A2 vs GoDaddy.com Hosting – porovnajte ceny a plány – máj 2020

A2 vs GoDaddy.com Hosting – porovnajte ceny a plány – máj 2020

A2 vs GoDaddy.com Hosting – porovnajte ceny a plány – máj 2020

Pri porovnávaní dvoch veľkých a dlhoročných hostiteľských spoločností môže byť ťažké nájsť jednotlivé vlastnosti a charakteristiky každej spoločnosti. Ak obe spoločnosti ponúkajú širokú škálu balíkov, podobné záruky dostupnosti a prispôsobiteľné možnosti robia rozhodnutie ešte náročnejším.


Keď pochopíte, čo vaše podnikanie potrebuje pre vaše webové stránky, bude pre vás oveľa ľahšie rozhodnúť sa o ideálnom hostiteľovi webovej lokality. Porovnanie funkcií spoločnosti, rýchlosti, prestojov a prestojov a prispôsobenie možnosti vášmu rozpočtu vám pomôže urobiť najlepšie možné rozhodnutie.

Hosting A2

A2 Hosting je od začiatku roku 2003 trvalo najlepšou voľbou pre kvalitu hostenia. Niekoľko zdrojov počíta svoj neobmedzený priestor na disku a neobmedzenú šírku pásma ako vysoko hodnotené funkcie..

 • Ceny: Hosting A2 ponúka viac možností hostenia.
  • Zdieľaný hosting: Balíky zvyčajne začínajú 7,99 USD, ale A2 Hosting ponúka kód kupónu, ktorý zníži cenu na 3,92 USD mesačne.
  • VPS Hosting: Balík základnej úrovne začína na 5 $ mesačne.
  • Reseller Hosting: Od 19,99 dolárov pred akýmkoľvek kupónom, ale ich dostupné kódy zvyčajne znižujú cenu na 13,19 USD mesačne.
  • Dedikovaný hosting: Cena pred zľavou 11,99 dolárov mesačne klesá na 99,59 dolárov mesačne po uplatnení kupónu.
 • Zákaznícka podpora: A2 ponúka zákaznícky servis 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom telefonických hovorov, lístkov na server alebo živých rozhovorov, zákazníci oceňujú ich službu.
 • Rýchlosť: Vysoko výkonná platforma SwiftServer umožňuje hosťovaniu A2 ponúkať balíčky Turbo, ktoré načítajú vaše stránky až 20-krát rýchlejšie. A2 Hosting ponúka tiež pevné disky na všetkých zákazníckych účtoch.
 • Hodnota: Spoločnosť zahŕňa prístup SSD, cPanel pre všetkých zákazníkov zdieľaného hostingu a širokú škálu prispôsobiteľných možností pre svojich klientov hostujúcich hosting a ďalší predaj..
 • Vlastnosti: Majú vysokú úroveň zabezpečenia s antivírusovou ochranou, automatickou zálohou na serveri, vrátane cPanelu a viacerými možnosťami pre softvér, integráciu platforiem a ďalšie, aby vyhovovali každému podnikaniu..
 • Prestoje / prevádzka: A2 Hosting sľubuje zákazníkom 99,9-percentnú prestoje a umožňuje zákazníkom vybrať si svoje dátové centrum zo súkromných stránok v Michigane, Amsterdame a Singapure..

Choď oci

S viac ako 14 miliónmi zákazníkov po celom svete poskytuje GoDaddy takmer 20 rokov vysoko kvalitný zákaznícky servis. Vďaka mimoriadne prijateľným cenám vo viacerých krajinách a 99,9% dostupnosti je GoDaddy veľmi obľúbenou voľbou pre mnoho rôznych klientov.

 • Ceny: GoDaddy má veľmi nízke ceny a často prevádzkuje predaj a špeciály. Existuje niekoľko úrovní ich možností hostenia.
  • Zdieľaný hosting: Ponúkajú Linux a Windows hostingové plány, ktoré začínajú na predaji 3,99 dolárov; plány sa zvyčajne začínajú na 7,99 dolárov mesačne.
  • Cloud Hosting: Váš prvý mesiac je zadarmo a potom plánovaný limit 20 GB na 5 dolárov mesačne; s najvyšším plánom získate 80 GB za maximálne 80 dolárov mesačne.
  • Reseller Hosting: Ponúkajú dva programy pre ďalších predajcov: základný plán až pre 25 zákazníkov, ktorý začína na 8,99 $ mesačne a program pre predajcov, ktorý podporuje neobmedzený počet zákazníkov od 14,99 $ mesačne.
  • Dedikovaný hosting: Dedikované plány IP začínajú na 5,99 dolárov mesačne.
  • Virtuálne súkromné ​​servery: Linux plány začínajú na 24,99 dolárov mesačne, v predaji od 29,99 dolárov mesačne; Plány systému Windows začínajú na 34,99 dolárov mesačne, z obvyklých 39,99 dolárov.
 • Zákaznícka podpora: GoDaddy ponúka nepretržitú telefonickú podporu pre rôzne miesta a jazyky. Majú tiež okamžitý chat a podrobnú databázu, kde môžete vyhľadávať informácie. Existujú aktívne fóra zákazníkov a blogy, ktoré poskytujú ďalšiu pomoc.
 • Rýchlosť: GoDaddy nie je najrýchlejší hostiteľ na trhu, ale poskytuje solídny výkon.
 • Hodnota: GoDaddy má dlhoročné skúsenosti. Ich ceny sú extrémne nízke a poskytujú kvalitný zákaznícky servis a silné funkcie pre klientov z celého sveta. Niektoré balíčky môžu tiež obsahovať reklamu alebo fotografie z fotografií.
 • Funkcie: Okrem podpory pri vytváraní webových stránok a ich odborných znalostí v aukciách domén poskytujú hosťované e-maily, webové stránky, logá a dizajn webových stránok elektronického obchodu, spolu s výukami pre domácich majstrov, bezpečnosťou a ďalšími možnosťami hostenia a servera v rámci ich Pro program.
 • Prestoje / Uptime: GoDaddy neuverejňuje veľa informácií o ich prestojoch a výpadkoch, ale garantujú 99,99-percentné výpadky, pričom zostanú v súlade s priemyselnými štandardmi. Majú dátové centrá a miesta po celom svete a majú solídnu históriu trvalo dobrých služieb.

Čo je pre vás najlepšie?

Aj keď sú to hostingové spoločnosti zamerané na malé podniky, medzi A2 a GoDaddy existujú veľké rozdiely. Obaja majú jedinečné vlastnosti a špeciality, ktoré im umožňujú poskytovať služby pre veľké a malé podniky, a majú programy, ktoré môžu uspokojiť používateľov všetkých silných a schopností..

GoDaddy je dobrá voľba na základnej úrovni pre tých, ktorí majú obmedzený rozpočet alebo málo skúseností. Majú programy pre predajcov, pridružené spoločnosti a neziskové organizácie. Hostia viac ako 65 miliónov domén, poskytujú prevody, nové rozšírenia, osobné domény a služby hromadného vyhľadávania. Tvorca webových stránok do-it-yourself je navrhnutý tak, aby pomohol novému používateľovi vstúpiť do prevádzky v krátkom čase.

A2 je lepšie zameraný na stredne veľké spoločnosti, ktoré majú skúsených zamestnancov a určité znalosti webového dizajnu a potrieb hostingu. Viac ako 30 prispôsobených hostingových balíkov a široká škála funkcií pre cenovú ponuku robí z A2 spoľahlivú a spoľahlivú možnosť.

Ak chcete preskúmať ďalšie možnosti hostenia, pozrite si náš príspevok o hostovaní A2 verzus webový server.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector