AWS hosting vs HostGator Hosting – porovnajte ceny a plány – máj 2020

AWS hosting vs HostGator Hosting – porovnajte ceny a plány – máj 2020

AWS hosting vs HostGator Hosting – porovnajte ceny a plány – máj 2020

Byť na vrchole každého veľkého zoznamu sa nestalo. Ak chcete mať svoje meno na zozname, musíte byť veľmi dobrí v tom, čo robíte. HostGator zostavil zoznam najväčších svetových spoločností poskytujúcich webhosting v tomto roku. Úžasná služba, ktorú poskytujú za také nízke náklady, zohráva v tomto ocenení obrovskú úlohu. Zákazníci si preto môžu vyskúšať služby hostgatora bez toho, aby sa zaviazali k ročnému plánu, pretože ponúkajú platené plány hosťovania. Nevyžadujú žiadne počiatočné poplatky ani iné zbytočné poplatky, vďaka čomu je možné mať web na webe pod 10,00 dolárov.


Všetky webové stránky hostgátora sú silne chránené vlastným pravidlom brány firewall. Každá stránka, ktorú hosťuje, je chránená pred útokmi hackerov DDoS. Rámec HostGator bol americkým ministerstvom obchodu považovaný za vyhovujúci a boli certifikované Európskou komisiou ako bezpečný prístav..

HostGator poskytuje niekoľko funkcií a doplnkov, vďaka ktorým sú ich služby ešte cennejšie. Každá stránka, ktorú hosťuje, má neobmedzené e-mailové účty. Poskytujú diskový priestor pre každý plán, ktorý ponúkajú. Každý plán je tiež vybavený ľahko použiteľným nástrojom na tvorbu stránok, ktorý každému umožňuje vytvárať a rozvíjať vzhľad stránok. Dávajú zákazníkom reklamné kredity, ktoré možno použiť prostredníctvom služieb AdWords, Facebook, Google a Bing / Yahoo. Poskytujú užitočné videá a tipy na SEO, ktoré umožňujú rozpoznanie stránok na stránkach Google aj Bing. Poskytuje sa aj skener na zakázanie čierneho zoznamu Google a malware.

Bez ohľadu na to, či robíte najlepšiu prácu celú noc alebo ste na tom a skoro ráno, hostGator bude mať vždy k dispozícii niekoho, kto vám pomôže. Sú známi priateľskou zákazníckou podporou, ktorú poskytujú 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Sú dostupné prostredníctvom živého chatu, systému lístkov a cez telefón. HostGator tiež poskytol viac ako 650 článkov pomoci a viac ako 500 videonávodov.

Ak chcete zistiť, ako sa hostgator porovnáva s inými hostiteľskými službami, pozrite si náš príspevok na stránkach SiteGround a HostGator.

Amazon Web Services, inak známy ako AWS, je platforma webových služieb, ktorá je založená na cloudu. Poskytujú zákazníkom aplikácie a ďalšie nástroje potrebné na vytváranie a vývoj online aplikácií, sledovanie webových údajov, manipuláciu so serverovým priestorom a všetky ďalšie úlohy s cieľom rozvíjať prítomnosť online. Zákazníci majú na výber z viacerých možností podľa svojich individuálnych cieľov a toho, čo sa snažia dosiahnuť prostredníctvom webovej stránky. Ak zákazník potrebuje ďalšie servery, aby poskytol rozsiahlu podnikovú databázu alebo vytvoril a spracoval mnoho aplikácií, je k dispozícii ďalší úložný priestor. Spoločnosť môže urýchliť informácie, ktoré potrebuje na odosielanie alebo prijímanie prostredníctvom služieb dodávania obsahu poskytovaných prostredníctvom AWS. Tým sa zvýšia príjmy a zároveň sa znížia prestoje. Monitorovanie využitia údajov a jeho efektívnosť sú služby, ktoré poskytuje spoločnosť AWS a ktorá poskytuje spätnú väzbu o výkonnosti konkrétneho webu v reálnom čase. To tiež upozorňuje zákazníka na všetky zmeny, ktoré by mohli zlepšiť jeho stránku a jej účinnosť.

Základný balík poskytovaný prostredníctvom AWS je dodávaný s bezplatným hostingom. Tento balík však neobsahuje pomoc a dostupná podpora platiacim zákazníkom spoločnosti Amazon Web Service. Je potrebné poznamenať, že väčšina zákazníkov, ktorí začínajú základným balíkom, skončí veľmi rýchlo upgrade. Zdá sa, že ide o pokračujúci trend s každým balíkom, ktorý spoločnosť AWS poskytuje. Tieto plány môžu v závislosti od použitia prekročiť 45 dolárov mesačne. HostGator ponúka mesačné balíčky už od 4,00 dolárov, ktoré sa štandardne dodávajú so svojím tímom podpory 24/7. Poskytujú tiež dlhý zoznam ďalších funkcií tohto plánu.

S ohľadom na to sú čísla stále v prospech AWS. Podľa datanyze.com, HostGator je na 36 mieste, pokiaľ ide o počet stránok hostených, zatiaľ čo Amazon Hosting Services je na 2. mieste. Podľa prieskumu spoločnosti Datanyze je spoločnosť HostGator zodpovedná za 17 570 lokalít. Hostiteľom AWS je viac ako 1 milión. Počas mesiaca apríl 2016 spoločnosť AWS pridala viac ako 38 000 miest, zatiaľ čo hostgator ich počet zvýšil iba o 634.

Osobne nemám žiadne skúsenosti s niektorou z týchto dvoch spoločností. Vytvoril som názor na niekoľko článkov, ktoré som čítal. AWS má oveľa lepšie čísla ako GatorHost. Sú tiež medzinárodnou spoločnosťou, ktorá do svojej značky a reputácie vložila veľa času a úsilia. Páči sa mi myšlienka pomoci a podpory, ktorú poskytuje HostGator, bez ohľadu na balík, ktorý si zákazník vyberie. Myslím si, že niekto v odbore marketingu alebo rozvoja by ocenil množstvo podpory, ktorú poskytuje spoločnosť HostGator. Keby som bol majiteľom malej firmy, bol by som ochotnejší investovať svoj čas a peniaze do rovnako zmýšľajúcej spoločnosti. Moja osobná skúsenosť bola vždy lepším pracovným vzťahom s menšími spoločnosťami. Väčšie korporácie môžu byť niekedy zastrašujúce a nie vždy vykazujú rovnakú úroveň rešpektu a uznania pre nás menších mužov.

Ak chcete zistiť, ako sa AWS drží oproti iným hostiteľským službám, pozrite si náš príspevok AWS verzus Bluehost. Ak chcete preskúmať ďalšie možnosti hostenia, pozrite si náš príspevok DreamHost verzus IPage.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector