Hosting webových služieb Amazon (AWS) v porovnaní s porovnaním Bluehost v máji 2020

Hosting webových služieb Amazon (AWS) v porovnaní s porovnaním Bluehost v máji 2020

Hosting webových služieb Amazon (AWS) v porovnaní s porovnaním Bluehost v máji 2020

Rozhodovanie medzi Webové služby Amazon (AWS) hosting?


Ak áno, ste zriedkavé plemeno.

Dôvodom je skutočnosť, že ide o dva úplne odlišné prístupy k webhostingu. Bluehost je tradičný nízkonákladový hostiteľ so základnými funkciami a štandardným rozhraním ControlPanel, na ktoré by ste mohli byť zvyknutí. AWS je navrhnutý pre vývojárov s vlastnými rozhraniami a odlišným cenovým modelom.

Pri výbere medzi týmito dvoma hostiteľmi je však potrebné vziať do úvahy niektoré kľúčové body. Poďme sa ponoriť.

Ak ste novým poskytovateľom webhostingu alebo prepínate poskytovateľa hostingu prvýkrát, úloha môže byť skľučujúca. Výber webhostingovej služby je ťažké rozhodnutie. Vo vašom rozhodovacom procese hrá úlohu niekoľko faktorov. Musíte premýšľať o veciach, ako sú štruktúra cien, výpadky služieb a dostupné funkcie, ktoré vám poskytuje hostiteľská služba.

Dôležitým faktorom je aj zákaznícka podpora. Chcete, aby bola technická podpora k dispozícii okamžite, keď sa niečo pokazí, či už sa to stane v najrušnejšej dennej dobe alebo v noci. Chystáme sa rozdeliť spoločnosti Amazon Web Services (AWS) Hosting a BlueHost, aby sme určili, ktorá z nich poskytuje lepšiu možnosť pre vaše potreby webhostingu..

Quick aside: Chcete dokonalý hybrid ceny AWS s podporou Bluehost? Vyskúšajte Cloudways – hybridné riešenie hostingu s ohľadom na rozsah, ceny a zákaznícku podporu.

Porovnávacia mriežka AWS vs BlueHost

wdt_IDFeatureAmazon Web ServicesBlueHost
1Prestoje / Uptime99,95%99,9%
2Zákaznícka podporaSkvelé službyŽivý rozhovor 24/7
3Začína sa ukladanierôzne50 GB
4Počiatočná cena$ 0,08 / hZačína sa na 3,95 $ / mesiac

Skontrolujte cenu Bluehost

AWS vs Bluehost A Podpora B Rýchlosť C Funkcie D Hodnota E TransparencyAWS Recenzia 4 Recenzent 3.1 8 hlasov34,54,54,53,5ABCDEBluehost Recenzie 3.6 Recenzent 3.5 18 hlasov3,52,544,53,5ABCDE

Porovnanie najlepších funkcií AWS vs Bluehost

Existuje toľko funkcií, ktoré môžete porovnať pri pohľade na hostiteľa, nie je to ani smiešne. Je toľko žargónu, že by to mohlo spôsobiť točenie vašej hlavy! Keďže cieľom našich stránok je rozobrať hostingové spoločnosti pre priemerného obchodníka alebo podnikateľa – nie pre skúseného vývojára – chceme sa zamerať na aspekty, ktoré sú pre vás najdôležitejšie.

AWS má toľko možností hostenia, že v tejto recenzii nie je možné porovnávať všetky svoje produkty. Zameriame sa všeobecne na AWS, s ich hostingovými ponukami EC2 a S3, ako aj s produktom Amazon Lightsail, ktorý je zameraný na trh malých podnikov / netechnický trh..

Ak by ste dokonca porovnávali AWS a Bluehost?

Toto je vec – ak porovnávate tieto dve spoločnosti, možno budete chcieť prehodnotiť, aké sú vaše ciele. Toto sú skutočne dve rôzne zvieratá.

Mali by ste ísť s AWS, ak máte vývojový tím alebo agentúru, ktorá vám pomáha s nastavením hostingu. AWS poskytuje veľkú škálovateľnosť, ceny a možnosti, ale ich produkt nie je skonštruovaný pre priemerného používateľa. Z tohto dôvodu vás chcem teraz upozorniť, aby ste zvážili, či máte vývojové zdroje na správu AWS alebo svoje vlastné technické zručnosti. Ako už bolo povedané, majú celkom nový produkt Amazon Lightsail, ktorý je pre začiatočníkov oveľa priateľskejší, ale stále je to do istej miery prispôsobené niekomu so základnými vývojovými alebo technickými zručnosťami..

Ak nie ste veľmi technicky zameraní a ak chcete iba dobrého hostiteľa s veľkou podporou, odporúčame najskôr porovnávať niekoľko ďalších hostiteľov. Po prvé, ak hľadáte úžasnú podporu a dokážete minúť približne 15 USD / mesiac, odporúčam vám porovnať produkt Bluehost vs SiteGround. Ak hľadáte solídneho hostiteľa s vynikajúcimi recenziami, vyskúšajte službu Bluehost vs A2 Hosting. Ak môžete minúť 30 až 100 dolárov mesačne za to, čo niektorí považujú za najlepší hosting WordPress, pozrite si recenziu spoločnosti Bluehost vs WP Engine.

Dobre – jednoducho musíte dať tento kontext, pretože medzi AWS a SiteGround je skutočne veľký rozdiel, takže musíte získať kontext.

Porovnanie prestojov a výpadkov

Pri porovnávaní prehľadov prestojov a odstávok jeden z týchto hostiteľov ich poskytuje a druhý ich neposkytuje – čo by malo naznačovať kvalitu.

AWS poskytuje ich palubná doska služby aby si ju mohla verejnosť kedykoľvek prezrieť. Bluehost neposkytuje nič podobné.

Spoločnosť Bluehost na svojich marketingových stránkach neuvádza žiadne percentuálne údaje o dostupnosti, hoci celkovo sľubuje vynikajúcu kvalitu. Zastavia sa len krátko na to, aby poskytli skutočné percento času, keď je ich služba k dispozícii. Súčasní zákazníci tvrdia, že ich služby sú v prevádzke 99,9% času. Máte tiež možnosť pridať na svoje webové stránky šifrovanie SSL a SSH, čo zvýši bezpečnosť a pomôže tiež nadviazať silnejšie pripojenie. Spoločnosť používa záložný napájací systém UPS a silnú kombináciu serverov, ktorá pomáha udržiavať vaše služby v prevádzke čo najúčinnejšie.

Hosting Amazon Web Services (AWS) je pravdepodobne skutočným lídrom v oblasti percentuálneho podielu dostupnosti, ktorý poskytujú ich servery. Spoločnosť využíva rovnakú sieť serverov ako ich online maloobchod, takže vždy, keď spoločnosť investuje do technológie na zlepšenie Amazon.com, teoreticky tá istá technológia steká na servery AWS, ktoré si môžete kúpiť. Spoločnosť tiež poskytuje úplnú redundanciu stránok a automatické zálohovacie systémy, ktoré zabezpečujú, že ich servery sú neustále v prevádzke. Na pomoc s dostupnosťou služieb ponúkajú dátové centrá z celého sveta vrátane Sao Paulo, Singapuru, Tokia a Kalifornie. Amazon Lightsail sľubuje 99,95% dostupnosti v rámci svojej dohody o úrovni poskytovaných služieb (SLA).

Porovnanie funkcií

Bluehost poskytuje svojim klientom množstvo funkcií. Užijete si takmer každý nástroj, ktorý si viete predstaviť, aby ste vylepšili webhostingové služby. Spoločnosť plne podporuje rôzne typy kódovania vrátane PHP, Perl 5, Javascript a Flash. Užijete si neobmedzené množstvo miesta na disku a e-mailových kont, ktoré sú k dispozícii na použitie podľa vášho uváženia. Môžete tiež spravovať neobmedzený počet rôznych názvov domén, čo je perfektné, ak sa vaša firma rýchlo rozširuje.

Hosting Amazon Web Services (AWS) vám poskytuje plánované zálohy a virtuálne úložisko v cloude, ktoré sú užitočné, keď sa niečo pokazí, a vy potrebujete získať informácie z obdobia, keď vaše webové stránky fungovali správne. Ich hostingová služba plne podporuje rôzne platformy vrátane Joomla, Ruby, WordPress a Magento. Ak chcete, môžete tiež použiť možnosti hostenia Windows a Linx.

Porovnanie zákazníckej podpory

Bluehost má priestor na zlepšenie v oddelení služieb zákazníkom. Na ich webových stránkach sa uvádza, že podpora služieb zákazníkom je k dispozícii prostredníctvom nepretržitých živých rozhovorov, e-mailových lístkov a telefonických hovorov. K dispozícii je tiež videotéka, ktorá poskytuje pomoc pri bežných problémoch technickej podpory. Nedostatok dostupnosti zákazníckej podpory je však bežnou sťažnosťou u bývalých aj súčasných klientov. Existujú správy o dlhých čakacích dobách a nejednotnej kvalite podpory. Najlepšia vec, ktorú musíte urobiť, je začať rozhovor s jedným z ich predajcov, ktorý vám pomôže určiť kvalitu.

Podpora služieb zákazníkom je trochu mätúca s Amazon Web Services (AWS). Navonok nerobia veľa tvrdení o kvalite podpory zákazníkov, ale vyzývajú vás, aby ste sa prihlásili do konzoly, aby ste mohli začať. Diskutujú aj o výbere plánu zákazníckej podpory, ktorý nie je upokojujúci. Vzhľadom na to, že spoločnosť AWS sa zameriava na vývojový trh, musí prispôsobiť zákaznícku podporu tak, aby zodpovedala jednému z mnohých ich produktov. Kvalita zákazníckej podpory je skrátka neistá.

Porovnanie cien

Bluehost má niekoľko pekných lacných štartovacích plánov, aby vás dostal do dverí, ale ceny sa po čase zvýšia, zatiaľ čo AWS má jednotnejšie ceny, ktoré sú tiež lacné.

Štruktúra cien pre Bluehost je zostavená podľa vašich štandardných viacvrstvových plánov, ktoré vás povzbudzujú k výberu strednej možnosti. Zdieľané hostingové plány začínajú na 3,95 dolárov mesačne (so zľavou) a poskytujú vám jednu webovú stránku, ktorá má k dispozícii 50 GB voľného miesta. Dostanete tiež päť e-mailových účtov, z ktorých každý má 100 MB úložného priestoru a štandardnú záruku výkonu. Ďalšia cenová štruktúra je pre plán VPS, ktorý začína na 29,99 dolárov mesačne. Za túto cenu dostanete 2 procesorové jadrá, 30 GB SAN a 2 GB úložného priestoru.

Bluehost má 30-dňovú záruku vrátenia peňazí:

„Ak zrušíte do 30 dní, dostanete úplnú náhradu iba za svoju hostingovú službu. Záruka vrátenia peňazí sa nevzťahuje na väčšinu doplnkových produktov, ako sú domény, vzhľadom na jedinečnú povahu ich nákladov. “

To je užitočné pre tých, ktorí chcú vyskúšať kvalitu bez toho, aby nakoniec prišli o peniaze.

Hosting webových služieb Amazon Web Services (AWS) má niekoľko rôznych hostingových produktov, takže ceny sa v prípade potreby veľmi líšia. Najjednoduchším plánom pre podnikateľov by bola ich možnosť Lightsail, ktorá začína na 5 $ / mesiac. To zjednodušuje určovanie cien v porovnaní s niektorými inými výrobkami, ktoré sa účtujú za minútu alebo hodinu. Ak potrebujete prepnúť alebo aktualizovať funkcie, ponúkajú takmer všetky mysliteľné funkcie pod slnkom. Svetelná ponuka ponúka mesačná bezplatná skúšobná verzia tiež.

Záverečné odporúčanie AWS vs Bluehost

Pri porovnávaní hostenia Amazon Web Services (AWS) a Bluehost je to ako porovnávať jablká s pomarančami z väčšej časti.

Bluehost je určený pre začínajúcich blogerov a podnikateľov, ktorí sa snažia jednoduchým spôsobom vytvoriť webovú stránku. AWS má komplexné a mätúce množstvo možností pre začiatočníkov, hoci ich ponuka Lightsail je dobrý jednoduchý spôsob, ako začať.

Ak ste si museli vybrať medzi týmito dvoma zariadeniami a chceli ste lacný a jednoduchý hosting, Bluehost je spôsob, ako ísť. Aj keď to prichádza so silným odporúčaním pozrieť sa na niektoré ďalšie vyššie hodnotené hostiteľa na základnej úrovni, ako je Siteground alebo A2 Hosting.

AWS je lacný, rýchly a vysoko flexibilný a odporúča sa pre začiatočníkov, ktorí by boli technicky dôvtipní. Ak vás to nezaujíma učením nového systému a vo všeobecnosti si dokážete nájsť cestu okolo problémov spoločnosti Google, môžete nájsť technické inovácie AWS príťažlivé a silné dlhodobé riešenie. Ak ste práve začínate, mali by ste začať s Amazon Lightsail.

Ďalšia možnosť? Vyskúšajte Cloudways. Ponúkajú riadený webhosting založený na platformách AWS alebo Google Cloud. Perfektný hybrid ceny a podpory. Naša úplná recenzia služby Cloudways sa ponára do všetkých detailov.

Bluehost Review Recap

Nižšie je uvedený prehľad našej úplnej recenzie spoločnosti Bluehost.

Recenzia Bluehostingu 3.6 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Používatelia (18 hlasov) Pros

 • Niektoré z najlacnejších cien
 • Tony funkcií
 • Dobré pre začiatočníkov
 • Skvelé bezpečnostné funkcie pre rozpočet hosting

Zápory

 • Rýchlosť môže byť problémom
 • Uptime nie je zaručená
 • Niektoré problémy s podporou

Zhrnutie Pretože Bluehost je taký veľký a zdieľa zdroje so sesterskými spoločnosťami, môže ponúknuť niektoré z najlacnejších cien za hosťovanie. A za neuveriteľne nízke ceny plány Bluehost pokrývajú väčšinu základov, ako sú hosting WordPress, VPS, solídne bezpečnostné funkcie a veľa bezplatných nástrojov na zavedenie. Ale na konci dňa dostanete, za čo platíte. Zákaznícky servis Bluehostingu chýba, doba prevádzkyschopnosti je neprimeraná a jeho rýchlosť necháva veľa na želanie. Webmasteri s rozpočtom, ktorí neočakávajú veľa dopravných alebo podporných lístkov, nájdu všetko, čo hľadajú, s cenami Bluehost. Ak je však pre vás dôležitá väčšia spoľahlivosť, stojí za to vyplatiť ďalšie peniaze pre hostiteľa orientovaného na zákazníka, ako je SiteGround alebo WP Engine. Support3.5Speed2.5Features4Value4.5Transparency3.5

AWS Review Recap

Nižšie je uvedený prehľad našej úplnej kontroly AWS.

Recenzie webových služieb Amazon 4 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Používatelia (8 hlasov) Pros

 1. Automatické škálovateľné úložisko
 2. Ponúknite model platby za použitie za nízku cenu
 3. Vynikajúce možnosti podpory
 4. Bezplatný plán pre nových používateľov
 5. Veľké terabajtové súbory

Zápory

 1. Štandardné balíčky nie sú k dispozícii
 2. Ceny Vary podľa miesta
 3. Musíte odhadnúť a vypočítať svoje použitie
 4. Podpora ťažšie kontaktovať

Support3Speed4.5Features4.5Value4.5Transparency3.5

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector