WP Engine vs GoDaddy: Порівняйте ціни, характеристики та швидкість – 2020

WP Engine vs GoDaddy: Порівняйте ціни, характеристики та швидкість – 2020

WP Engine vs GoDaddy: Порівняйте ціни, характеристики та швидкість – 2020

Якщо ви порівнюєте GoDaddy з WP Engine, ви порівнюєте яблука з апельсинами.


GoDaddy – це все щодо дисконтування, в масштабі.

WP Engine – це набагато вища якість, специфічна для WordPress послуга.

Так, GoDaddy тепер пропонує свій керований WordPress хостинг, але це більше маркетингова назва, ніж все, що конкурує з тим, що пропонує WP Engine.

WP Engine проти ціни на GoDaddy

Зазвичай більшість людей приймуть рішення виходячи з початкової вартості, а не загальної вартості.

Ми розуміємо, що цінові ціни можуть стати ситуацією, яка може спричинити або зруйнувати для багатьох користувачів, тому ми обов’язково представляємо цю інформацію перед чим-небудь іншим. Зважаючи на це, ми маємо зазначити, що ціна – це лише один компонент послуги, яку ви отримуєте, тому, якщо ви можете витратити трохи більше і отримати кращу вартість, ми наполегливо пропонуємо пройти цей маршрут.

Зрештою, мантра “ти отримуєш те, за що платиш” така ж правда для хостинг-послуг, як і для будь-чого іншого.

Крім того, щоб переконатися, що це порівняння є максимально рівним, ми дивимось на хостинг пакети WordPress GoDaddy, а не на їхні стандартні хостингові плани. Таким чином ви бачите, як вони складаються на основі подібних факторів.

Ціни на хостинг GoDaddy з першого погляду

 • Основний план: $ 3,99 на місяць для початку, 7,99 доларів на місяць для поновлення
 • План «Делюкс»: $ 4,59 на місяць для початку, $ 9,99 для поновлення
 • Кінцевий план: $ 7,99 на місяць для початку, $ 14,99 для поновлення
 • План розробника: $ 13,99 для початку, $ 24,99 для поновлення

Ціни на двигуни WP

 • Особисті: $ 34 на місяць (знижка за нашим посиланням)
 • Професійні: 99 доларів на місяць
 • Бізнес: $ 249 на місяць
 • Преміум: запитайте їх про ціни

Як ви бачите, WP Engine – це набагато більше, ніж GoDaddy, що може бути достатньо для деяких людей, щоб уникнути цього взагалі. Однак, як ми вже згадували вище, значення може бути набагато кращим показником того, який варіант слід вибрати, тому не вважайте, що GoDaddy – це розумніший вибір, оскільки коштує менше. Це, як сказано, порівняно з ціною, Go Daddy набагато вигідніше.

Переможець: GoDaddy

Гарантія повернення грошей

Що стосується створення веб-сайту, ви повинні витратити свій час, щоб розібратися, як все програмувати і переконатися, що все це поєднується. Ви можете вибрати план лише для того, щоб дізнатися, що вам потрібно щось інше після декількох днів його випробування. На щастя, багато хостингових послуг надають гарантію, що означає, що якщо вам доведеться скасувати послугу протягом певного часового періоду, вони повернуть вам без зайвих клопотів. У цьому випадку WP Engine надає вам шістдесят днів, щоб передумати, а GoDaddy пропонує сорок п’ять.

Переможець: WP двигун

Підтримка клієнтів

Перш ніж ми розбимо різні функції та переваги, які ви отримуєте з кожним хостом, спершу ми хочемо розібратися, наскільки хороші їхні системи підтримки. Незалежно від того, наскільки ви хороші у створенні веб-сайтів, з часом вам доведеться поговорити з кимось із техпідтримки, тому обов’язково ви маєте доступ до них у будь-який час і зможете отримати швидку відповідь. Зважаючи на це, є чотири основні методи, якими хости користуються, щоб забезпечити підтримку, тож давайте подивимося, як зберігається кожен хост.

