Porovnanie 12 najlepších poskytovateľov hostingu WordPress (máj 2020)

Ako viete vo svete hostenia WordPress, čo je pre vás najlepšie??


Nie je to ohromujúce?

Ako sa správne rozhodnúť?

Podľa nášho názoru je najlepšie sa pozrieť na hostingové spoločnosti prostredníctvom objektívu toho, čo robia dobre.

najlepší wordpress hosting

Svet možností hosťovania WordPress je plný spoločností, ktoré ponúkajú všetko od možností zdieľaného hosťovania na základnej úrovni až po vyhradené hostingové servery WordPress na podnikovej úrovni. Pre osobu alebo organizáciu, ktorá sa práve snaží identifikovať najlepší hosting WordPress pre svoje potreby, môže byť proces výberu zmätený..

V tomto preskúmaní hostenia sa zameriame na to, kto ponúka najlepšiu voľbu v celom rade rôznych webov, ktoré hosťujú výklenky, ktoré majú pre zákazníkov najväčší význam. Keď skončíme, vysvetlíme vám aj niektoré terminológie, ktoré sa v tomto odvetví bežne používajú a čo z toho má spoločné s potrebami vašich hostingových služieb..

Najlepšie pre všetkých: SiteGround

Siteground

Cena vstupnej úrovne: 11,95 dolárov mesačne

Doba odozvy: 500 ms

uptime: 100%

Zobraziť plány týkajúce sa lokality

SiteGround ponúka zákazníkom spoločnosti WordPress tri sady lacných hostingových plánov. Úroveň ich spúšťacích zariadení hostuje jednu webovú stránku, ponúka 10 GB úložného priestoru a prijíma 10 000 návštev. Vrstvy GrowBig a GoGeek ponúkajú neobmedzené webové stránky a mesačne viac miesta a návštevníkov.

A čo je dôležitejšie, SiteGround je poskytovateľ webhostingu, ktorý poskytuje rýchlosť, dostupnosť a funkcie. Hosting založená na PHP je predinštalovaná a systém obsahuje aj doplnok na migráciu stránok, ktorý urýchľuje proces premiestnenia. Predávajú aj domény, vďaka čomu bude proces párovania adresy URL webových stránok s vaším konkrétnym nastavením hostenia hračkou. Zákaznícku podporu môžete získať 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom:

 • e-mail
 • telefón
 • Problémy s lístkami
 • Podpora chatu

Nevýhodou je, že program SiteGround nie je určený výhradne na hosťovanie webovej stránky WordPress. Robia manipuláciu s inými typmi webhostingu a tiež nie sú veľkým hráčom v riadení hostenia webov WordPress. Avšak, SiteGround ponúka najlepšiu kombináciu rýchlosti, ceny a funkcií pre všetkých okrem výkonného používateľa.

Prečítajte si úplnú kontrolu SiteGround

Najlepšie pre digitálne firmy: Kinsta

KINŠTA

Cena vstupnej úrovne: 30 dolárov mesačne

Doba odozvy: 235 ms

uptime: 99,8%

Prezrite si plány spoločnosti Kinsta

Kinsta sa účtuje ako spoločnosť vybudovaná skúsenými vývojármi v prospech agentúr pre digitálny marketing, grafických dizajnérov, štíhlych začínajúcich podnikateľov, podnikateľov a tímov interného dizajnu. Spoločnosť si získala miesto v srdciach mnohých v marketingových a dizajnérskych komunitách tým, že ponúka výkonný balík hostingových služieb takým spôsobom, ktorý ich robí prístupnými ľuďom, ktorí nemajú doktoráty v odbore informatiky. Najdôležitejšie však je, že Kinsta je súčasťou malej triedy poskytovateľov, ktorí sa zameriavajú výlučne na to, aby sa stali hostiteľskými spoločnosťami zameranými na WordPress..

V spoločnosti Kinsta nájdete:

 • Zdieľaný hosting
 • Cloud hosting
 • Možnosti spravovaného účtu

Podpora úrovne 1 je k dispozícii okamžite a technickí dôvtipní odborníci na WordPress čakajú na pomoc. Nepodávajú však názvy domén, takže sa budete musieť vysporiadať s trochu chaotickou úlohou pripojenia domény na web. Čo je však svetlé, Kinsta uľahčuje:

 • Nastaviť pracovné miesta
 • Preneste jednu stránku na účet zákazníka
 • Automaticky robte denné zálohy

Majú tiež po ruke technický personál, ktorý vám pomôže s vykonaním migrácie na mieste, a táto služba sa poskytuje bezplatne. Ak hľadáte spoločnosť, ktorá sa zameriava na pomoc ako dizajnér, rýchlo vytvorte web WordPress a odovzdajte ho niekomu inému, je ťažké poraziť Kinstu..

Prečítajte si celú recenziu Kinsta

Najlepšie pre podniky s vysokým rastom: WP Engine

wpengine

Cena vstupnej úrovne: 35 dolárov mesačne

Doba odozvy: 650 ms

uptime: 100%

Zobraziť plány motorov WP

WP Engine sa dostal na trh ako najskorší z hlavných hostingových spoločností WordPress a nie je divu, že si udržiava dobrú povesť v očiach prvých inžinierov, ktorí ho prijali. Spoločnosť sa vzdialila od základného používateľa ako svojho cieľa, čo je dôkazom jeho relatívne vysokých ponúkaných cien na základnej úrovni. Pomerne rýchlo sa rozširujú, pričom ďalšia úroveň je 115 dolárov mesačne a najvyššia úroveň stojí 290 dolárov mesačne a je postavená pre tých, ktorí majú vysoké požiadavky na premávku..

Tie predstavujú naozaj dobré ponuky, ak sa chcete rýchlo rozšíriť na stovky tisíc návštevníkov mesačne. Všetky balíky s programom WP Engine zahŕňajú hostovanie viacerých lokalít a spoločnosť má k dispozícii globálne dátové centrá. Pre ľudí, ktorí začínajú, môže byť cena trochu strmá.

Zákaznícka podpora vo WP Engine nie je skvelá, najmä na najnižšej úrovni. Spoločnosť ponúka telefonickú podporu 24/7 iba pre dve vyššie úrovne. Je to spoločnosť v USA, ktorá sa už dlho venuje marketingovému priestoru WordPress, a to môže znamenať veľa pre zákazníkov, ktorí si cenia skúsenosti. 60-dňová záruka vrátenia peňazí od spoločnosti WP Engine je tiež príjemným vhadzovaním pre tých, ktorí chcú začať projekty bez toho, aby podstúpili veľké riziká..

Prečítajte si celú recenziu motora WP

Najlepšie pre dizajnérov: Zotrvačník

zotrvačník

Cena vstupnej úrovne: 23 dolárov mesačne

Doba odozvy: 700 ms

uptime: 99%

Zobraziť plány zotrvačníkov

Zotrvačník patrí medzi novšie triedy hostingových spoločností WordPress, ktoré kladú dôraz na to, aby boli prístupné a priateľské. V tomto prípade sa zameriavajú na poskytovanie platformy pre dizajnérov a marketingové agentúry. Spravovaná hostiteľská stránka podnikania je úplne ich problémom a chcú, aby ste mohli venovať všetku svoju energiu navrhovaniu skvelých stránok..

Ceny sú o niečo lepšie ako podobné subjekty v rovnakej triede. Vrstvená cenová štruktúra sa riadi podobným vzorom ako veľké spoločnosti poskytujúce webhosting, ako je WP Engine, a Flywheel tiež ponúka:

 • Bezplatný certifikát SSL
 • Bezplatná migrácia stránok
 • Pracovné miesta
 • Prístup k viacerým témam
 • Podpora odborníkov so znalosťami PHP 7 a WordPress
 • Početné vzdelávacie zdroje pre svojich zákazníkov

Časy odozvy bývajú časovo pomalšie ako niektoré z veľkých hráčov, ale 700 ms je stále lepšia ako odporúčané minimum 1 000 ms. Veľkým plusom je, že spoločnosť sa zaviazala poskytovať spravované hostingové plány WordPress. To je všetko. Nič iné neponúkajú.

Rovnako ako iní konkurenti, ktorí zacieľujú agentúry a zamestnávajú oddychové miesta, je prevod účtu hostingu na klienta hračkou. Ak sa cítite ako dizajnér, obchodník alebo ako súčasť agentúry, je to hostiteľská platforma, na ktorú sa budete chcieť pozrieť pri svojom hľadaní. Je to tak blízko k jednému kliknutiu na hostingové riešenie WordPress, aké hľadáte.

Prečítajte si celú recenziu zotrvačníka

Najlepšie pre WooCommerce: LiquidWeb

liquidweb

Cena vstupnej úrovne: 29 dolárov mesačne pre WordPress a 39 dolárov mesačne pre WooCommerce

Doba odozvy: 152 ms

uptime: 100%

Prezrite si plány LiquidWeb WordPress

WooCommerce je plug-in pre WordPress, ktorý umožňuje používateľom vytvárať plne vybavené webové stránky elektronického obchodu. Vzhľadom na potenciálne problémy spojené so zavádzaním takéhoto webu do prevádzky je dobré mať k dispozícii riadený podporný tím, ktorý vám pomôže pri riešení problémov. Liquid Web má tiež reputáciu tým, že je vývojovým riešením priateľským pre vývojárov. Ak máte obavy o prístup k maticiam a skrutkám webovej stránky WordPress, Liquid Web je veľmi príťažlivá možnosť hostenia..

Ak riešite takýto projekt, pravdepodobne to robíte s podporou niekoho, kto vie, ako kódovať. Radi sa dozvedia, že LiquidWeb poskytuje aj prístup k:

 • Servery VPS
 • Cloud hosting
 • Dedikované servery
 • Klastre serverov

Liquid Web je v niektorých ohľadoch protikladom toho, čo sa spoločnosti ako Flywheel a Kinsta snažia byť. Namiesto toho, aby pre dizajnérov bolo všetko super ľahké, ponúkajú rýchlosť, výkon a nízku úroveň prístupu. Ruky si môžete zašpiniť napríklad:

 • SSH shell
 • Balík SSL certifikátov zdarma
 • Ovládanie verzií Git
 • Priamy prístup k databáze MySQL, ktorá riadi WordPress

Zároveň je tu množstvo automatizácie a podpory. Napríklad pluginy a jadro WordPress sa pravidelne aktualizujú. Zahrnutá je aj údržba stránok. K dispozícii je zostava dashboardov, ktorá zjednodušuje správu stránok a poskytuje používateľom prístup k analýze ich stránok.

Ak sa chcete vážne zaoberať motorom WP a elektronickým obchodom, Liquid Web má čo ponúknuť. Každý, kto prevádzkuje malú firmu v internetovom obchode, by mal začať hľadať na webe Liquid Web.

Prečítajte si úplnú kontrolu Liquid Web

Najlepšie pre lacné a rýchle: A2 hosting

A2Hosting

Cena vstupnej úrovne: 3,92 dolárov mesačne

Doba odozvy: 1730 ms

uptime: 99%

Prezrite si plány hostenia A2

A2 Hosting ponúka lacný balík, ktorý nemá žiadne obmedzenia na prenos údajov alebo návštevníkov. Fyzická pamäť aj pre lacnejšie plány je bolestne nízka, aj keď medzi 512 MB a 2 GB sú čísla, ktoré iní poskytovatelia hostingu WordPress, už takmer desať rokov znižujú. Okrem priamej podpory DNS a migrácie stránok nie je k dispozícii ani veľká bezplatná podpora pre priamu spoluprácu s vašimi stránkami.

Spoločnosť predáva domény a poskytuje tiež VPS hosting a dedikované servery. Vaša cesta k inovácii je však úplne na vás, čo sa dá očakávať za cenu.

Ich servery nikdy nebudú obviňované z toho, že sú blesky rýchlo, ale nie sú za cenu hrozné. Zahrnutý je aj e-mail hosting a ľudia, ktorí sa chcú dostať na svoje servery ako správcovia, môžu používať cPanel. Na svojom webe môžete okrem WordPress použiť aj iný CMS. Ponúkajú tiež možnosť výberu z dátových centier v USA, Európe a Ázii. Aj keď to vezmeme do úvahy, neočakávajte veľké časy načítania stránky.

Ak máte čo do činenia so starším kódom WordPress, A2 Hosting obsahuje aspoň jednu zaujímavú možnosť. Umožňujú vám vybrať verzie PHP siahajúce až do 5.5. Budete tiež mať podporu pre MySQL, Node.JS, SSH GIT, Python a Ruby. Ak ste ako vývojár trochu kompetentní, to je veľa, čo môžete ponúknuť pre hostingový balík stránok WordPress, ktorý je lacný.

Tento balík by sme neodporúčali každému, kto nemá nejaké dôvtipné technológie. Dizajnéri, obchodníci a agentúry by mali byť opatrní, pokiaľ nemajú kodéra, s ktorým pohodlne pracujú.

Prečítajte si celú recenziu hostiteľa A2

Najlepšie pre možnosti cloudového hostingu najvyššej úrovne: Cloudways

cloudways

Cena vstupnej úrovne: Trochu nejasné

Doba odozvy: 580 ms

uptime: 100%

Zobraziť plány cloudových služieb

Uvedenie špičkovej technológie webhostingu do činnosti môže byť výzvou pre ľudí, ktorí nemajú zázemie vývoja alebo programovania. Cloudways je webhostingová služba, ktorej cieľom je poskytnúť zákazníkom jednoduchý prístup k technológiám, ako sú:

 • AWS
 • Google Cloud
 • Digitálny oceán

To všetko je podložené úrovňou technickej, administratívnej a zákazníckej podpory, ktorá je potrebná na pomoc dizajnérom, agentúram a iným nevyvinutým vývojárom dať do práce toľko výpočtovej sily. Získate moderný softvérový balík, ktorý využíva:

 • Ľahké prostredie Nginx
 • mariadb

Používatelia, ktorí sa chcú držať starého WordPress ekosystému Apache a MySQL, budú tiež radi, že tu Cloudways ponúka hostingové plány, ktoré tiež zodpovedajú ich potrebám..

Jednou veľkou nevýhodou spoločnosti Cloudways je, že spoločnosť nerobí skvelú prácu pri nakreslení čiary priamo zo svojej cenovej štruktúry do konkrétneho plánu hostenia webových stránok WordPress. Toto je ešte spletitejšie, keď si uvedomíte, že niektoré možnosti, napríklad používanie AWS, sledujú štruktúru merania poskytovateľa cloudu. Amazon napríklad používa spôsob fakturácie hodín CPU, ktorý môže spôsobiť, že ceny budú variabilné a nepredvídateľné.

S cloudovými spôsobmi získate nastavenie webhostingu WordPress, ktoré využíva moderné technológie cloud computingu na zabezpečenie rýchlosti a stability. Ak hľadáte najlepší hosting dostupný pre motor WP v cloude, je ťažké poraziť Cloudways. Neočakávaná cenová štruktúra však môže odradiť veľa ľudí.

Prečítajte si celú recenziu služby Cloudways

Najlepšie pre vstupnú úroveň: Bluehost

Bluehost

Cena vstupnej úrovne: 7,99 dolárov mesačne

Doba odozvy: 410 ms

uptime: 99,99%

Zobraziť plány Bluehost

Bluehost je starý pohotovostný režim v priemysle pre mnohých, ktorí prevádzkujú aspoň jeden účet hostenia blogov WordPress. Ponúkajú bezplatné doménové meno pre prvý rok a samozrejme to tiež znamená, že predávajú domény. Prostredníctvom nich môžete získať aj bezplatný certifikát SSL. To je výhoda pre ľudí, ktorí si chcú ponechať všetky svoje veci na jednom hostingovom účte.

Na spodnom konci je 50 GB úložného priestoru SSD. Za približne dvojnásobnú cenu však môžete ísť na jeden z ich high-end hostingových plánov a získať na jednom účte nemerané úložisko a neobmedzené webové stránky. Budete mať tiež prístup k sieti na doručovanie obsahu, ktorá vám pomôže spravovať statické súbory, ako sú obrázky, stránky PDF a HTML. Bluehost je tiež jednou z iba troch hostingových spoločností, ktoré spoločnosť WordPress.org odporučila ako partnera.

Ak hľadáte možnosť základnej úrovne, ktorá poskytuje veľa tresku za vaše peniaze, Bluehost je skvelá voľba. Získate solídnu rýchlosť a dostupnosť a vaše stránky budú zabezpečené a pravidelne aktualizované. Je to zvlášť dobrá voľba, ak chcete robiť veci, ako sú názvy domén v parku alebo produkovať viaceré marketingové stránky.

Prečítajte si celú recenziu spoločnosti Bluehost

Najlepšie pre lacné cloudové nasadenie: HostGator WordPress Cloud

hostgator

Cena vstupnej úrovne: 5,95 dolárov mesačne

Doba odozvy: 1400 ms

uptime: 100%

Zobraziť plány hostgátora

HostGator je webhostingový pohotovostný režim, ktorý existuje už od roku 2002 a mnohým používateľom dôveruje. Cloud ponúka poskytovateľom priame cenotvorby a plány sa dajú ľahko zväčšovať s rastom malých podnikov. Časy odozvy sú nižšie, ale doba prevádzkyschopnosti je vynikajúca.

Ak hľadáte nudný a jednoduchý plán hostingu za primeranú cenu, hostGator viac než len prácu. Hostgator používa osvedčený cPanel ako svoj dashboard. Nie je to skvelé prostredie pre ľudí bez vývojového prostredia, ale je to v poriadku, ak máte niekoho, kto sa orientuje v starých ovládacích paneloch používaných väčšinou starších poskytovateľov webhostingu. Nebudete mať horúci rýchly hostingový balík WordPress, ale urobí to.

Prečítajte si celú recenziu hostiteľa

Najlepšie pre riadené podniky: PAGEL

PAGEL

Cena vstupnej úrovne: 199 dolárov mesačne

Doba odozvy: 1400 ms

uptime: 100%

Zobraziť plány Pagely

Ak vám táto cena 199 dolárov mesačne pre najlacnejšie nastavenie od spoločnosti Pagely dá nejakú pauzu, pravdepodobne nie ste ich cieľovým zákazníkom. Spoločnosť Pagely sa zaoberá poskytovaním najlepších služieb VPS pre WordPress podnikovým zákazníkom. Ich ponuky sa pohybujú v tisícoch za mesiac a ponúkajú meranie šírky pásma počnúc stovkami GB.

Táto konfigurácia má byť vysoko bezpečná a dôkladne spravovaná. Tím podpory je pripravený pomôcť zákazníkom 24/7.

Ak hľadáte špičkové riešenie, ktoré vám umožní prístup k cloudovej architektúre AWS, PAGEL je vynikajúca voľba. Nie sú najlepším priateľom začínajúcich firiem a malých podnikov, ale určite sú spoločnosťou, na ktorú budete chcieť pamätať s rastúcimi požiadavkami. Nakoniec môžete naraziť na množstvo premávky, kde je lacnejšie kúpiť „lacný“ balíček spoločnosti Pagely, ako udržať eskalovanie s balíčkami špičkových služieb iných poskytovateľov..

Čítať celú recenziu Pagely

Najlepšie pre špinu Lacné: EasyWP podľa NameCheap

namecheap 2019-jún

Cena vstupnej úrovne: 3,88 dolárov mesačne

Doba odozvy: 350 ms

uptime: 99,9%

Zobraziť Namecheap Plány

Ak pre vás lacný jednoducho nestačí, je tu NameCheap. Získate bezplatný názov domény a bezplatnú pomoc s migráciou stránok, a to nie je nič. Ponúkajú zdieľané hostingové balíčky, ktoré poskytujú očakávaný výkon.

Uptime je skutočne slušné pre spoločnosť, ktorá nie je vždy spravodlivá v recenziách hostenia WordPressu, ako aj schopnosť reagovať. V podstate za štyri babky nedostanete veľa pomoci, ale v tomto cenovom segmente by ste mohli urobiť horšie. Ak nie ste spokojní, môžete tiež relaxovať s vedomím, že ponúkajú aj 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Prečítať celé menoCheap review

Najlepšie pre vlastníkov domén: GoDaddy WordPress

Choď oci

Cena vstupnej úrovne: 9,99 dolárov mesačne

Doba odozvy: 800 ms

uptime: 99,8%

Zobraziť plány GoDaddy

GoDaddy vyrezal obrovský segment doménového mena na trhu pred rokmi. Niet divu, že jeho ponuka zahŕňa hosťovanie blogov WordPress. Majú veľa riešení drag-and-drop, a to môže byť zaujímavé pre ľudí, ktorí s nimi už majú domény.

Spoločnosť nie je v skutočnosti najlacnejšia alebo najrýchlejšia. V ničom nie sú skutočne špičkové. Ak s nimi však máte viacero domén, má všetka práca na jednom hostingovom účte svoje prednosti.

Prečítajte si celú recenziu GoDaddy

Hostingové funkcie WordPress, ktoré je potrebné zvážiť pred nákupom

Určite si všimnete niektoré témy, ktoré sa vyvíjajú u rôznych poskytovateľov hostingu. Niektoré spoločnosti sú zamerané na ľudí, ktorí potrebujú surovú energiu a rýchlosť, zatiaľ čo iní sa snažia predávať služby špiny lacno. iné sa zameriavajú na konkrétne segmenty, napríklad na tie, ktoré sú zacielené na agentúry a návrhárov, a ponúkajú:

 • Prezentácia webových stránok
 • Publikácia jedným kliknutím
 • Bezplatná migračná pomoc
 • Bezplatné domény a certifikáty SSL

Ak sa obávate, že vývojár má nad webom kontrolu, budete sa tiež musieť obávať vecí, ako je prístup SSH a FTP, dostupnosť tradičných ovládacích panelov, ako sú Plesk a cPanel, ovládacie prvky verzie Git a prístup k základným databázy.

Predinštalované doplnky sú tiež veľkým problémom. Doplnky WordPress nie sú nikdy ľahké zvládnuť sami. Možno máte niečo, čo skvele fungovalo v PHP 5.1, ale teraz používa kód, ktorý bol vo verzii 7.3 zastaraný. Predinštalovanie a pravidelná automatická aktualizácia doplnkov je najjednoduchším spôsobom, ako sa vyhnúť takýmto konfliktom.

Cena nie je všetko, ale na tom záleží. A čo je dôležitejšie, byť dobrým nápadom je držať prst na nohe vo vode a vidieť, aký je zážitok. Dbajte na záruku vrátenia peňazí.

Je tiež užitočné porozumieť niektorým základným pojmom. Pozrime sa na niektoré z nich.

Čo je zdieľaný hosting WordPress?

Zdieľaný hosting je všeobecne považovaný za absolútny low-end hosting plánov. Zdieľaný hostingový systém je jednou inštanciou na serveri, ktorý poskytuje hosťovanie každej webovej stránky prostredníctvom jedného operačného systému. To znamená, že zdieľate pamäťový priestor a cykly CPU s webmi iných ľudí.

Viac sa zaujímate o to, že zdieľate priestor pre súborový systém s ostatnými. Vďaka tomu je celé nastavenie zraniteľnejšie. Na zdieľané nastavenie hostingu nikdy nedávajte web s elektronickým obchodom ani nič, čo zhromažďuje citlivé údaje používateľa. Tento prístup by sa mal používať iba na holých webových stránkach, ktoré je potrebné ponúknuť za čo najnižšiu možnú cenu. Ak chcete uverejniť blog WordPress o vlakoch, zbláznite sa zdieľaným hostingom.

Zdieľané možnosti sú tiež často obmedzené. Možno nebudete môcť nainštalovať svoje vlastné doplnky alebo dokonca témy. Väčšina vám nedá prístup na úrovni SSH, takže vývojári na ne pravdepodobne zabudnú. Prispôsobiteľnosť je obmedzená a zvyčajne je tiež ťažké škálovať hostingový balík v zdieľanom prostredí.

Migráciu pravdepodobne uviaznete, keď dosiahnete limity svojho hostiteľa. Horšie je, že môžete zistiť limity svojho hostiteľa dokonca aj v pomalý deň pre vaše stránky. Pamätajte, že vaše zdroje sú zdrojmi každého človeka. Zabráni to iba jednému ďalšiemu používateľovi, ktorý spôsobí spomalenie alebo dokonca zlyhanie všetkých ostatných stránok na zdieľanom hostiteľovi.

Čo je to WordPress Cloud Hosting?

Obchodné budovy, mrakodrap vzhliadol

Cloud hosting je navrhnutý tak, aby využíval rozsiahle serverové farmy na nasmerovanie ton zdrojov na úlohy. Vďaka tomu je miláčikom davu strojového učenia sa a je tiež veľmi populárny v spoločnostiach, ktoré poskytujú softvér ako služba (SaaS). V podstate je WordPress iba ďalšou možnosťou pre SaaS.

Čo je skvelé na cloud hostingu je to, že môžete rýchlo zväčšiť alebo zmenšiť zdroje. Môže to byť skutočný tvorca rozdielov pre spoločnosti, ktoré majú sezónne požiadavky. Ak očakávate počas sviatočnej nákupnej sezóny masívny prenos, cloudové hostingové riešenie zabezpečí, že budete mať zdroje potrebné na zvládnutie záťaže. Podobne môžete zvýšiť rýchlosť takmer okamžite len inováciou svojho účtu.

Hlavnou nevýhodou cloudhostingu je meranie cien. Najmä spoločnosť AWS je známa nepredvídateľnými účtami. Pred registráciou je dobré sa opýtať na predvídateľné ceny. Napríklad jediný nezistený útok odmietnutia služby vás môže nechať visieť s obrovským účtom.

Čo je to WordPress VPS Hosting?

VPS znamená virtuálny súkromný server. VPS funguje v podstate ako nezávislý počítač, ale v skutočnosti je rozdelený na väčší počítač.

Na prvý pohľad sa to môže zdať ako zdieľaný hosting, ale nie je to tak. Rozlišuje sa, že na VPS je časť vášho úložného priestoru, pamäte a CPU vyrezaná pre váš virtuálny stroj. Má svoj vlastný operačný systém a súborový systém, ktoré neinteragujú s účtami nikoho iného. To znamená, že váš hostingový účet je oveľa bezpečnejší a stabilnejší na najhoršom systéme VPS ako na najlepšie zdieľanom účte.

VPS je dobrá voľba, ak nemáte peniaze na väčší účet. Nie je to až také dobré, ako mať vyhradený hostingový stroj, ale len zriedka si všimnete rozdiel, pokiaľ nebudete bombardovaní stovkami požiadaviek za sekundu..

Čo je to WordPress Managed Hosting?

Podarilo sa hostiť veľa pre každého, kto nemá veľa skúseností s vývojom. Dokonca aj vývojári majú radi vedené účty, pretože to znamená, že v spoločnosti majú niekoho, kto je pripravený ich zachrániť, keď sa vyskytnú problémy. Ak pracujete na nespravovanom účte, nemáte o nič lepšie, ako keby ste vo svojej kancelárii prevádzkovali webový server.

Jednou z veľkých vecí, ktorú treba mať na pamäti pri spravovaných účtoch hostingu, je to, že na kvalite tímu podpory záleží. Mnoho spoločností bude hovoriť, že ponúkajú riadenú podporu, ale to vám nepomôže, ak vám spoločnosť Google nahlási vírus na vašom serveri 40 minút, kým dostane odpoveď od človeka..

Všeobecne platí, že spoločnosti, ktoré sa účtujú za ne-technológie sveta, spravujú lepšiu prácu s riadeným hostingom WordPress. Dizajnéri a agentúry nebudú dlho trpieť nedostatkom podpory. Chcú len vytiahnuť stávky a ísť do inej spoločnosti.

Je bezplatný hosting WordPress skutočný?

Sú k dispozícii bezplatné možnosti? Áno. Nie sú to nelegitímne deti Bigfoot a Loch Ness Monster.

Sú však dobré? žiadny.

Vráťte sa a prečítajte si časť o zdieľanom hostení. Teraz držte všetky nápady z tejto sekcie vo svojej hlave a predstavte si, že všetky možné veci fungujú horšie.

Na pomoc vám nebude čakať riadený podporný tím. V skutočnosti budete mať šťastie, keď získate pomoc od chatbotu založeného na AI. Áno, máte jeden zlý deň na bezplatnom hostovaní a budete si priať dni, keď budete môcť hovoriť s anglickým hovorcom, ktorý nie je rodeným jazykom, v call centre na druhej strane planéty..

Zadarmo hosting WordPress je iba ťažké. Ani raz. Váš kód pre vás neurobil dosť zlého na to, aby ste si ho zaslúžili.

Poznámka o rýchlosti

rýchlosť, mníchov, svetlá

Rýchlosť sa tiež počíta. Ak chcete byť úplne jasné, časy načítania webových stránok po celom svete sú hrozné. Hlavní maloobchodníci a automobilové značky majú stránky, ktoré sa načítajú za 9 až 11 sekúnd. Väčšina pokynov týkajúcich sa výkonnosti naznačuje, že používatelia začnú webové stránky postupne opustiť iba tri sekundy. Iba obsah vraha udržiava ľudí okolo 10 sekúnd.

Pri pohľade na uvedené rýchlosti sa 1 000 milisekúnd (ms) prevádza na jednu celú sekundu. Pri prvom preskúmaní by ste si mohli myslieť: „Cool, všetky tieto rýchlosti sú pod tromi sekundami. Som nastavený! Dajte mi najlacnejšie! “

Tu je problém: časy odozvy vás informujú o tom, ako dlho trvá prehliadač a server, aby spracovali tzv. Požiadavku HELO. Chrome to iba umožní prehliadaču Firefox, Firefox, Edge, Opera alebo Safari, aby zistili, že existuje a bude zobrazený špecificky požadovaný zdroj. Inými slovami, tak dlho trvá, kým server zdvihne telefón a povie: „Ahoj, dosiahli ste stránku WordPress, ktorá je spustená v zásobníku LAMP.“

Keď do hromady pridáte WordPress, zvyšujete výpočtový čas. PHP kód pre WP engine trvá niekoľko milisekúnd, kým sa spracuje každá úloha. Zahoďte niektoré doplnky a tému, aby ste ich ešte spomalili. Ak je na stránke spustený Javascript, napríklad z analytického balíka mimo lokality, pridávate celé sekundy.

Zrazu sa zdá byť relevantný rozdiel medzi dobou zaťaženia 200 ms a dobou načítania 1 400 ms. Najmä ak máte ťažké nastavenia, môže táto druhá sekunda predstavovať rozdiel medzi návštevníkmi, ktorí uvidia váš obsah alebo odchádzajú.

závery

Nájdenie hostiteľa WordPress je vyvážením. Zrejme chcete pre svoj dolár získať čo najväčšiu podporu, rýchlosť a funkčnosť. To bude, samozrejme, obmedzené presne tým, koľko dolárov si môžete dovoliť vysunúť v danom mesiaci.

Vo všeobecnosti by ste mali hľadať možnosti ako:

 • VPS
 • Dedikované servery
 • Vyhradený hosting WordPress
 • Hostitelia v cloude

Nič z toho nie je dokonalé riešenie, ale vo všeobecnosti prevyšujú všetko, čo vidíte vo voľných alebo zdieľaných sektoroch.

Mali by ste si vziať aj zoznam svojich požiadaviek. Vlastný vývojár, ktorý udržuje jednu webovú stránku v prevádzke, bude mať veľmi odlišné potreby ako dizajnér v agentúre. Vývojár chce mať jediné nastavenie, nad ktorým bude mať veľa kontroly a získa veci ako SSH, FTP, MySQL a Git. Dizajnér, na druhej strane, môže mať obrovský úžitok z nastavenia, ktoré mu umožňuje odovzdať účet mimo zámku, zásob a sudov klientovi do niekoľkých mesiacov..

S krátkym sebahodnotením však môžete rýchlo určiť svoje požiadavky. Zostavte si písomný kontrolný zoznam a prečítajte si obsah tohto článku. Nezabudnite zahrnúť aj strašnú rozpočtovú položku. Ak porovnáte svoj kontrolný zoznam so silnými a slabými stránkami každej hosťujúcej spoločnosti, rýchlo zistíte, ktorý z nich je pre vaše potreby najvhodnejší..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map