Bluehost vs DreamHost 2020: Porovnejte ceny, funkce a další

Bluehost vs DreamHost 2020: Porovnejte ceny, funkce a další

Bluehost vs DreamHost 2020: Porovnejte ceny, funkce a další

Bluehost i DreamHost jsou v internetových letech prastaré. Rozrostli se na hostitele hromadného trhu se stovkami tisíc zákazníků, ale co je lepší? Porovnáme ceny, rychlost, funkce a další, abychom vám pomohli se rozhodnout.

CENY  |  HODNOTAPODPĚRA, PODPORA  |  UPTIME  |  RYCHLOST  |  FUNKCE  |  ZÁVĚR  


Bluehost je jednou z nejpopulárnějších hostingových společností na celém světě, ale je to pro vás to pravé? Díky rozpoznání jména a lepší podpoře zákazníků je to solidní volba pro začátečníky.

4.5

Recenzent

4.6

Uživatelé (12 hlasů)

VS

DreamHost je další z těch velkých, levných společností poskytujících sdílený hosting, které byly navždy tady. Společnost byla založena v roce 1996 a má několik spokojených zákazníků, kteří budou silní více než 20 let. Pokud hledáte levný hosting na velkém trhu, DreamHost je jedním z nejlepších.

3.9

Recenzent

3.8

Uživatelé 

Ceny

Skóre: 4,5

Bluehost má jedny z nejdostupnějších cen vstupních úrovní, přičemž sdílený hosting je nejoblíbenější za nejnižší ceny. Odečteli jsme o půl bodu za ceny kvůli 3-letému období požadovanému pro nejlepší řešení, ale celkově je to asi tak levné, jak to jde:

SharedWordPressVPS
Prodejní cena2,95 $ / měsíc19,95 $ / měsíc18,99 $ / měsíc
Normální cena7,99 $ / měsíc29,99 $ / měsíc29,99 $ / měsíc
Nejlepší proZačátečníciWordPressPodniky

Zobrazit ceny

Skóre: 4,5

DreamHost bývala dražší než ostatní sdílené počítače, ale teď jsou tam s nejlevnějšími. S ročním sdíleným hostingovým plánem se můžete dostat do dveří za pouhých 2,59 $ měsíčně. Pokud nechcete závazek, můžete jít měsíčně pouze za 4,95 $ / měsíc. Nejlepší část? DreamHost na vás po počátečním období nezvýší cenu – jsou všude levné a spravedlivé.

SharedDreamPressVPS Business
Roční cena2,59 $ / měsíc16,95 $ / měsíc27,50 $ / měsíc
Měsíční cena4,95 $ / měsíc19,95 $ / měsíc30,00 $ / měsíc
Nejlepší proZačátečníciMezilehlé stránky WordPressPěstování malých podniků

Zobrazit ceny

Hodnota

Skóre: 4,5

Podle našeho názoru je Bluehost obrovská hodnota. S cenou začínající na pouhých 2,95 USD / měsíc (promo cena) stále získáte podporu velmi velké společnosti s očekávanou podporou zákazníků a kvalitou služeb. Některé z nejlepších funkcí zahrnutých v cenové kalkulaci startéru typu rock-bottom, které zvyšují hodnotu, jsou neměřená šířka pásma, certifikát SSL zdarma a 50 SSD v úložišti.

Domníváme se, že sdílený hosting Plus je lepší řešení neomezený webové stránky, neomezené úložiště a neomezené domény. Při přechodu na jiné plány uvidíte celkově velkou hodnotu za peníze, které utratíte. Pravděpodobně nebudete mít super prémiové funkce, ale hodnota bude velmi vysoká. 

Skóre: 4,5

Pokud jde o hodnotu, DreamHost je jedním z nejlepších. Nízké ceny v kombinaci s užitečnými funkcemi a mimořádně velkorysou 97denní zárukou vrácení peněz jsou pro malé podniky vítězstvím.

Navíc nabízejí neomezenou šířku pásma, bezplatné názvy domén, certifikáty SSL zdarma a kompenzují vám poklesy za provozuschopnost. Opravdu poskytují jednu z největších dostupných dohod o úrovni služeb.

Ve srovnání s Bluehost a HostGator, DreamHost vyjde silný. Jediným hostitelem, který má lepší hodnotu, může být SiteGround.

Zákaznická podpora

Skóre: 3,5

Zákaznická podpora Bluehost je smíšená taška. Někteří nedávní recenzenti nikdy neměli problém, jiní mají příběhy o dlouhém čekání a získání podpůrné podpory.

S nepřetržitou podporou prostřednictvím telefonu i živého chatu – můžete se jich vždycky zbavit. Na rozdíl od jiných, vyšší prémiové podpory však nemusíte získat nejkvalitnější techniku ​​ani nejrychlejší službu.

Více informací

Skóre: 3,5

Jednou z oblastí, kde DreamHost prostě není dokonalý, je zákaznická podpora. Podpora je poskytována prostřednictvím e-mailu a živého chatu, nebo můžete požádat o zpětné volání. Hmm, něco jako škrabka na hlavu. Nemají podporu 24/7/365, kterou většina hostingových společností má.

Kromě toho, i když jste na webu jako potenciální zákazník, bylo vám řečeno, abyste se v pracovní době vrátili. Realita je taková, že podpora hostingu je nepřetržitá práce – a DreamHost není na šňupání.

Více informací

Hosting Uptime

Skóre: 4,5

Zprávy z celé webové show Bluehost uptime docela silné na 99,99% až 100%.

Je však těžké zjistit, zda nabízejí nějakou konkrétní záruku dostupnosti HostGator (sesterská společnost) ano. Jejich stránka dohody o uptime serveru slibuje pouze neurčité sliby kratší než 15 minut před opravou. 

Jejich sdílená hostitelská stránka neodkazuje na konkrétní příslib uptime. Takže i s celkově skvělými zprávami o provozuschopnosti s minimálními prostoji jsme je ukotvili o půl bodu kvůli nedostatečné transparentnosti v této záležitosti.

Skóre: 4,0

Zprávy z celé webové show DreamHost uptime docela silné na 99,99% až 100%.

Nejlepší část? Jejich 100% záruka dostupnosti. Pokud z nějakého důvodu váš web nefunguje, připíšou vám na váš účet jeden den bezplatného hostování za každou hodinu, kdy je nefunkční.

Dobrá věc je, že jejich provozuschopnost v uplynulém roce byla v průměru asi 99,98% – takže neočekávejte potřebu hotovosti v tomto úvěru.

Rychlost

Skóre: 3,5

Bluehost dosáhl v posledních letech výrazného pokroku. Dříve existovalo mnoho stížností uživatelů, ale upgradovali hardware tak, aby to bral vážně.

Musíte však pouze přejít na Cvrlikání vidět spoustu stížností. Nyní mnoho problémů s rychlostí přichází z celkového nastavení vašeho webu a nejen z hostování, takže to nezapomeňte vzít v úvahu. Bluehost má také spoustu zákazníků, takže musí být nějaké stížnosti. 

Bluehost udělal čestné uznání v našem nejrychlejším příspěvku pro porovnání webhostingu. Zkontrolujte, zda příspěvek, pokud potřebujete maximální rychlost na webu.

Skóre: 4,0

DreamHost má skvělé zprávy o rychlosti a je pevně v top 25% hostitelů, pokud jde o dobu načítání. Nezaměřují se na to jako na hlavní rys, ale nevidíte mnoho stížností od zákazníků.

V plánu DreamPress optimalizovali své databáze pouze pro WordPress a implementovali Memcache. Určitě tedy mají na paměti rychlost. Nezapomeňte si povídat s jejich podporou, pokud vás to zajímá.

Funkce

Skóre: 3,5

Bluehost má všechny základní funkce, které potřebujete, abyste mohli začít, a velmi cenově dostupný způsob, jak začít blogery začít. Zahrnují zdarma SSL z Let’s Encrypt, což je nutnost, stejně jako neměřenou šířku pásma.

Když však porovnáte s jinými společnostmi, jako jsou SiteGround a A2 Hosting, Bluehost postrádá některé další funkce, které jsou velmi užitečné. Jednou stížností je skutečnost, že za migraci musíte platit, což je nepříjemné.

Musíte také upgradovat na některé z dražších sdílených plánů, jako jsou Choice Plus a Pro, abyste získali zálohy stránek – které jsou pro každý web kritické.

Zobrazit všechny funkce

Skóre: 4,0

Libra za libru, DreamHost nabízí některé z nejlepších funkcí jakékoli levné hostingové společnosti. Jejich nejlevnější sdílený plán zahrnuje bezplatnou doménu, neomezenou šířku pásma, předinstalovanou WordPress a bezplatný certifikát SSL. Jejich hosting DreamPress WordPress je silným návrhem hodnoty pro plně vybavený hosting WordPress, který může konkurovat na určité úrovni s WP Engine a Kinsta.

Nezískáte bezplatnou migraci a chybí vám telefonická podpora 24/7, kterou nabízejí další hostitelé, takže je musíme ukotvit. Celkově – skvělý hostitel, skvělé funkce.

Zobrazit všechny funkce

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector