Porovnanie webových služieb Amazon (AWS) verzus HostingGround Hosting 2020

Porovnanie SiteGround verzus AWS je trochu divné.


Vážne sa jedná o dva úplne odlišné druhy služieb.

AWS je určený pre skúsených vývojárov, ktorí vedia, ako nastaviť a prevádzkovať technický hosting, ktorý SiteGround je veľmi užívateľsky prívetivý a postavený pre malé a stredné podniky..

Takže rez do prenasledovania. Developer? zvoliť AWS.

Podnikateľ alebo obchodník? Vyberte možnosť SiteGround.

Porovnávame menej známe možnosti a hostiteľské powerhouse, ktoré získali fantastické recenzie a splnili potreby mnohých spokojných zákazníkov..

Webové služby Amazon (AWS)

Spoločnosť Amazon Web Services, ktorú prevádzkuje spoločnosť Amazon.com, ktorá je hnacou silou maloobchodného predaja a zábavy online, začala fungovať ako oddelenie v roku 2006 so službami infraštruktúry informačných technológií. Teraz to nazývame cloud computing. Tým, že sa mohli vzdať serverov na mieste, mnoho spoločností zistilo, že dávajú prednosť cloud computingu z dôvodu jeho flexibility a výkonu založeného na výsledkoch.

 • Ceny: Vytvorenie účtu v službe Amazon Web Services je bezplatné a ponúka používateľom bezplatnú úroveň 12 mesiacov od dátumu registrácie. Poskytujú aj ďalšie bezplatné služby, ktoré pokračujú aj po roku. Potom ponúkajú priebežné ceny za viac ako 50 cloudových služieb. Za prvých 12 mesiacov dostanú používatelia:
  • Amazon EC2: kapacita s možnosťou zmeny veľkosti, ktorá zahŕňa 750 hodín za mesiac v prípade použitia inštancie Linux, RHEL alebo SLES t2.micro alebo 750 hodín za mesiac v prípade použitia inštancie Windows t2.micro.
  • Amazon S3: Škálovateľná infraštruktúra na ukladanie údajov s nízkou latenciou, ktorá obsahuje 5 GB úložného priestoru, 20 000 žiadostí o požiadavku a 2 000 žiadostí o putovanie.
  • Amazon RDS: Relačná databázová služba ponúka päť rôznych databáz a zahŕňa 750 hodín používania inštancie Amazon RDS Single-AZ db.t2.micro, 20 GB pre zálohy a 10 000 000 vstupno-výstupných operácií.
  • AWS IoT: Umožňuje mesačne 250 000 publikovaných alebo doručených správ.
  • Register kontajnerov Amazon EC2: 500 MB úložného priestoru každý mesiac.
 • Zákaznícka podpora: Amazon Web Services ponúka štyri úrovne služieb so základnou podporou 24/7/365 zahrnutou do všetkých účtov. Tieto podporné služby zahŕňajú technickú podporu, často kladené otázky o produkte, svojpomocné centrá a formulár podpory. Pre zvýšenie poplatkov ponúka Amazon Web Services aj vývojára, obchodné a podnikové triedy podpory.
 • Rýchlosť: Rýchlosti nie sú ľahko dostupné a medzi regiónmi sa môžu veľmi líšiť.
 • Hodnota: Mnoho používateľov webových služieb Amazon oceňuje, že program im umožňuje platiť za ich služby, za služby, ktoré skutočne používajú. Poplatky sa účtujú za gigabajty a za prenos do a zo zásobníka na ukladanie údajov.
 • Vlastnosti: Mnoho používateľov je spokojných s doplnkami, ktoré poskytuje Amazon Web Services, vrátane požiadaviek na vymazanie, obnovenie údajov Glacier, bezplatný prenos prichádzajúcich dát, ako aj výstup do Amazonu EC2 v Severnej Virgínii. Všetci ostatní dostanú prvých 1 GB odchádzajúceho prenosu zadarmo.
 • Prestoje / prestoje: Každý deň publikujú Amazon Web Services up-to-the-minute dostupnosť služieb pre svoje regióny. Ukazujú tiež prerušenia služieb, ku ktorým došlo za posledný rok.
 • Ak chcete preskúmať všetky svoje možnosti hostenia, pozrite si náš príspevok AWS verzus GoDaddy.

SiteGround Hosting

SiteGround, ktorý bol uvedený na trh v Bulharsku, poskytuje hosting už viac ako 12 rokov, a to nielen budovaním cenovo dostupných balíkov, ktoré uspokoja širokú škálu potrieb, ale budovaním tímového prostredia s ručne filozofovanou filozofiou, čo znamená, že vytvárajú svoje vlastné vysoko kvalitné riešenia. Poskytujú pridanú hodnotu zamestnancom aj zákazníkom, dávajú zamestnancom zábavné, kreatívne prostredie a dávajú používateľom 10 GB voľného miesta na disku, neobmedzenú šírku pásma, vysoké rýchlosti a ocenené služby.

 • Ceny: Plány programu SiteGround sa môžu objaviť o niečo vyššie ako hostitelia iných webových stránok, ale väčšina zákazníkov sa pýta na podrobnosti, ktoré SiteGround zahrnul do každej úrovne..
  • Zdieľaný hosting: Pravidelná cena 9,95 dolárov, kódy kupónov nižšie ako 3,95 USD.
  • Cloud Hosting: Začína sa na 60 USD mesačne.
  • Reseller Hosting: Úverový plán, ktorý sa rovná jednému roku hosťovania, je pri každom nákupe 11 a viac kreditov nízky ako 42 dolárov za každý kredit..
  • Dedikovaný hosting: Servery USA venované serverom začínajú na 229 $ mesačne.
 • Zákaznícka podpora: Neexistuje jediná sekunda, ktorú by zástupcovia oddelenia služieb zákazníkom nemali k dispozícii na okamžitý rozhovor, okamžité telefonické odpovede ani na vstupenky, na ktoré sa odpovedia do 10 minút. Zástupcovia servisu sú schopní, a často tak robia, riešiť technické problémy, promptne vyplniť požiadavky zákazníkov a prekročiť očakávania.
 • Rýchlosť: Všetky plány hostenia zahŕňajú jednotky SSD, ako aj vylepšený výkon s NGINX, HTTP / 2, PHP7 a CDN zdarma. SiteGround napísal najmenej 800 pravidiel WAF na opravu slabých miest v nultý deň a zvyšuje rýchlosť ukladaním webových lokalít WordPress a Joomla do vyrovnávacej pamäte..
 • Hodnota: Existuje toľko detailov a funkcií, ako aj vysoká úroveň zákazníckej podpory, ktoré SiteGround viac ako vynahradí za mierne vyššie náklady na mesačné balíčky..
 • Vlastnosti: SiteGround poskytuje témy a návody pre weby WordPress, Magento a Joomla a ponúka bezplatné denné zálohy. Bez ohľadu na to, ktorú tému stránky vyberiete, služba SiteGround poskytuje vylepšený, užívateľom integrovaný cPanel s extra funkciami, asistovanou tvorbou a migráciou webových stránok a bezproblémovým nastavením..
 • Prestoje / Uptime: Spoločnosť sa môže pochváliť ročnou mierou výpadku 99,9965 percenta a mesačnou dobou prevádzky 99,999 percenta. SiteGround má tiež test rýchlosti, ktorý vám umožní skontrolovať rýchlosť načítania stránok v reálnom čase. Používatelia z celého sveta si môžu vybrať z dátových centier v Amsterdame, Chicagu, Londýne a Singapure. Viac ako 90 percent problémov s výkonom servera je vyriešených okamžite, SiteGround hovorí, že vďaka vývoju softvéru, ktorý zahŕňa automatickú detekciu v reálnom čase a automatickú okamžitú reakciu, ktorá zvyčajne nevyžaduje žiadnu ľudskú interakciu.

Tu nájdete všetky možnosti lokality

Čo je pre vás najlepšie?

Porovnanie webových služieb Amazon a SiteGround je ako porovnávanie jabĺk s pomarančmi. Amazon Web Services je v jadre lacná možnosť ukladania v cloude, ktorá pomáha používateľom spravovať údaje. Hostiteľská služba vám pomáha udržiavať nízke náklady, pretože platíte iba za to, čo potrebujete, ale je veľmi dôležité poznať a porozumieť všetkým aspektom vývoja webu. Je to skvelé pre vývojárov webu a aplikácií, ktorí vedia, čo robia, ale pre iné oblasti, ktoré by radšej pracovali so šablónami a témami, by to mohla byť výzva. SiteGround je tradičnejšia webhostingová spoločnosť, vďaka ktorej je lepšou voľbou pre spoločnosti elektronického obchodu, obchodníkov a majiteľov malých firiem, ktorí pravidelne nepracujú na vývoji webových aplikácií. Spoločnosť je tiež dobrou voľbou pre vývojárov, ktorí ocenia flexibilitu a možnosti prispôsobenia. Ak chcete porovnať webhosting medzi podobnými poskytovateľmi hostingu, pozrite si náš príspevok na stránkach Siteground vs..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map