Веб-сервіс Amazon (AWS) Хостинг проти порівняння BlueHost травень 2020 року

Веб-сервіс Amazon (AWS) Хостинг проти порівняння BlueHost травень 2020 року

Веб-сервіс Amazon (AWS) Хостинг проти порівняння BlueHost травень 2020 року

Вибираючи між Bluehost та Веб-сервіси Amazon (AWS) хостинг?


Якщо так, ти рідкісна порода.

Причина в тому, що це два абсолютно різних підходи до веб-хостингу. Bluehost – це більш традиційний хост з низькими витратами з основними функціями та стандартним інтерфейсом ControlPanel, до якого ви могли бути звикли. AWS створений для розробників, з власними інтерфейсами та іншою моделлю ціноутворення.

Незважаючи на це, є кілька ключових моментів, які слід враховувати при виборі між цими двома хостами. Давайте зануримось.

Якщо ви не новачок у веб-хостингу чи вперше переключились на провайдера хостингу, це завдання може бути непростим. Вибір послуги веб-хостингу – важке рішення. Кілька факторів відіграють роль у вашому процесі прийняття рішень. Ви повинні думати про такі речі, як структура цін, час простою послуги та доступні функції, які надає вам хостинг-послуга.

Важливим фактором є також підтримка клієнтів. Ви хочете, щоб технічна підтримка була доступна миттєво, коли щось пішло не так, чи це станеться в найпотужніший час доби або посеред ночі. Ми збираємося розділити як хостингові компанії Amazon Web Services (AWS), так і компанії BlueHost, щоб визначити, який з них пропонує кращий варіант для ваших потреб у веб-хостингу.

Швидкий бік: хочете ідеальний гібрид ціни AWS з підтримкою Bluehost? Ознайомтеся з Cloudways – гібридним хостинговим рішенням, яке має на увазі масштаб, ціни та підтримку клієнтів.

AWS vs BlueHost порівняльна сітка

wdt_IDFeatureAmazon Web ServicesBlueHost
1Простоя / пробіг99,95%99,9%
2Підтримка клієнтівЧудовий сервіс24/7 Live Chat
3Початок зберіганняВідмінно50 Гб
4Стартова ціна$ 0,08 / годПочинається від $ 3,95 / місяць

Перевірте ціни на Bluehost

AWS vs Bluehost A Підтримка B Швидкість C Особливості D Значення E TransparencyAWS Огляд 4 Рецензент 3.1 8 голосів34.54.54.53.5ABCDEBluehost Review 3.6 Рецензент 3.5 18 голосів3.52.544.53.5ABCDE

Порівнюючи основні характеристики AWS проти Bluehost

Є так багато функцій для порівняння, коли дивляться на хостів, це навіть не смішно. У вас так багато жаргону, що це може змусити вашу голову крутитися! Оскільки наш сайт має на меті розширити розміщення компаній-хостингів для вашого середнього маркетолога чи підприємця – а не досвідченого розробника – ми хочемо зосередитись на важливих для вас аспектах.

У AWS є стільки варіантів хостингу, що неможливо порівняти всі продукти в цьому огляді. Ми зосередимо свою увагу на AWS в цілому, їхніми пропозиціями для розміщення EC2 та S3, а також продуктом Amazon Lightsail, який орієнтований на ринок малого бізнесу / нетехнічного ринку..

Якщо ви навіть порівнюєте AWS та Bluehost?

Ось що – якщо ви порівнюєте ці дві компанії, можливо, вам захочеться переглянути свої цілі. Це справді два різні звірі.

Якщо у вас є команда розробників або агентство, яке допоможе вам у налаштуванні хостингу, вам слід скористатися AWS. AWS забезпечує велику масштабованість, ціноутворення та варіанти, але їхній продукт не розроблений для середнього користувача. З цієї причини я хочу зараз застерегти вас, щоб розглянути, чи є у вас ресурси для розробки для управління AWS, або ваша власна технічна майстерність. За їх словами, у них є досить новий продукт Amazon Lightsail, який набагато привітніший для початківців, але це все ще дещо підходить для когось із базовими розробками чи технічними навичками.

Якщо ви не супер технічно орієнтовані і просто хочете гарного господаря з великою підтримкою, рекомендую спершу порівняти декілька інших хостів. По-перше, якщо ви шукаєте чудової підтримки і можете витратити близько 15 доларів на місяць, рекомендую порівнювати Bluehost з SiteGround. Якщо ви шукаєте надійного господаря з чудовими відгуками, перегляньте Bluehost vs A2 хостинг. Якщо ви можете витрачати від 30 до 100 доларів на місяць на те, що деякі вважають найкращим хостингом WordPress, ознайомтеся з оглядом Bluehost vs WP Engine.

Гаразд – просто довелося надати цьому контексту, оскільки тут дійсно велика різниця між AWS та SiteGround, тому вам потрібно отримати контекст.

Порівняння часу простою / часу

Порівнюючи звіти про простої / тривалість роботи, один з цих хостів надає це, а інший не – що повинно вказувати на якість.

AWS забезпечує їх сервісна панель здоров’я для публіки в будь-який час. Bluehost не пропонує нічого подібного до цього.

Bluehost не пред’являє жодних претензій щодо їх процентної тривалості на своїх маркетингових сторінках, хоча в цілому обіцяє високу якість. Вони зупиняються лише в тому, щоб забезпечити фактичний відсоток часу, коли їх послуга буде доступна. Поточні клієнти заявляють, що їх обслуговування працює і працює 99,9 відсотків часу. Ви також маєте можливість додавати SSL та SSH шифрування на свій веб-сайт, що підвищить безпеку та допоможе встановити більш міцне з’єднання. Компанія використовує систему резервного живлення UPS та потужну комбінацію серверів, щоб забезпечити максимально ефективну роботу вашої служби..

Хостинг Amazon Web Services (AWS) – це, мабуть, справжній лідер галузі в частині відсотка часу, що їх сервери надають. Компанія використовує ту саму мережу серверів, що і їх інтернет-магазин роздрібної торгівлі, тому коли-небудь компанія інвестує в технології для вдосконалення Amazon.com, теоретично те, що ця сама технологія підводиться до серверів AWS, які ви можете придбати. Компанія також пропонує повне резервування веб-сайтів і автоматичні системи резервного копіювання, які працюють над тим, щоб їх сервери працювали в будь-який час. Для забезпечення доступності послуг вони пропонують центри обробки даних з усього світу, включаючи Сан-Паулу, Сінгапур, Токіо та Каліфорнію. Amazon Lightsail обіцяє 99,95% тривалості роботи в угоді про рівень обслуговування (SLA).

Порівняння особливостей

Bluehost надає безліч функцій своїм клієнтам. Вам сподобається майже кожен інструмент, який ви можете собі уявити, щоб покращити послугу веб-хостингу. Компанія повністю підтримує різноманітні типи кодування, включаючи PHP, Perl 5, Javascript та Flash. Вам сподобається необмежена кількість дискового простору та облікових записів електронної пошти, які доступні для використання, як вважаєте за потрібне. Ви також можете керувати необмеженою кількістю різних доменних імен, що ідеально, якщо ваш бізнес швидко розширюється.

Хостинг веб-служб Amazon (AWS) надає вам резервні резервні копії та віртуальне хмарне зберігання, які вигідні, коли щось піде не так, і вам потрібно отримати інформацію про те, коли ваш веб-сайт працював правильно. Їх хостинг-сервіс повністю підтримує різні платформи, включаючи Joomla, Ruby, WordPress та Magento. Ви також можете використовувати варіанти хостингу для Windows та Linx.

Порівняння підтримки клієнтів

У Bluehost є можливість покращитись у відділі обслуговування клієнтів. На їхньому веб-сайті зазначено, що підтримка обслуговування клієнтів доступна через чати 24/7 в реальному часі, електронні квитки та телефонні дзвінки. Також доступна відеотека для надання допомоги у поширених питаннях технічної підтримки. Однак відсутність підтримки підтримки клієнтів – це звичайна скарга як з колишніми, так і з нинішніми клієнтами. Є повідомлення про тривалий час очікування та суперечливу якість підтримки. Найкраще зробити це – спочатку поспілкуватися з одним із продавців, щоб допомогти визначити якість.

Підтримка обслуговування клієнтів трохи заплутана з веб-службами Amazon (AWS). Зовні вони не пред’являють багатьох претензій щодо якості обслуговування клієнтів, але пропонують вам увійти в консоль, щоб розпочати роботу. Вони також обговорюють вибір плану підтримки клієнтів, що не заспокоює. Зважаючи на те, що AWS націлена на ринок розробників, їм потрібно адаптувати підтримку клієнтів, щоб відповідати одному з їхніх багатьох продуктів. Коротше кажучи, якість їх підтримки клієнтів невизначена.

Порівняння цін

У Bluehost є кілька досить дешевих стартових планів завести вас у двері, але ціна зростає через деякий час, тоді як AWS має більш стійкі ціни, які також дешеві.

