SiteGround vs HostGator 2020: porovnajte ceny, funkcie a ďalšie

Rýchle použitie: ak sa rozhodujete medzi programom SiteGround a HostGator, odporúčame program SiteGround ako najlepšie hostiteľa s celkovou hodnotou. Získate najvyššiu podporu, lepšie funkcie a celkovo vyššiu kvalitu hostingu. HostGator začína v nižšej cene, ale pri porovnávaní podľa jednotlivých funkcií zvíťazí SiteGround.

CENY  |  VALUEPODPORA  |  UPTIME  |  SPEED  |  VLASTNOSTI  |  ZÁVER  


SiteGround je jednou z najrýchlejšie rastúcich hostingových spoločností na svete a pravdepodobne najlepším hostiteľom pre väčšinu ľudí. Vďaka bezchybnej zákazníckej podpore, skvelým funkciám a nízkej cene je o tejto globálnej hostingovej spoločnosti veľa.

4.8

recenzent

4.9

Používatelia (79 hlasov)

VS

Hostiteľom je viac ako 1 milión webových stránok. HostGator je skvelý štartovací hostiteľ pre tých, ktorí hľadajú lacný hosting s niekoľkými pokročilými funkciami.

3.8

recenzent

4.2

Používatelia (11 hlasov)

stanovenie ceny

Skóre: 4,5

Ceny SiteGround začínajú pre funkcie, ktoré získate, neuveriteľne nízke ceny. Jedinou sťažnosťou väčšiny používateľov je skutočnosť, že ceny po prvom roku vyskočia na úplnú cenu, takmer dvojnásobne. SiteGround ponúka väčšinou úžasné zľavy – takže vždy nájdete veľa výhod. Všetko od SiteGround zdieľaného až po špecializovaný hosting je veľmi prijateľná cena.

StartUpGrowBigGoGeek
Zľavnená cena$ 3.95 / mo$ 5.95 / mo$ 7,95 / mo
Normálna cena$ 11,95 / mo$ 11,95 / mo$ 34,95 / mo
Najlepšie prezačiatočníciprechodnýPros

Zobraziť ceny

Skóre: 4,5

HostGator má veľký výber programov, všetko od zdieľaného zdieľania hostingu až po cenovo dostupný hosting VPS. HostGator je veľmi agresívny pri určovaní cien a rozdáva obrovské zľavy, pretože sa snaží získať podiel na trhu. Ich ambícia je pre vás výhodou:

SharedWordPressVPS
Zľavnená cena$ 2,75 / mo$ 5.95 / mo$ 29,95 / mo
Normálna cena$ 10,95 / mo$ 14,95 / mo$ 89,95 / mo
Najlepšie prezačiatočníciWebové stránky WordPressRastové miesta

Zobraziť ceny

hodnota

Skóre: 5,0

Na trhu nenájdete lepšiu hodnotu hostingu ako server SiteGround, nemôžeme dostatočne pochváliť ich chválu. S podporou 24/7, dennými zálohami a bezplatným protokolom SSL poskytuje program SiteGround všetky základné informácie, ktoré potrebujete na spustenie.

Dôrazne odporúčame inováciu, aby išla na plán GrowBig – dostanete neobmedzený webové stránky, zdvojnásobte ukladací priestor a postupovanie pomocou WordPress (verte nám, že to chcete). Okrem toho získate bezplatnú migráciu, ktorá ušetrí veľa problémov. Našou jedinou sťažnosťou na hodnotu SiteGround je obmedzené miesto na disku, ktoré sa môže rýchlo zaplniť.

Skóre: 4,5

HostGator ponúka úžasnú hodnotu za svoje ceny. Po pravde povedané, nie je to také silné ako SiteGround, čo je celkovo najobľúbenejšie. HostGator vás však za veľmi prijateľných podmienok dostane do dverí.

Celkovo má veľmi silnú hodnotu, pretože za to, čo platíte, získate veľa funkcií, ako je bezplatná migrácia, nemeraná šírka pásma a podpora 24/7/365.

Tam, kde nevidíme silnú hodnotu, sa účtujú poplatky za doplnky, ktoré ostatní zahŕňajú zadarmo, ako napríklad zálohy – ktoré sú rozhodujúce pre zdravie vašich stránok. Chcú tiež účtovať poplatok za ešte lepšiu dostupnosť, čo by podľa nášho názoru malo byť základnou črtou zahrnutou do všetkých plánov bez ohľadu na to, ako lacné.

Zákaznícka podpora

Skóre: 5,0

Zákaznícka podpora SiteGround je skutočne epická. Podpora 24/7/365 získate telefonicky, e-mailom a chatom. Podporní agenti sú priateľskí, nápomocní a skutočne riešia vaše problémy nad rámec svojich možností.

Pozrite sa na našu úplnú recenziu programu SiteGround a zistite, aké ocenenia ich zákazníci spievajú – všetko sa týka podpory. Popraskali tento cookie. Ak ste začiatočník, podpora by mala byť vašou prioritou číslo 1, takže pre tento aspekt choďte so serverom SiteGroun pred iného hostiteľa. 

Viac informácií

Skóre: 3

HostGator kontroluje všetky políčka na povrchu s ich podporou: 24/7 a 365 dní v roku. Chatom a telefonicky. Ale zákazníci hovoria inak.

Existuje veľa sťažností na pomalé reakcie, nekompetentný personál a celkovú čiastkovú podporu. Existuje veľa ľudí, ktorí nemajú žiadne sťažnosti, preto vám odporúčame vyskúšať si ich podporu pred nákupom.

Viac informácií

Hosting Uptime

Skóre: 5,0

SiteGround sľubuje 99,99% dostupnosti, čo je asi tak dobré, ako to bude. Testovanie treťou stranou potvrdzuje a ukazuje rozsah od 99,95% do 100% mesiac po mesiaci.

SiteGround ponúka proaktívne monitorovanie s vlastným softvérovým balíkom a AI, ktoré pomáhajú odraziť agresívne útoky na robot. Nerobte si starosti s prevádzkou SiteGround, majú to zakryté.

Skóre: 4,5

S viac ako 99,5% prevádzkovej doby, v závislosti od zdroja, nie je veľa sťažností na server HostGator.

HostGator okrem toho ponúka bezplatný mesiac hostingu, ak klesne pod úroveň 99,9% záruka.

Zakotvili sme ich o pol bodu, pretože sa vyskytli občasné sťažnosti od používateľov a u poskytovateľov najlepších v triede by sme radi videli 99,99% dostupnosti..

rýchlosť

Skóre: 4,5

SiteGround ponúka niekoľko úrovní optimalizácie rýchlosti: optimalizácia CDN, cloudflare, dynamické ukladanie do pamäte cache a memcaching. Všetky tieto technológie pomáhajú zvyšovať rýchlosť vašich stránok pomocou technológie postavenej na technológii SiteGround.

Ich tím zákazníckej podpory je navyše vždy k dispozícii, aby mu pomohol a ponúkol tipy, ako urýchliť vaše stránky. Tam môžu byť rýchlejšie hostitelia, ale to je jeden z najlepších pre hodnotu.

Skóre: 3,0 

Zdieľaný hosting má zvyčajne problémy s rýchlosťou, iba na základe nižších nákladov na hosting. HostGator je pevne uprostred balenia, pokiaľ ide o rýchlosť. Keď hľadáte cvrlikání, nevidíte toľko sťažností ako ostatní zdieľaní hostitelia, ako je Bluehost, čo je dobré predbežné znamenie.

Ak hľadáte rýchlejší produkt HostGator, vyskúšajte hostovanie hostingu Cloud. Ak však chcete ešte rýchlejší zdieľaný hosting, ktorý banku nezlomí, dôrazne odporúčame A2 Hosting alebo SiteGround. Budete s nimi oveľa šťastnejší.

Vlastnosti

Skóre: 5,0

SiteGround má niektoré zo najlepších funkcií zo všetkých hostiteľov. Nielenže ponúkajú svoje vlastné nástroje na uľahčenie života, ale využívajú aj technológie cPanel, Cloudflare a ďalšie technológie tretích strán..

Medzi moje obľúbené funkcie patrí programovanie WordPress, technológia rýchlosti memcached a celá škála možností inovácie, ktoré poskytuje SiteGround..

Zobraziť všetky funkcie

Skóre: 4,0

HostGator je často porovnávaný s Bluehostom kvôli cenám a funkciám a celkovo HostGator tu zvíťazí.

Medzi týmito dvoma spoločnosťami bol server HostGator postavený pre viac profesionálnych používateľov. A pri porovnávaní hostgatora s akoukoľvek inou spoločnou hostingovou spoločnosťou musíte mať na pamäti.

Páči sa nám skutočnosť, že migrácie sú zahrnuté, majú inštalácie na jedno kliknutie, sú na portáli cPanel a poskytujú 99,9% záruku dostupnosti. Stále sa nám páčia iní hostitelia ako SiteGround lepšie pre funkcie celkovo, ale HostGator má to, čo potrebujete, aby ste mohli začať.

Zobraziť všetky funkcie

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map