WP Engine vs GoDaddy: Porovnať ceny, funkcie a rýchlosť – 2020

Ak porovnávate GoDaddy s WP Engine, porovnávate jablká s pomarančmi.


GoDaddy je o znižovaní cien, v mierke.

WP Engine je oveľa kvalitnejšia služba špecifická pre WordPress.

Áno, GoDaddy teraz ponúka svoje Managed WordPress Hosting, ale je to skôr marketingové meno, ako konkurencia s tým, čo ponúka WP Engine..

WP Engine vs GoDaddy Pricing

Väčšina ľudí spravidla rozhodne skôr na základe počiatočných nákladov ako na základe celkovej hodnoty.

Chápeme, že cenové body môžu byť pre mnohých používateľov stavom zlomenia alebo zlomenia, a preto tieto informácie predkladáme pred akýmkoľvek iným spôsobom. Ako už bolo povedané, musíme spomenúť, že cena je iba jednou zložkou služby, ktorú získate, takže ak môžete minúť trochu viac a získať lepšiu hodnotu, dôrazne odporúčame ísť touto cestou.

Na konci je mantra „dostanete to, za čo platíte“ rovnaká ako v prípade hostingových služieb, tak ako v prípade čohokoľvek iného..

Aby sme sa ubezpečili, že toto porovnanie je čo najrovnejšie, pozeráme sa skôr na hostiteľské balíčky WordPress od spoločnosti GoDaddy než na ich štandardné hostingové plány. Týmto spôsobom môžete vidieť, ako sa skladajú na základe podobných faktorov.

Stručný prehľad cien GoDaddy Hosting

 • Základný plán: 3,99 dolárov mesačne na spustenie, 7,99 dolárov mesačne na obnovenie
 • Luxusný plán: 4,49 dolárov za mesiac na spustenie, 9,99 dolárov na obnovenie
 • Konečný plán: 7,99 dolárov mesačne na spustenie, 14,99 dolárov na obnovenie
 • Plán vývojára: 13,99 dolárov na začiatok, 24,99 dolárov na obnovenie

Cena motora WP

 • osobné: 34 dolárov mesačne (zľava s naším odkazom)
 • professional: 99 dolárov mesačne
 • Predmet podnikania: 249 dolárov mesačne
 • premium: požiadajte ich o stanovenie ceny

Ako vidíte, program WP Engine je omnoho viac ako GoDaddy, čo pre niektorých ľudí môže stačiť, aby sa im úplne vyhli. Ako sme však už uviedli, hodnota môže byť oveľa lepším ukazovateľom toho, ktorú možnosť by ste si mali zvoliť, takže sa nepredpokladajte, že zariadenie GoDaddy je chytrejšou voľbou, pretože to stojí menej. Ako už bolo povedané, v porovnaní so samotnou cenou je Go Daddy oveľa nákladovo efektívnejší.

Víťaz: Choď oci

Garancia vrátenia peňazí

Pokiaľ ide o vytváranie webových stránok, musíte si dať čas na to, ako všetko naprogramovať a uistiť sa, že sa všetko spája. Ako taký si môžete zvoliť plán, aby ste zistili, že potrebujete niečo iné po niekoľkých dňoch vyskúšania. Našťastie mnoho hostingových služieb ponúka záruku, čo znamená, že ak musíte zrušiť svoju službu v určitom časovom rámci, vrátia vám vás bez akýchkoľvek problémov. V takom prípade vám program WP Engine dá zmeniť svoju myseľ až šesťdesiat dní, zatiaľ čo systém GoDaddy ponúka štyridsať päť.

Víťaz: WP Engine

Zákaznícka podpora

Predtým, ako sa pokúsime rozobrať rôzne funkcie a výhody, ktoré získate u každého hostiteľa, musíme sa najprv pozrieť, ako dobre sú ich podporné systémy. Bez ohľadu na to, ako dobrý ste v oblasti vytvárania webových stránok, budete musieť nakoniec hovoriť s niekým v technickej podpore, takže je nevyhnutné, aby ste k nim mali prístup kedykoľvek a mohli dostať rýchle odpovede. V tejto súvislosti existujú štyri základné metódy, ktoré hostitelia používajú na poskytovanie podpory, takže sa pozrime, ako sa každý hostiteľ hromadí.

Telefonická podpora

Pokiaľ ide o volanie na linku technickej podpory, nechcete čakať navždy, kým sa dostanete k živému človeku. Najlepšie je tiež, ak môžete volať kedykoľvek alebo v noci, takže ak na svojom webe pracujete uprostred večera, môžete získať pomoc, ak sa niečo pokazí. Obe služby ponúkajú telefonickú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni a obe služby vás príliš dlho nedržia.

Víťaz: kravata

Live chat

Pre väčšinu ľudí je čakanie na pozdržanie jednou z najhorších vecí, a preto je aktívna funkcia chatu zvyčajne oveľa lepšia cesta. Týmto spôsobom môžete svoj problém vyriešiť v reálnom čase, nemusíte sa však obávať nepríjemných tichov alebo zlej hudby z výťahu. Oba weby majú spoľahlivé funkcie na živý rozhovor, hoci zariadenie GoDaddy nie je vždy online, takže musíte zaistiť, aby ste sa ho pokúsili dostať v rámci bežnej pracovnej doby. Vzhľadom na to, že na svojich webových stránkach pracuje veľa ľudí vo všetkých nočných hodinách, predstavuje to značnú nevýhodu.

Víťaz: WP Engine

e-mail

Pokiaľ ide o podporné systémy, nemôžete byť o nič jednoduchší, ako mať e-maily. Ide o prípad, keď máte problém, ktorý nie je potrebné vyriešiť okamžite. Nechcete však čakať ani niekoľko dní na odpoveď, takže je nevyhnutné, aby sa služba k vám okamžite vrátila. WP Engine má opäť slušnú e-mailovú službu, ale z akéhokoľvek dôvodu GoDaddy nemá e-mailovú funkciu. Aj keď môžete volať kedykoľvek počas dňa a četovať v bežných pracovných časoch, zdá sa byť čudné, že nemôžete poslať e-mail, aby sa váš problém vyriešil..

Víťaz: WP Engine, samozrejme

Diskusia

Poslednou metódou, ktorú môžu hostitelia poskytnúť na podporu svojej klientely, je množstvo sprievodcov a iných informácií týkajúcich sa bežných problémov, aby ľudia mohli vyhľadať riešenie ich problému bez toho, aby museli s niekým hovoriť alebo čakať na odpoveď. WP Engine aj GoDaddy majú takéto systémy zavedené, ale GoDaddy má k dispozícii omnoho komplexnejšiu sadu častých otázok a inštruktážnych informácií..

Víťaz: Choď oci

rýchlosť

Pri určovaní hodnoty hostingovej služby je jedným z najlepších spôsobov, ako to dosiahnuť, zistiť, ako dobre zvláda rýchlosti zaťaženia. V dnešnej rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti sa všetko, čo trvá načítanie dlhšie ako niekoľko sekúnd, môže cítiť ako navždy, a preto je také dôležité, aby vám váš hostiteľ nezdržal žiadne oneskorenie. Ak sa vyskytnú problémy s načítaním, vaše publikum sa odrazí od vašej stránky a získate zlú povesť.

Aby sme porovnali rýchlosť oboch stránok, preskúmali sme nezávislé testy vykonané ostatnými, aby sme zistili, ako dobre sa stohujú. Tu sú výsledky.

Choď oci

 • Najlepšia rýchlosť:31 sekúnd
 • Najhoršia rýchlosť:97 sekúnd
 • priemer: 10 sekúnd

WP Engine

 • Najlepšia rýchlosť: 503 milisekúnd
 • Najhoršia rýchlosť:58 sekúnd
 • priemer: 872 milisekúnd

Ako vidíte, program WP Engine je oveľa spoľahlivejší a konzistentnejší, zatiaľ čo server GoDaddy má podstatne veľkú mieru chýb. Keďže sa už nemusíte starať o to, či ľudia budú mať problém s načítaním vašich stránok, zdá sa, že WP Engine je lepšou možnosťou. Zdá sa, že dôvodom lepších výsledkov je to, že WP Engine je venovaný jednej službe, zatiaľ čo GoDaddy robí viac ako len hosting WordPress, takže jeho servery musia reagovať na rôzne typy údajov..

Víťaz: WP Engine

uptime

Popri časoch načítania sa tiež chcete ubezpečiť, že vaše stránky nedochádzajú k zlyhaniu, a preto väčšina hostiteľov ponúka tzv. Záruku dostupnosti. Týmto vám poskytneme pokoj, že vaša stránka bude vždy k dispozícii a nebude podliehať problémom so sieťovým pripojením, bez ohľadu na to, kde na svete ľudia vstupujú na vaše stránky. S ohľadom na to spoločnosť WP Engine poskytuje záruku, zatiaľ čo systém GoDaddy nie. To znamená, že ak budete mať niekedy výpadky na serveroch GoDaddy, nebudú vás kompenzovať, takže pre niektorých môže byť prerušovač obchodov.

Pri porovnaní oboch služieb sú vynikajúce pri poskytovaní vysokého percentuálneho podielu dostupnosti, ale hranica je v prípade WP Engine. Táto webová stránka má nielen konzistentné 100% hodnotenie dostupnosti, ale aj fakt, že dostanete záruku, je pekný.

Víťaz: WP Engine

hodnota

Teraz, keď sme videli, čo môžete očakávať, pokiaľ ide o výkon a spoľahlivosť, prejdime si základné balíčky, ktoré získate pri každej hostiteľskej službe. Aby sme zachovali spravodlivosť a vyváženosť, budeme porovnávať tieto dve stránky iba na serveri WordPress. To znamená, že ak sa rozhodnete pre štandardný zdieľaný hosting na GoDaddy, môžete získať mierne odlišné balíčky v závislosti od vašich potrieb.

Choď oci

 • basic: Jeden web, 25 000 návštevníkov mesačne, 10 GB úložného priestoru, bezplatná doména, balík SFTP
 • Deluxe: Jeden web, 100 000 návštevníkov mesačne, 15 GB úložného priestoru, bezplatná doména, doplnok SEO
 • konečný: Dva webové stránky, 400 000 návštevníkov mesačne, 30 GB úložného priestoru, bezplatná doména, jeden certifikát SSL
 • Developer: Päť webových stránok, 800 000 návštevníkov mesačne, 50 GB úložného priestoru, bezplatná doména, jeden certifikát SSL

WP Engine

 • osobné: Jeden web, 25 000 návštevníkov mesačne, 10 GB úložného priestoru, bezplatný prenos údajov, bezplatné certifikáty SSL
 • professional: Desať webových stránok, 100 000 návštevníkov mesačne, 20 GB úložného priestoru, bezplatný prenos údajov, bezplatné certifikáty SSL
 • Predmet podnikania: Dvadsať päť webových stránok, 400 000 návštevníkov mesačne, 30 GB úložného priestoru, bezplatný prenos údajov, bezplatné certifikáty SSL
 • premium: 150 webových stránok, milión návštevníkov mesačne, úložisko 100 – 300 GB, bezplatný prenos údajov a certifikáty SSL
 • podnik: 150 webových stránok, päť miliónov návštevníkov mesačne, úložisko 400 GB-1 TB, bezplatný prenos údajov a certifikáty SSL

Ako vidíte, WP Engine poskytuje oveľa väčšiu hodnotu ako GoDaddy.

Ako sme však videli vyššie, cenové body sú omnoho vyššie, takže dáva zmysel, že môžete urobiť viac. Ak však s každým programom prekračujete základné balíčky, ľahko uvidíte, že WP Engine má čo ponúknuť oveľa viac. Skutočnosť, že pre svoje stránky získate neobmedzený prenos údajov a bezplatné certifikáty SSL bez ohľadu na nastavenie plánu, znamená, že nástroj WP Engine je už lepšou voľbou. Jedinou hlavnou výhodou, ktorú má GoDaddy, je skutočnosť, že s každým plánom môžete získať bezplatnú doménu.

V opačnom prípade sa sami obmedzujete výberom GoDaddy ako svojho hostiteľa WordPress.

Víťaz: WP Engine

záver

Takže pokiaľ ide o hosting WordPress, je zrejmé, že WP Engine má lepšie funkcie, väčšiu spoľahlivosť a lepšie služby zákazníkom. Ak však nechcete alebo nepotrebujete na svoje webové stránky používať WordPress, GoDaddy má množstvo ďalších funkcií a výhod, ku ktorým máte prístup, vďaka čomu je hostiteľ omnoho presnejším..

Víťaz: WP Engine pre WordPress, GoDaddy pre čokoľvek iné

Ak chcete preskúmať všetky svoje možnosti hostenia, pozrite si náš porovnávací príspevok WP Engine vs HostGator.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map