Структура цін на Bluehost побудована з вашими стандартними багаторівневими планами, що заохочують вас обрати середній варіант. Плани спільного хостингу починаються від $ 3,95 на місяць (зі знижкою) та надають вам один веб-сайт, який має 50 Гб місця. Ви також отримуєте п’ять облікових записів електронної пошти, у яких є 100 МБ пам’яті та стандартна гарантія ефективності. Наступна структура цін стосується плану VPS, який починається від $ 29,99 на місяць. За цю ціну ви отримуєте 2 ядра процесора, 30 ГБ SAN та 2 Гб пам’яті.

Bluehost має 30-денну гарантію повернення грошей:

“Якщо ви скасуєте протягом 30 днів, ви отримаєте повне відшкодування лише за ваш хостинг-сервіс. Гарантія повернення грошей не поширюється на більшість додаткових продуктів, таких як домени, враховуючи унікальний характер їх витрат ».

Це корисно для тих, хто хоче перевірити якість, не втрачаючи грошей врешті-решт.

Веб-сервіс Amazon (AWS) хостинг має декілька різних хостингових продуктів, тому цінові зміни залежать від потреб. Найпростішим планом для власників бізнесу буде їх Lightsail варіант, який починається від $ 5 на місяць. Це спрощує ціноутворення порівняно з деякими іншими продуктами, які стягуються за хвилину або годину. Якщо вам потрібно переключити або оновити функції, вони пропонують майже кожну можливу функцію під сонцем. Lightsail пропонує: один місяць безкоштовної пробної версії так само.

Заключна рекомендація AWS проти Bluehost

Якщо порівнювати хостинг Amazon Web Services (AWS) і Bluehost, то це як порівняння більшості яблук з апельсинами..

Bluehost орієнтований на початківців блогерів та підприємців, які прагнуть створити веб-сайт простим способом. AWS має складну та заплутану кількість варіантів для початківців, хоча їх Lightsail пропозиція – хороший простий спосіб почати.

Якщо вам довелося вибирати між двома, і ви хотіли дешевого і простого хостингу, Bluehost – це шлях. Незважаючи на це, настійно рекомендується ознайомитись з іншими вищими хостами початкового рівня, такими як Siteground або A2 хостинг.

AWS – це дешево, швидко і дуже гнучко, і рекомендується для початківців початківців, якби вони були з технічної точки зору. Якщо ви не залякаєтеся вивченням нової системи, і, як правило, Google може подолати ваші проблеми, то технічні нововведення AWS можуть бути привабливими та міцним довгостроковим рішенням. Якщо ви тільки починаєте, ви повинні почати з Амазонський ліхтарик.

Ще один варіант? Перевірте Cloudways. Вони пропонують керований веб-хостинг на базі платформ AWS або Google Cloud. Ідеальний гібрид ціни та підтримки. Наш повний огляд Cloudways занурюється в усі деталі.

Рецензія на огляд Bluehost

Нижче наведено резюме нашого повного огляду Bluehost.

Огляд Bluehost 3.6 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (18 голоси) Плюси

 • Деякі найдешевші ціни
 • Тон функцій
 • Добре для початківців
 • Прекрасні функції безпеки для бюджетного хостингу

Мінуси

 • Швидкість може бути проблемою
 • Пробіг не гарантований
 • Деякі проблеми із підтримкою

Резюме. Оскільки Bluehost настільки великий і ділиться ресурсами з сестринськими компаніями, вони можуть запропонувати деякі найдешевші ціни на хостинг. А для неймовірно низьких цін плани Bluehost охоплюють більшість основ, таких як WordPress хостинг, VPS, надійні функції безпеки та безліч безкоштовних інструментів для завантаження. Але в кінці дня ви отримуєте те, за що платите. Обслуговування клієнтів Bluehost не вистачає, тривалість тривалості роботи дотепна, а їх швидкість залишає бажати кращого. Вебмайстри з бюджету, які не передбачають великого обсягу трафіку чи квитків на підтримку, знайдуть все, що шукають, із цінами на Bluehost. Але якщо для вас важлива більша надійність, варто виплатити додаткові гроші для більш орієнтованого на клієнта хоста, як SiteGround або WP Engine. Підтримка3.5Швидкість2.5Особливості4Залежність4.5Телевидність3.5

AWS Огляд резюме

Нижче наведено короткий опис нашого повного огляду AWS.

Огляди веб-служб Amazon 4 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (8 голоси) Плюси

 1. Автоматично масштабоване зберігання
 2. Запропонуйте модель оплати за використання за низькою ціною
 3. Відмінні варіанти підтримки
 4. Безкоштовний план для нових користувачів
 5. Великі файли терабайт

Мінуси

 1. Стандартні пакети недоступні
 2. Ціни варіюються за місцем розташування
 3. Ви повинні оцінити та розрахувати своє використання
 4. Підтримка важче контактувати

Підтримка3Швидкість4.5Особливості4.5Залежність4.5Телевидність3.5

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector