A2 vs GoDaddy.com Hosting – Porovnání cen a plánů – květen 2020

A2 vs GoDaddy.com Hosting – Porovnání cen a plánů – květen 2020

A2 vs GoDaddy.com Hosting – Porovnání cen a plánů – květen 2020

Když porovnáváte dvě velké, dlouhodobé hostitelské společnosti, může být obtížné najít jednotlivé vlastnosti a charakteristiky každé společnosti. Pokud obě společnosti nabízejí širokou škálu balíčků, podobné záruky dostupnosti a přizpůsobitelné možnosti dělají rozhodnutí ještě náročnější.


Jakmile pochopíte, co vaše firma potřebuje pro váš web, bude pro vás mnohem snazší rozhodnout se o ideálním hostiteli webu. Porovnání funkcí společnosti, rychlosti, dostupnosti a prostojů a přizpůsobení možnosti vašemu rozpočtu vám pomůže učinit co nejlepší rozhodnutí.

A2 Hosting

A2 Hosting je od začátku roku 2003 trvale nejlepší volbou pro kvalitu hostování. Několik zdrojů počítá svůj neomezený prostor na disku a neomezenou šířku pásma jako vysoce ceněné funkce.

 • Ceny: A2 Hosting nabízí více možností hostování.
  • Sdílený hosting: Balíčky obvykle začínají 7,99 $, ale A2 Hosting nabízí kód kupónu, který snižuje cenu na 3,92 $ měsíčně.
  • VPS Hosting: Základní balíček začíná na 5 $ měsíčně.
  • Reseller Hosting: Od 19,99 USD před kupóny, ale jejich dostupné kódy obvykle snižují cenu na 13,19 USD za měsíc.
  • Dedicated Hosting: Předem zlevněná cena $ 119.99 měsíc klesne na 99,59 $ měsíčně po použití kuponu.
 • Zákaznická podpora: A2 nabízí nepřetržitý zákaznický servis prostřednictvím telefonních hovorů, lístků na server nebo živých chatů, zákazníci oceňují jejich služby.
 • Rychlost: Vysoce výkonná platforma SwiftServer umožňuje hostingům A2 nabízet balíčky Turbo, které načítají vaše stránky až 20krát rychleji. A2 Hosting také nabízí pevné disky na všech zákaznických účtech.
 • Hodnota: Společnost zahrnuje SSD, cPanel přístup pro všechny zákazníky sdíleného hostingu a širokou škálu přizpůsobitelných možností pro jejich hostování a další prodej klientů.
 • Vlastnosti: Mají vysokou úroveň zabezpečení díky antivirové ochraně, automatické zálohování na serveru, včetně cPanelu a více možností pro software, integraci platforem a další, aby vyhovovaly každému podnikání..
 • Prestoje / doba provozu: A2 Hosting slibuje zákazníkům 99,9% dostupnosti a umožňuje zákazníkům zvolit si své datové centrum ze soukromých webů v Michiganu, Amsterodamu a Singapuru.

Pojď tati

S více než 14 miliony zákazníků po celém světě poskytuje GoDaddy téměř 20 let vysoce kvalitní služby zákazníkům. Díky extrémně příznivým cenám ve více zemích a 99,9% dostupnosti je GoDaddy velmi oblíbenou volbou pro mnoho různých klientů.

 • Ceny: GoDaddy má velmi nízké ceny a často provádí prodej a speciální nabídky. Existuje několik úrovní jejich možností hostování.
  • Sdílený hosting: Nabízejí hostingové plány pro systémy Linux a Windows, které začínají na prodeji 3,99 $; plány obvykle začínají na 7,99 $ měsíčně.
  • Cloud Hosting: Váš první měsíc je zdarma a poté plánovaný limit 20 GB na 5 $ měsíčně; s nejvyšším tarifem získáte 80 GB za maximálně 80 $ měsíčně.
  • Reseller Hosting: Nabízejí dva programy pro distributory: základní plán až pro 25 zákazníků, který začíná na 8,99 $ za měsíc a program pro distributory, který podporuje neomezené zákazníky již od 14,99 $ za měsíc.
  • Vyhrazený hosting: Vyhrazené plány IP začínají na 5,99 $ měsíčně.
  • Virtuální soukromé servery: Linux plány začínají na 24,99 $ za měsíc, v prodeji od 29,99 $ za měsíc; Plány systému Windows začínají na 34,99 USD za měsíc, obvykle z 39,99 USD.
 • Zákaznická podpora: GoDaddy nabízí nepřetržitou telefonickou podporu pro celou řadu míst a jazyků. Mají také okamžitý chat a podrobnou databázi, kde můžete vyhledávat informace. Existují aktivní fóra zákazníků a blogy pro další pomoc.
 • Rychlost: GoDaddy není nejrychlejší hostitel na trhu, ale poskytuje solidní rychlostní výkon.
 • Hodnota: GoDaddy má mnohaleté zkušenosti. Jejich ceny jsou extrémně nízké a poskytují kvalitní zákaznický servis a silné funkce pro klienty po celém světě. Některé balíčky mohou také nabízet reklamu nebo fotografie z fotografií.
 • Funkce: Kromě jejich podpory při vytváření webových stránek a jejich odborných znalostí v aukcích domén poskytují hostované e-maily, webové stránky, logo a design webových stránek eCommerce, spolu s výukami pro vlastní potřebu, zabezpečením a dalšími možnostmi hostování a serveru v jejich Pro program.
 • Prostoje / prostoje: GoDaddy nezveřejňuje mnoho informací o době prostojů a prostojů, zaručují však 99,99 procentní prostoje a zůstávají v souladu s průmyslovými standardy. Mají datová centra a umístění po celém světě a mají solidní historii trvale dobrých služeb.

Co je pro vás nejlepší?

Přestože jsou oba hostingové společnosti zaměřené na malé podniky, existují velké rozdíly mezi A2 a GoDaddy. Oba mají jedinečné funkce a speciality, které jim umožňují poskytovat služby pro velké i malé podniky a mají programy, které mohou uspokojit uživatele všech silných a schopností.

GoDaddy je dobrou volbou na základní úrovni pro ty, kteří mají omezený rozpočet nebo málo zkušeností. Mají programy pro distributory, přidružené společnosti a neziskové organizace. Hostují více než 65 milionů domén a poskytují převody, nová rozšíření, osobní domény a služby hromadného vyhledávání. Tvůrce webových stránek do-it-yourself je navržen tak, aby pomohl novému uživateli nastartovat a spustit v krátkém čase.

A2 je lépe zaměřen na středně velké společnosti, které mají zkušené zaměstnance a některé znalosti webového designu a potřeb hostování. Více než 30 přizpůsobených hostingových balíčků a široká škála funkcí pro cenovou nabídku činí z A2 spolehlivou a spolehlivou volbu.

Chcete-li prozkoumat další možnosti hostování, podívejte se na náš příspěvek A2 Hosting vs..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector