SiteGround vs GoDaddy 2020: porovnajte ceny, funkcie a ďalšie

Poďme na to priamo: ak sa rozhodujete medzi servermi SiteGround a GoDaddy, odporúčame program SiteGround ako najlepšie hostiteľa s celkovou hodnotou. Získate najvyššiu podporu, lepšie funkcie a celkovo vyššiu kvalitu hostingu. GoDaddy vás môže zvádzať svojím milým, stratovým lídrom $ 1 / mo hostingom, aby vás dostal do dverí, ale pri porovnávaní podľa jednotlivých funkcií SiteGround vyhráva ruky nadol.

CENY  |  VALUEPODPORA  |  UPTIME  |  SPEED  |  VLASTNOSTI  |  ZÁVER  


SiteGround je jednou z najrýchlejšie rastúcich hostingových spoločností na svete a pravdepodobne najlepším hostiteľom pre väčšinu ľudí. Vďaka bezchybnej zákazníckej podpore, skvelým funkciám a nízkej cene je o tejto globálnej hostingovej spoločnosti veľa.

4.8

recenzent

4.9

Používatelia (79 hlasov)

VS

GoDaddy nepotrebuje úvod – je to pravdepodobne najuznávanejší poskytovateľ hostiteľov a názvov domén na svete. Ako už bolo povedané, je to ako hosting spoločnosti McDonald – lacný masový trh, ale nie výnimočne dobrý. V porovnaní s akýmkoľvek iným hostiteľom zvyčajne druhý vyhráva. Ako už bolo povedané, ak ste lojálny majiteľ domény GoDaddy, stojí za to sa s nimi držať pre malé projekty a vynikajúcu telefonickú podporu.

3.4

recenzent

4.1

Používatelia (26 hlasov)

stanovenie ceny

Skóre: 4,5

Ceny SiteGround začínajú pre funkcie, ktoré získate, neuveriteľne nízke ceny. Jedinou sťažnosťou väčšiny používateľov je skutočnosť, že ceny po prvom roku vyskočia na úplnú cenu, takmer dvojnásobne. SiteGround ponúka väčšinou úžasné zľavy – takže vždy nájdete veľa výhod. Všetko od SiteGround zdieľaného až po špecializovaný hosting je veľmi prijateľná cena.

StartUpGrowBigGoGeek
Zľavnená cena$ 3.95 / mo$ 5.95 / mo$ 7,95 / mo
Normálna cena$ 11,95 / mo$ 11,95 / mo$ 34,95 / mo
Najlepšie prezačiatočníciprechodnýPros

Zobraziť ceny

Skóre: 5,0

Cena GoDaddy je veľmi nízka a skvelá pre začiatočníkov. Vďaka propagačným akciám ponúkajúcim ekonomiku za pouhých 1 $ / mesiac je hosting prakticky zadarmo. Jedna vec, na ktorú si treba dávať pozor, sú sadzby za obnovenie. Po uplynutí prvého obdobia vyskočí ekonomika hostingu až 8,99 dolárov mesačne, takže buďte opatrní.

EconomyDeluxeUltimate
Zľavnená cena$ 1.00 / mo$ 7,99 / mo$ 12,99 / mo
Normálna cena$ 8,99 / mo$ 11,99 / mo$ 16,99 / mo
Najlepšie prezačiatočníciMalý biznisStránky s vysokou návštevnosťou

Zobraziť ceny

hodnota

Skóre: 5,0

Na trhu nenájdete lepšiu hodnotu hostingu ako server SiteGround, nemôžeme dostatočne pochváliť ich chválu. S podporou 24/7, dennými zálohami a bezplatným protokolom SSL poskytuje program SiteGround všetky základné informácie, ktoré potrebujete na spustenie.

Dôrazne odporúčame inováciu, aby išla na plán GrowBig – dostanete neobmedzený webové stránky, zdvojnásobte ukladací priestor a postupovanie pomocou WordPress (verte nám, že to chcete). Okrem toho získate bezplatnú migráciu, ktorá ušetrí veľa problémov. Našou jedinou sťažnosťou na hodnotu SiteGround je obmedzené miesto na disku, ktoré sa môže rýchlo zaplniť.

Skóre: 4,0

Hodnota GoDaddy je dosť dobrá na to, čo dostanete. Platíte zvýhodnenú cenu za hostiteľa na veľkom trhu. Napríklad, čo dostanete s plánom Economy (v súčasnosti sa predáva za 1 $ / mesiac), je 1 webová stránka, nemeraná šírka pásma a 100 GB úložného priestoru a bezplatná doména. Aj keď cena vyskočí na plnú cenu 8,99 $ / mesiac, stále je to slušná hodnota. Ako už bolo povedané, odporúčame vám ísť do Deluxe, pretože získate neobmedzený počet webových stránok a úložiska (v rozumnom rozsahu).

Všetky plány zahŕňajú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, ako aj monitorovanie bezpečnosti a ochranu DDoS.

Dva veľké problémy s týmito zdieľanými hostingovými plánmi GoDaddy: žiadny bezplatný certifikát SSL, ktorý sa stáva priemyselným štandardom, ako aj limit 1 GB na databázy. Ak používate WordPress a máte nejaké vysoko kvalitné fotografie, môžete tento limit databázy rýchlo prekročiť. Z týchto dvoch dôvodov dokážeme zariadenie GoDaddy dokopy v plnom rozsahu.

Zákaznícka podpora

Skóre: 5,0

Zákaznícka podpora SiteGround je skutočne epická. Podpora 24/7/365 získate telefonicky, e-mailom a chatom. Podporní agenti sú priateľskí, nápomocní a skutočne riešia vaše problémy nad rámec svojich možností.

Pozrite sa na našu úplnú recenziu programu SiteGround a zistite, aké ocenenia ich zákazníci spievajú – všetko sa týka podpory. Popraskali tento cookie. Ak ste začiatočník, podpora by mala byť vašou prioritou číslo 1, takže pre tento aspekt choďte so serverom SiteGroun pred iného hostiteľa. 

Viac informácií

Skóre: 4,0

GoDaddy je hrdá na svoju telefonickú podporu 24/7, čo úplne dáva zmysel pre ich zákaznícku základňu na veľkom trhu. Jedným zo slabých miest bola skutočnosť, že telefón bol jediný spôsob, ako ich udržať. Odvtedy to zmenili a teraz ponúkajú podporu chatu, ktorú mnohí internetoví pitomci uprednostňujú.

Telefonická podpora je zvyčajne vyššia kvalita, pretože sa obmedzuje na prenasledovanie a môže rýchlejšie zodpovedať vaše otázky. Zistil som, že podpora chatu sa rýchlo pripája, musíte však prejsť niektorými obručami vrátane zadania čísla PIN a čakania na ich odpoveď. Kvalita podpory je zvyčajne rýchla reakcia, na rozdiel od lokality SiteGround, kde poskytuje úplné riešenia. Celkovo dobrá podpora, ale nie dokonalá. 

Viac informácií

Hosting Uptime

Skóre: 5,0

SiteGround sľubuje 99,99% dostupnosti, čo je asi tak dobré, ako to bude. Testovanie treťou stranou potvrdzuje a ukazuje rozsah od 99,95% do 100% mesiac po mesiaci.

SiteGround ponúka proaktívne monitorovanie s vlastným softvérovým balíkom a AI, ktoré pomáhajú odraziť agresívne útoky na robot. Nerobte si starosti s prevádzkou SiteGround, majú to zakryté.

Skóre: 3,5

Prevádzková doba GoDaddy je primerane dobrá, často na 99,95% alebo lepšia. Recenzie od používateľov z celého webu sú zmiešané, zvyčajne však nie sú hlavnými problémami uptime / downtime.

GoDaddy má záruka dostupnosti servera (upozornenie – legálny žargón!) – ale týka sa iba 99,90% (tam chýba .09) – čo znamená, že váš hosting môže byť mimo prevádzky 43 minút mesačne a považujú to za normálne. Predstavte si svoj web počas kritického nákupného obdobia takmer hodinu! GoDaddy vám navyše dáva iba Spätná väzba 5% – čo môžu byť len haliere. Myslíme si, že by mali mať vyššie štandardy a úver celý mesiac.

rýchlosť

Skóre: 4,5

SiteGround ponúka niekoľko úrovní optimalizácie rýchlosti: optimalizácia CDN, cloudflare, dynamické ukladanie do pamäte cache a memcaching. Všetky tieto technológie pomáhajú zvyšovať rýchlosť vašich stránok pomocou technológie postavenej na technológii SiteGround.

Ich tím zákazníckej podpory je navyše vždy k dispozícii, aby mu pomohol a ponúkol tipy, ako urýchliť vaše stránky. Tam môžu byť rýchlejšie hostitelia, ale to je jeden z najlepších pre hodnotu.

Skóre: 3,5

Pokiaľ ide o testovanie rýchlosti, GoDaddy spadne do stredu balenia. Snažia sa vás vyzdvihnúť na svoj konečný plán, aby získali viac výpočtového výkonu a rýchlosti, čo ma mýli nesprávnym spôsobom. Ekonomické plány potrebujú tiež rýchlosť!

na cvrlikání GoDaddy dostáva slušné množstvo sťažností, ale úprimne očakával od hostiteľa viac tohto populárneho.

GoDaddy nevytvoril zoznam našich najrýchlejších webhostingov. Skontrolujte tento príspevok, ak chcete ísť s víťazom.

Vlastnosti

Skóre: 5,0

SiteGround má niektoré zo najlepších funkcií zo všetkých hostiteľov. Nielenže ponúkajú svoje vlastné nástroje na uľahčenie života, ale využívajú aj technológie cPanel, Cloudflare a ďalšie technológie tretích strán..

Medzi moje obľúbené funkcie patrí programovanie WordPress, technológia rýchlosti memcached a celá škála možností inovácie, ktoré poskytuje SiteGround..

Zobraziť všetky funkcie

Skóre: 3,5

Nie je to veľký fanúšik funkcií GoDaddy v základných plánoch. Väčšina ľudí v súčasnosti začína svoje stránky na serveri WordPress a zatiaľ čo systém GoDaddy má hostený program WordPress, opäť musíte inovovať, aby ste napríklad dostali inscenáciu WordPress. Pokiaľ ide o plány hosťovania ekonomiky spoločnosti GoDaddy, nezískate zadarmo SSL, nezískate zálohy a nevykonávajú migrácie..

Aj keď má GoDaddy nejaké vlastné nástroje, ktoré si vytvorili, pre spoločnosť tak veľkú by som očakával, že ponúknu viac funkcií ako menší, scrappier hostiteľ, ako je SiteGround – ale musia dosiahnuť svoje zisky. Celkovo sú funkcie v poriadku, nie skvelé.

Zobraziť všetky funkcie

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map