DreamHost vs HostGator 2020: porovnajte ceny, funkcie a ďalšie

Dvaja grizzlovaní veteráni v hosťujúcom svete: DreamHost a HostGator. DreamHost zostáva nezávislý a ponúka veľkú hodnotu za primeranú cenu. HostGator má bezplatnú migráciu a viac hodín podpory, a to aj za veľmi lacné ceny. Celkovo to bude blízko – poďme porovnať.

CENY  |  VALUEPODPORA  |  UPTIME  |  SPEED  |  VLASTNOSTI  |  ZÁVER  


DreamHost je ďalšou z tých veľkých, lacných spoločností poskytujúcich zdieľaný hosting, ktorá je tu navždy. Spoločnosť bola založená v roku 1996 a má niekoľko spokojných zákazníkov, ktorí budú silní viac ako 20 rokov. Ak hľadáte lacný hosting na veľkom trhu, Dreamhost je jedným z najlepších.

3.9

recenzent

3.8

užívatelia 

VS

Hostiteľom je viac ako 1 milión webových stránok. HostGator je skvelý štartovací hostiteľ pre tých, ktorí hľadajú lacný hosting s niekoľkými pokročilými funkciami.

3.8

recenzent

4.2

Používatelia (11 hlasov)

stanovenie ceny

Skóre: 4,5

DreamHost bývala drahšia ako ostatní zdieľaní hostitelia, ale teraz sú tu s najlacnejšími. S ročným zdieľaným hostingovým plánom sa dostanete za dvere za 2,59 dolárov mesačne. Ak nechcete záväzok, môžete ísť mesačne na iba 4,95 dolárov / mesiac. Najlepšia časť? Po počiatočnom období vám DreamHost nezvyšuje cenu – sú lacné a spravodlivé všade okolo.

SharedDreamPressVPS Business
Ročná cena$ 2,59 / mo$ 16,95 / mo$ 27.50 / mo
Mesačná cena$ 4,95 / mo$ 19.95 amerických / mo$ 30,00 / mo
Najlepšie prezačiatočníciStránky sprostredkujúce WordPressPestovanie malých podnikov

Zobraziť ceny

Skóre: 4,5

HostGator má veľký výber programov, všetko od zdieľaného zdieľania hostingu až po cenovo dostupný hosting VPS. HostGator je veľmi agresívny pri určovaní cien a rozdáva obrovské zľavy, pretože sa snaží získať podiel na trhu. Ich ambícia je pre vás výhodou:

SharedWordPressVPS
Zľavnená cena$ 2,75 / mo$ 5.95 / mo$ 29,95 / mo
Normálna cena$ 10,95 / mo$ 14,95 / mo$ 89,95 / mo
Najlepšie prezačiatočníciWebové stránky WordPressRastové miesta

Zobraziť ceny

hodnota

Skóre: 4,5

Pokiaľ ide o hodnotu, DreamHost je jedným z najlepších. Nízke ceny v kombinácii s užitočnými funkciami a mimoriadne veľkorysou 97-dňovou zárukou vrátenia peňazí sú výhodou pre malé podniky.

Okrem toho ponúkajú neobmedzenú šírku pásma, bezplatné názvy domén, bezplatné certifikáty SSL a kompenzujú vám poklesy za prevádzkyschopnosť. Skutočne poskytujú jednu z najväčších dostupných dohôd o úrovni služieb.

V porovnaní s Bluehost a HostGator, DreamHost vyjde silný. Jediným hostiteľom s návrhom s lepšou hodnotou môže byť SiteGround.

Skóre: 4,5

HostGator ponúka úžasnú hodnotu za svoje ceny. Po pravde povedané, nie je to také silné ako SiteGround, čo je celkovo najobľúbenejšie. HostGator vás však za veľmi prijateľných podmienok dostane do dverí.

Celkovo má veľmi silnú hodnotu, pretože za to, čo platíte, získate veľa funkcií, ako je bezplatná migrácia, nemeraná šírka pásma a podpora 24/7/365.

Tam, kde nevidíme silnú hodnotu, sa účtujú poplatky za doplnky, ktoré ostatní zahŕňajú zadarmo, ako napríklad zálohy – ktoré sú rozhodujúce pre zdravie vašich stránok. Chcú tiež účtovať poplatok za ešte lepšiu dostupnosť, čo by podľa nášho názoru malo byť základnou črtou zahrnutou do všetkých plánov bez ohľadu na to, ako lacné.

Zákaznícka podpora

Skóre: 3,5

Jednou z oblastí DreamHost, ktorá nie je dokonalá, je podpora zákazníkov. Podpora sa poskytuje prostredníctvom e-mailu a živého chatu, alebo môžete požiadať o spätné volanie. Hmm, niečo ako škrabadlo na hlavu. Nemajú podporu 24/7/365, ktorú väčšina hostingových spoločností má.

Navyše, aj keď ste na webe ako potenciálny zákazník, bolo vám povedané, aby ste sa vrátili počas pracovných hodín. Realita je taká, že podpora hostingu je práca 24 hodín denne, 7 dní v týždni – a DreamHost nie je v poriadku.

Viac informácií

Skóre: 3

HostGator kontroluje všetky políčka na povrchu s ich podporou: 24/7 a 365 dní v roku. Chatom a telefonicky. Ale zákazníci hovoria inak.

Existuje veľa sťažností na pomalé reakcie, nekompetentný personál a celkovú čiastkovú podporu. Existuje veľa ľudí, ktorí nemajú žiadne sťažnosti, preto vám odporúčame vyskúšať si ich podporu pred nákupom.

Viac informácií

Hosting Uptime

Skóre: 4,0

Správy na webe ukazujú, že DreamHost uptime je dosť silný na 99,99% až 100%.

Najlepšia časť? Ich 100% záruka dostupnosti. Ak je z akéhokoľvek dôvodu váš web nefunkčný, pripíšu vám na váš účet jeden deň bezplatného hostenia za každú hodinu, keď je nefunkčný.

Dobrá vec je, že ich prevádzková doba v minulom roku bola v priemere asi 99,98% – takže neočakávajte potrebu hotovosti v tomto úvere.

Skóre: 4,5

S viac ako 99,5% prevádzkovej doby, v závislosti od zdroja, nie je veľa sťažností na server HostGator.

HostGator okrem toho ponúka bezplatný mesiac hostingu, ak klesne pod úroveň 99,9% záruka.

Zakotvili sme ich o pol bodu, pretože sa vyskytli občasné sťažnosti od používateľov a u poskytovateľov najlepších v triede by sme radi videli 99,99% dostupnosti..

rýchlosť

Skóre: 4,0

DreamHost má vynikajúce správy o rýchlosti a je pevne na špičkových 25% hostiteľov, pokiaľ ide o čas načítania. Sústredia sa na to ako na hlavnú funkciu, ale nevidíte veľa sťažností zákazníkov.

Podľa plánu DreamPress optimalizovali svoje databázy iba pre WordPress a implementovali Memcache. Majú teda na mysli rýchlosť. Nezabudnite sa zhovárať s ich podporou, ak je to pre vás veľmi dôležité.

Skóre: 3,0 

Zdieľaný hosting má zvyčajne problémy s rýchlosťou, iba na základe nižších nákladov na hosting. HostGator je pevne uprostred balenia, pokiaľ ide o rýchlosť. Keď hľadáte cvrlikání, nevidíte toľko sťažností ako ostatní zdieľaní hostitelia, ako je Bluehost, čo je dobré predbežné znamenie.

Ak hľadáte rýchlejší produkt HostGator, vyskúšajte hostovanie hostingu Cloud. Ak však chcete ešte rýchlejší zdieľaný hosting, ktorý banku nezlomí, dôrazne odporúčame A2 Hosting alebo SiteGround. Budete s nimi oveľa šťastnejší.

Vlastnosti

Skóre: 4,0

Libra za libru, DreamHost ponúka niektoré z najlepších funkcií akejkoľvek lacnej hostingovej spoločnosti. Ich najlacnejší zdieľaný plán zahŕňa bezplatnú doménu, neobmedzenú šírku pásma, predinštalovaný WordPress a bezplatný certifikát SSL. Ich hosting DreamPress WordPress je silným návrhom hodnoty pre plne vybavený hosting WordPress, ktorý môže konkurovať na určitej úrovni s WP Engine a Kinsta..

Nezískate žiadnu bezplatnú migráciu a vynecháte telefonickú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, ktorú ponúkajú iní hostitelia, takže im musíme pripomenúť jeden bod. Celkovo – skvelý hostiteľ, skvelé funkcie.

Zobraziť všetky funkcie

Skóre: 4,0

HostGator je často porovnávaný s Bluehostom kvôli cenám a funkciám a celkovo HostGator tu zvíťazí.

Medzi týmito dvoma spoločnosťami bol server HostGator postavený pre viac profesionálnych používateľov. A pri porovnávaní hostgatora s akoukoľvek inou spoločnou hostingovou spoločnosťou musíte mať na pamäti.

Páči sa nám skutočnosť, že migrácie sú zahrnuté, majú inštalácie na jedno kliknutie, sú na portáli cPanel a poskytujú 99,9% záruku dostupnosti. Stále sa nám páčia iní hostitelia ako SiteGround lepšie pre funkcie celkovo, ale HostGator má to, čo potrebujete, aby ste mohli začať.

Zobraziť všetky funkcie

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map