги, які інші включають безкоштовно, наприклад, резервні копії – які є критичними для здоров’я вашого сайту. Вони також хочуть додатково стягувати плату за ще кращий час роботи, що, на наш погляд, повинно бути базовим елементом, включеним у всі плани, незалежно від того, наскільки дешево.

Підтримка клієнтів

Оцінка: 5,0

Підтримка користувачів SiteGround – це серйозна епічність. Ви отримуєте підтримку 24/7/365 через телефон, електронну пошту та чат. Агенти підтримки доброзичливі, корисні та справді йдуть вище та далі, щоб вирішити ваші проблеми.

Перегляньте наш повний огляд SiteGround, щоб побачити похвали, що їхні клієнти співають – все це зводиться до підтримки. Вони зламали це печиво. Якщо ви новачок, підтримка має бути вашим першим пріоритетом, тому перейдіть із SiteGroun над будь-яким іншим хостом для цього аспекту. 

Детальніше

Оцінка: 3

HostGator перевіряє всі поля на поверхні за їх підтримки: 24/7 та 365 днів на рік. По чаті та по телефону. Але клієнти розповідають іншу історію.

Є багато скарг на повільне реагування, некомпетентний персонал та загальну підтримку підрозділу. Є багато людей, які не мають жодних скарг, тому радимо перевірити їх підтримку перед покупкою.

Детальніше

Хостинг Uptime

Оцінка: 5,0

SiteGround обіцяє 99,99% тривалості роботи, що настільки ж добре, скільки отримує. Підтвердження стороннього тестування показує діапазон від 99,95% до 100% місяць за місяцем.

SiteGround пропонує проактивний моніторинг за допомогою власного стека програмного забезпечення та AI, щоб допомогти відстояти агресивні атаки ботів. Не турбуйтеся про тривалість роботи з SiteGround, вони охоплюють це.

Оцінка: 4,5

З більш ніж 99,5% часу роботи, залежно від джерела, з HostGator не варто скаржитися.

Крім того, HostGator пропонує безкоштовний хостинг, якщо вони опускаються нижче 99,9% гарантія.

Ми стикували їх на півсправи, тому що були скарги користувачів, і ми також вважаємо за краще 99,99% часу для кращих постачальників послуг..

Швидкість

Оцінка: 4,5

SiteGround пропонує декілька рівнів оптимізації швидкості: оптимізація CDN, Cloudflare, динамічне кешування та кешування пам’яті. Все це допомагає покращити швидкість вашого веб-сайту за допомогою вбудованої технології SiteGround.

Крім того, їх команда із обслуговування клієнтів завжди доступна, щоб допомогти та запропонувати поради щодо прискорення вашого сайту. Там можуть бути швидші хости, але це одна з найкращих за цінністю.

Оцінка: 3,0 

Спільний хостинг, як правило, має проблеми із питаннями швидкості, виходячи з нижчої вартості хостингу. Коли мова йде про швидкість, HostGator міцно знаходиться в середині пакету. Під час пошуку Twitter, Ви не бачите стільки скарг, як інші спільні хости, такі як Bluehost, що є хорошим анекдотичним знаком.

Якщо ви шукаєте швидший продукт HostGator, перегляньте хост-хостинг HostGator. Якщо ви хочете ще швидшого спільного хостингу, який не порушить банк, ми настійно рекомендуємо хостинг A2 або SiteGround. Ти з ними будеш набагато щасливішим.

Особливості

Оцінка: 5,0

SiteGround має деякі найкращі масиви всіх хостів. Вони не тільки пропонують власні спеціальні інструменти, щоб полегшити ваше життя, але вони використовують cPanel, Cloudflare та інші сторонні технології.

Моя улюблена функція включає в себе постановку WordPress, технологію швидкої швидкості та цілий масив параметрів оновлення, що забезпечує SiteGround.

Переглянути всі функції

Оцінка: 4,0

HostGator часто порівнюють із Bluehost за ціною та можливостями, і загальний HostGator дійсно перемагає тут.

Між двома компаніями HostGator був побудований для більш професійних користувачів. І порівнюючи HostGator з будь-якою іншою спільною хостинговою компанією, ви повинні мати це на увазі.

Нам подобається, що міграції включені, вони встановлюють одним клацанням миші, перебувають на cPanel і пропонують 99,9% гарантії безперервного часу. Ми все ще любимо інших хостів, як SiteGround, краще для функцій в цілому, але HostGator має те, що вам потрібно, щоб розпочати роботу.

Переглянути всі функції

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map