Porovnanie webových služieb Amazon (AWS) a GoDaddy: Cena alebo pohodlie? Hosting – porovnajte ceny a plány – máj 2020

Porovnanie webových služieb Amazon (AWS) a GoDaddy: Cena alebo pohodlie? Hosting – porovnajte ceny a plány – máj 2020

Porovnanie webových služieb Amazon (AWS) a GoDaddy: Cena alebo pohodlie? Hosting – porovnajte ceny a plány – máj 2020

Porovnanie webových služieb Amazon (AWS) a GoDaddy je ako porovnávanie jabĺk s pomarančmi.


Alebo ako porovnanie raketoplánu (AWS) s komerčným lietadlom (GoDaddy). Obaja vás dostanú po celom svete, ale jeden je oveľa komplexnejší, má oveľa väčší potenciál, zatiaľ čo druhý je veľmi prístupný.

GoDaddy je zjednodušený pre začiatočníkov, Amazon Web Services (AWS) je určený pre vývojárov a pokročilých používateľov. Okrem toho môžete získať všetky výhody škály a cien AWS, ale so spravovanou podporou od spoločnosti Cloudways.

Poznámka: Od roku 2020 môžete pomocou tohto odkazu získať špeciálny GoDaddy Managed WordPress Hosting za 1 $ / mesiac (špeciálny GoDaddy Managed WordPress Hosting kupón). Jedná sa o SCREAMING DEAL a neočakáva sa, že bude trvať veľmi dlho.

AWS vs GoDaddy: Ceny

Keď porovnávate ceny AWS a GoDaddy, je potrebné vedieť, že ceny sa líšia inak.

GoDaddy účtuje fixné mesačné náklady, iba 1 dolár mesačne, s propagačnou cenou.

AWS ponúka viac možností – na minútu aj na pevnú cenu Amazon LIghtsail.

Jednou z obrovských výhod je, že Amazon ponúka prvý rok bezplatný hosting. Teraz je to veľmi obmedzené bezplatné riešenie hostenia, ale je to skvelý spôsob, ako začať.

AWS vs Godaddy: Funkcie

Ako začiatočník sa pokúste pozrieť na tieto možnosti AWS a nenechajte sa ohromiť:

Aws možnosti hostenia

Zatiaľ čo hosting GoDaddy je o niečo priamejší:

godaddy možnosti webhostingu

Teraz GoDaddy ide trochu podrobnejšie než len tieto tri možnosti, ale ukazuje sa, že sa zameriavajú na vášho priemerného tvorcu pop webových stránok m.

Zákaznícka podpora

GoDaddy a AWS sa zameriavajú na dva rôzne trhy, a preto je ich podpora iná.

GoDaddy poskytuje podporu predovšetkým prostredníctvom telefónu a naozaj sa zameriava na pomoc malým podnikom a majiteľom osobných webových stránok.

AWS je určený pre podniky, preto je potrebné na podporu AWS pridať podporu podpora podnikania prichádza na 100 $ / mesiac.

AWS ponúka so svojimi výrobkami veľkú podporu. Blogy, kontakt na nás, diskusné fóra, pomoc, živé rozhovory a podpora umožňujú komukoľvek spojiť sa so zástupcom.

GoDaddy má úložisko online, podporu produktu, odosielajú vstupenky na podporu a prenáša doménu. Zákaznícka podpora z oboch strán je približne rovnaká s rôznymi možnosťami pre vás. Je ťažké povedať, ktorý z nich je lepší, pretože ponúkajú nesmierne odlišné typy podpory. Ak sa potrebujete okamžite spojiť s niekým, AWS by bola lepšou voľbou. Ak potrebujete podporu produktov, GoDaddy by bola lepšou voľbou.

rýchlosť

Obidve poskytujú rýchle rýchlosti pre prevádzku vašich webových stránok. Rýchlosť AWS sa zdá byť rýchlejšia ako GoDaddy, pretože sa môžete spojiť so zástupcom rýchlejšie. Ak sa pozeráte na rýchlosť, ktorú potrebujete, aby vaše webové stránky fungovali, GoDaddy má niekoľko rýchlych rýchlostí, aby vás rozbehol. Rýchlosti sa líšia podľa vašich potrieb, ale budú pracovať, aby vás na vašej ceste. Ani to nie je hrozná voľba, takže s jednou z nich bude dobré. Ak hľadáte predplatné na bezplatný rok s AWS, rýchlosť bude oveľa pomalšia, ako potrebujete.

hodnota

Ak si môžete dovoliť cenu AWS, hodnota by bola lepšia. Pretože s AWS získavate omnoho viac miesta na disku, možno stojí za to vyššia cena. Za nižšiu cenu má GoDaddy lepšiu cenu.

S GoDaddyom nemusíte získať tie najlepšie funkcie, ale určite je to ľahšie v peňaženke. Všetko záleží na vašich potrebách na dosiahnutie vašich cieľov. GoDaddy má prenesených alebo odstránených viac domén, čo znamená, že doménu svojich stránok môžete ľahšie stratiť. S AWS sa nemusíte obávať.

Vlastnosti

1TB šírky pásma, ktorú získate s AWS, vám poskytuje veľkú rýchlosť. 1 TB diskového priestoru, ktorý získate pomocou AWS, je vynikajúcou funkciou AWS. GoDaddy má neobmedzenú šírku pásma, takže neprekračujete svoju šírku pásma. 100 GB miesta na disku

nie je však ideálny na ukladanie informácií, ak je veľa. Počet prevodov do a z GoDaddy znamená, že môžete nájsť názov domény rýchlejšie ako AWS. To znamená, že môžete rýchlejšie stratiť aj svoju doménu GoDaddy. Zdá sa, že si AWS užívajú viac ľudí v porovnaní s GoDaddy, ale obaja ponúkajú vynikajúce produkty.

uptime

AWS má vynikajúcu dostupnosť, ponúka až 100%.

GoDaddy má takmer to isté, ale na 99,94% sú na druhom mieste.

Webové stránky hostené serverom AWS fungujú dlhšie ako GoDaddy, ale rozdiel je takmer zanedbateľný. Dôvod môže byť sčasti spôsobený tým, že server GoDaddy hostuje súčasne takmer milión rôznych lokalít. AWS hostuje menej ako 3 000 denne. Tento nesúlad nespôsobí zlyhanie vášho webu na žiadnom hostiteľskom webe. S obidvomi výsledkami získate takmer rovnaké výsledky, ale AWS je lepšou voľbou, ak hľadáte lepšiu dostupnosť.

záver

Každý vie, GoDaddy, je to Wal-Mart hosting. Je to na lacnejšom konci (aj keď to nie je najlacnejšie dlhodobé), robí prácu v poriadku a má dobrú podporu. Robia veci svojim vlastným spôsobom, ale GoDaddy je na to zvyknutý.

AWS je ideálny pre skúsených vývojárov webu a správcov systému, ale nie pre vášho každodenného majiteľa firmy. perfektný hybrid ktoré vám poskytujú to najlepšie z rýchlosti a ceny AWS v kombinácii s podporou zákazníka Cloudways, nová webhostingová platforma, ktorá využíva technológiu AWS s vlastným interným tímom IT administrátorov, aby pomohla získať najlepší tresk za vaše peniaze a podporu zákazníkov.

Ak máte záujem porovnávať AWS s iným dostupným hostiteľom, pozrite si náš príspevok Amazonu AWS vs Bluehost. Alebo si pozrite náš príspevok Bluehost vs GoDaddy a zistite, ako sa títo hostitelia rozpočtu postavia z jednej hlavy na druhú!

Pripomienka: Od roku 2020 môžete pomocou tohto odkazu získať špeciálny GoDaddy Managed WordPress Hosting za 1 $ / mesiac (špeciálny GoDaddy Managed WordPress Hosting kupón). Jedná sa o SCREAMING DEAL a neočakáva sa, že bude trvať veľmi dlho.

Aktualizácia denníka

11. marca 2020: Recenzia a malé úpravy
2. september 2019:
Aktualizovaný dátum kupónu, pridané informácie o službe Cloudways.
30. apríla 2018: Malé aktualizácie v celom texte, vrátane cien podpory AWS. Čitateľnejšie hlavičky.
25. februára 2018: 
Zahrnutý špeciálny kupón WordPress pre správu GoDaddy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector