A2 Hosting vs SiteGround Hosting Ve srovnání s květnem 2020 bez slevy

A2 Hosting a SiteGround jsou skvělé počítače k ​​porovnání navzájem.


Oba mají velkou podporu, vysokou dostupnost a vysoké ceny za kvalitu.

Ve skutečnosti jsou oba podle našeho výzkumu považováni za jeden z nejrychlejších hostitelů webu.

Nejlepší věc na těchto dvou hostingových značkách je, že mapují svou vlastní cestu a nejsou součástí webhostingového globálního korpusu, který se o své zákazníky opravdu nestará.

Takže děláte skvělou volbu dimenzování SiteGround vs A2 Hosting, pojďme se podívat, co je odlišuje.

A2 Hosting vs SiteGround A Podpora B Rychlost C Funkce D Hodnota E TransparencySiteGround Redakční recenze 4.8 Recenzent 4,9 254 hlasů54,5554,5ABCDEA2 Hosting Redakční recenze 4.6 Recenzent 4.5 2 hlasy55544ABCDE

Takže se omezujeme na pronásledování: oba mají v oboru podobné zkušenosti, nabízejí 99,99% dostupnosti bez záruky, 30 až 45denní záruku vrácení peněz a spoustu přizpůsobitelných možností přizpůsobení všech schopností a cenových relací.

Takže tam oba mají zakryté základy. Ale tam, kde je mezi nimi obrovské rozlišení: rychlost a zákaznický servis.

Celkově, pokud hledáte nejrychlejší web hostitele, jděte s A2 Hosting; Pokud hledáte nejlepšího celkového hostitele pro funkce a služby zákazníkům, jděte na SiteGround.

A2 Hosting: Highlights, Klady a zápory

Od začátku roku 2003 A2 Hosting kladl důraz především na svou rychlost, a to až 20x rychlejší než soupeři. Společnost se sídlem v Michiganu nabízí neomezené místo na disku a neomezenou šířku pásma.

Ceny za hosting A2

A2 Hosting nabízí poměrně málo jasných cenových možností. Nejnižší cenové body v každé variantě začínají za přiměřené měsíční vstupní ceny:

 • Sdílený hosting: 7,99 $ – ale kód kupónu ho snižuje na 3,92 $
 • VPS Hosting: 5 $
 • Reseller Hosting: 19.99 – použijte kupónový kód a přeneste jej na 13,19 $
 • Dedicated Hosting: 11,99 $ před kupónem – což ho přinese na 99,59 $

Zákaznická podpora

Zkušení a přátelští technici jsou k dispozici 24 hodin denně, každý den. Ať už zadáte lístek na server, chatujete online nebo zavoláte na jeho linku podpory, dostali za své služby vysoké známky. Chcete-li vylepšit své služby, A2 Hosting vám umožňuje vybrat si server, který je vám nejblíže.

V závislosti na denní době došlo k několika stížnostem s pomalými odpověďmi. Osobně jsem měl s jejich podporou velké zkušenosti.

Během velkého výpadku A2 Hosting došlo nedávno k obrovskému problému. Ale už se vzpamatovali.

Rychlost

A2 Hosting přináší vysoce výkonnou platformu SwiftServer, která jim umožňuje nabízet balíčky Turbo. Tyto servery načítají vaše stránky až 20krát rychleji, s menším počtem zákazníků na každém serveru a více zdrojů přidělených jednotlivým účtům. Všechny jejich hostitelské účty zahrnují jednotky SSD, které mohou každou minutu provádět tisíce vstupních / výstupních funkcí.

Hodnota

Pokud jde o množství služeb a podpory, nabízí A2 Hosting obrovskou hodnotu. Zahrnuto SSD, cPanel přístup pro všechny zákazníky sdíleného hostingu a mnoho dalších možností, které jsou k dispozici pro každou potřebu.

Funkce

A2 Hosting nabízí funkce založené na CPanel, podporu pro všechny od začátečníků po pokročilé vývojáře a konzultanty. Poskytují automatické zálohování na serveru, antivirovou ochranu a různé možnosti softwaru a vývoje pro různá průmyslová odvětví.

Optimalizují se pro rychlost a bezpečnost a přichází spousta funkcí. Díky tomu je jejich hostování přátelské pro začátečníky, což je velmi užitečné.

Jednou nevýhodou je, že jejich funkce mohou být trochu ohromující, protože jejich uživatelské rozhraní není dokonalé. Ale to udělá práci.

Prostoje / prostoje:

Disponují soukromými servery s datovými centry v Michiganu, Amsterdamu a Singapuru. A2 Hosting zaručuje 99,9% dostupnosti. Nabídka také nabízí testy rychlosti stahování a stahování z každého datového centra.

V nedávné době měli obrovský výpadek datového centra, ale od té doby se plavba hladce plavila.

SiteGround Hosting: zdůrazňuje, výhody a nevýhody

Společnost SiteGround byla založena bulharskými právníky a IT profesionály v roce 2003 a nabízí spoustu možností webhostingu, neomezenou šířku pásma a oceněné služby, rychlost a podporu..

My osobně milujeme SiteGround. Celkově jsou cenově dostupné, super přátelské a vybavené na všechny funkce, které potřebujeme.

SiteGround Pricing

Plány SiteGround jsou na dražší straně, pokud jde o rozpočet hosting, ale mnoho recenzentů ocení všechny doplňky, které přicházejí s trochu vyšší cenou. Mají několik úrovní pro každou ze svých čtyř možností hostování.

 • Sdílený hosting: Pravidelně cena 9,95 USD, kódy kuponů klesají na 3,95 USD
 • Cloud Hosting: začíná na 60 USD měsíčně
 • Reseller Hosting: Úvěrový plán, který se rovná jednomu roku hostování, je při každém nákupu 11 nebo více kreditů až 42 $ za každý kredit.
 • Dedikovaný hosting: Jejich plány serverů USA vyhrazené začínají na 229 USD měsíčně

Zákaznická podpora

Jsou k dispozici každou sekundu pro okamžitý chat, okamžité telefonické reakce a lístky, které říkají v průměru asi 10 minut na první odpověď.

SiteGround je šokující, jak rychle reagují. Je to opravdu neuvěřitelné.

Získáváte podpůrné lístky vyplněné rychleji, než můžete říci „server“ a pozornost k detailům, které jdou nad a za.

Pomáhají s problémy, které nepotřebují, a jdou tak daleko, že opravují problémy WordPress za vás. Wow.

Rychlost

SiteGround nabízí pevné disky na všech hostitelských plánech a nabízí zvýšený výkon s NGINX, HTTP / 2, PHP7 a CDN zdarma.

Mají zásuvný modul SiteGround SuperCacher s několika úrovněmi ukládání do mezipaměti a rychlostí. Můžete si vybrat, jakou úroveň implementace chcete, aby se toto dítě otřilo co nejrychleji.

Hodnota

I když ceny mohou být o něco vyšší než ostatní hostitelé, SiteGround má celou řadu možností pro vývojáře a uživatele všech schopností, poskytuje vysokou úroveň hodnoty.

Celkově je hodnota z SiteGround neuvěřitelná. S Bluehostem jde přímo do hlavy a snadno je sundává!

Funkce

Nabídka hostující různé aplikace a služby, poskytuje témata Joomla, WordPress a Magento, jakož i návody pro každé z nich. Zahrnují bezplatné denní zálohy.

Prestoje / doba provozu: SiteGround nabízí stav v reálném čase, který vám umožní otestovat stav vašeho webu v reálném čase. Nabízejí roční 99,965 procentní míru dostupnosti a 99,999 procentní měsíční míru dostupnosti. Datová centra jsou v Chicagu, Londýně, Amsterdamu a Singapuru. Jejich software minimalizuje prostoje zajištěním automatické detekce v reálném čase a automatickou okamžitou reakcí. Okamžitě řeší více než 90 procent problémů s výkonem serveru bez nutnosti interakce člověka.

SiteGround vs A2 Hosting: Srovnání rychlosti

Srovnali jsme SiteGround a A2 Hosting na dvou webech s téměř identickým obsahem, od podobných témat, jak od StudioPress, tak s podobným množstvím obsahu a textu. Byly to výsledky:

siteground vs a2 hosting test rychlosti finále

siteground vs a2 hosting test rychlosti finále SiteGround vs A2 Test rychlosti hostování

Máme zleva SiteGround s celkovým hodnocením 94% a A2 Hosting napravo s celkovým skóre 97%.

Nezapomeňte, že se jedná o pluginy pro ukládání do mezipaměti poskytované každým hostitelem. Pro SiteGround jsme použili jejich SG SuperCacher s téměř zapnutou úrovní ukládání do mezipaměti a s A2 Hosting jsme šli s jejich Turbo plánem, až 20x rychlejší.

Na praktické úrovni se jedná o skvělé výsledky a skutečně ukazuje, že obě jsou hvězdné. Rychlosti jsou tak blízké, že bych si nemusel nutně jen vybrat jeden přes druhého čistě na základě minimálního rozdílu v rychlosti.

SiteGround vs A2 Hosting: Co je pro vás nejlepší?

Hosting A2 i SiteGround nabízejí jedinečné funkce, které mohou vyhovět podnikům všech velikostí. Oba jsou zaměřeni více na vývojáře nebo jednotlivce, kteří mají zkušenosti s vývojem webových stránek, ale nabízejí důkladnou zákaznickou podporu a pomoc prostřednictvím výukových programů a řešení problémů uživatelům všech silných a schopností.

I když cena by neměla být určujícím faktorem, A2 Hosting je zaměřen na malé podniky, společnosti elektronického obchodování a jednotlivce. Široká škála funkcí nabízených za nižší cenu činí z této spolehlivé a spolehlivé možnosti. Nabízejí 30 různých přizpůsobených hostingových balíčků, včetně možností pro CMS, CRM, plánování, aukce, vzdělávání, elektronický obchod a vývoj webových aplikací.. Získejte slevu na hosting A2 zde.

SiteGround je kvalitní volbou pro vývojáře, kteří chtějí větší flexibilitu a možnosti přizpůsobení, obchodníky, kteří počítají s konzistentními prostoje a malými prostoji, a prodejci, kteří hledají spolehlivé produkty, které nabízejí za rozumnou cenu. Mají pokročilé technické možnosti a rychlou zákaznickou podporu při údržbě vašich stránek. Zde si můžete nárokovat 60% slevu na SiteGround.

A2 Přezkum recenze hostingu

Níže je uveden přehled naší úplné recenze hostingu A2.

A2 Hosting Redakční recenze 4.6 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Uživatelé (2 hlasy) Pros

 1. Neuvěřitelná podpora zákazníků
 2. Nejrychlejší rychlosti na trhu
 3. Uživatelská přívětivost
 4. Skvělé vlastnosti za cenu
 5. Místní hrdinové

Nevýhody

 1. Ne nejsilnější uptime
 2. Ne pro výhodné lovce
 3. Zákaznický servis má své dny volna

ShrnutíA2 webhosting je tak rychlý a tak spolehlivý, že v tomto ohledu skutečně zastíní své konkurenty. Navíc mají moderní pocit, který zajišťuje osvěžující zážitek z hostování. Pokud chcete vývojové nástroje, které skutečně rozumějí vašemu pracovnímu postupu, a zástupci zákaznických služeb, kteří vás mohou skutečně potkat, kde jste, může být A2 právě hostitelem pro vás. Zmínili jsme se, že jsou opravdu, opravdu rychlí? Support5Speed5Features5Value4Transparency4

Přehled rekapitulace SiteGround

Níže je uveden přehled naší úplné recenze na webu.

Redakční přehled SiteGround 4.8 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Uživatelé (254 hlasů) Zobrazit ceny Klady

 1. Úžasně rychlá podpora
 2. Skvělé ceny
 3. Spousta funkcí
 4. SiteGround kompatibilita WordPress

Nevýhody

 1. Skrytá omezení
 2. Pouze roční ceny
 3. Hackerská / bezpečnostní omezení

SummarySiteGround je jedním z nejlepších doporučených hostitelů pro obchodníky, vývojáře a vlastníky webů, kteří hledají dobrou rovnováhu mezi cenou a hodnotou. Cena SiteGround zahrnuje všechny bezplatné nástroje, které by průměrný majitel stránek mohl potřebovat. Získáte podpůrný tým převážně se sídlem v Bulharsku, ale to není problém pro většinu anglicky mluvících světových občanů. Jejich podpůrný personál je jedním z nejrychlejších v okolí a reaguje během 5-15 minut každou hodinu. Hostitelský server WordGround WordPress obsahuje funkce představování a funkce gitování WordPress, které mnoho výhodných hostitelů nenabízí. Podpora5Speed4.5Vlastnosti5Value5Transparency4.5

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map