SiteGround vs Bluehost 2020: porovnajte ceny, funkcie a ďalšie

TLDR; Ak sa rozhodujete medzi servermi SiteGround a Bluehost, odporúčame vám SiteGround ako najlepšie hostiteľa s celkovou hodnotou. Získate najvyššiu podporu, lepšie funkcie a celkovo vyššiu kvalitu hostingu. Bluehost má určité cenové výhody. Prečítajte si podrobnejšie informácie.

CENY  |  VALUEPODPORA  |  UPTIME  |  SPEED  |  VLASTNOSTI  |  ZÁVER  


SiteGround je jednou z najrýchlejšie rastúcich hostingových spoločností na svete a pravdepodobne najlepším hostiteľom pre väčšinu ľudí. Vďaka bezchybnej zákazníckej podpore, skvelým funkciám a nízkej cene je o tejto globálnej hostingovej spoločnosti veľa.

4.8

recenzent

4.9

Používatelia (79 hlasov)

VS

Bluehost je jednou z najpopulárnejších hostingových spoločností na celom svete, ale je to pre vás to pravé? Vďaka rozpoznaniu mena a vylepšenej podpore zákazníkov je to solídna voľba pre začiatočníkov.

4.5

recenzent

4.6

Používatelia (12 hlasov)

stanovenie ceny

Skóre: 4,5

Ceny SiteGround začínajú pre funkcie, ktoré získate, neuveriteľne nízke ceny. Jedinou sťažnosťou väčšiny používateľov je skutočnosť, že ceny po prvom roku vyskočia na úplnú cenu, takmer dvojnásobne. SiteGround ponúka väčšinou úžasné zľavy – takže vždy nájdete veľa výhod. Všetko od SiteGround zdieľaného až po špecializovaný hosting je veľmi prijateľná cena.

StartUpGrowBigGoGeek
Zľavnená cena$ 3.95 / mo$ 5.95 / mo$ 7,95 / mo
Normálna cena$ 11,95 / mo$ 11,95 / mo$ 34,95 / mo
Najlepšie prezačiatočníciprechodnýPros

Zobraziť ceny

Skóre: 4,5

Bluehost má niektoré z najdostupnejších cien na vstupnej úrovni, pričom zdieľaný hosting je najobľúbenejší za bezkonkurenčné ceny. Z dôvodu 3-ročného obdobia potrebného na dosiahnutie najlepšej ponuky sme odpočítali pol bodu za ceny, ale celkovo je to asi také lacné, ako sa dá:

SharedWordPressVPS
Zľavnená cena$ 2,95 / mo$ 19.95 amerických / mo$ 18.99 / mo
Normálna cena$ 7,99 / mo$ 29,99 / mo$ 29,99 / mo
Najlepšie prezačiatočníciWordPresspodniky

Zobraziť ceny

hodnota

Skóre: 5,0

Na trhu nenájdete lepšiu hodnotu hostingu ako server SiteGround, nemôžeme dostatočne pochváliť ich chválu. S podporou 24/7, dennými zálohami a bezplatným protokolom SSL poskytuje program SiteGround všetky základné informácie, ktoré potrebujete na spustenie.

Dôrazne odporúčame inováciu, aby išla na plán GrowBig – dostanete neobmedzený webové stránky, zdvojnásobte ukladací priestor a postupovanie pomocou WordPress (verte nám, že to chcete). Okrem toho získate bezplatnú migráciu, ktorá ušetrí veľa problémov. Našou jedinou sťažnosťou na hodnotu SiteGround je obmedzené miesto na disku, ktoré sa môže rýchlo zaplniť.

Skóre: 4,5

Podľa nášho názoru je Bluehost obrovskou hodnotou. S cenami začínajúcimi iba na 2,95 USD / mesiac (promo cena) stále získate podporu veľmi veľkej spoločnosti s očakávanou zákazníckou podporou a kvalitou služieb. Niektoré z najlepších funkcií zahrnutých v cene štartovacieho nástroja typu rock-bottom, ktoré zvyšujú hodnotu, sú nemeraná šírka pásma, bezplatný certifikát SSL a 50 SSD v úložisku.

Domnievame sa, že zdieľaný hosting Plus je lepším riešením neobmedzený vrátane webových stránok, neobmedzeného ukladacieho priestoru a neobmedzeného počtu domén. Pri prechode na iné plány uvidíte celkove veľkú hodnotu za peniaze, ktoré míňate. Pravdaže nebudete mať super prémiové funkcie, ale hodnota bude veľmi vysoká. 

Zákaznícka podpora

Skóre: 5,0

Zákaznícka podpora SiteGround je skutočne epická. Podpora 24/7/365 získate telefonicky, e-mailom a chatom. Podporní agenti sú priateľskí, nápomocní a skutočne riešia vaše problémy nad rámec svojich možností.

Pozrite sa na našu úplnú recenziu programu SiteGround a zistite, aké ocenenia ich zákazníci spievajú – všetko sa týka podpory. Popraskali tento cookie. Ak ste začiatočník, podpora by mala byť vašou prioritou číslo 1, takže pre tento aspekt choďte so serverom SiteGroun pred iného hostiteľa. 

Viac informácií

Skóre: 3,5

Zákaznícka podpora Bluehost je zmiešaná taška. Niektorí nedávni recenzenti nikdy nemali problém, iní majú príbehy, ako dlho čakať a získať podobnú podporu.

Vďaka nepretržitej podpore prostredníctvom telefonického rozhovoru a živého rozhovoru sa môžete vždy presvedčiť. Na rozdiel od iných, prémiovejšej podpory však nemôžete získať najkvalitnejšie technológie ani najrýchlejší servis.

Viac informácií

Hosting Uptime

Skóre: 5,0

SiteGround sľubuje 99,99% dostupnosti, čo je asi tak dobré, ako to bude. Testovanie treťou stranou potvrdzuje a ukazuje rozsah od 99,95% do 100% mesiac po mesiaci.

SiteGround ponúka proaktívne monitorovanie s vlastným softvérovým balíkom a AI, ktoré pomáhajú odraziť agresívne útoky na robot. Nerobte si starosti s prevádzkou SiteGround, majú to zakryté.

Skóre: 4,5

Správy na webe ukazujú, že prevádzka spoločnosti Bluehost je dosť silná na 99,99% až 100%..

Je však ťažké zistiť, či ponúkajú nejakú konkrétnu záruku dostupnosti Hostgator (sesterská spoločnosť). ich stránka dohody o dostupnosti servera iba sľubuje neurčité sľuby s menej ako 15 minútami prestojov pred ich opravením. 

Ich zdieľaná hostiteľská stránka nerobí žiadne odkazy na konkrétny prísľub uptime. Dokonca aj s celkovými správami o dostupnosti a minimálnymi prestojmi ich dokážeme ukotviť o pol bodu kvôli nedostatočnej transparentnosti v tejto záležitosti..

rýchlosť

Skóre: 4,5

SiteGround ponúka niekoľko úrovní optimalizácie rýchlosti: optimalizácia CDN, cloudflare, dynamické ukladanie do pamäte cache a memcaching. Všetky tieto technológie pomáhajú zvyšovať rýchlosť vašich stránok pomocou technológie postavenej na technológii SiteGround.

Ich tím zákazníckej podpory je navyše vždy k dispozícii, aby mu pomohol a ponúkol tipy, ako urýchliť vaše stránky. Tam môžu byť rýchlejšie hostitelia, ale to je jeden z najlepších pre hodnotu.

Skóre: 3,5

Bluehost urobil v posledných rokoch výrazný pokrok. Bývalo veľa sťažností používateľov, ale aktualizovali svoj hardvér tak, aby to bral vážne.

Potrebujete však len prejsť na cvrlikání vidieť veľa sťažností. Teraz veľa problémov s rýchlosťou prichádza z celkového nastavenia vášho webu a nielen z hostingu, takže nezabudnite vziať do úvahy. Bluehost má tiež veľa zákazníkov, takže sa musí vyskytnúť niekoľko sťažností. 

Bluehost urobil čestné zmienky v našom najrýchlejšom príspevku na porovnávanie webhostingu. Ak potrebujete maximálnu rýchlosť na webe, skontrolujte tento príspevok.

Vlastnosti

Skóre: 5,0

SiteGround má niektoré zo najlepších funkcií zo všetkých hostiteľov. Nielenže ponúkajú svoje vlastné nástroje na uľahčenie života, ale využívajú aj technológie cPanel, Cloudflare a ďalšie technológie tretích strán..

Medzi moje obľúbené funkcie patrí programovanie WordPress, technológia rýchlosti memcached a celá škála možností inovácie, ktoré poskytuje SiteGround..

Zobraziť všetky funkcie

Skóre: 3,5

Bluehost má všetky základné funkcie, ktoré potrebujete, aby ste mohli začať, a veľmi cenovo dostupný spôsob, ako začať blogerov. Zahŕňajú bezplatné SSL od Let’s Encrypt, ktoré je nevyhnutnosťou, ako aj nemeranú šírku pásma.

Keď však porovnáte s inými spoločnosťami, ako sú SiteGround a A2 Hosting, spoločnosti Bluehost chýbajú niektoré ďalšie funkcie, ktoré sú veľmi užitočné. Jednou sťažnosťou je skutočnosť, že za migráciu musíte platiť, čo je nepríjemné.

Musíte tiež upgradovať na niektoré z drahších zdieľaných plánov, ako sú Choice Plus a Pro, aby ste získali zálohy stránok – ktoré sú rozhodujúce pre každý web..

Zobraziť všetky funkcie

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map