Najlepšie bezplatné webhostingové stránky (máj 2020)

Práve ste začali podnikať a chcete webovú stránku, ale nemôžete si rozložiť peniaze?


Našťastie existuje niekoľko skutočne bezplatných možností hostenia – aj keď si musíte byť vedomí toho, do čoho sa dostanete, alebo sa môžete cítiť frustrovaní viac ako kedykoľvek predtým..

hostiť svoje vlastné webové stránky z domu

Zriadenie webovej stránky môže byť náročná úloha a zohľadnenie dlhodobých nákladov na túto skutočnosť má veľa ľudí, ktorí hľadajú možnosti hostenia serverov zadarmo..

Existuje veľa výhod a nevýhod, ktoré idú spolu s bezplatnými webovými stránkami. Ak máte záujem o bezplatný hosting serverov, je dobré sa dozvedieť niečo o tom, ako to funguje a aké sú niektoré z najlepších spoločností poskytujúcich webhosting zadarmo. Pozrime sa na niektoré z najväčších v podnikaní a potom diskutujeme o tom, čo by ste mali mať na pamäti pri používaní bezplatného webového servera..

000webhosting

000webhost

Doba odozvy: 230 ms

uptime: 99,75%

Zobraziť 000webhostingových plánov

000webhosting si získal reputáciu bezplatnej spoločnosti poskytujúcej webhosting, ktorá ponúka určitú rýchlosť, ktorá je z časti s veľkými psami v odbore. Používatelia získajú so svojimi bezplatnými účtami množstvo výhod vrátane:

 • 10 Gb šírky pásma
 • Jeden GB diskového priestoru
 • Prístup k softvérovému fóru a diskusným systémom Discord

Ako by ste mohli očakávať pri vysokovýkonnom webovom serveri, áno, existujú určité upozornenia. Veľkým pre každého, kto zakladá malú firmu, je to, že neuchovávajú e-mailové účty. Podobne môžete jednoducho zabudnúť, že dostanete niečo podobné zákazníckej podpore. A je tu zámienka: každý deň tiež uvedú vaše stránky do režimu offline na jednu hodinu.

Budete môcť vytvoriť databázu MySQL a na svoj účet môžete umiestniť dva webové stránky. FTP prístup, je tiež k dispozícii. Najpôsobivejšie je, že na svojich serveroch používajú PHP 7.3 a vyššie. Môžete použiť svoj vlastný názov domény a subdomény sú povolené zadarmo. Patria sem automatické inštalačné programy, ktoré dokážu nastaviť WordPress, Joomla a ďalšie systémy blogovania a CMS.

Na 000 000 webových stránkach sa tiež objavili správy o „neaktívnych reklamách“. Tieto používajú pop-up štýl, a to nemusí sedieť dobre s ľuďmi hľadať zadarmo web hosting žiadne reklamy. Túto funkciu v cPanel pravdepodobne môžete zakázať, ale nie je to niečo, čo začiatočníci zistia, kým nebudú mať problém..

Zobraziť celú recenziu 000 000 hostí

Infinityfree

nekonečné hlavné

Doba odozvy: 1 000+ ms

uptime: 99,9%

Zobraziť nekonečné plány

Veľké predajné ihrisko spoločnosti Infinityfree spočíva v tom, že ponúkajú neobmedzenú šírku pásma a miesto na disku. Mali by ste si však uvedomiť, že počet prístupov na webové stránky za deň je obmedzený na 50 000. To je viac ako dosť pre každého, kto práve zverejňuje web pre rodinné fotografie alebo osobný projekt, ale pre podniky to nie je skvelé. V MySQL môžete tiež hostiť až 400 databáz.

Jednou z pôsobivejších ponúk spoločnosti je bezplatné SSL, DNS a Cloudflare CDN. Ak sa snažíte generovať prevádzku v súlade s aktuálnymi pokynmi spoločnosti Google pre SEO, je toho veľa dobrých vecí. Ak chcete vytvoriť jednoduchý a bezplatný účet na hosťovanie domén, môže to byť veľmi výhodné. Rovnako môžete vo svojom účte hosťovať neobmedzené názvy domén. Používatelia tiež môžu využívať až 10 e-mailových účtov a každému z nich je povolený jeden účet FTP. Infinityfree sa účtuje ako „nútené reklamy“. Je to trochu nejasné, čo tým myslia, ale spoločnosť povzbudzuje podporujúcich používateľov, aby vypínali blokovanie reklám.

Rýchlosť je trochu problém. Časy načítania stránok sa často počítajú do desiatok sekúnd, najmä pri inštaláciách WordPress. Ak hľadáte hostingový plán s dobou blesku, pravdepodobne budete chcieť loviť okrem iných bezplatných služieb webhostingu. Limit prístupov tiež neguje veľkú časť nenasmerovaného miesta na disku a šírky pásma.

Wix

Wix

Doba odozvy: 400 ms

uptime: 99,9%

Zobraziť plány hostenia Wix

Môžete si všimnúť vytvorenie vzoru. Každý v sektore voľného webového servera má výklenok, v ktorom stavia svoje obchodné ihrisko. Pre spoločnosť Wix nejde o to, aby bola najrýchlejšia alebo absolútne najspoľahlivejšia. Namiesto toho sa zameriavajú na to, že sú spoločnosťou, ktorá dodáva najkrajšie tvorcov webových stránok pomocou rozhrania drag-and-drop. Najmä pre ľudí, ktorí začínajú s webovým dizajnom, môžu byť poskytovatelia hostingu s dobrými stavebnými aplikáciami integrovanými do svojich ponúk veľmi lákaví..

Wix patrí medzi lepšie spoločnosti, čo sa týka dostupnosti aj pohotovosti. To zaberá veľa miesta na získanie bezplatného plánu. Poskytujú takmer 500 Mb / s šírky pásma za mesiac a nie príliš veľkú kapacitu 500 Mb diskového priestoru. E-mailové účty tiež nie sú k dispozícii.

Bezplatný tvorca webových stránok, ako si možno viete predstaviť, si môže zvyknúť. Našťastie Wix tiež poskytuje zákaznícku podporu prostredníctvom rozhovoru, e-mailu a telefónu. Tvorca je tiež schopný nastaviť online obchody. Ak nepoznáte veľa kódu a snažíte sa dostať stránku naspäť v priebehu niekoľkých minút, existuje veľmi dobrý argument pre to, aby ste šli s Wixom.

x10hosting

x10hosting main

Doba odozvy: 340 ms

uptime: 100%

Zobraziť x10hostingové plány

Ďalším účastníkom trhu s neobmedzeným miestom na disku a šírkou pásma je x10hosting. Využívajú cloudový systém, ktorý využíva disky SSD na zabezpečenie dobrej odozvy. Budete mať tiež prístup k programom cPanel, PHP a MySQL, a vďaka tomu sú ponuky spoločnosti vynikajúcou voľbou pre každého, kto má aspoň stredné znalosti v programovaní webu. Všetky softvérové ​​balíky v zásobníku sú nastavené na najnovšie verzie. Podnikali tiež viac ako desať rokov a ich súčasťou je aj tvorca webových stránok.

Snaží sa rozlíšiť sám seba, x10hosting sa snaží byť inštalačnou spoločnosťou na jedno kliknutie. Môžete načítať celý rad aplikácií vrátane:

 • WordPress
 • joomla
 • PHPBB
 • Magento

Ponuka Magento je pekným doplnkom, pretože umožňuje začiatočníkom rýchlo začať s elektronickým obchodom.

Ako je bežné u väčšiny spoločností v oblasti poskytovania bezplatného webhostingu bez reklám, môžete očakávať, že na vašom serveri nebudete mať e-maily. Pre jeden účet je povolená iba jedna doména a web.

Veľkou obťažnosťou servera x10hosting ako jednej z „bezplatných a neobmedzených spoločností s hviezdičkou“ je to, že používajú politiku pozastavenia účtov, ktoré využívajú veľa zdrojov. Toto sa robí podľa ich uváženia a odstránenie bloku vyžaduje zásah používateľa. Niektorí používatelia dokonca nahlásili odstránenie webových stránok.

Vynikajúca rýchlosť a dostupnosť sú lákavé. Riešenie politiky využívania zdrojov však znamená zvládnuť situáciu takmer rovnako zlú ako deplatformovaná. Je to na hovno, aby investovalo veľa práce do budovania webov na hostingovej platforme, len aby sa ukázalo, že ide o podvod.

AwardSpace

awardspace

Doba odozvy: 800 ms

uptime: 100%

Prezrite si plány hostingu AwardSpace

AwardSpace prichádza na trh ako 100-percentná spoločnosť bez reklám, ktorá poskytuje zákaznícku podporu 27/7. Existujú možnosti na jedno kliknutie pre inštaláciu Joomly aj WordPressu a poskytujú záruku dostupnosti 99%, aj keď väčšina hodnotení ich ponúk ich pripája na 100% dostupnosti.

Aké sú úlovky? Získate iba jedno Gb miesta na disku a 5 Gb šírky pásma. To nie je hrozné, ale keď sa prepadnete do zmluvných podmienok spoločnosti, veci sa trochu prehĺbia. Pochované v Zmluvných podmienkach je povolenie na predaj vašich údajov tretím stranám.

Rýchlosť je tiež problémom v rámci AwardSpace. Aj keď sa zdá, že testovanie ukazuje zlý čas odozvy 800 ms, vyskytli sa hlásenia o prípadoch, ktoré sú bližšie k 1 500 ms.

Spoločnosť sa vás tiež pokúša rozšíriť na platené úrovne. Zatiaľ čo niektoré ich ceny vyzerajú lacno, dolár za dolár, pravdepodobne nájdete balík hostingu v našej neskoršej časti o poskytovateľoch webhostingu, ktorí sú takmer bezplatní a budú mať oveľa lepšiu výkonnosť..

FreeHosting.com

freehosting main

Doba odozvy: 948 ms

uptime: 98,79%

Zobraziť plány voľného ubytovania

Pokiaľ ide o funkcie, FreeHosting.com je jednou z najlepších spoločností poskytujúcich webhosting zadarmo. Získate 10 GB diskového priestoru a nemeranú šírku pásma v rámci prísne prijateľnej politiky používania. Každý môže tiež hosťovať jeden e-mailový účet na každej stránke! Ovládací panel je k dispozícii aj vo viacerých jazykoch.

S dátovými centrami nachádzajúcimi sa v Európe je výkon na webe FreeHosting.com obrovským problémom. Prevádzková doba je neprijateľne nízka a každý mesiac sa približuje k ekvivalentu offline. Citlivosť je tiež dosť zlá. Časy načítania stránky sú horšie a očakávate, že webové stránky, ktoré využívajú systémy na správu obsahu založené na PHP, sa načítanie načítajú o niekoľko sekúnd.

FreeHosting.com je ťažké pre každého, kto prevádzkuje malú firmu. Po pravde povedané, aj keď si len chcete hodiť nejaké rodinné fotografie na stránku, pravdepodobne by ste mohli robiť lepšie. Ak bezpodmienečne nepotrebujete skutočne nemeranú koncovku pásma, vyhľadajte bezplatnú službu inde.

Výhody a nevýhody webových stránok zdarma

Pros

Je celkom bezpečné povedať, že najväčšími výhodami používania bezplatných poskytovateľov je to, že ponúkajú svoje veci zadarmo. To je veľké prekvapenie. Všeobecne platí, že bezplatný je smer, ktorý by ste mali ísť iba vtedy, ak hľadáte niečo ako bezplatný hosting domény, kde iba parkujete názvy pre neskoršie použitie alebo predaj. Môže to byť tiež dobrý spôsob, ako si zacvičiť s použitím softvérových balíkov, ako sú PHP a MySQL, ale uvedomte si, že obmedzenia týkajúce sa správcov súborov a prístupu k databázam vás môžu ešte stále rozvíjať ako tvorca webových stránok alebo programátor. Ľudia, ktorí sa snažia ovládať HTML a CSS, by však mali byť v poriadku.

Zápory

Jedna z nevýhod je celkom zrejmá. Zadarmo zriedka znamená skutočne zadarmo. Napríklad neobmedzené meranie šírky pásma je takmer vždy predmetom obmedzení používania, obmedzení zdrojov a dokonca aj ľubovoľných obmedzení počtu prístupov za deň, ktoré môžu vaše stránky akceptovať..

Existuje veľká prekážka, ktorá nevidí, ak nie ste úplne oboznámení s tým, ako je nakonfigurovaná priemerná služba bezplatného hostenia. Bezplatný hosting takmer všeobecne znamená zdieľaný hosting. To znamená, že váš web nielenže používa rovnaké zdroje ako iné weby na serveri, ale je tu veľká šanca, že vaše stránky budú hostené v rovnakom systéme súborov..

Mnoho webových stránok s nízkym počtom koncových webov, a to aj tie, ktoré sú platené, používa tento model na zníženie svojich nákladov, ale je to problematické z bezpečnostných dôvodov. Nemôžeme dostatočne dôrazne zdôrazniť, že by ste nemali ukladať citlivé údaje na akýkoľvek druh zdieľaného hostingového systému. Ak si nie ste úplne istí, že váš plán zahŕňa aspoň virtuálny dedikovaný server, ktorý má vlastnú rozdelenú pamäť a úložný priestor, určite by ste nemali ukladať nič, čo vyžaduje bezpečnosť, do systému súborov alebo do databázy..

Problémom je nedostatočná dostupnosť funkcií. Najmä nedostatok bezplatného e-mailu je nepríjemný. Uvidíte tiež veľa „bezplatných“ ponúk, ktoré v skutočnosti neposkytujú celú vec zadarmo. Napríklad „bezplatný SSL“ je zvyčajne iba certifikát vygenerovaný používateľom, ktorý nie je úplne overený.

Skutočne bezplatný certifikát SSL nebude mať k dispozícii bezplatný hostingový plán. Pravdepodobne budete musieť zaplatiť najmenej 10 dolárov mesačne, aby ste dostali správny bezplatný certifikát SSL, ktorý prechádza uznávanou bezpečnostnou spoločnosťou. To isté platí pre získanie skutočne bezplatného názvu domény.

Pre ľudí, ktorí sú pomerne skúsení, najmä pre programátorov, je sloboda často veľmi problematická. Zadarmo hostitelia sa zvyčajne držia starej školy LAMP stack. Môžete zabudnúť na nastavenie stránok, ktoré používajú napríklad Node.JS alebo Ruby. Modernejšie databázy, ako je NoSQL, môžete jednoducho zabudnúť na bezplatnej vrstve.

Aká je alternatíva, môžete sa opýtať? Predpokladajme, že sa nepozeráte na bezplatných hostiteľov, pretože chcete získať viac peňazí. V tejto súvislosti uvádzame niekoľko takmer bezplatných alternatív, ktoré stojí za zváženie.

Lepšie ako zadarmo: veľmi lacné plány hostenia

Lacné je lepšie ako bezplatné, pretože v skutočnosti získate hosting bez reklám a skutočnú podporu. Zadarmo hosting nie je naozaj vec, nejako vás dostanú. Možno aj nakrájame na naháňačku a ponáhľajte pár dolárov mesačne.

iPage

iPage

Vyvolávacia cena: 1,99 dolárov mesačne

Doba odozvy: 780 ms

uptime: 99,95%

Zobraziť plány hostenia iPage

Prechod na iPage je väčšinou o tom, ako získať neobmedzený priestor na disku a šírku pásma za veľmi nízku cenu. Nie sú to najrýchlejší z poskytovateľov takmer bezplatných služieb a v USA majú iba dve dátové centrá. Spoločnosť je tiež úzko zameraná na zásobník LAMP, takže sa nebudete vyhýbať najhorším nedostatkom bezplatných služieb. hosting webových stránok. Poskytujú tiež solídnu zákaznícku podporu prostredníctvom chatového systému, ale telefonická a e-mailová podpora nie je k dispozícii.

Môžete získať bezplatný názov domény pre prvý rok a existuje dokonca bezplatný certifikát SSL. Cena je vynikajúca, ale pravdepodobne inde nájdete rýchlejšie a výkonnejšie možnosti. Poskytnutie trochu istoty ceny je tiež pekné a spoločnosť iPage ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Zobraziť celú recenziu služby iPage Hosting

NameCheap

namecheap hlavný júl 19

Vyvolávacia cena: 1,37 USD mesačne

Doba odozvy: 535 ms

uptime: 100%

Prezrite si plány hostingu NameCheap

NameCheap je spoločnosť, ktorá podniká viac ako desať rokov a dlhodobo sa zameriava na predaj domén a lacných hostingových plánov. Veľkým predajným bodom je to, že ponúkajú bezplatnú pomoc s migráciou webových stránok. Ak ste už nadviazali prítomnosť na serveroch inej spoločnosti, je dobré vedieť, že tam bude technická podpora, ktorá vás prevedie týmto procesom.

Spoločnosť má medzi obchodníkmi s názvami domén trochu pozitívnu povesť. Ak hľadáte vhodné parkovacie miesto, kde môžete upustiť od domény, je ťažké poraziť NameCheap.

Zákaznícka podpora je však trochu špinavá s NameCheap. Dokonca aj ľudia, ktorí sa zaoberali zástupcami druhého stupňa, dostali odpovede na otázky týkajúce sa kopírovania a vkladania z vedomostnej základne.

Ak ste začiatočník, ktorý sa bojí, že by ste mohli potrebovať pomoc, NameCheap nie je pre vás. Pre skúsenejších a skúsenejších ľudí však NameCheap ponúka absolútne najvyššiu cenu, ktorú nájdete pre použiteľného webhostingu bez reklám na svojich stránkach..

Zobraziť celú recenziu hostiteľa NameCheap

SiteGround

hlavný pozemok júl 19

Vyvolávacia cena: 3,95 dolárov mesačne

Doba odozvy: 570 ms

uptime: 99,97%

Prezrite si plány hostingu SiteGround

Siteground je spoločnosť, ktorá sa zameriava na poskytovanie výkonnosti na úrovni podniku, a väčšina jej plánov je podľa toho ohodnotená. Nechcú však opustiť používateľov na začiatočnej úrovni a začiatočníkov na púšti a práve tu začína hrať ich lacná úroveň hostingu. Poskytujú sa bezplatné prevody z webových stránok a zákazníkom môžete získať technickú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom telefónu, e-mailu alebo chatu.

Stabilná skala je dôležitým faktorom, najmä akonáhle začnete platiť spoločnosti, aby váš web zostal v prevádzke. Našťastie Siteground ponúka širokú škálu doplnkov, ktoré zaisťujú stabilitu. Tie obsahujú:

 • Zadarmo CDN
 • Bezplatné denné zálohy
 • Dátové centrá na viacerých miestach po celom svete

Na hostiteľskej stránke to nie je jasne uvedené, ale šírka pásma je nemeraná. Získate tiež 10 GB miesta na disku. Úložný priestor MySQL je neobmedzený a budete mať prístup k cPanel aj SSH. SSL a HTTPS sú tiež zadarmo.

Tí, ktorí chcú niečo podobné výkonu podnikovej triedy bez toho, aby predložili veľa peňazí, považujú program SiteGround za atraktívnu možnosť. Môžete tiež ľahko upgradovať na viac úložného priestoru a zdrojov za pár dolárov viac. Pomoc bude k dispozícii pre vás na každom kroku, a vďaka tomu je SiteGround jednou z najzaujímavejších takmer bezplatných možností pre začiatočníkov..

Zobraziť celú recenziu programu SiteGround Hosting

Cloud AWS

amazonská svetelná java

Vyvolávacia cena: 3,50 dolárov mesačne

Doba odozvy: 500 ms

uptime: 99,99%

Vyskúšajte Amazonské plány

O použití Amazon Web Services na hosťovanie stránok je potrebné vopred uviesť dve veci. Po prvé, jednoducho to nie je vôbec pre začiatočníkov. AWS je určený pre organizácie ako Netflix a Major League Baseball, ktoré potrebujú každý deň streamovať obrovské množstvo videa a údajov. Nie je to priateľské miesto pre malého chlapca, ktorý pláva.

Po druhé, štruktúra cien môže byť úplne mätúca. Každé použitie na serveroch Amazonu je merané a účtované na základe využitých cyklov CPU. Snažia sa sprístupniť niektoré jednoduchšie cenové štruktúry v lacnej úrovni za 3,50 dolárov mesačne, ale v skutočnosti je dosť ťažké ich nastaviť..

Meranie a fakturácia v tejto forme môže byť dobrá vec. Obzvlášť ak sa snažíte udržať webové stránky v prevádzke počas výkyvov medzi vrcholmi a nízkymi obdobiami. Napríklad malá firma, ktorá má maloobchodnú stránku, ktorá priťahuje iba silnú premávku počas sviatočnej nákupnej sezóny, pravdepodobne nechce platiť za hosting v júni to isté, ako v decembri..

AWS umožňuje automatické škálovanie, ale budete tiež chcieť sledovať fakturačnú stránku, aby ste sa uistili, že náklady sa vymknú spod kontroly. Aj keď prevádzkujete malú webovú stránku a hostíte ju na serveri AWS, tento problém nespí. Jediný nezistený útok na odmietnutie služby môže jesť zdroje a stojí vás peniaze.

Jednou z hlavných výhod AWS je to, že na serveroch Amazonu môžete hostiť všetko, čo chcete. Nič nebráni rozdeleniu inštancie cloudu a inštalácii operačného systému podľa vášho výberu. To je šialená úroveň kontroly pre túto úroveň.

záver

Zadarmo hosting má tendenciu prísť s množstvom pripojených reťazcov. Pred výberom hostiteľa je rozumné premýšľať o tom, aké sú vaše priority. Zaujímajú sa reklamy na stránke? Potrebujete zabezpečiť informácie? Ste začiatočník alebo skúsený profesionál?

Dôrazne odporúčame ľuďom, aby premýšľali o prechode na takmer bezplatnú možnosť, ak je to vôbec možné. Bezplatné hostingové plány sú skvelé na to, aby sa projekty rozbiehali alebo zverejňovali informácie o osobnej vášni. Ak sa snažíte udržať malú firmu alebo organizáciu na webe, možno by ste sa mali venovať trochu peňazí.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map