DreamHost vs GoDaddy 2020: Porovnejte ceny, funkce a další

DreamHost vs GoDaddy 2020: Porovnejte ceny, funkce a další

DreamHost vs GoDaddy 2020: Porovnejte ceny, funkce a další

DreamHost a GoDaddy: dva uber populární hostitelé s miliony zákazníků. DreamHost má velmi loajální zákazníky a nabízí velkou hodnotu za slušnou cenu. GoDaddy má telefonickou podporu 24/7 a promo hostování $ 1 / měsíc, které je těžké porazit. S čím byste měli jít?

CENY  |  HODNOTAPODPĚRA, PODPORA  |  UPTIME  |  RYCHLOST  |  FUNKCE  |  ZÁVĚR  


DreamHost je další z těch velkých, levných společností poskytujících sdílený hosting, které byly navždy tady. Společnost byla založena v roce 1996 a má několik spokojených zákazníků, kteří budou silní více než 20 let. Pokud hledáte levný hosting na velkém trhu, DreamHost je jedním z nejlepších.

3.9

Recenzent

3.8

Uživatelé 

VS

GoDaddy nepotřebuje úvod – je to pravděpodobně nejuznávanější poskytovatel hostitelů a doménových jmen na světě. Jak již bylo řečeno, je to něco jako hosting McDonald’s – levný, masový trh, ale ne výjimečně dobrý. Ve srovnání s jiným hostitelem obvykle vyhrává druhý hostitel. Jak již bylo řečeno, pokud jste loajální majitel domény GoDaddy, stojí za to se s nimi držet pro malé projekty a vynikající telefonickou podporu.

3.4

Recenzent

4.1

Uživatelé (26 hlasů)

Ceny

Skóre: 4,5

DreamHost bývala dražší než ostatní sdílené počítače, ale teď jsou tam s nejlevnějšími. S ročním sdíleným hostingovým plánem se můžete dostat do dveří za pouhých 2,59 $ měsíčně. Pokud nechcete závazek, můžete jít měsíčně pouze za 4,95 $ / měsíc. Nejlepší část? DreamHost na vás po počátečním období nezvýší cenu – jsou všude levné a spravedlivé.

SharedDreamPressVPS Business
Roční cena2,59 $ / měsíc16,95 $ / měsíc27,50 $ / měsíc
Měsíční cena4,95 $ / měsíc19,95 $ / měsíc30,00 $ / měsíc
Nejlepší proZačátečníciMezilehlé stránky WordPressPěstování malých podniků

Zobrazit ceny

Skóre: 5,0

Ceny GoDaddy jsou velmi nízké a skvělé pro začátečníky. S promo nabídnutím ekonomického hostingu za pouhých 1 $ / měsíc je hosting prakticky zdarma. Jedna věc, na kterou si musíte dát pozor, jsou obnovovací sazby. Po uplynutí prvního období vyskočí ekonomika hostingu až na 8,99 $ měsíčně, takže si dejte pozor na uzamčení.

EconomyDeluxeUltimate
Prodejní cena1,00 $ / měsíc7,99 $ / měsíc12,99 $ / měsíc
Normální cena8,99 $ / měsíc11,99 $ / měsíc16,99 $ / měsíc
Nejlepší proZačátečníciSmall BusinessMísta s vysokým provozem

Zobrazit ceny

Hodnota

Skóre: 4,5

Pokud jde o hodnotu, DreamHost je jedním z nejlepších. Nízké ceny v kombinaci s užitečnými funkcemi a mimořádně velkorysou 97denní zárukou vrácení peněz jsou pro malé podniky vítězstvím.

Navíc nabízejí neomezenou šířku pásma, bezplatné názvy domén, certifikáty SSL zdarma a kompenzují vám poklesy za provozuschopnost. Opravdu poskytují jednu z největších dostupných dohod o úrovni služeb.

Ve srovnání s Bluehost a HostGator, DreamHost vyjde silný. Jediným hostitelem, který má lepší hodnotu, může být SiteGround.

Skóre: 4,0

Hodnota GoDaddy je docela dobrá pro to, co dostanete. Platíte zvýhodněnou cenu za hostitele masového trhu. Například, co dostanete s plánem Economy (v prodeji nyní za 1 $ / měsíc), je 1 web, neměřená šířka pásma a 100 GB úložného prostoru a bezplatná doména. I když cena vyskočí na plnou cenu 8,99 $ / měsíc, je to stále slušná hodnota. Jak již bylo řečeno, doporučujeme vám přejít na Deluxe, protože získáte neomezené množství webových stránek a úložiště (v rozumných případech).

Všechny plány zahrnují podporu 24/7, což je nezbytně nutné, stejně jako monitorování bezpečnosti a ochrana DDoS.

Dva velké problémy s těmito sdílenými hostingovými plány GoDaddy: žádný bezplatný certifikát SSL, který se stává průmyslovým standardem, a limit 1 GB na databáze. Pokud používáte WordPress a máte nějaké vysoce kvalitní fotografie, můžete tento databázový limit rychle překročit. Z těchto dvou důvodů dokážeme GoDaddy dokovat v plné míře.

Zákaznická podpora

Skóre: 3,5

Jednou z oblastí, kde DreamHost prostě není dokonalý, je zákaznická podpora. Podpora je poskytována prostřednictvím e-mailu a živého chatu, nebo můžete požádat o zpětné volání. Hmm, něco jako škrabka na hlavu. Nemají podporu 24/7/365, kterou většina hostingových společností má.

Kromě toho, i když jste na webu jako potenciální zákazník, bylo vám řečeno, abyste se v pracovní době vrátili. Realita je taková, že podpora hostingu je nepřetržitá práce – a DreamHost není na šňupání.

Více informací

Skóre: 4,0

GoDaddy se pyšní svou telefonickou podporou 24/7, což zcela dává smysl pro jejich zákaznickou základnu na velkém trhu. Jedním ze slabých míst byla skutečnost, že telefon byl jediný způsob, jak se jich zbavit. Od té doby to změnili a nyní nabízejí podporu chatu, což mnozí internetoví blbci dávají přednost.

Telefonická podpora je obvykle vyšší kvalita, protože se dostanou do pronásledování a mohou rychleji odpovídat na vaše otázky. Zjistil jsem, že podpora chatu se rychle spojuje, ale musíte přeskočit nějaké obruče, včetně zadání čísla PIN a čekání na jejich odpověď. Kvalita podpory je obvykle rychlá reakce, na rozdíl od SiteGround, kde poskytují úplná řešení. Celkově dobrá podpora, ale ne perfektní. 

Více informací

Hosting Uptime

Skóre: 4,0

Zprávy z celé webové show DreamHost uptime docela silné na 99,99% až 100%.

Nejlepší část? Jejich 100% záruka dostupnosti. Pokud z nějakého důvodu váš web nefunguje, připíšou vám na váš účet jeden den bezplatného hostování za každou hodinu, kdy je nefunkční.

Dobrá věc je, že jejich provozuschopnost v uplynulém roce byla v průměru asi 99,98% – takže neočekávejte potřebu hotovosti v tomto úvěru.

Skóre: 3,5

Provozní doba GoDaddy je přiměřeně dobrá, často na 99,95% nebo lepší. Recenze od uživatelů z celého webu jsou smíšené, ale obvykle není provozuschopnost / výpadek považována za hlavní problém.

GoDaddy má záruka dostupnosti serveru (varování – legální žargon!) – ale vztahuje se pouze 99,90% (chybí tam 0,09) – což znamená, že váš hosting může být mimo provoz po dobu 43 minut měsíčně, a považují to za normální. Představte si svůj web během kritického nákupního období téměř hodinu! GoDaddy navíc dává pouze vám 5% zpětný kredit – což mohou být jen haléře. Myslíme si, že by měli mít vyšší standardy a úvěry celý měsíc.

Rychlost

Skóre: 4,0

DreamHost má skvělé zprávy o rychlosti a je pevně v top 25% hostitelů, pokud jde o dobu načítání. Nezaměřují se na to jako na hlavní rys, ale nevidíte mnoho stížností od zákazníků.

V plánu DreamPress optimalizovali své databáze pouze pro WordPress a implementovali Memcache. Určitě tedy mají na paměti rychlost. Nezapomeňte si povídat s jejich podporou, pokud vás to zajímá.

Skóre: 3,5

Pokud jde o testování rychlosti, GoDaddy spadne do středu balení. Snaží se vás upřednostnit ke svému konečnému plánu, aby získali více výpočetní síly a rychlosti, což mi špatně tře. Ekonomické plány potřebují také rychlost!

Na Cvrlikání GoDaddy sice získává slušné množství stížností, ale upřímně očekával více pro hosta této populární.

GoDaddy nevytvořil seznam našich nejrychlejších webhostingů. Zkontrolujte, zda tento příspěvek, pokud chcete jít s vítězem.

Funkce

Skóre: 4,0

Libra za libru, DreamHost nabízí některé z nejlepších funkcí jakékoli levné hostingové společnosti. Jejich nejlevnější sdílený plán zahrnuje bezplatnou doménu, neomezenou šířku pásma, předinstalovanou WordPress a bezplatný certifikát SSL. Jejich hosting DreamPress WordPress je silným návrhem hodnoty pro plně vybavený hosting WordPress, který může konkurovat na určité úrovni s WP Engine a Kinsta.

Nezískáte bezplatnou migraci a chybí vám telefonická podpora 24/7, kterou nabízejí další hostitelé, takže je musíme ukotvit. Celkově – skvělý hostitel, skvělé funkce.

Zobrazit všechny funkce

Skóre: 3,5

Není velkým fanouškem funkcí GoDaddy v základních plánech. Většina lidí v těchto dnech spouští své weby na WordPress, a zatímco GoDaddy má hostování WordPress, znovu musíte upgradovat, abyste například dostali inscenování WordPress. Pokud jde o plány hostování ekonomiky GoDaddy, nezískáte zdarma SSL, nezískáte zálohy a nedělá migrace.

Zatímco GoDaddy má nějaké vlastní nástroje, které vytvořil, pro společnost tak velkou bych očekával, že nabídnou více funkcí než menší, scrappier host, jako je SiteGround – ale musí vydělat. Celkově jsou funkce v pořádku, ne skvělé.

Zobrazit všechny funkce

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector