Bluehost vs GoDaddy 2020: Porovnejte ceny, funkce a další

Bluehost vs GoDaddy: dva hostitelé se značkou, kteří silně inzerují širokou veřejnost. Jsou některá z nich dobrá? Myslíme si, že oba mohou být dobrým výchozím bodem pro začátečníky nebo ty, kteří chtějí nejlevnější hosting. Pokud máte na doméně GoDaddy spoustu domén a pracujete s webem pro začátečníky, může být dobré se s nimi držet. Pokud hledáte webhosting pro začátečníky, Bluehost se specializuje na tuto frontu. Ať tak či onak, doporučujeme SiteGround přes oba z nich.

CENY  |  HODNOTAPODPĚRA, PODPORA  |  UPTIME  |  RYCHLOST  |  FUNKCE  |  ZÁVĚR  


Bluehost je jednou z nejpopulárnějších hostingových společností na celém světě, ale je to pro vás to pravé? Díky rozpoznání jména a lepší podpoře zákazníků je to solidní volba pro začátečníky.

4.5

Recenzent

4.6

Uživatelé (12 hlasů)

VS

GoDaddy nepotřebuje úvod – je to pravděpodobně nejuznávanější poskytovatel hostitelů a doménových jmen na světě. Jak již bylo řečeno, je to něco jako hosting McDonald’s – levný, masový trh, ale ne výjimečně dobrý. Ve srovnání s jiným hostitelem obvykle vyhrává druhý hostitel. Jak již bylo řečeno, pokud jste loajální majitel domény GoDaddy, stojí za to se s nimi držet pro malé projekty a vynikající telefonickou podporu.

3.4

Recenzent

4.1

Uživatelé (26 hlasů)

Ceny

Skóre: 4,5

Bluehost má jedny z nejdostupnějších cen vstupních úrovní, přičemž sdílený hosting je nejoblíbenější za nejnižší ceny. Odečteli jsme o půl bodu za ceny kvůli 3-letému období požadovanému pro nejlepší řešení, ale celkově je to asi tak levné, jak to jde:

SharedWordPressVPS
Prodejní cena2,95 $ / měsíc19,95 $ / měsíc18,99 $ / měsíc
Normální cena7,99 $ / měsíc29,99 $ / měsíc29,99 $ / měsíc
Nejlepší proZačátečníciWordPressPodniky

Zobrazit ceny

Skóre: 5,0

Ceny GoDaddy jsou velmi nízké a skvělé pro začátečníky. S promo nabídnutím ekonomického hostingu za pouhých 1 $ / měsíc je hosting prakticky zdarma. Jedna věc, na kterou si musíte dát pozor, jsou obnovovací sazby. Po uplynutí prvního období vyskočí ekonomika hostingu až na 8,99 $ měsíčně, takže si dejte pozor na uzamčení.

EconomyDeluxeUltimate
Prodejní cena1,00 $ / měsíc7,99 $ / měsíc12,99 $ / měsíc
Normální cena8,99 $ / měsíc11,99 $ / měsíc16,99 $ / měsíc
Nejlepší proZačátečníciSmall BusinessMísta s vysokým provozem

Zobrazit ceny

Hodnota

Skóre: 4,5

Podle našeho názoru je Bluehost obrovská hodnota. S cenou začínající na pouhých 2,95 USD / měsíc (promo cena) stále získáte podporu velmi velké společnosti s očekávanou podporou zákazníků a kvalitou služeb. Některé z nejlepších funkcí zahrnutých v cenové kalkulaci startéru typu rock-bottom, které zvyšují hodnotu, jsou neměřená šířka pásma, certifikát SSL zdarma a 50 SSD v úložišti.

Domníváme se, že sdílený hosting Plus je lepší řešení neomezený webové stránky, neomezené úložiště a neomezené domény. Při přechodu na jiné plány uvidíte celkově velkou hodnotu za peníze, které utratíte. Pravděpodobně nebudete mít super prémiové funkce, ale hodnota bude velmi vysoká. 

Skóre: 4,0

Hodnota GoDaddy je docela dobrá pro to, co dostanete. Platíte zvýhodněnou cenu za hostitele masového trhu. Například, co dostanete s plánem Economy (v prodeji nyní za 1 $ / měsíc), je 1 web, neměřená šířka pásma a 100 GB úložného prostoru a bezplatná doména. I když cena vyskočí na plnou cenu 8,99 $ / měsíc, je to stále slušná hodnota. Jak již bylo řečeno, doporučujeme vám přejít na Deluxe, protože získáte neomezené množství webových stránek a úložiště (v rozumných případech).

Všechny plány zahrnují podporu 24/7, což je nezbytně nutné, stejně jako monitorování bezpečnosti a ochrana DDoS.

Dva velké problémy s těmito sdílenými hostingovými plány GoDaddy: žádný bezplatný certifikát SSL, který se stává průmyslovým standardem, a limit 1 GB na databáze. Pokud používáte WordPress a máte nějaké vysoce kvalitní fotografie, můžete tento databázový limit rychle překročit. Z těchto dvou důvodů dokážeme GoDaddy dokovat v plné míře.

Zákaznická podpora

Skóre: 3,5

Zákaznická podpora Bluehost je smíšená taška. Někteří nedávní recenzenti nikdy neměli problém, jiní mají příběhy o dlouhém čekání a získání podpůrné podpory.

S nepřetržitou podporou prostřednictvím telefonu i živého chatu – můžete se jich vždycky zbavit. Na rozdíl od jiných, vyšší prémiové podpory však nemusíte získat nejkvalitnější techniku ​​ani nejrychlejší službu.

Více informací

Skóre: 4,0

GoDaddy se pyšní svou telefonickou podporou 24/7, což zcela dává smysl pro jejich zákaznickou základnu na velkém trhu. Jedním ze slabých míst byla skutečnost, že telefon byl jediný způsob, jak se jich zbavit. Od té doby to změnili a nyní nabízejí podporu chatu, což mnozí internetoví blbci dávají přednost.

Telefonická podpora je obvykle vyšší kvalita, protože se dostanou do pronásledování a mohou rychleji odpovídat na vaše otázky. Zjistil jsem, že podpora chatu se rychle spojuje, ale musíte přeskočit nějaké obruče, včetně zadání čísla PIN a čekání na jejich odpověď. Kvalita podpory je obvykle rychlá reakce, na rozdíl od SiteGround, kde poskytují úplná řešení. Celkově dobrá podpora, ale ne perfektní. 

Více informací

Hosting Uptime

Skóre: 4,5

Zprávy z celé webové show Bluehost uptime docela silné na 99,99% až 100%.

Je však těžké zjistit, zda nabízejí nějakou konkrétní záruku dostupnosti HostGator (sesterská společnost) ano. Jejich stránka dohody o uptime serveru slibuje pouze neurčité sliby kratší než 15 minut před opravou. 

Jejich sdílená hostitelská stránka neodkazuje na konkrétní příslib uptime. Takže i s celkově skvělými zprávami o provozuschopnosti s minimálními prostoji jsme je ukotvili o půl bodu kvůli nedostatečné transparentnosti v této záležitosti.

Skóre: 3,5

Provozní doba GoDaddy je přiměřeně dobrá, často na 99,95% nebo lepší. Recenze od uživatelů z celého webu jsou smíšené, ale obvykle není provozuschopnost / výpadek považována za hlavní problém.

GoDaddy má záruka dostupnosti serveru (varování – legální žargon!) – ale vztahuje se pouze 99,90% (chybí tam 0,09) – což znamená, že váš hosting může být mimo provoz po dobu 43 minut měsíčně, a považují to za normální. Představte si svůj web během kritického nákupního období téměř hodinu! GoDaddy navíc dává pouze vám 5% zpětný kredit – což mohou být jen haléře. Myslíme si, že by měli mít vyšší standardy a úvěry celý měsíc.

Rychlost

Skóre: 3,5

Bluehost dosáhl v posledních letech výrazného pokroku. Dříve existovalo mnoho stížností uživatelů, ale upgradovali hardware tak, aby to bral vážně.

Musíte však pouze přejít na Cvrlikání vidět spoustu stížností. Nyní mnoho problémů s rychlostí přichází z celkového nastavení vašeho webu a nejen z hostování, takže to nezapomeňte vzít v úvahu. Bluehost má také spoustu zákazníků, takže musí být nějaké stížnosti. 

Bluehost udělal čestné uznání v našem nejrychlejším příspěvku pro porovnání webhostingu. Zkontrolujte, zda příspěvek, pokud potřebujete maximální rychlost na webu.

Skóre: 3,5

Pokud jde o testování rychlosti, GoDaddy spadne do středu balení. Snaží se vás upřednostnit ke svému konečnému plánu, aby získali více výpočetní síly a rychlosti, což mi špatně tře. Ekonomické plány potřebují také rychlost!

Na Cvrlikání GoDaddy sice získává slušné množství stížností, ale upřímně očekával více pro hosta této populární.

GoDaddy nevytvořil seznam našich nejrychlejších webhostingů. Zkontrolujte, zda tento příspěvek, pokud chcete jít s vítězem.

Funkce

Skóre: 3,5

Bluehost má všechny základní funkce, které potřebujete, abyste mohli začít, a velmi cenově dostupný způsob, jak začít blogery začít. Zahrnují zdarma SSL z Let’s Encrypt, což je nutnost, stejně jako neměřenou šířku pásma.

Když však porovnáte s jinými společnostmi, jako jsou SiteGround a A2 Hosting, Bluehost postrádá některé další funkce, které jsou velmi užitečné. Jednou stížností je skutečnost, že za migraci musíte platit, což je nepříjemné.

Musíte také upgradovat na některé z dražších sdílených plánů, jako jsou Choice Plus a Pro, abyste získali zálohy stránek – které jsou pro každý web kritické.

Zobrazit všechny funkce

Skóre: 3,5

Není velkým fanouškem funkcí GoDaddy v základních plánech. Většina lidí v těchto dnech spouští své weby na WordPress, a zatímco GoDaddy má hostování WordPress, znovu musíte upgradovat, abyste například dostali inscenování WordPress. Pokud jde o plány hostování ekonomiky GoDaddy, nezískáte zdarma SSL, nezískáte zálohy a nedělá migrace.

Zatímco GoDaddy má nějaké vlastní nástroje, které vytvořil, pro společnost tak velkou bych očekával, že nabídnou více funkcí než menší, scrappier host, jako je SiteGround – ale musí vydělat. Celkově jsou funkce v pořádku, ne skvělé.

Zobrazit všechny funkce

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map