Bluehost vs HostGator 2020: Porovnejte ceny, funkce a další

Bluehost vs HostGator 2020: Porovnejte ceny, funkce a další

Bluehost vs HostGator 2020: Porovnejte ceny, funkce a další

Rozhodnutí společnosti Bluehost vs HostGator je těžké. Proč? No, jsou to obojí cenově dostupní hostitelé na základní úrovni se spoustou možností. Jsou to obchodní značky, o kterých jste už slyšeli, a možná dokonce i od známého podcasteru. Co je pro vás nejlepší? Vykopáváme níže.

CENY  |  HODNOTAPODPĚRA, PODPORA  |  UPTIME  |  RYCHLOST  |  FUNKCE  |  ZÁVĚR  


Bluehost je jednou z nejpopulárnějších hostingových společností na celém světě, ale je to pro vás to pravé? Díky rozpoznání jména a lepší podpoře zákazníků je to solidní volba pro začátečníky.

4.5

Recenzent

4.6

Uživatelé (12 hlasů)

VS

Hostgator je hostitelem více než 1 milionu webových stránek. HostGator je skvělým startovacím hostitelem pro ty, kteří hledají levný hosting s mnoha pokročilými funkcemi.

3.8

Recenzent

4.2

Uživatelé (11 hlasů)

Ceny

Skóre: 4,5

Bluehost má jedny z nejdostupnějších cen vstupních úrovní, přičemž sdílený hosting je nejoblíbenější za nejnižší ceny. Odečteli jsme o půl bodu za ceny kvůli 3-letému období požadovanému pro nejlepší řešení, ale celkově je to asi tak levné, jak to jde:

SharedWordPressVPS
Prodejní cena2,95 $ / měsíc19,95 $ / měsíc18,99 $ / měsíc
Normální cena7,99 $ / měsíc29,99 $ / měsíc29,99 $ / měsíc
Nejlepší proZačátečníciWordPressPodniky

Zobrazit ceny

Skóre: 4,5

HostGator má velký výběr plánů, vše od sdíleného hostování do koše až po cenově dostupný hosting VPS. HostGator je velmi agresivní, pokud jde o jejich ceny, rozdávající obrovské slevy, protože se snaží získat podíl na trhu. Jejich ambicí je vaše výhoda:

SharedWordPressVPS
Prodejní cena2,75 $ / měsíc5,95 $ / měsíc29,95 $ / měsíc
Normální cena10,95 $ / měsíc14,95 $ / měsíc89,95 $ / měsíc
Nejlepší proZačátečníciWeby WordPressRůstová místa

Zobrazit ceny

Hodnota

Skóre: 4,5

Podle našeho názoru je Bluehost obrovská hodnota. S cenou začínající na pouhých 2,95 USD / měsíc (promo cena) stále získáte podporu velmi velké společnosti s očekávanou podporou zákazníků a kvalitou služeb. Některé z nejlepších funkcí zahrnutých v cenové kalkulaci startéru typu rock-bottom, které zvyšují hodnotu, jsou neměřená šířka pásma, certifikát SSL zdarma a 50 SSD v úložišti.

Domníváme se, že sdílený hosting Plus je lepší řešení neomezený webové stránky, neomezené úložiště a neomezené domény. Při přechodu na jiné plány uvidíte celkově velkou hodnotu za peníze, které utratíte. Pravděpodobně nebudete mít super prémiové funkce, ale hodnota bude velmi vysoká. 

Skóre: 4,5

HostGator nabízí úžasnou hodnotu za svou cenu. Po pravdě řečeno, není to tak silné jako SiteGround, což je celkem oblíbené, ale HostGator vás za přijatelnou cenu dostane do dveří.

Celkově má ​​velmi silnou hodnotu, protože za to, co platíte, získáte spoustu funkcí, jako je bezplatná migrace, neměřená šířka pásma a podpora 24/7/365.

Tam, kde nevidíme silnou hodnotu, se účtují poplatky za doplňky, které ostatní zdarma zahrnují, jako jsou zálohy – které jsou rozhodující pro zdraví vašeho webu. Chtějí také účtovat navíc za ještě lepší provozuschopnost, což by podle našeho názoru mělo být základní součástí všech plánů, bez ohledu na to, jak levné.

Zákaznická podpora

Skóre: 3,5

Zákaznická podpora Bluehost je smíšená taška. Někteří nedávní recenzenti nikdy neměli problém, jiní mají příběhy o dlouhém čekání a získání podpůrné podpory.

S nepřetržitou podporou prostřednictvím telefonu i živého chatu – můžete se jich vždycky zbavit. Na rozdíl od jiných, vyšší prémiové podpory však nemusíte získat nejkvalitnější techniku ​​ani nejrychlejší službu.

Více informací

Skóre: 3

HostGator kontroluje všechny krabice na povrchu s jejich podporou: 24/7 a 365 dní v roce. Chatem a telefonem. Ale zákazníci vypráví jiný příběh.

Existuje mnoho stížností na pomalé reakce, nekompetentní zaměstnance a celkovou dílčí podporu. Existuje spousta lidí, kteří nemají žádné stížnosti, proto doporučujeme před nákupem vyzkoušet jejich podporu.

Více informací

Hosting Uptime

Skóre: 4,5

Zprávy z celé webové show Bluehost uptime docela silné na 99,99% až 100%.

Je však těžké zjistit, zda nabízejí nějakou konkrétní záruku dostupnosti HostGator (sesterská společnost) ano. Jejich stránka dohody o uptime serveru slibuje pouze neurčité sliby kratší než 15 minut před opravou. 

Jejich sdílená hostitelská stránka neodkazuje na konkrétní příslib uptime. Takže i s celkově skvělými zprávami o provozuschopnosti s minimálními prostoji jsme je ukotvili o půl bodu kvůli nedostatečné transparentnosti v této záležitosti.

Skóre: 4,5

Díky více než 99,5% dostupnosti, v závislosti na zdroji, není na hostGator moc stížností.

HostGator navíc nabízí bezplatný měsíc hostingu, pokud klesne pod 99,9% záruka.

Zakotvili jsme je o půl bodu, protože došlo k občasným stížnostem uživatelů a také dáváme přednost 99,99% dostupnosti pro nejlepší poskytovatele ve své třídě.

Rychlost

Skóre: 3,5

Bluehost dosáhl v posledních letech výrazného pokroku. Dříve existovalo mnoho stížností uživatelů, ale upgradovali hardware tak, aby to bral vážně.

Musíte však pouze přejít na Cvrlikání vidět spoustu stížností. Nyní mnoho problémů s rychlostí přichází z celkového nastavení vašeho webu a nejen z hostování, takže to nezapomeňte vzít v úvahu. Bluehost má také spoustu zákazníků, takže musí být nějaké stížnosti. 

Bluehost udělal čestné uznání v našem nejrychlejším příspěvku pro porovnání webhostingu. Zkontrolujte, zda příspěvek, pokud potřebujete maximální rychlost na webu.

Skóre: 3,0 

Sdílený hosting má obvykle problémy s problémy s rychlostí, čistě na základě nižších nákladů na hosting. HostGator je pevně uprostřed balení, pokud jde o rychlost. Při hledání Cvrlikání, nevidíte tolik stížností jako ostatní sdílené hostitelé, jako je Bluehost, což je dobré neoficiální znamení.

Pokud hledáte rychlejší produkt HostGator, podívejte se na hosting HostGator Cloud. Pokud však chcete ještě rychlejší sdílený hosting, který banku nezlomí, důrazně doporučujeme buď A2 Hosting nebo SiteGround. Budete s nimi mnohem šťastnější.

Funkce

Skóre: 3,5

Bluehost má všechny základní funkce, které potřebujete, abyste mohli začít, a velmi cenově dostupný způsob, jak začít blogery začít. Zahrnují zdarma SSL z Let’s Encrypt, což je nutnost, stejně jako neměřenou šířku pásma.

Když však porovnáte s jinými společnostmi, jako jsou SiteGround a A2 Hosting, Bluehost postrádá některé další funkce, které jsou velmi užitečné. Jednou stížností je skutečnost, že za migraci musíte platit, což je nepříjemné.

Musíte také upgradovat na některé z dražších sdílených plánů, jako jsou Choice Plus a Pro, abyste získali zálohy stránek – které jsou pro každý web kritické.

Zobrazit všechny funkce

Skóre: 4,0

HostGator je často porovnáván s Bluehostem kvůli cenám a vlastnostem a celkově zde HostGator získává výhru.

Mezi oběma společnostmi byl HostGator postaven pro více profesionálních uživatelů. A když porovnáváte HostGator s jakoukoli jinou sdílenou hostingovou společností, musíte to mít na paměti.

Líbí se nám skutečnost, že jsou zahrnuty migrace, mají instalace jedním kliknutím, jsou na cPanelu a nabízejí 99,9% dostupnost za provoz. Stále se nám líbí další hostitelé jako SiteGround lépe pro funkce celkově, ale HostGator má to, co potřebujete, abyste mohli začít.

Zobrazit všechny funkce

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector