Bluehost vs DreamHost 2020: porovnajte ceny, funkcie a ďalšie

Bluehost vs DreamHost 2020: porovnajte ceny, funkcie a ďalšie

Bluehost vs DreamHost 2020: porovnajte ceny, funkcie a ďalšie

Bluehost aj Dreamhost sú v internetových rokoch staré. Stali sa z nich hostitelia masového trhu so stovkami tisíc zákazníkov, ale čo je lepšie? Porovnávame ceny, rýchlosť, vlastnosti a ďalšie informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní.

CENY  |  VALUEPODPORA  |  UPTIME  |  SPEED  |  VLASTNOSTI  |  ZÁVER  


Bluehost je jednou z najpopulárnejších hostingových spoločností na celom svete, ale je to pre vás to pravé? Vďaka rozpoznaniu mena a vylepšenej podpore zákazníkov je to solídna voľba pre začiatočníkov.

4.5

recenzent

4.6

Používatelia (12 hlasov)

VS

DreamHost je ďalšou z tých veľkých, lacných spoločností poskytujúcich zdieľaný hosting, ktorá je tu navždy. Spoločnosť bola založená v roku 1996 a má niekoľko spokojných zákazníkov, ktorí budú silní viac ako 20 rokov. Ak hľadáte lacný hosting na veľkom trhu, Dreamhost je jedným z najlepších.

3.9

recenzent

3.8

užívatelia 

stanovenie ceny

Skóre: 4,5

Bluehost má niektoré z najdostupnejších cien na vstupnej úrovni, pričom zdieľaný hosting je najobľúbenejší za bezkonkurenčné ceny. Z dôvodu 3-ročného obdobia potrebného na dosiahnutie najlepšej ponuky sme odpočítali pol bodu za ceny, ale celkovo je to asi také lacné, ako sa dá:

SharedWordPressVPS
Zľavnená cena$ 2,95 / mo$ 19.95 amerických / mo$ 18.99 / mo
Normálna cena$ 7,99 / mo$ 29,99 / mo$ 29,99 / mo
Najlepšie prezačiatočníciWordPresspodniky

Zobraziť ceny

Skóre: 4,5

DreamHost býval drahší ako ostatní zdieľaní hostitelia, ale teraz sú tu s najlacnejšími. S ročným zdieľaným hostingovým plánom sa dostanete za dvere za 2,59 dolárov mesačne. Ak nechcete záväzok, môžete ísť mesačne na iba 4,95 dolárov / mesiac. Najlepšia časť? Po počiatočnom období vám DreamHost nezvyšuje cenu – sú lacné a spravodlivé všade okolo.

SharedDreamPressVPS Business
Ročná cena$ 2,59 / mo$ 16,95 / mo$ 27.50 / mo
Mesačná cena$ 4,95 / mo$ 19.95 amerických / mo$ 30,00 / mo
Najlepšie prezačiatočníciStránky sprostredkujúce WordPressPestovanie malých podnikov

Zobraziť ceny

hodnota

Skóre: 4,5

Podľa nášho názoru je Bluehost obrovskou hodnotou. S cenami začínajúcimi iba na 2,95 USD / mesiac (promo cena) stále získate podporu veľmi veľkej spoločnosti s očakávanou zákazníckou podporou a kvalitou služieb. Niektoré z najlepších funkcií zahrnutých v cene štartovacieho nástroja typu rock-bottom, ktoré zvyšujú hodnotu, sú nemeraná šírka pásma, bezplatný certifikát SSL a 50 SSD v úložisku.

Domnievame sa, že zdieľaný hosting Plus je lepším riešením neobmedzený vrátane webových stránok, neobmedzeného ukladacieho priestoru a neobmedzeného počtu domén. Pri prechode na iné plány uvidíte celkove veľkú hodnotu za peniaze, ktoré míňate. Pravdaže nebudete mať super prémiové funkcie, ale hodnota bude veľmi vysoká. 

Skóre: 4,5

Pokiaľ ide o hodnotu, DreamHost je jedným z najlepších. Nízke ceny v kombinácii s užitočnými funkciami a mimoriadne veľkorysou 97-dňovou zárukou vrátenia peňazí sú výhodou pre malé podniky.

Okrem toho ponúkajú neobmedzenú šírku pásma, bezplatné názvy domén, bezplatné certifikáty SSL a kompenzujú vám poklesy za prevádzkyschopnosť. Skutočne poskytujú jednu z najväčších dostupných dohôd o úrovni služieb.

V porovnaní s Bluehost a HostGator, DreamHost vyjde silný. Jediným hostiteľom s návrhom s lepšou hodnotou môže byť SiteGround.

Zákaznícka podpora

Skóre: 3,5

Zákaznícka podpora Bluehost je zmiešaná taška. Niektorí nedávni recenzenti nikdy nemali problém, iní majú príbehy, ako dlho čakať a získať podobnú podporu.

Vďaka nepretržitej podpore prostredníctvom telefonického rozhovoru a živého rozhovoru sa môžete vždy presvedčiť. Na rozdiel od iných, prémiovejšej podpory však nemôžete získať najkvalitnejšie technológie ani najrýchlejší servis.

Viac informácií

Skóre: 3,5

Jednou z oblastí DreamHost, ktorá nie je dokonalá, je podpora zákazníkov. Podpora sa poskytuje prostredníctvom e-mailu a živého chatu, alebo môžete požiadať o spätné volanie. Hmm, niečo ako škrabadlo na hlavu. Nemajú podporu 24/7/365, ktorú väčšina hostingových spoločností má.

Navyše, aj keď ste na webe ako potenciálny zákazník, bolo vám povedané, aby ste sa vrátili počas pracovných hodín. Realita je taká, že podpora hostingu je práca 24 hodín denne, 7 dní v týždni – a DreamHost nie je v poriadku.

Viac informácií

Hosting Uptime

Skóre: 4,5

Správy na webe ukazujú, že prevádzka spoločnosti Bluehost je dosť silná na 99,99% až 100%..

Je však ťažké zistiť, či ponúkajú nejakú konkrétnu záruku dostupnosti Hostgator (sesterská spoločnosť). ich stránka dohody o dostupnosti servera iba sľubuje neurčité sľuby s menej ako 15 minútami prestojov pred ich opravením. 

Ich zdieľaná hostiteľská stránka nerobí žiadne odkazy na konkrétny prísľub uptime. Dokonca aj s celkovými správami o dostupnosti a minimálnymi prestojmi ich dokážeme ukotviť o pol bodu kvôli nedostatočnej transparentnosti v tejto záležitosti..

Skóre: 4,0

Správy na webe ukazujú, že DreamHost uptime je dosť silný na 99,99% až 100%.

Najlepšia časť? Ich 100% záruka dostupnosti. Ak je z akéhokoľvek dôvodu váš web nefunkčný, pripíšu vám na váš účet jeden deň bezplatného hostenia za každú hodinu, keď je nefunkčný.

Dobrá vec je, že ich prevádzková doba v minulom roku bola v priemere asi 99,98% – takže neočakávajte potrebu hotovosti v tomto úvere.

rýchlosť

Skóre: 3,5

Bluehost urobil v posledných rokoch výrazný pokrok. Bývalo veľa sťažností používateľov, ale aktualizovali svoj hardvér tak, aby to bral vážne.

Potrebujete však len prejsť na cvrlikání vidieť veľa sťažností. Teraz veľa problémov s rýchlosťou prichádza z celkového nastavenia vášho webu a nielen z hostingu, takže nezabudnite vziať do úvahy. Bluehost má tiež veľa zákazníkov, takže sa musí vyskytnúť niekoľko sťažností. 

Bluehost urobil čestné zmienky v našom najrýchlejšom príspevku na porovnávanie webhostingu. Ak potrebujete maximálnu rýchlosť na webe, skontrolujte tento príspevok.

Skóre: 4,0

DreamHost má vynikajúce správy o rýchlosti a je pevne na špičkových 25% hostiteľov, pokiaľ ide o čas načítania. Sústredia sa na to ako na hlavnú funkciu, ale nevidíte veľa sťažností zákazníkov.

Podľa plánu DreamPress optimalizovali svoje databázy iba pre WordPress a implementovali Memcache. Majú teda na mysli rýchlosť. Nezabudnite sa zhovárať s ich podporou, ak je to pre vás veľmi dôležité.

Vlastnosti

Skóre: 3,5

Bluehost má všetky základné funkcie, ktoré potrebujete, aby ste mohli začať, a veľmi cenovo dostupný spôsob, ako začať blogerov. Zahŕňajú bezplatné SSL od Let’s Encrypt, ktoré je nevyhnutnosťou, ako aj nemeranú šírku pásma.

Keď však porovnáte s inými spoločnosťami, ako sú SiteGround a A2 Hosting, spoločnosti Bluehost chýbajú niektoré ďalšie funkcie, ktoré sú veľmi užitočné. Jednou sťažnosťou je skutočnosť, že za migráciu musíte platiť, čo je nepríjemné.

Musíte tiež upgradovať na niektoré z drahších zdieľaných plánov, ako sú Choice Plus a Pro, aby ste získali zálohy stránok – ktoré sú rozhodujúce pre každý web..

Zobraziť všetky funkcie

Skóre: 4,0

Libra za libru, DreamHost ponúka niektoré z najlepších funkcií akejkoľvek lacnej hostingovej spoločnosti. Ich najlacnejší zdieľaný plán zahŕňa bezplatnú doménu, neobmedzenú šírku pásma, predinštalovaný WordPress a bezplatný certifikát SSL. Ich hosting DreamPress WordPress je silným návrhom hodnoty pre plne vybavený hosting WordPress, ktorý môže konkurovať na určitej úrovni s WP Engine a Kinsta..

Nezískate žiadnu bezplatnú migráciu a vynecháte telefonickú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, ktorú ponúkajú iní hostitelia, takže im musíme pripomenúť jeden bod. Celkovo – skvelý hostiteľ, skvelé funkcie.

Zobraziť všetky funkcie

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector