Bluehost vs HostGator 2020: porovnajte ceny, funkcie a ďalšie

Bluehost vs HostGator 2020: porovnajte ceny, funkcie a ďalšie

Bluehost vs HostGator 2020: porovnajte ceny, funkcie a ďalšie

Rozhodnutie spoločnosti Bluehost vs HostGator je ťažké. Prečo? Sú obaja cenovo dostupní hostitelia základnej úrovne s množstvom možností. Sú to obchodné značky, o ktorých ste už počuli, a možno dokonca aj od slávneho podcastera. Čo je pre vás najlepšie? Vykopávame nižšie.

CENY  |  VALUEPODPORA  |  UPTIME  |  SPEED  |  VLASTNOSTI  |  ZÁVER  


Bluehost je jednou z najpopulárnejších hostingových spoločností na celom svete, ale je to pre vás to pravé? Vďaka rozpoznaniu mena a vylepšenej podpore zákazníkov je to solídna voľba pre začiatočníkov.

4.5

recenzent

4.6

Používatelia (12 hlasov)

VS

Hostiteľom je viac ako 1 milión webových stránok. HostGator je skvelý štartovací hostiteľ pre tých, ktorí hľadajú lacný hosting s niekoľkými pokročilými funkciami.

3.8

recenzent

4.2

Používatelia (11 hlasov)

stanovenie ceny

Skóre: 4,5

Bluehost má niektoré z najdostupnejších cien na vstupnej úrovni, pričom zdieľaný hosting je najobľúbenejší za bezkonkurenčné ceny. Z dôvodu 3-ročného obdobia potrebného na dosiahnutie najlepšej ponuky sme odpočítali pol bodu za ceny, ale celkovo je to asi také lacné, ako sa dá:

SharedWordPressVPS
Zľavnená cena$ 2,95 / mo$ 19.95 amerických / mo$ 18.99 / mo
Normálna cena$ 7,99 / mo$ 29,99 / mo$ 29,99 / mo
Najlepšie prezačiatočníciWordPresspodniky

Zobraziť ceny

Skóre: 4,5

HostGator má veľký výber programov, všetko od zdieľaného zdieľania hostingu až po cenovo dostupný hosting VPS. HostGator je veľmi agresívny pri určovaní cien a rozdáva obrovské zľavy, pretože sa snaží získať podiel na trhu. Ich ambícia je pre vás výhodou:

SharedWordPressVPS
Zľavnená cena$ 2,75 / mo$ 5.95 / mo$ 29,95 / mo
Normálna cena$ 10,95 / mo$ 14,95 / mo$ 89,95 / mo
Najlepšie prezačiatočníciWebové stránky WordPressRastové miesta

Zobraziť ceny

hodnota

Skóre: 4,5

Podľa nášho názoru je Bluehost obrovskou hodnotou. S cenami začínajúcimi iba na 2,95 USD / mesiac (promo cena) stále získate podporu veľmi veľkej spoločnosti s očakávanou zákazníckou podporou a kvalitou služieb. Niektoré z najlepších funkcií zahrnutých v cene štartovacieho nástroja typu rock-bottom, ktoré zvyšujú hodnotu, sú nemeraná šírka pásma, bezplatný certifikát SSL a 50 SSD v úložisku.

Domnievame sa, že zdieľaný hosting Plus je lepším riešením neobmedzený vrátane webových stránok, neobmedzeného ukladacieho priestoru a neobmedzeného počtu domén. Pri prechode na iné plány uvidíte celkove veľkú hodnotu za peniaze, ktoré míňate. Pravdaže nebudete mať super prémiové funkcie, ale hodnota bude veľmi vysoká. 

Skóre: 4,5

HostGator ponúka úžasnú hodnotu za svoje ceny. Po pravde povedané, nie je to také silné ako SiteGround, čo je celkovo najobľúbenejšie. HostGator vás však za veľmi prijateľných podmienok dostane do dverí.

Celkovo má veľmi silnú hodnotu, pretože za to, čo platíte, získate veľa funkcií, ako je bezplatná migrácia, nemeraná šírka pásma a podpora 24/7/365.

Tam, kde nevidíme silnú hodnotu, sa účtujú poplatky za doplnky, ktoré ostatní zahŕňajú zadarmo, ako napríklad zálohy – ktoré sú rozhodujúce pre zdravie vašich stránok. Chcú tiež účtovať poplatok za ešte lepšiu dostupnosť, čo by podľa nášho názoru malo byť základnou črtou zahrnutou do všetkých plánov bez ohľadu na to, ako lacné.

Zákaznícka podpora

Skóre: 3,5

Zákaznícka podpora Bluehost je zmiešaná taška. Niektorí nedávni recenzenti nikdy nemali problém, iní majú príbehy, ako dlho čakať a získať podobnú podporu.

Vďaka nepretržitej podpore prostredníctvom telefonického rozhovoru a živého rozhovoru sa môžete vždy presvedčiť. Na rozdiel od iných, prémiovejšej podpory však nemôžete získať najkvalitnejšie technológie ani najrýchlejší servis.

Viac informácií

Skóre: 3

HostGator kontroluje všetky políčka na povrchu s ich podporou: 24/7 a 365 dní v roku. Chatom a telefonicky. Ale zákazníci hovoria inak.

Existuje veľa sťažností na pomalé reakcie, nekompetentný personál a celkovú čiastkovú podporu. Existuje veľa ľudí, ktorí nemajú žiadne sťažnosti, preto vám odporúčame vyskúšať si ich podporu pred nákupom.

Viac informácií

Hosting Uptime

Skóre: 4,5

Správy na webe ukazujú, že prevádzka spoločnosti Bluehost je dosť silná na 99,99% až 100%..

Je však ťažké zistiť, či ponúkajú nejakú konkrétnu záruku dostupnosti Hostgator (sesterská spoločnosť). ich stránka dohody o dostupnosti servera iba sľubuje neurčité sľuby s menej ako 15 minútami prestojov pred ich opravením. 

Ich zdieľaná hostiteľská stránka nerobí žiadne odkazy na konkrétny prísľub uptime. Dokonca aj s celkovými správami o dostupnosti a minimálnymi prestojmi ich dokážeme ukotviť o pol bodu kvôli nedostatočnej transparentnosti v tejto záležitosti..

Skóre: 4,5

S viac ako 99,5% prevádzkovej doby, v závislosti od zdroja, nie je veľa sťažností na server HostGator.

HostGator okrem toho ponúka bezplatný mesiac hostingu, ak klesne pod úroveň 99,9% záruka.

Zakotvili sme ich o pol bodu, pretože sa vyskytli občasné sťažnosti od používateľov a u poskytovateľov najlepších v triede by sme radi videli 99,99% dostupnosti..

rýchlosť

Skóre: 3,5

Bluehost urobil v posledných rokoch výrazný pokrok. Bývalo veľa sťažností používateľov, ale aktualizovali svoj hardvér tak, aby to bral vážne.

Potrebujete však len prejsť na cvrlikání vidieť veľa sťažností. Teraz veľa problémov s rýchlosťou prichádza z celkového nastavenia vášho webu a nielen z hostingu, takže nezabudnite vziať do úvahy. Bluehost má tiež veľa zákazníkov, takže sa musí vyskytnúť niekoľko sťažností. 

Bluehost urobil čestné zmienky v našom najrýchlejšom príspevku na porovnávanie webhostingu. Ak potrebujete maximálnu rýchlosť na webe, skontrolujte tento príspevok.

Skóre: 3,0 

Zdieľaný hosting má zvyčajne problémy s rýchlosťou, iba na základe nižších nákladov na hosting. HostGator je pevne uprostred balenia, pokiaľ ide o rýchlosť. Keď hľadáte cvrlikání, nevidíte toľko sťažností ako ostatní zdieľaní hostitelia, ako je Bluehost, čo je dobré predbežné znamenie.

Ak hľadáte rýchlejší produkt HostGator, vyskúšajte hostovanie hostingu Cloud. Ak však chcete ešte rýchlejší zdieľaný hosting, ktorý banku nezlomí, dôrazne odporúčame A2 Hosting alebo SiteGround. Budete s nimi oveľa šťastnejší.

Vlastnosti

Skóre: 3,5

Bluehost má všetky základné funkcie, ktoré potrebujete, aby ste mohli začať, a veľmi cenovo dostupný spôsob, ako začať blogerov. Zahŕňajú bezplatné SSL od Let’s Encrypt, ktoré je nevyhnutnosťou, ako aj nemeranú šírku pásma.

Keď však porovnáte s inými spoločnosťami, ako sú SiteGround a A2 Hosting, spoločnosti Bluehost chýbajú niektoré ďalšie funkcie, ktoré sú veľmi užitočné. Jednou sťažnosťou je skutočnosť, že za migráciu musíte platiť, čo je nepríjemné.

Musíte tiež upgradovať na niektoré z drahších zdieľaných plánov, ako sú Choice Plus a Pro, aby ste získali zálohy stránok – ktoré sú rozhodujúce pre každý web..

Zobraziť všetky funkcie

Skóre: 4,0

HostGator je často porovnávaný s Bluehostom kvôli cenám a funkciám a celkovo HostGator tu zvíťazí.

Medzi týmito dvoma spoločnosťami bol server HostGator postavený pre viac profesionálnych používateľov. A pri porovnávaní hostgatora s akoukoľvek inou spoločnou hostingovou spoločnosťou musíte mať na pamäti.

Páči sa nám skutočnosť, že migrácie sú zahrnuté, majú inštalácie na jedno kliknutie, sú na portáli cPanel a poskytujú 99,9% záruku dostupnosti. Stále sa nám páčia iní hostitelia ako SiteGround lepšie pre funkcie celkovo, ale HostGator má to, čo potrebujete, aby ste mohli začať.

Zobraziť všetky funkcie

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector