DreamHost vs GoDaddy 2020: porovnajte ceny, funkcie a ďalšie

DreamHost a GoDaddy: dvaja populárni hostitelia s miliónmi zákazníkov. DreamHost má veľmi lojálnych zákazníkov a ponúka veľkú hodnotu za primeranú cenu. GoDaddy má telefonickú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni a promo hosting $ 1 / mesiac, ktorý je ťažké poraziť. S čím by ste mali ísť?

CENY  |  VALUEPODPORA  |  UPTIME  |  SPEED  |  VLASTNOSTI  |  ZÁVER  


DreamHost je ďalšou z tých veľkých, lacných spoločností poskytujúcich zdieľaný hosting, ktorá je tu navždy. Spoločnosť bola založená v roku 1996 a má niekoľko spokojných zákazníkov, ktorí budú silní viac ako 20 rokov. Ak hľadáte lacný hosting na veľkom trhu, Dreamhost je jedným z najlepších.

3.9

recenzent

3.8

užívatelia 

VS

GoDaddy nepotrebuje úvod – je to pravdepodobne najuznávanejší poskytovateľ hostiteľov a názvov domén na svete. Ako už bolo povedané, je to ako hosting spoločnosti McDonald – lacný masový trh, ale nie výnimočne dobrý. V porovnaní s akýmkoľvek iným hostiteľom zvyčajne druhý vyhráva. Ako už bolo povedané, ak ste lojálny majiteľ domény GoDaddy, stojí za to sa s nimi držať pre malé projekty a vynikajúcu telefonickú podporu.

3.4

recenzent

4.1

Používatelia (26 hlasov)

stanovenie ceny

Skóre: 4,5

DreamHost býval drahší ako ostatní zdieľaní hostitelia, ale teraz sú tu s najlacnejšími. S ročným zdieľaným hostingovým plánom sa dostanete za dvere za 2,59 dolárov mesačne. Ak nechcete záväzok, môžete ísť mesačne na iba 4,95 dolárov / mesiac. Najlepšia časť? Po počiatočnom období vám DreamHost nezvyšuje cenu – sú lacné a spravodlivé všade okolo.

SharedDreamPressVPS Business
Ročná cena$ 2,59 / mo$ 16,95 / mo$ 27.50 / mo
Mesačná cena$ 4,95 / mo$ 19.95 amerických / mo$ 30,00 / mo
Najlepšie prezačiatočníciStránky sprostredkujúce WordPressPestovanie malých podnikov

Zobraziť ceny

Skóre: 5,0

Cena GoDaddy je veľmi nízka a skvelá pre začiatočníkov. Vďaka propagačným akciám ponúkajúcim ekonomiku za pouhých 1 $ / mesiac je hosting prakticky zadarmo. Jedna vec, na ktorú si treba dávať pozor, sú sadzby za obnovenie. Po uplynutí prvého obdobia vyskočí ekonomika hostingu až 8,99 dolárov mesačne, takže buďte opatrní.

EconomyDeluxeUltimate
Zľavnená cena$ 1.00 / mo$ 7,99 / mo$ 12,99 / mo
Normálna cena$ 8,99 / mo$ 11,99 / mo$ 16,99 / mo
Najlepšie prezačiatočníciMalý biznisStránky s vysokou návštevnosťou

Zobraziť ceny

hodnota

Skóre: 4,5

Pokiaľ ide o hodnotu, DreamHost je jedným z najlepších. Nízke ceny v kombinácii s užitočnými funkciami a mimoriadne veľkorysou 97-dňovou zárukou vrátenia peňazí sú výhodou pre malé podniky.

Okrem toho ponúkajú neobmedzenú šírku pásma, bezplatné názvy domén, bezplatné certifikáty SSL a kompenzujú vám poklesy za prevádzkyschopnosť. Skutočne poskytujú jednu z najväčších dostupných dohôd o úrovni služieb.

V porovnaní s Bluehost a HostGator, DreamHost vyjde silný. Jediným hostiteľom s návrhom s lepšou hodnotou môže byť SiteGround.

Skóre: 4,0

Hodnota GoDaddy je dosť dobrá na to, čo dostanete. Platíte zvýhodnenú cenu za hostiteľa na veľkom trhu. Napríklad, čo dostanete s plánom Economy (v súčasnosti sa predáva za 1 $ / mesiac), je 1 webová stránka, nemeraná šírka pásma a 100 GB úložného priestoru a bezplatná doména. Aj keď cena vyskočí na plnú cenu 8,99 $ / mesiac, stále je to slušná hodnota. Ako už bolo povedané, odporúčame vám ísť do Deluxe, pretože získate neobmedzený počet webových stránok a úložiska (v rozumnom rozsahu).

Všetky plány zahŕňajú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, ako aj monitorovanie bezpečnosti a ochranu DDoS.

Dva veľké problémy s týmito zdieľanými hostingovými plánmi GoDaddy: žiadny bezplatný certifikát SSL, ktorý sa stáva priemyselným štandardom, ako aj limit 1 GB na databázy. Ak používate WordPress a máte nejaké vysoko kvalitné fotografie, môžete tento limit databázy rýchlo prekročiť. Z týchto dvoch dôvodov dokážeme zariadenie GoDaddy dokopy v plnom rozsahu.

Zákaznícka podpora

Skóre: 3,5

Jednou z oblastí DreamHost, ktorá nie je dokonalá, je podpora zákazníkov. Podpora sa poskytuje prostredníctvom e-mailu a živého chatu, alebo môžete požiadať o spätné volanie. Hmm, niečo ako škrabadlo na hlavu. Nemajú podporu 24/7/365, ktorú väčšina hostingových spoločností má.

Navyše, aj keď ste na webe ako potenciálny zákazník, bolo vám povedané, aby ste sa vrátili počas pracovných hodín. Realita je taká, že podpora hostingu je práca 24 hodín denne, 7 dní v týždni – a DreamHost nie je v poriadku.

Viac informácií

Skóre: 4,0

GoDaddy je hrdá na svoju telefonickú podporu 24/7, čo úplne dáva zmysel pre ich zákaznícku základňu na veľkom trhu. Jedným zo slabých miest bola skutočnosť, že telefón bol jediný spôsob, ako ich udržať. Odvtedy to zmenili a teraz ponúkajú podporu chatu, ktorú mnohí internetoví pitomci uprednostňujú.

Telefonická podpora je zvyčajne vyššia kvalita, pretože sa obmedzuje na prenasledovanie a môže rýchlejšie zodpovedať vaše otázky. Zistil som, že podpora chatu sa rýchlo pripája, musíte však prejsť niektorými obručami vrátane zadania čísla PIN a čakania na ich odpoveď. Kvalita podpory je zvyčajne rýchla reakcia, na rozdiel od lokality SiteGround, kde poskytuje úplné riešenia. Celkovo dobrá podpora, ale nie dokonalá. 

Viac informácií

Hosting Uptime

Skóre: 4,0

Správy na webe ukazujú, že DreamHost uptime je dosť silný na 99,99% až 100%.

Najlepšia časť? Ich 100% záruka dostupnosti. Ak je z akéhokoľvek dôvodu váš web nefunkčný, pripíšu vám na váš účet jeden deň bezplatného hostenia za každú hodinu, keď je nefunkčný.

Dobrá vec je, že ich prevádzková doba v minulom roku bola v priemere asi 99,98% – takže neočakávajte potrebu hotovosti v tomto úvere.

Skóre: 3,5

Prevádzková doba GoDaddy je primerane dobrá, často na 99,95% alebo lepšia. Recenzie od používateľov z celého webu sú zmiešané, zvyčajne však nie sú hlavnými problémami uptime / downtime.

GoDaddy má záruka dostupnosti servera (upozornenie – legálny žargón!) – ale týka sa iba 99,90% (tam chýba .09) – čo znamená, že váš hosting môže byť mimo prevádzky 43 minút mesačne a považujú to za normálne. Predstavte si svoj web počas kritického nákupného obdobia takmer hodinu! GoDaddy vám navyše dáva iba Spätná väzba 5% – čo môžu byť len haliere. Myslíme si, že by mali mať vyššie štandardy a úver celý mesiac.

rýchlosť

Skóre: 4,0

DreamHost má vynikajúce správy o rýchlosti a je pevne na špičkových 25% hostiteľov, pokiaľ ide o čas načítania. Sústredia sa na to ako na hlavnú funkciu, ale nevidíte veľa sťažností zákazníkov.

Podľa plánu DreamPress optimalizovali svoje databázy iba pre WordPress a implementovali Memcache. Majú teda na mysli rýchlosť. Nezabudnite sa zhovárať s ich podporou, ak je to pre vás veľmi dôležité.

Skóre: 3,5

Pokiaľ ide o testovanie rýchlosti, GoDaddy spadne do stredu balenia. Snažia sa vás vyzdvihnúť na svoj konečný plán, aby získali viac výpočtového výkonu a rýchlosti, čo ma mýli nesprávnym spôsobom. Ekonomické plány potrebujú tiež rýchlosť!

na cvrlikání GoDaddy dostáva slušné množstvo sťažností, ale úprimne očakával od hostiteľa viac tohto populárneho.

GoDaddy nevytvoril zoznam našich najrýchlejších webhostingov. Skontrolujte tento príspevok, ak chcete ísť s víťazom.

Vlastnosti

Skóre: 4,0

Libra za libru, DreamHost ponúka niektoré z najlepších funkcií akejkoľvek lacnej hostingovej spoločnosti. Ich najlacnejší zdieľaný plán zahŕňa bezplatnú doménu, neobmedzenú šírku pásma, predinštalovaný WordPress a bezplatný certifikát SSL. Ich hosting DreamPress WordPress je silným návrhom hodnoty pre plne vybavený hosting WordPress, ktorý môže konkurovať na určitej úrovni s WP Engine a Kinsta..

Nezískate žiadnu bezplatnú migráciu a vynecháte telefonickú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, ktorú ponúkajú iní hostitelia, takže im musíme pripomenúť jeden bod. Celkovo – skvelý hostiteľ, skvelé funkcie.

Zobraziť všetky funkcie

Skóre: 3,5

Nie je to veľký fanúšik funkcií GoDaddy v základných plánoch. Väčšina ľudí v súčasnosti začína svoje stránky na serveri WordPress a zatiaľ čo systém GoDaddy má hostený program WordPress, opäť musíte inovovať, aby ste napríklad dostali inscenáciu WordPress. Pokiaľ ide o plány hosťovania ekonomiky spoločnosti GoDaddy, nezískate zadarmo SSL, nezískate zálohy a nevykonávajú migrácie..

Aj keď má GoDaddy nejaké vlastné nástroje, ktoré si vytvorili, pre spoločnosť tak veľkú by som očakával, že ponúknu viac funkcií ako menší, scrappier hostiteľ, ako je SiteGround – ale musia dosiahnuť svoje zisky. Celkovo sú funkcie v poriadku, nie skvelé.

Zobraziť všetky funkcie

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map