DreamHost vs HostGator 2020: Porovnejte ceny, funkce a další

Dva prošedivaní veteráni v hostitelském světě: DreamHost a HostGator. DreamHost zůstává nezávislý a nabízí velkou hodnotu za slušnou cenu. HostGator má bezplatnou migraci a více podpůrných hodin, také za velmi levné ceny. Celkově to bude blízko – pojďme porovnat.

CENY  |  HODNOTAPODPĚRA, PODPORA  |  UPTIME  |  RYCHLOST  |  FUNKCE  |  ZÁVĚR  


DreamHost je další z těch velkých, levných společností poskytujících sdílený hosting, které byly navždy tady. Společnost byla založena v roce 1996 a má několik spokojených zákazníků, kteří budou silnější 20+ let. Pokud hledáte levný hosting na velkém trhu, DreamHost je jedním z nejlepších.

3.9

Recenzent

3.8

Uživatelé 

VS

Hostgator je hostitelem více než 1 milionu webových stránek. HostGator je skvělým startovacím hostitelem pro ty, kteří hledají levný hosting s mnoha pokročilými funkcemi.

3.8

Recenzent

4.2

Uživatelé (11 hlasů)

Ceny

Skóre: 4,5

DreamHost bývala dražší než ostatní sdílené počítače, ale teď jsou tam s nejlevnějšími. S ročním sdíleným hostingovým plánem se můžete dostat do dveří za pouhých 2,59 $ měsíčně. Pokud nechcete závazek, můžete jít měsíčně pouze za 4,95 $ / měsíc. Nejlepší část? DreamHost na vás po počátečním období nezvýší cenu – jsou všude levné a spravedlivé.

SharedDreamPressVPS Business
Roční cena2,59 $ / měsíc16,95 $ / měsíc27,50 $ / měsíc
Měsíční cena4,95 $ / měsíc19,95 $ / měsíc30,00 $ / měsíc
Nejlepší proZačátečníciMezilehlé stránky WordPressPěstování malých podniků

Zobrazit ceny

Skóre: 4,5

HostGator má velký výběr plánů, vše od sdíleného hostování do koše až po cenově dostupný hosting VPS. HostGator je velmi agresivní, pokud jde o jejich ceny, rozdávající obrovské slevy, protože se snaží získat podíl na trhu. Jejich ambicí je vaše výhoda:

SharedWordPressVPS
Prodejní cena2,75 $ / měsíc5,95 $ / měsíc29,95 $ / měsíc
Normální cena10,95 $ / měsíc14,95 $ / měsíc89,95 $ / měsíc
Nejlepší proZačátečníciWeby WordPressRůstová místa

Zobrazit ceny

Hodnota

Skóre: 4,5

Pokud jde o hodnotu, DreamHost je jedním z nejlepších. Nízké ceny v kombinaci s užitečnými funkcemi a mimořádně velkorysou 97denní zárukou vrácení peněz jsou pro malé podniky vítězstvím.

Navíc nabízejí neomezenou šířku pásma, bezplatné názvy domén, certifikáty SSL zdarma a kompenzují vám poklesy za provozuschopnost. Opravdu poskytují jednu z největších dostupných dohod o úrovni služeb.

Ve srovnání s Bluehost a HostGator, DreamHost vyjde silný. Jediným hostitelem, který má lepší hodnotu, může být SiteGround.

Skóre: 4,5

HostGator nabízí úžasnou hodnotu za svou cenu. Po pravdě řečeno, není to tak silné jako SiteGround, což je celkem oblíbené, ale HostGator vás za přijatelnou cenu dostane do dveří.

Celkově má ​​velmi silnou hodnotu, protože za to, co platíte, získáte spoustu funkcí, jako je bezplatná migrace, neměřená šířka pásma a podpora 24/7/365.

Tam, kde nevidíme silnou hodnotu, se účtují poplatky za doplňky, které ostatní zdarma zahrnují, jako jsou zálohy – které jsou rozhodující pro zdraví vašeho webu. Chtějí také účtovat navíc za ještě lepší provozuschopnost, což by podle našeho názoru mělo být základní součástí všech plánů, bez ohledu na to, jak levné.

Zákaznická podpora

Skóre: 3,5

Jednou z oblastí, kde DreamHost prostě není dokonalý, je zákaznická podpora. Podpora je poskytována prostřednictvím e-mailu a živého chatu, nebo můžete požádat o zpětné volání. Hmm, něco jako škrabka na hlavu. Nemají podporu 24/7/365, kterou většina hostingových společností má.

Kromě toho, i když jste na webu jako potenciální zákazník, bylo vám řečeno, abyste se v pracovní době vrátili. Realita je taková, že podpora hostingu je nepřetržitá práce – a DreamHost není na šňupání.

Více informací

Skóre: 3

HostGator kontroluje všechny krabice na povrchu s jejich podporou: 24/7 a 365 dní v roce. Chatem a telefonem. Ale zákazníci vypráví jiný příběh.

Existuje mnoho stížností na pomalé reakce, nekompetentní zaměstnance a celkovou dílčí podporu. Existuje spousta lidí, kteří nemají žádné stížnosti, proto doporučujeme před nákupem vyzkoušet jejich podporu.

Více informací

Hosting Uptime

Skóre: 4,0

Zprávy z celé webové show DreamHost uptime docela silné na 99,99% až 100%.

Nejlepší část? Jejich 100% záruka dostupnosti. Pokud z nějakého důvodu váš web nefunguje, připíšou vám na váš účet jeden den bezplatného hostování za každou hodinu, kdy je nefunkční.

Dobrá věc je, že jejich provozuschopnost v uplynulém roce byla v průměru asi 99,98% – takže neočekávejte potřebu hotovosti v tomto úvěru.

Skóre: 4,5

Díky více než 99,5% dostupnosti, v závislosti na zdroji, není na hostGator moc stížností.

HostGator navíc nabízí bezplatný měsíc hostingu, pokud klesne pod 99,9% záruka.

Zakotvili jsme je o půl bodu, protože došlo k občasným stížnostem uživatelů a také dáváme přednost 99,99% dostupnosti pro nejlepší poskytovatele ve své třídě.

Rychlost

Skóre: 4,0

DreamHost má skvělé zprávy o rychlosti a je pevně v top 25% hostitelů, pokud jde o dobu načítání. Nezaměřují se na to jako na hlavní rys, ale nevidíte mnoho stížností od zákazníků.

V plánu DreamPress optimalizovali své databáze pouze pro WordPress a implementovali Memcache. Určitě tedy mají na paměti rychlost. Nezapomeňte si povídat s jejich podporou, pokud vás to zajímá.

Skóre: 3,0 

Sdílený hosting má obvykle problémy s problémy s rychlostí, čistě na základě nižších nákladů na hosting. HostGator je pevně uprostřed balení, pokud jde o rychlost. Při hledání Cvrlikání, nevidíte tolik stížností jako ostatní sdílené hostitelé, jako je Bluehost, což je dobré neoficiální znamení.

Pokud hledáte rychlejší produkt HostGator, podívejte se na hosting HostGator Cloud. Pokud však chcete ještě rychlejší sdílený hosting, který banku nezlomí, důrazně doporučujeme buď A2 Hosting nebo SiteGround. Budete s nimi mnohem šťastnější.

Funkce

Skóre: 4,0

Libra za libru, DreamHost nabízí některé z nejlepších funkcí jakékoli levné hostingové společnosti. Jejich nejlevnější sdílený plán zahrnuje bezplatnou doménu, neomezenou šířku pásma, předinstalovanou WordPress a bezplatný certifikát SSL. Jejich hosting DreamPress WordPress je silným návrhem hodnoty pro plně vybavený hosting WordPress, který může konkurovat na určité úrovni s WP Engine a Kinsta.

Nezískáte bezplatnou migraci a chybí vám telefonická podpora 24/7, kterou nabízejí další hostitelé, takže je musíme ukotvit. Celkově – skvělý hostitel, skvělé funkce.

Zobrazit všechny funkce

Skóre: 4,0

HostGator je často porovnáván s Bluehostem kvůli cenám a vlastnostem a celkově zde HostGator získává výhru.

Mezi oběma společnostmi byl HostGator postaven pro více profesionálních uživatelů. A když porovnáváte HostGator s jakoukoli jinou sdílenou hostingovou společností, musíte to mít na paměti.

Líbí se nám skutečnost, že jsou zahrnuty migrace, mají instalace jedním kliknutím, jsou na cPanelu a nabízejí 99,9% dostupnost za provoz. Stále se nám líbí další hostitelé jako SiteGround lépe pro funkce celkově, ale HostGator má to, co potřebujete, abyste mohli začít.

Zobrazit všechny funkce

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map