Bluehost vs GoDaddy 2020: porovnajte ceny, funkcie a ďalšie

Bluehost vs GoDaddy: dvaja hostitelia značkových značiek, ktorí silne inzerujú širokú verejnosť. Sú niektoré z nich dobré? Myslíme si, že oboje môžu byť dobrým východiskovým bodom pre začiatočníkov alebo tých, ktorí chcú najlacnejší hosting. Ak máte na doméne GoDaddy veľa domén a pracujete so začiatočníckou webovou stránkou, môže byť dobré sa s nimi držať. Ak hľadáte webový začiatočník pre začiatočníkov, Bluehost sa na tento front špecializuje viac. V obidvoch prípadoch odporúčame funkciu SiteGround.

CENY  |  VALUEPODPORA  |  UPTIME  |  SPEED  |  VLASTNOSTI  |  ZÁVER  


Bluehost je jednou z najpopulárnejších hostingových spoločností na celom svete, ale je to pre vás to pravé? Vďaka rozpoznaniu mena a vylepšenej podpore zákazníkov je to solídna voľba pre začiatočníkov.

4.5

recenzent

4.6

Používatelia (12 hlasov)

VS

GoDaddy nepotrebuje úvod – je to pravdepodobne najuznávanejší poskytovateľ hostiteľov a názvov domén na svete. Ako už bolo povedané, je to ako hosting spoločnosti McDonald – lacný masový trh, ale nie výnimočne dobrý. V porovnaní s akýmkoľvek iným hostiteľom zvyčajne druhý vyhráva. Ako už bolo povedané, ak ste lojálny majiteľ domény GoDaddy, stojí za to sa s nimi držať pre malé projekty a vynikajúcu telefonickú podporu.

3.4

recenzent

4.1

Používatelia (26 hlasov)

stanovenie ceny

Skóre: 4,5

Bluehost má niektoré z najdostupnejších cien na vstupnej úrovni, pričom zdieľaný hosting je najobľúbenejší za bezkonkurenčné ceny. Z dôvodu 3-ročného obdobia potrebného na dosiahnutie najlepšej ponuky sme odpočítali pol bodu za ceny, ale celkovo je to asi také lacné, ako sa dá:

SharedWordPressVPS
Zľavnená cena$ 2,95 / mo$ 19.95 amerických / mo$ 18.99 / mo
Normálna cena$ 7,99 / mo$ 29,99 / mo$ 29,99 / mo
Najlepšie prezačiatočníciWordPresspodniky

Zobraziť ceny

Skóre: 5,0

Cena GoDaddy je veľmi nízka a skvelá pre začiatočníkov. Vďaka propagačným akciám ponúkajúcim ekonomiku za pouhých 1 $ / mesiac je hosting prakticky zadarmo. Jedna vec, na ktorú si treba dávať pozor, sú sadzby za obnovenie. Po uplynutí prvého obdobia vyskočí ekonomika hostingu až 8,99 dolárov mesačne, takže buďte opatrní.

EconomyDeluxeUltimate
Zľavnená cena$ 1.00 / mo$ 7,99 / mo$ 12,99 / mo
Normálna cena$ 8,99 / mo$ 11,99 / mo$ 16,99 / mo
Najlepšie prezačiatočníciMalý biznisStránky s vysokou návštevnosťou

Zobraziť ceny

hodnota

Skóre: 4,5

Podľa nášho názoru je Bluehost obrovskou hodnotou. S cenami začínajúcimi iba na 2,95 USD / mesiac (promo cena) stále získate podporu veľmi veľkej spoločnosti s očakávanou zákazníckou podporou a kvalitou služieb. Niektoré z najlepších funkcií zahrnutých v cene štartovacieho nástroja typu rock-bottom, ktoré zvyšujú hodnotu, sú nemeraná šírka pásma, bezplatný certifikát SSL a 50 SSD v úložisku.

Domnievame sa, že zdieľaný hosting Plus je lepším riešením neobmedzený vrátane webových stránok, neobmedzeného ukladacieho priestoru a neobmedzeného počtu domén. Pri prechode na iné plány uvidíte celkove veľkú hodnotu za peniaze, ktoré míňate. Pravdaže nebudete mať super prémiové funkcie, ale hodnota bude veľmi vysoká. 

Skóre: 4,0

Hodnota GoDaddy je dosť dobrá na to, čo dostanete. Platíte zvýhodnenú cenu za hostiteľa na veľkom trhu. Napríklad, čo dostanete s plánom Economy (v súčasnosti sa predáva za 1 $ / mesiac), je 1 webová stránka, nemeraná šírka pásma a 100 GB úložného priestoru a bezplatná doména. Aj keď cena vyskočí na plnú cenu 8,99 $ / mesiac, stále je to slušná hodnota. Ako už bolo povedané, odporúčame vám ísť do Deluxe, pretože získate neobmedzený počet webových stránok a úložiska (v rozumnom rozsahu).

Všetky plány zahŕňajú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, ako aj monitorovanie bezpečnosti a ochranu DDoS.

Dva veľké problémy s týmito zdieľanými hostingovými plánmi GoDaddy: žiadny bezplatný certifikát SSL, ktorý sa stáva priemyselným štandardom, ako aj limit 1 GB na databázy. Ak používate WordPress a máte nejaké vysoko kvalitné fotografie, môžete tento limit databázy rýchlo prekročiť. Z týchto dvoch dôvodov dokážeme zariadenie GoDaddy dokopy v plnom rozsahu.

Zákaznícka podpora

Skóre: 3,5

Zákaznícka podpora Bluehost je zmiešaná taška. Niektorí nedávni recenzenti nikdy nemali problém, iní majú príbehy, ako dlho čakať a získať podobnú podporu.

Vďaka nepretržitej podpore prostredníctvom telefonického rozhovoru a živého rozhovoru sa môžete vždy presvedčiť. Na rozdiel od iných, prémiovejšej podpory však nemôžete získať najkvalitnejšie technológie ani najrýchlejší servis.

Viac informácií

Skóre: 4,0

GoDaddy je hrdá na svoju telefonickú podporu 24/7, čo úplne dáva zmysel pre ich zákaznícku základňu na veľkom trhu. Jedným zo slabých miest bola skutočnosť, že telefón bol jediný spôsob, ako ich udržať. Odvtedy to zmenili a teraz ponúkajú podporu chatu, ktorú mnohí internetoví pitomci uprednostňujú.

Telefonická podpora je zvyčajne vyššia kvalita, pretože sa obmedzuje na prenasledovanie a môže rýchlejšie zodpovedať vaše otázky. Zistil som, že podpora chatu sa rýchlo pripája, musíte však prejsť niektorými obručami vrátane zadania čísla PIN a čakania na ich odpoveď. Kvalita podpory je zvyčajne rýchla reakcia, na rozdiel od lokality SiteGround, kde poskytuje úplné riešenia. Celkovo dobrá podpora, ale nie dokonalá. 

Viac informácií

Hosting Uptime

Skóre: 4,5

Správy na webe ukazujú, že prevádzka spoločnosti Bluehost je dosť silná na 99,99% až 100%..

Je však ťažké zistiť, či ponúkajú nejakú konkrétnu záruku dostupnosti Hostgator (sesterská spoločnosť). ich stránka dohody o dostupnosti servera iba sľubuje neurčité sľuby s menej ako 15 minútami prestojov pred ich opravením. 

Ich zdieľaná hostiteľská stránka nerobí žiadne odkazy na konkrétny prísľub uptime. Dokonca aj s celkovými správami o dostupnosti a minimálnymi prestojmi ich dokážeme ukotviť o pol bodu kvôli nedostatočnej transparentnosti v tejto záležitosti..

Skóre: 3,5

Prevádzková doba GoDaddy je primerane dobrá, často na 99,95% alebo lepšia. Recenzie od používateľov z celého webu sú zmiešané, zvyčajne však nie sú hlavnými problémami uptime / downtime.

GoDaddy má záruka dostupnosti servera (upozornenie – legálny žargón!) – ale týka sa iba 99,90% (tam chýba .09) – čo znamená, že váš hosting môže byť mimo prevádzky 43 minút mesačne a považujú to za normálne. Predstavte si svoj web počas kritického nákupného obdobia takmer hodinu! GoDaddy vám navyše dáva iba Spätná väzba 5% – čo môžu byť len haliere. Myslíme si, že by mali mať vyššie štandardy a úver celý mesiac.

rýchlosť

Skóre: 3,5

Bluehost urobil v posledných rokoch výrazný pokrok. Bývalo veľa sťažností používateľov, ale aktualizovali svoj hardvér tak, aby to bral vážne.

Potrebujete však len prejsť na cvrlikání vidieť veľa sťažností. Teraz veľa problémov s rýchlosťou prichádza z celkového nastavenia vášho webu a nielen z hostingu, takže nezabudnite vziať do úvahy. Bluehost má tiež veľa zákazníkov, takže sa musí vyskytnúť niekoľko sťažností. 

Bluehost urobil čestné zmienky v našom najrýchlejšom príspevku na porovnávanie webhostingu. Ak potrebujete maximálnu rýchlosť na webe, skontrolujte tento príspevok.

Skóre: 3,5

Pokiaľ ide o testovanie rýchlosti, GoDaddy spadne do stredu balenia. Snažia sa vás vyzdvihnúť na svoj konečný plán, aby získali viac výpočtového výkonu a rýchlosti, čo ma mýli nesprávnym spôsobom. Ekonomické plány potrebujú tiež rýchlosť!

na cvrlikání GoDaddy dostáva slušné množstvo sťažností, ale úprimne očakával od hostiteľa viac tohto populárneho.

GoDaddy nevytvoril zoznam našich najrýchlejších webhostingov. Skontrolujte tento príspevok, ak chcete ísť s víťazom.

Vlastnosti

Skóre: 3,5

Bluehost má všetky základné funkcie, ktoré potrebujete, aby ste mohli začať, a veľmi cenovo dostupný spôsob, ako začať blogerov. Zahŕňajú bezplatné SSL od Let’s Encrypt, ktoré je nevyhnutnosťou, ako aj nemeranú šírku pásma.

Keď však porovnáte s inými spoločnosťami, ako sú SiteGround a A2 Hosting, spoločnosti Bluehost chýbajú niektoré ďalšie funkcie, ktoré sú veľmi užitočné. Jednou sťažnosťou je skutočnosť, že za migráciu musíte platiť, čo je nepríjemné.

Musíte tiež upgradovať na niektoré z drahších zdieľaných plánov, ako sú Choice Plus a Pro, aby ste získali zálohy stránok – ktoré sú rozhodujúce pre každý web..

Zobraziť všetky funkcie

Skóre: 3,5

Nie je to veľký fanúšik funkcií GoDaddy v základných plánoch. Väčšina ľudí v súčasnosti začína svoje stránky na serveri WordPress a zatiaľ čo systém GoDaddy má hostený program WordPress, opäť musíte inovovať, aby ste napríklad dostali inscenáciu WordPress. Pokiaľ ide o plány hosťovania ekonomiky spoločnosti GoDaddy, nezískate zadarmo SSL, nezískate zálohy a nevykonávajú migrácie..

Aj keď má GoDaddy nejaké vlastné nástroje, ktoré si vytvorili, pre spoločnosť tak veľkú by som očakával, že ponúknu viac funkcií ako menší, scrappier hostiteľ, ako je SiteGround – ale musia dosiahnuť svoje zisky. Celkovo sú funkcie v poriadku, nie skvelé.

Zobraziť všetky funkcie

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map