SiteGround vs DreamHost 2020: porovnajte ceny, funkcie a ďalšie

SiteGround vs DreamHost 2020: porovnajte ceny, funkcie a ďalšie

SiteGround vs DreamHost 2020: porovnajte ceny, funkcie a ďalšie

SiteGround a DreamHost sú dvaja z našich najlepších odporúčaných hostiteľov: spravodlivé ceny, hodnota a skvelé celkové vlastnosti. Na konci dňa odporúčame SiteGround ako celkového víťaza. Čítajte ďalej a zistite prečo.

CENY  |  VALUEPODPORA  |  UPTIME  |  SPEED  |  VLASTNOSTI  |  ZÁVER  


SiteGround je jednou z najrýchlejšie rastúcich hostingových spoločností na svete a pravdepodobne najlepším hostiteľom pre väčšinu ľudí. Vďaka bezchybnej zákazníckej podpore, skvelým funkciám a nízkej cene je o tejto globálnej hostingovej spoločnosti veľa.

4.8

recenzent

4.9

Používatelia (79 hlasov)

VS

DreamHost je ďalšou z tých veľkých, lacných spoločností poskytujúcich zdieľaný hosting, ktorá je tu navždy. Spoločnosť bola založená v roku 1996 a má niekoľko spokojných zákazníkov, ktorí budú silní viac ako 20 rokov. Ak hľadáte lacný hosting na veľkom trhu, Dreamhost je jedným z najlepších.

3.9

recenzent

3.8

užívatelia 

stanovenie ceny

Skóre: 4,5

Ceny SiteGround začínajú pre funkcie, ktoré získate, neuveriteľne nízke ceny. Jedinou sťažnosťou väčšiny používateľov je skutočnosť, že ceny po prvom roku vyskočia na úplnú cenu, takmer dvojnásobne. SiteGround ponúka väčšinou úžasné zľavy – takže vždy nájdete veľa výhod. Všetko od SiteGround zdieľaného až po špecializovaný hosting je veľmi prijateľná cena.

StartUpGrowBigGoGeek
Zľavnená cena$ 3.95 / mo$ 5.95 / mo$ 7,95 / mo
Normálna cena$ 11,95 / mo$ 11,95 / mo$ 34,95 / mo
Najlepšie prezačiatočníciprechodnýPros

Zobraziť ceny

Skóre: 4,5

DreamHost býval drahší ako ostatní zdieľaní hostitelia, ale teraz sú tu s najlacnejšími. S ročným zdieľaným hostingovým plánom sa dostanete za dvere za 2,59 dolárov mesačne. Ak nechcete záväzok, môžete ísť mesačne na iba 4,95 dolárov / mesiac. Najlepšia časť? Po počiatočnom období vám DreamHost nezvyšuje cenu – sú lacné a spravodlivé všade okolo.

SharedDreamPressVPS Business
Ročná cena$ 2,59 / mo$ 16,95 / mo$ 27.50 / mo
Mesačná cena$ 4,95 / mo$ 19.95 amerických / mo$ 30,00 / mo
Najlepšie prezačiatočníciStránky sprostredkujúce WordPressPestovanie malých podnikov

Zobraziť ceny

hodnota

Skóre: 5,0

Na trhu nenájdete lepšiu hodnotu hostingu ako server SiteGround, nemôžeme dostatočne pochváliť ich chválu. S podporou 24/7, dennými zálohami a bezplatným protokolom SSL poskytuje program SiteGround všetky základné informácie, ktoré potrebujete na spustenie.

Dôrazne odporúčame inováciu, aby išla na plán GrowBig – dostanete neobmedzený webové stránky, zdvojnásobte ukladací priestor a postupovanie pomocou WordPress (verte nám, že to chcete). Okrem toho získate bezplatnú migráciu, ktorá ušetrí veľa problémov. Našou jedinou sťažnosťou na hodnotu SiteGround je obmedzené miesto na disku, ktoré sa môže rýchlo zaplniť.

Skóre: 4,5

Pokiaľ ide o hodnotu, DreamHost je jedným z najlepších. Nízke ceny v kombinácii s užitočnými funkciami a mimoriadne veľkorysou 97-dňovou zárukou vrátenia peňazí sú výhodou pre malé podniky.

Okrem toho ponúkajú neobmedzenú šírku pásma, bezplatné názvy domén, bezplatné certifikáty SSL a kompenzujú vám poklesy za prevádzkyschopnosť. Skutočne poskytujú jednu z najväčších dostupných dohôd o úrovni služieb.

V porovnaní s Bluehost a HostGator, DreamHost vyjde silný. Jediným hostiteľom s návrhom s lepšou hodnotou môže byť SiteGround.

Zákaznícka podpora

Skóre: 5,0

Zákaznícka podpora SiteGround je skutočne epická. Podpora 24/7/365 získate telefonicky, e-mailom a chatom. Podporní agenti sú priateľskí, nápomocní a skutočne riešia vaše problémy nad rámec svojich možností.

Pozrite sa na našu úplnú recenziu programu SiteGround a zistite, aké ocenenia ich zákazníci spievajú – všetko sa týka podpory. Popraskali tento cookie. Ak ste začiatočník, podpora by mala byť vašou prioritou číslo 1, takže pre tento aspekt choďte so serverom SiteGroun pred iného hostiteľa. 

Viac informácií

Skóre: 3,5

Jednou z oblastí DreamHost, ktorá nie je dokonalá, je podpora zákazníkov. Podpora sa poskytuje prostredníctvom e-mailu a živého chatu, alebo môžete požiadať o spätné volanie. Hmm, niečo ako škrabadlo na hlavu. Nemajú podporu 24/7/365, ktorú väčšina hostingových spoločností má.

Navyše, aj keď ste na webe ako potenciálny zákazník, bolo vám povedané, aby ste sa vrátili počas pracovných hodín. Realita je taká, že podpora hostingu je práca 24 hodín denne, 7 dní v týždni – a DreamHost nie je v poriadku.

Viac informácií

Hosting Uptime

Skóre: 5,0

SiteGround sľubuje 99,99% dostupnosti, čo je asi tak dobré, ako to bude. Testovanie treťou stranou potvrdzuje a ukazuje rozsah od 99,95% do 100% mesiac po mesiaci.

SiteGround ponúka proaktívne monitorovanie s vlastným softvérovým balíkom a AI, ktoré pomáhajú odraziť agresívne útoky na robot. Nerobte si starosti s prevádzkou SiteGround, majú to zakryté.

Skóre: 4,0

Správy na webe ukazujú, že DreamHost uptime je dosť silný na 99,99% až 100%.

Najlepšia časť? Ich 100% záruka dostupnosti. Ak je z akéhokoľvek dôvodu váš web nefunkčný, pripíšu vám na váš účet jeden deň bezplatného hostenia za každú hodinu, keď je nefunkčný.

Dobrá vec je, že ich prevádzková doba v minulom roku bola v priemere asi 99,98% – takže neočakávajte potrebu hotovosti v tomto úvere.

rýchlosť

Skóre: 4,5

SiteGround ponúka niekoľko úrovní optimalizácie rýchlosti: optimalizácia CDN, cloudflare, dynamické ukladanie do pamäte cache a memcaching. Všetky tieto technológie pomáhajú zvyšovať rýchlosť vašich stránok pomocou technológie postavenej na technológii SiteGround.

Ich tím zákazníckej podpory je navyše vždy k dispozícii, aby mu pomohol a ponúkol tipy, ako urýchliť vaše stránky. Tam môžu byť rýchlejšie hostitelia, ale to je jeden z najlepších pre hodnotu.

Skóre: 4,0

DreamHost má vynikajúce správy o rýchlosti a je pevne na špičkových 25% hostiteľov, pokiaľ ide o čas načítania. Sústredia sa na to ako na hlavnú funkciu, ale nevidíte veľa sťažností zákazníkov.

Podľa plánu DreamPress optimalizovali svoje databázy iba pre WordPress a implementovali Memcache. Majú teda na mysli rýchlosť. Nezabudnite sa zhovárať s ich podporou, ak je to pre vás veľmi dôležité.

Vlastnosti

Skóre: 5,0

SiteGround má niektoré zo najlepších funkcií zo všetkých hostiteľov. Nielenže ponúkajú svoje vlastné nástroje na uľahčenie života, ale využívajú aj technológie cPanel, Cloudflare a ďalšie technológie tretích strán..

Medzi moje obľúbené funkcie patrí programovanie WordPress, technológia rýchlosti memcached a celá škála možností inovácie, ktoré poskytuje SiteGround..

Zobraziť všetky funkcie

Skóre: 4,0

Libra za libru, DreamHost ponúka niektoré z najlepších funkcií akejkoľvek lacnej hostingovej spoločnosti. Ich najlacnejší zdieľaný plán zahŕňa bezplatnú doménu, neobmedzenú šírku pásma, predinštalovaný WordPress a bezplatný certifikát SSL. Ich hosting DreamPress WordPress je silným návrhom hodnoty pre plne vybavený hosting WordPress, ktorý môže konkurovať na určitej úrovni s WP Engine a Kinsta..

Nezískate žiadnu bezplatnú migráciu a vynecháte telefonickú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, ktorú ponúkajú iní hostitelia, takže im musíme pripomenúť jeden bod. Celkovo – skvelý hostiteľ, skvelé funkcie.

Zobraziť všetky funkcie

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector