A2 Hosting vs Hosting na webe V porovnaní s májom 2020 bez zľavy

A2 Hosting vs Hosting na webe V porovnaní s májom 2020 bez zľavy

A2 Hosting vs Hosting na webe V porovnaní s májom 2020 bez zľavy

A2 Hosting a SiteGround sú skvelí hostitelia na porovnanie medzi sebou.


Obaja majú veľkú podporu, vysokú dostupnosť a kričia dobré ceny za kvalitu.

Podľa nášho výskumu sú obaja v skutočnosti považovaní za jedného z najrýchlejších webových hostiteľov.

Najlepšie na týchto dvoch hostingových značkách je to, že mapujú svoju vlastnú cestu a nie sú súčasťou webhostingového globálneho korpusu, ktorý sa o svojich zákazníkov naozaj nestará..

Takže robíte skvelý výber veľkosť webhostingu verzus A2 hosting, pozrime sa na to, čo ich odlišuje.

A2 Hosting vs SiteGround A Podpora B Rýchlosť C Funkcie D Hodnota E TransparencySiteGround Redakčná recenzia 4.8 Recenzent 4,9 254 hlasov54,5554,5ABCDEA2 Hosting Redakčná recenzia 4.6 Recenzent 4.5 2 hlasy55544ABCDE

Takže rezanie k naháňačke: obe majú podobné množstvo skúseností v odbore, ponúkajú 99,99% dostupnosti bez záruky, s 30 až 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí a množstvom prispôsobiteľných možností prispôsobenia sa všetkým schopnostiam a cenovým rozpätiam.

Takže obaja majú pokryté základy. Ale tam, kde medzi nimi existuje veľké rozlíšenie: rýchlosť a zákaznícky servis.

Celkovo, ak hľadáte najrýchlejší web hostiteľa, choďte s A2 Hosting; Ak hľadáte najlepšieho celkového hostiteľa pre funkcie a zákaznícke služby, choďte na SiteGround.

A2 Hosting: zdôrazňuje, klady a zápory

Od začiatku roku 2003 A2 Hosting kladie dôraz predovšetkým na svoju rýchlosť, a to až 20-krát rýchlejšie ako súperi. Spoločnosť so sídlom v Michigane ponúka neobmedzený priestor na disku a neobmedzenú šírku pásma.

Ceny za hosting A2

A2 Hosting ponúka pomerne málo jasných možností stanovenia cien. Najnižšia cena bodov v každej možnosti začína pri primeraných mesačných vstupných cenách:

 • Zdieľaný hosting: 7,99 USD – ale kód kupónu ho zníži na 3,92 USD
 • VPS Hosting: 5 dolárov
 • Reseller Hosting: 19.99 – pomocou kódu kupónu ho zvýšte na 13,19 USD
 • Dedikovaný hosting: 11,99 $ pred kupónom – čo ho privádza na 99,59 USD

Zákaznícka podpora

Znalí a priateľskí technici sú k dispozícii 24 hodín denne, každý deň. Či už zadáte serverový lístok, chatujete online alebo zavolajte na jeho linku pomoci, dostali za svoju službu vysoké známky. Na zlepšenie služieb vám služba A2 Hosting umožňuje zvoliť si server, ktorý je vám najbližší.

V závislosti od dennej doby sa vyskytli sťažnosti s pomalými odpoveďami. Osobne som mal veľké skúsenosti s ich podporou.

Počas nedávneho výpadku A2 Hosting mali jeden obrovský problém. Ale už sa zotavili.

rýchlosť

A2 Hosting ponúka vysoko výkonnú platformu SwiftServer, ktorá im umožňuje ponúkať balíčky Turbo. Tieto servery načítajú vaše stránky až 20-krát rýchlejšie, s menším počtom zákazníkov na každom serveri a viac prostriedkov pridelených jednotlivým účtom. Všetky ich hostingové účty zahŕňajú jednotky SSD, ktoré môžu každú minútu vykonávať tisíce vstupno / výstupných funkcií.

hodnota

Pokiaľ ide o množstvo služieb a podpory, A2 Hosting ponúka obrovskú hodnotu. Zahrnuté sú SSD, cPanel prístup pre všetkých zákazníkov zdieľaného hostingu a mnoho ďalších možností, ktoré vyhovujú akejkoľvek potrebe.

Vlastnosti

A2 Hosting ponúka funkcie poháňané CPanelom, podporu pre všetkých od začiatočníkov až po pokročilých vývojárov a konzultantov. Poskytujú automatické zálohovanie na serveri, antivírusovú ochranu a rôzne možnosti softvéru a vývoja pre rôzne priemyselné odvetvia.

Optimalizujú sa pre rýchlosť a bezpečnosť, a veľa funkcií je zapečených. Vďaka tomu je ich hosting priateľský pre začiatočníkov, čo je veľmi užitočné.

Jednou nevýhodou je, že ich vlastnosti môžu byť trochu ohromujúce, pretože ich používateľské rozhranie nie je dokonalé. Ale to urobí svoju prácu.

Prestoje / Uptime:

Disponujú súkromnými servermi s dátovými centrami v Michigane, Amsterdame a Singapure. A2 Hosting zaručuje 99,9% dostupnosti. Ponúkajú tiež testy rýchlosti nahrávania a sťahovania z každého dátového centra.

Nedávno mali obrovský výpadok v dátovom centre, odvtedy sa však plavba hladko plavila.

SiteGround Hosting: zdôrazňuje, klady a zápory

Spoločnosť SiteGround, ktorú založili bývalí právnici a IT odborníci v Bulharsku v roku 2003, ponúka veľa možností webhostingu, neobmedzenú šírku pásma a ocenené služby, rýchlosť a podporu..

Osobne milujeme SiteGround. Celkovo sú cenovo dostupné, super priateľské a vybavené množstvom funkcií, ktoré potrebujeme.

Stanovenie ceny na stránkach

Pokiaľ ide o rozpočet, plány SiteGround sú drahšie, ale mnohí recenzenti oceňujú všetky doplnky, ktoré prichádzajú s trochu vyššou cenou. Majú niekoľko úrovní pre každú zo svojich štyroch možností hostenia.

 • Zdieľaný hosting: Pravidelné ceny za 9,95 dolárov, kódy kupónov klesajú na 3,95 dolárov
 • Cloud Hosting: Začína sa na 60 USD mesačne
 • Reseller Hosting: Úverový plán, ktorý sa rovná jednému roku hosťovania, je pri každom nákupe 11 a viac kreditov nízky ako 42 dolárov za každý kredit..
 • Dedikovaný hosting: Ich plány serverov USA sa začínajú na 229 $ mesačne

Zákaznícka podpora

Sú k dispozícii každú sekundu na okamžitý rozhovor, okamžité telefonické odpovede a lístky, ktoré hovoria v priemere približne 10 minút na prvú odpoveď.

SiteGround je šokujúce, ako rýchlo reagujú. Je to skutočne neuveriteľné.

Získate podporné lístky vyplnené rýchlejšie, ako môžete povedať „server“, a pozornosť venovaná detailom, ktoré idú nad a za.

Pomáhajú s problémami, ktoré nepotrebujú, a idú tak ďaleko, že pre vás vyriešia problémy s WordPress. Wow.

rýchlosť

SiteGround ponúka pevné disky na všetkých hostiteľských plánoch a ponúka vylepšený výkon s NGINX, HTTP / 2, PHP7 a CDN zadarmo.

Majú doplnok SiteCrer SuperCacher s viacerými úrovňami ukladania do vyrovnávacej pamäte a rýchlosťou. Môžete si vybrať, akú úroveň implementácie chcete, aby sa toto dieťa vrčilo čo najrýchlejšie.

hodnota

Aj keď ceny môžu byť o niečo vyššie ako iné hostitelia, množstvo možností pre vývojárov a používateľov všetkých schopností SiteGround poskytuje vysokú úroveň hodnoty.

Celkovo je hodnota z SiteGround neuveriteľná. S Bluehostom ide priamo do hlavy a ľahko sa sundá!

Vlastnosti

Poskytovanie hostingu pre rôzne aplikácie a služby, poskytuje témy Joomla, WordPress a Magento, ako aj návody pre každú z nich. Zahŕňajú bezplatné denné zálohy.

Prestoje / prestoje: SiteGround ponúka stav v reálnom čase, ktorý vám umožní otestovať stav vašich webových stránok v reálnom čase. Poskytujú ročnú mieru dostupnosti 99,9965% a mesačnú dostupnosť 99,999%. Dátové centrá sú v Chicagu, Londýne, Amsterdame a Singapure. Ich softvér minimalizuje prestoje poskytovaním automatickej detekcie v reálnom čase a automatizovanou okamžitou reakciou. Riešia okamžite viac ako 90 percent problémov s výkonom servera bez potreby interakcie človeka.

SiteGround vs A2 Hosting: Porovnanie rýchlosti

Porovnali sme SiteGround a A2 Hosting na dvoch weboch s takmer rovnakým obsahom, od podobných tém, a to od StudioPress, as podobným množstvom obsahu a textu. Boli to výsledky:

siteground vs a2 hosting test rýchlosti finále

siteground vs a2 hosting test rýchlosti finále SiteGround vs A2 Test rýchlosti hostingu

Máme zľavu SiteGround s celkovým stupňom 94% a A2 Hosting vpravo s celkovým skóre 97%.

Upozorňujeme, že ide o zapnuté doplnky typu cache, ktoré poskytuje každý hostiteľ. Pre server SiteGround sme použili ich SG SuperCacher s takmer zapnutou úrovňou ukladania do pamäte cache a s A2 Hosting sme šli s ich plánom Turbo, až 20x rýchlejšie.

Na praktickej úrovni sú to vynikajúce výsledky a skutočne ukazuje, že obidve sú hviezdne. Rýchlosti sú také blízko, že by som si nevyhnutne nevybral jedno nad druhým čisto na základe minimálneho rozdielu v rýchlosti.

SiteGround vs A2 Hosting: Čo je pre vás najlepšie?

Obaja hostitelia A2 a SiteGround ponúkajú jedinečné funkcie, ktoré môžu vyhovovať podnikom všetkých veľkostí. Obaja sú zameraní viac na vývojárov alebo jednotlivcov, ktorí majú skúsenosti s vývojom webových stránok, ale ponúkajú dôkladnú zákaznícku podporu a pomoc prostredníctvom výukových programov a riešenia problémov používateľom všetkých silných stránok a schopností..

Aj keď cena by nemala byť určujúcim faktorom, Hosting A2 je zameraný na malé podniky, spoločnosti elektronického obchodu a jednotlivcov. Široká škála funkcií ponúkaných za nižšiu cenu robí z tejto spoľahlivej a spoľahlivej možnosti. Ponúkajú 30 rôznych prispôsobených hostingových balíkov, vrátane možností pre CMS, CRM, plánovanie, aukcie, vzdelávanie, elektronický obchod a vývoj webových aplikácií.. Získajte zľavu za hosting A2.

SiteGround je kvalitná voľba pre vývojárov, ktorí požadujú väčšiu flexibilitu a možnosti prispôsobenia, obchodníkov, ktorí počítajú s konzistentnými prestojmi a malými prestojmi, a predajcov, ktorí hľadajú spoľahlivé produkty, ktoré ponúkajú za primeranú cenu. Majú pokročilé technické možnosti a rýchlu zákaznícku podporu pri údržbe vašich stránok. Tu získate nárok na 60% zľavu na webe.

A2 Prehľad kontroly hostingu

Nižšie je uvedený prehľad našej úplnej recenzie hostiteľa A2.

Redakčný prehľad hostingu A2 4.6 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Používatelia (2 hlasov) Pros

 1. Neuveriteľná podpora zákazníkov
 2. Najrýchlejšie rýchlosti na trhu
 3. Užívateľská prívetivosť
 4. Skvelé vlastnosti za cenu
 5. Miestni hrdinovia

Zápory

 1. Nie je to najsilnejšia doba prevádzkyschopnosti
 2. Nie pre výhodných lovcov
 3. Zákaznícky servis má svoje dni voľna

SummaryA2 webhosting je tak rýchly a taký spoľahlivý, že v tomto ohľade skutočne zatieni svojich konkurentov. Navyše majú moderný dojem, ktorý prispieva k osviežujúcemu hostiteľskému zážitku. Ak chcete vývojové nástroje, ktoré skutočne rozumejú vášmu pracovnému postupu a zástupcom zákazníckeho servisu, ktorí sa s vami skutočne môžu stretnúť, kde sa práve nachádzate, môže byť pre vás A2 práve hostiteľom. Spomenuli sme, že sú naozaj, naozaj rýchle? Support5Speed5Features5Value4Transparency4

Zhrnutie prehľadu SiteGround

Nižšie je uvedený prehľad našej úplnej kontroly SiteGround.

Redakčné prehľady SiteGround 4.8 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Používatelia (254 hlasov) Zobraziť ceny Pros

 1. Úžasne rýchla podpora
 2. Skvelé ceny
 3. Tony funkcií
 4. Kompatibilita so systémom WordGround so systémom WordPress

Zápory

 1. Skryté obmedzenia
 2. Iba ročné ceny
 3. Hackerské / bezpečnostné obmedzenia

SummarySiteGround je jedným z najlepších odporúčaných hostiteľov pre obchodníkov, vývojárov a vlastníkov stránok, ktorí hľadajú dobrú rovnováhu medzi cenou a hodnotou. Cena lokality SiteGround zahŕňa všetky bezplatné nástroje, ktoré môže priemerný vlastník stránok potrebovať. Získate podporný tím, ktorý má sídlo hlavne v Bulharsku, ale to nie je problém pre väčšinu anglicky hovoriacich občanov sveta. Ich podporný personál je jedným z najrýchlejších v okolí, odpovedá do 5-15 minút každú hodinu. Hostiteľský program WordGround WordPress ponúka funkcie predstavovania a funkcie gitovania WordPress, ktoré mnohí výhodní hostitelia neponúkajú. Support5Speed4.5Features5Value5Transparency4.5

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector