HostGator vs GoDaddy 2020: porovnajte ceny, funkcie a ďalšie

HostGator a GoDaddy sú dvaja veľkí, dobre známi hostitelia, ktorí predávajú za bezkonkurenčné ceny a sú skvelí pre začiatočníkov. Ako už bolo povedané, na oboch hostiteľoch existuje veľa vylepšení a chýbajúcich funkcií. Porovnávame ich bok po boku a odporúčame klady a zápory.

CENY  |  VALUEPODPORA  |  UPTIME  |  SPEED  |  VLASTNOSTI  |  ZÁVER  


Hostiteľom je viac ako 1 milión webových stránok. HostGator je skvelý štartovací hostiteľ pre tých, ktorí hľadajú lacný hosting s niekoľkými pokročilými funkciami.

3.8

recenzent

4.2

Používatelia (11 hlasov)

VS

GoDaddy nepotrebuje úvod – je to pravdepodobne najuznávanejší poskytovateľ hostiteľov a názvov domén na svete. Ako už bolo povedané, je to ako hosting spoločnosti McDonald – lacný masový trh, ale nie výnimočne dobrý. V porovnaní s akýmkoľvek iným hostiteľom zvyčajne druhý vyhráva. Ako už bolo povedané, ak ste lojálny majiteľ domény GoDaddy, stojí za to sa s nimi držať pre malé projekty a vynikajúcu telefonickú podporu.

3.4

recenzent

4.1

Používatelia (26 hlasov)

stanovenie ceny

Skóre: 4,5

HostGator má veľký výber programov, všetko od zdieľaného zdieľania hostingu až po cenovo dostupný hosting VPS. HostGator je veľmi agresívny pri určovaní cien a rozdáva obrovské zľavy, pretože sa snaží získať podiel na trhu. Ich ambícia je pre vás výhodou:

SharedWordPressVPS
Zľavnená cena$ 2,75 / mo$ 5.95 / mo$ 29,95 / mo
Normálna cena$ 10,95 / mo$ 14,95 / mo$ 89,95 / mo
Najlepšie prezačiatočníciWebové stránky WordPressRastové miesta

Zobraziť ceny

Skóre: 5,0

Cena GoDaddy je veľmi nízka a skvelá pre začiatočníkov. Vďaka propagačným akciám ponúkajúcim ekonomiku za pouhých 1 $ / mesiac je hosting prakticky zadarmo. Jedna vec, na ktorú si treba dávať pozor, sú sadzby za obnovenie. Po uplynutí prvého obdobia vyskočí ekonomika hostingu až 8,99 dolárov mesačne, takže buďte opatrní.

EconomyDeluxeUltimate
Zľavnená cena$ 1.00 / mo$ 7,99 / mo$ 12,99 / mo
Normálna cena$ 8,99 / mo$ 11,99 / mo$ 16,99 / mo
Najlepšie prezačiatočníciMalý biznisStránky s vysokou návštevnosťou

Zobraziť ceny

hodnota

Skóre: 4,5

HostGator ponúka úžasnú hodnotu za svoje ceny. Po pravde povedané, nie je to také silné ako SiteGround, čo je celkovo najobľúbenejšie. HostGator vás však za veľmi prijateľných podmienok dostane do dverí.

Celkovo má veľmi silnú hodnotu, pretože za to, čo platíte, získate veľa funkcií, ako je bezplatná migrácia, nemeraná šírka pásma a podpora 24/7/365.

Tam, kde nevidíme silnú hodnotu, sa účtujú poplatky za doplnky, ktoré ostatní zahŕňajú zadarmo, ako napríklad zálohy – ktoré sú rozhodujúce pre zdravie vašich stránok. Chcú tiež účtovať poplatok za ešte lepšiu dostupnosť, čo by podľa nášho názoru malo byť základnou črtou zahrnutou do všetkých plánov bez ohľadu na to, ako lacné.

Skóre: 4,0

Hodnota GoDaddy je dosť dobrá na to, čo dostanete. Platíte zvýhodnenú cenu za hostiteľa na veľkom trhu. Napríklad, čo dostanete s plánom Economy (v súčasnosti sa predáva za 1 $ / mesiac), je 1 webová stránka, nemeraná šírka pásma a 100 GB úložného priestoru a bezplatná doména. Aj keď cena vyskočí na plnú cenu 8,99 $ / mesiac, stále je to slušná hodnota. Ako už bolo povedané, odporúčame vám ísť do Deluxe, pretože získate neobmedzený počet webových stránok a úložiska (v rozumnom rozsahu).

Všetky plány zahŕňajú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, ako aj monitorovanie bezpečnosti a ochranu DDoS.

Dva veľké problémy s týmito zdieľanými hostingovými plánmi GoDaddy: žiadny bezplatný certifikát SSL, ktorý sa stáva priemyselným štandardom, ako aj limit 1 GB na databázy. Ak používate WordPress a máte nejaké vysoko kvalitné fotografie, môžete tento limit databázy rýchlo prekročiť. Z týchto dvoch dôvodov dokážeme zariadenie GoDaddy dokopy v plnom rozsahu.

Zákaznícka podpora

Skóre: 3

HostGator kontroluje všetky políčka na povrchu s ich podporou: 24/7 a 365 dní v roku. Chatom a telefonicky. Ale zákazníci hovoria inak.

Existuje veľa sťažností na pomalé reakcie, nekompetentný personál a celkovú čiastkovú podporu. Existuje veľa ľudí, ktorí nemajú žiadne sťažnosti, preto vám odporúčame vyskúšať si ich podporu pred nákupom.

Viac informácií

Skóre: 4,0

GoDaddy je hrdá na svoju telefonickú podporu 24/7, čo úplne dáva zmysel pre ich zákaznícku základňu na veľkom trhu. Jedným zo slabých miest bola skutočnosť, že telefón bol jediný spôsob, ako ich udržať. Odvtedy to zmenili a teraz ponúkajú podporu chatu, ktorú mnohí internetoví pitomci uprednostňujú.

Telefonická podpora je zvyčajne vyššia kvalita, pretože sa obmedzuje na prenasledovanie a môže rýchlejšie zodpovedať vaše otázky. Zistil som, že podpora chatu sa rýchlo pripája, musíte však prejsť niektorými obručami vrátane zadania čísla PIN a čakania na ich odpoveď. Kvalita podpory je zvyčajne rýchla reakcia, na rozdiel od lokality SiteGround, kde poskytuje úplné riešenia. Celkovo dobrá podpora, ale nie dokonalá. 

Viac informácií

Hosting Uptime

Skóre: 4,5

S viac ako 99,5% prevádzkovej doby, v závislosti od zdroja, nie je veľa sťažností na server HostGator.

HostGator okrem toho ponúka bezplatný mesiac hostingu, ak klesne pod úroveň 99,9% záruka.

Zakotvili sme ich o pol bodu, pretože sa vyskytli občasné sťažnosti od používateľov a u poskytovateľov najlepších v triede by sme radi videli 99,99% dostupnosti..

Skóre: 3,5

Prevádzková doba GoDaddy je primerane dobrá, často na 99,95% alebo lepšia. Recenzie od používateľov z celého webu sú zmiešané, zvyčajne však nie sú hlavnými problémami uptime / downtime.

GoDaddy má záruka dostupnosti servera (upozornenie – legálny žargón!) – ale týka sa iba 99,90% (tam chýba .09) – čo znamená, že váš hosting môže byť mimo prevádzky 43 minút mesačne a považujú to za normálne. Predstavte si svoj web počas kritického nákupného obdobia takmer hodinu! GoDaddy vám navyše dáva iba Spätná väzba 5% – čo môžu byť len haliere. Myslíme si, že by mali mať vyššie štandardy a úver celý mesiac.

rýchlosť

Skóre: 3,0 

Zdieľaný hosting má zvyčajne problémy s rýchlosťou, iba na základe nižších nákladov na hosting. HostGator je pevne uprostred balenia, pokiaľ ide o rýchlosť. Keď hľadáte cvrlikání, nevidíte toľko sťažností ako ostatní zdieľaní hostitelia, ako je Bluehost, čo je dobré predbežné znamenie.

Ak hľadáte rýchlejší produkt HostGator, vyskúšajte hostovanie hostingu Cloud. Ak však chcete ešte rýchlejší zdieľaný hosting, ktorý banku nezlomí, dôrazne odporúčame A2 Hosting alebo SiteGround. Budete s nimi oveľa šťastnejší.

Skóre: 3,5

Pokiaľ ide o testovanie rýchlosti, GoDaddy spadne do stredu balenia. Snažia sa vás vyzdvihnúť na svoj konečný plán, aby získali viac výpočtového výkonu a rýchlosti, čo ma mýli nesprávnym spôsobom. Ekonomické plány potrebujú tiež rýchlosť!

na cvrlikání GoDaddy dostáva slušné množstvo sťažností, ale úprimne očakával od hostiteľa viac tohto populárneho.

GoDaddy nevytvoril zoznam našich najrýchlejších webhostingov. Skontrolujte tento príspevok, ak chcete ísť s víťazom.

Vlastnosti

Skóre: 4,0

HostGator je často porovnávaný s Bluehostom kvôli cenám a funkciám a celkovo HostGator tu zvíťazí.

Medzi týmito dvoma spoločnosťami bol server HostGator postavený pre viac profesionálnych používateľov. A pri porovnávaní hostgatora s akoukoľvek inou spoločnou hostingovou spoločnosťou musíte mať na pamäti.

Páči sa nám skutočnosť, že migrácie sú zahrnuté, majú inštalácie na jedno kliknutie, sú na portáli cPanel a poskytujú 99,9% záruku dostupnosti. Stále sa nám páčia iní hostitelia ako SiteGround lepšie pre funkcie celkovo, ale HostGator má to, čo potrebujete, aby ste mohli začať.

Zobraziť všetky funkcie

Skóre: 3,5

Nie je to veľký fanúšik funkcií GoDaddy v základných plánoch. Väčšina ľudí v súčasnosti začína svoje webové stránky na serveri WordPress a zatiaľ čo systém GoDaddy má hostený program WordPress, opäť musíte inovovať, aby ste napríklad dostali inscenáciu WordPress. Pokiaľ ide o plány hosťovania ekonomiky spoločnosti GoDaddy, nezískate zadarmo SSL, nezískate zálohy a nevykonávajú migrácie..

Aj keď má GoDaddy nejaké vlastné nástroje, ktoré si vytvorili, pre spoločnosť tak veľkú by som očakával, že ponúknu viac funkcií ako menší, scrappier hostiteľ, ako je SiteGround – ale musia dosiahnuť svoje zisky. Celkovo sú funkcie v poriadku, nie skvelé.

Zobraziť všetky funkcie

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map