AWS hosting vs HostGator Hosting – Porovnání cen a plánů – květen 2020

Být na vrcholu každého skvělého seznamu se nestalo. Chcete-li mít na seznamu své jméno, musíte být velmi dobře v tom, co děláte. HostGator vytvořil seznam největších letošních webhostingových společností. Úžasná služba, kterou poskytují za tak malé náklady, hraje v této ceně obrovskou roli. Vzhledem k tomu, že nabízejí placení za provozu hostingu, zákazníci si mohou službu HostGator vyzkoušet bez závazku ročního plánu. Nevyžadují žádné počáteční poplatky ani jiné zbytečné poplatky, což umožňuje mít web na webu za méně než 10,00 $.


Všechny webové stránky hostgator jsou silně chráněny svým vlastním pravidlem brány firewall. Každý web, který hostuje, je v bezpečí před útoky hackerů DDoS. Rámec HostGator byl považován za vyhovující americkým ministerstvem obchodu a byly bezpečným přístavem certifikovaným Evropskou komisí.

HostGator nabízí několik funkcí a doplňků, díky nimž jsou jejich služby ještě cennější. Každý web, který hostuje, přichází s neomezeným počtem e-mailových účtů. Poskytují místo na disku s každým plánem, který nabízejí. Každý plán je také vybaven snadno použitelným stavitelem stránek, což každému umožňuje vytvářet a rozvíjet vzhled webu. Dávají zákazníkovi reklamní kredity, které lze použít prostřednictvím služeb AdWords, Facebook, Google a Bing / Yahoo. Poskytují užitečná videa a SEO tipy, které umožňují, aby byl web rozpoznán na Googlu i v Bingu. K dispozici je také skener pro blacklisting a malware Google.

Bez ohledu na to, jestli děláte svou nejlepší práci po celou noc nebo jste nahoře a brzy ráno, hostGator bude mít vždy někoho, kdo vám pomůže. Jsou známí pro přátelskou zákaznickou podporu, kterou poskytují 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Jsou k dispozici prostřednictvím živého chatu, systému vstupenek a telefonicky. HostGator také poskytl přes 650 článků nápovědy a více než 500 videonávodů.

Chcete-li zjistit, jak se hostGator porovnává s ostatními hostitelskými službami, podívejte se na náš příspěvek na webu SiteGround vs. HostGator.

Amazon Web Services, jinak známý jako AWS, je platforma webových služeb, která je založena na cloudu. Poskytují zákazníkům aplikace a další nástroje potřebné k vytváření a vývoji online aplikací, sledování webových dat, manipulaci se serverovým prostorem a všem ostatním úkolům za účelem rozvoje online přítomnosti. Zákazníci mají k dispozici několik možností výběru podle svých individuálních cílů a toho, čeho se snaží prostřednictvím webové stránky dosáhnout. Pokud zákazník potřebuje další servery, aby zajistil velkou podnikovou databázi nebo vytvořil a zpracoval mnoho aplikací, je k dispozici další úložný prostor. Společnost může zrychlit informace, které potřebuje k odesílání nebo přijímání prostřednictvím služeb doručování obsahu poskytovaných prostřednictvím AWS. Zvýší se tak příjmy a eliminuje se prostoje. Sledování využití dat a jeho efektivita jsou služby, které společnost AWS poskytuje a poskytuje zpětnou vazbu o výkonu konkrétního webu v reálném čase. To také upozorňuje zákazníka na jakékoli změny, které by mohly zlepšit jeho web a jeho účinnost.

Základní balíček poskytovaný prostřednictvím AWS je dodáván s bezplatným hostingem. Tento balíček však neobsahuje nápovědu a dostupná podpora platícím zákazníkům Amazon Web Service. Je třeba poznamenat, že většina zákazníků, kteří začínají základním balíčkem, končí velmi rychle. Zdá se, že se jedná o pokračující trend u každého balíčku, který společnost AWS poskytuje. Tyto plány mohou přesáhnout 45 $ měsíčně v závislosti na použití. HostGator nabízí měsíční balíčky již od 4,00 $, které přicházejí standardně s týmem podpory 24/7. Nabízejí také dlouhý seznam dalších funkcí tohoto plánu.

S tím bylo řečeno, čísla jsou stále neuvěřitelně pro AWS. Podle datanyze.com, HostGator je na 36 místě, pokud je počet hostovaných webů, zatímco Amazon Hosting Services je na 2. místě. Podle průzkumu poskytnutého společností Datanyze je HostGator zodpovědný za 17 570 stránek. Hostitelem AWS je více než 1 milion. Během měsíce dubna 2016 přidala společnost AWS přes 38 000 webů, zatímco server HostGator zvýšil jejich počet pouze o 634.

Osobně nemám žádné zkušenosti s žádnou z těchto dvou společností. Vytvořil jsem názor na několik článků, které jsem četl. AWS má mnohem lepší čísla než GatorHost. Jsou také mezinárodní společností, která do své značky a pověsti vložila spoustu času a úsilí. Líbí se mi myšlenka pomoci a podpory, kterou poskytuje HostGator bez ohledu na balíček, který si zákazník vybere. Myslím, že někdo v profesi marketingu nebo vývoje by ocenil výši podpory, kterou poskytuje HostGator. Kdybych byl majitelem malého podniku, byl bych více ochotný investovat svůj čas a peníze do stejně smýšlející společnosti. Moje osobní zkušenost byla vždy lepším pracovním vztahem s menšími společnostmi. Větší korporace mohou občas zastrašovat a ne vždy projevují stejnou úroveň respektu a uznání pro menší lidi

Chcete-li zjistit, jak se AWS drží proti jiným hostitelským službám, podívejte se na náš příspěvek AWS vs. BlueHost. Chcete-li prozkoumat další možnosti hostování, podívejte se na náš příspěvek DreamHost vs. IPage.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map