Підтримка телефону

Якщо ви хочете зателефонувати на службу гарячої лінії, вам не потрібно вічно чекати, перш ніж ви знайдете живу людину. Крім того, найкраще, якщо ви можете дзвонити в будь-який час дня і ночі, так що якщо ви працюєте на своєму веб-сайті посеред вечора, ви все одно можете отримати допомогу, якщо щось піде не так. Обидві служби пропонують цілодобову підтримку телефону, і обидва вони не затримують вас занадто довго.

Переможець: краватка

Чат в прямому ефірі

Для більшості людей очікування на очікуванні – це одна з найгірших речей, і саме тому функція чату в реальному часі – це набагато кращий шлях. Таким чином, ви все ще можете вирішити свою проблему в режимі реального часу, але вам не потрібно турбуватися про незручні тиші чи погану музику ліфтів. Обидва сайти мають надійні функції прямого чату, хоча GoDaddy не завжди є в Інтернеті, тому вам доведеться переконатися, що ви намагаєтесь зв’язатися з ними у звичайний робочий час. Зважаючи на те, що багато людей працюють на своїх веб-сайтах у всі години ночі, це є своєрідним недоліком.

Переможець: WP двигун

Електронна пошта

Що стосується систем підтримки, ви не можете бути більш простим, ніж електронна пошта. Це коли виникає проблема, яку не потрібно негайно вирішувати. Тим не менш, ви також не хочете чекати днів на відповідь, тому вкрай важливо, щоб служба негайно поверталася до вас. Знову ж таки, WP Engine має пристойний сервіс електронної пошти, але з будь-якої причини GoDaddy не має функції електронної пошти. Хоча ви можете телефонувати в усі години дня та спілкуватися в чаті у звичайний робочий час, виглядає дивним, що ви не можете надіслати електронний лист, щоб вирішити свою проблему..

Переможець: WP Engine, очевидно

Форуми

Останнім способом надання господарям підтримки своєї клієнтури є наявність безлічі навчальних посібників та іншої інформації щодо загальних питань, щоб люди могли шукати рішення своєї проблеми, не маючи з ким-небудь розмовляти чи чекати відповіді. І WP Engine, і GoDaddy мають такі системи, але GoDaddy має у своєму розпорядженні набагато більш повний набір поширених запитань та інструктивних відомостей..

Переможець: GoDaddy

Швидкість

Визначаючи вартість хостингової послуги, один з найкращих способів зробити це – побачити, наскільки добре вона може обробляти швидкість завантаження. У сучасному суспільстві, що швидко розвивається, все, на що потрібно тривати більше декількох секунд, може відчувати себе назавжди, тому це настільки важливо, щоб ваш господар не відставав від вас. Якщо виникнуть проблеми із завантаженням, то ваша аудиторія відскочить від вашої сторінки, і ви отримаєте погану репутацію.

Щоб порівняти швидкість обох сайтів, ми розглянули незалежні тести, зроблені іншими, щоб побачити, наскільки добре вони складаються. Ось результати.

GoDaddy

 • Найкраща швидкість:31 секунда
 • Найгірша швидкість:97 секунд
 • Середній: 10 секунд

WP двигун

 • Найкраща швидкість: 503 мілісекунди
 • Найгірша швидкість:58 секунд
 • Середній: 872 мілісекунди

Як бачимо, WP Engine набагато надійніший та послідовніший, тоді як GoDaddy має суттєво широкий простір помилок. Оскільки вам не хочеться турбуватися про те, чи будуть люди важко завантажувати ваш сайт, здається, що WP Engine – кращий варіант. Причиною кращих результатів, здається, є те, що WP Engine призначений для однієї послуги, тоді як GoDaddy робить більше, ніж просто хостинг WordPress, тому його серверам доводиться реагувати на різні типи даних.

Переможець: WP двигун

Час роботи

Поряд із часом завантаження, ви також хочете переконатися, що ваш сайт не відбувається збоїв, тому більшість хостів пропонують те, що називається гарантією безперервного часу. Це допоможе вам заспокоїтись тим, що ваша сторінка завжди буде доступною і не буде піддаватися проблемам з мережевим підключенням, незалежно від того, де в світі люди отримують доступ до вашого сайту. Зважаючи на це, WP Engine надає гарантію, а GoDaddy цього не робить. Це означає, що якщо ви коли-небудь відчуєте простої на серверах GoDaddy, вони не компенсують вас, так що це може бути переривкою угод для деяких.

Порівнюючи обидва сервіси, вони обидва відмінні у забезпеченні високих відсотків тривалості роботи, але перевага стосується WP Engine. Мало того, що на цьому веб-сайті є більш стійкі 100-відсоткові рейтинги часу роботи, але й те, що ви отримуєте гарантію, є приємним штрихом.

Переможець: WP двигун

Значення

Тепер, коли ми побачили, що ви можете очікувати щодо продуктивності та надійності, давайте переглянемо основні пакети, які ви отримуєте з кожною службою хостингу. Знову ж таки, щоб забезпечити справедливість і збалансованість, ми збираємось порівняти два сайти лише на хостингу WordPress. Отже, це означає, що якщо ви виберете звичайний спільний хостинг на GoDaddy, ви можете отримати трохи інші пакети залежно від ваших потреб.

GoDaddy

 • Основні: Один веб-сайт, 25K відвідувачів на місяць, 10 Гб пам’яті, безкоштовний домен, пакет SFTP
 • Делюкс: Один веб-сайт, 100 тис. Відвідувачів на місяць, 15 Гб пам’яті, безкоштовний домен, SEO-плагін
 • Кінцева: Два веб-сайти, 400 тис. Відвідувачів на місяць, 30 Гб пам’яті, безкоштовний домен, один сертифікат SSL
 • Розробник: П’ять веб-сайтів, 800K відвідувачів на місяць, 50 Гб пам’яті, безкоштовний домен, один сертифікат SSL

WP двигун

 • Особисті: Один веб-сайт, 25 тис. Відвідувачів на місяць, 10 Гб пам’яті, безкоштовна передача даних, безкоштовні сертифікати SSL
 • Професійні: Десять веб-сайтів, 100 тис. Відвідувачів на місяць, 20 Гб пам’яті, безкоштовна передача даних, безкоштовні сертифікати SSL
 • Бізнес: Двадцять п’ять веб-сайтів, 400 тис. Відвідувачів на місяць, 30 Гб пам’яті, безкоштовна передача даних, безкоштовні сертифікати SSL
 • Преміум: 150 веб-сайтів, мільйон відвідувачів щомісяця, 100-300 ГБ пам’яті, безкоштовна передача даних та SSL-сертифікати
 • Підприємство: 150 веб-сайтів, п’ять мільйонів відвідувачів на місяць, 400 ГБ-1 ТБ пам’яті, безкоштовна передача даних та сертифікати SSL

Як бачите, WP Engine забезпечує набагато більше значення, ніж GoDaddy.

Однак, як ми бачили вище, ціни на ціни набагато вищі, тому є сенс, що ви можете зробити більше. Тим не менш, коли ви виходите за рамки базових пакетів з кожною програмою, легко помітити, що WP Engine може запропонувати ще багато. Також той факт, що ви отримуєте необмежену передачу даних та безкоштовні сертифікати SSL для своїх сайтів незалежно від налаштування плану, означає, що WP Engine вже є кращим вибором. Єдиною головною перевагою GoDaddy є те, що ви можете отримати безкоштовний домен з кожним планом.

В іншому випадку ви сильно обмежуєте себе, вибравши GoDaddy як свого хоста WordPress.

Переможець: WP двигун

Висновок

Отже, що стосується хостингу WordPress, то очевидно, що WP Engine має кращі функції, більшу надійність та краще обслуговування клієнтів. Однак якщо ви не хочете або не потребуєте використання WordPress для свого веб-сайту, у GoDaddy є безліч інших функцій та переваг, до яких ви можете отримати доступ, що робить його більш чітким хостом.

Переможець: WP Engine для WordPress, GoDaddy – для всього іншого

Щоб вивчити всі варіанти вашого хостингу, перегляньте наш порівняльний пост WP Engine проти HostGator.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector