HostGator vs GoDaddy 2020: Porovnejte ceny, funkce a další

HostGator vs GoDaddy 2020: Porovnejte ceny, funkce a další

HostGator vs GoDaddy 2020: Porovnejte ceny, funkce a další

HostGator a GoDaddy jsou dva velké, dobře známé počítače, které se prodávají za nejnižší ceny a jsou skvělé pro začátečníky. Jak již bylo řečeno, na obou hostitelích je spousta vylepšení a chybějících funkcí. Srovnáváme je vedle sebe a vydáváme doporučení s klady a zápory.

CENY  |  HODNOTAPODPĚRA, PODPORA  |  UPTIME  |  RYCHLOST  |  FUNKCE  |  ZÁVĚR  


Hostgator je hostitelem více než 1 milionu webových stránek. HostGator je skvělým startovacím hostitelem pro ty, kteří hledají levný hosting s mnoha pokročilými funkcemi.

3.8

Recenzent

4.2

Uživatelé (11 hlasů)

VS

GoDaddy nepotřebuje úvod – je to pravděpodobně nejuznávanější poskytovatel hostitelů a doménových jmen na světě. Jak již bylo řečeno, je to něco jako hosting McDonald’s – levný, masový trh, ale ne výjimečně dobrý. Ve srovnání s jiným hostitelem obvykle vyhrává druhý hostitel. Jak již bylo řečeno, pokud jste loajální majitel domény GoDaddy, stojí za to se s nimi držet pro malé projekty a vynikající telefonickou podporu.

3.4

Recenzent

4.1

Uživatelé (26 hlasů)

Ceny

Skóre: 4,5

HostGator má velký výběr plánů, vše od sdíleného hostování do koše až po cenově dostupný hosting VPS. HostGator je velmi agresivní, pokud jde o jejich ceny, rozdávající obrovské slevy, protože se snaží získat podíl na trhu. Jejich ambicí je vaše výhoda:

SharedWordPressVPS
Prodejní cena2,75 $ / měsíc5,95 $ / měsíc29,95 $ / měsíc
Normální cena10,95 $ / měsíc14,95 $ / měsíc89,95 $ / měsíc
Nejlepší proZačátečníciWeby WordPressRůstová místa

Zobrazit ceny

Skóre: 5,0

Ceny GoDaddy jsou velmi nízké a skvělé pro začátečníky. S promo nabídnutím ekonomického hostingu za pouhých 1 $ / měsíc je hosting prakticky zdarma. Jedna věc, na kterou si musíte dát pozor, jsou obnovovací sazby. Po uplynutí prvního období vyskočí ekonomika hostingu až na 8,99 $ měsíčně, takže si dejte pozor na uzamčení.

EconomyDeluxeUltimate
Prodejní cena1,00 $ / měsíc7,99 $ / měsíc12,99 $ / měsíc
Normální cena8,99 $ / měsíc11,99 $ / měsíc16,99 $ / měsíc
Nejlepší proZačátečníciSmall BusinessMísta s vysokým provozem

Zobrazit ceny

Hodnota

Skóre: 4,5

HostGator nabízí úžasnou hodnotu za svou cenu. Po pravdě řečeno, není to tak silné jako SiteGround, což je celkem oblíbené, ale HostGator vás za přijatelnou cenu dostane do dveří.

Celkově má ​​velmi silnou hodnotu, protože za to, co platíte, získáte spoustu funkcí, jako je bezplatná migrace, neměřená šířka pásma a podpora 24/7/365.

Tam, kde nevidíme silnou hodnotu, se účtují poplatky za doplňky, které ostatní zdarma zahrnují, jako jsou zálohy – které jsou rozhodující pro zdraví vašeho webu. Chtějí také účtovat navíc za ještě lepší provozuschopnost, což by podle našeho názoru mělo být základní součástí všech plánů, bez ohledu na to, jak levné.

Skóre: 4,0

Hodnota GoDaddy je docela dobrá pro to, co dostanete. Platíte zvýhodněnou cenu za hostitele masového trhu. Například, co dostanete s plánem Economy (v prodeji nyní za 1 $ / měsíc), je 1 web, neměřená šířka pásma a 100 GB úložného prostoru a bezplatná doména. I když cena vyskočí na plnou cenu 8,99 $ / měsíc, je to stále slušná hodnota. Jak již bylo řečeno, doporučujeme vám přejít na Deluxe, protože získáte neomezené množství webových stránek a úložiště (v rozumných případech).

Všechny plány zahrnují podporu 24/7, což je nezbytně nutné, stejně jako monitorování bezpečnosti a ochrana DDoS.

Dva velké problémy s těmito sdílenými hostingovými plány GoDaddy: žádný bezplatný certifikát SSL, který se stává průmyslovým standardem, a limit 1 GB na databáze. Pokud používáte WordPress a máte nějaké vysoce kvalitní fotografie, můžete tento databázový limit rychle překročit. Z těchto dvou důvodů dokážeme GoDaddy dokovat v plné míře.

Zákaznická podpora

Skóre: 3

HostGator kontroluje všechny krabice na povrchu s jejich podporou: 24/7 a 365 dní v roce. Chatem a telefonem. Ale zákazníci vypráví jiný příběh.

Existuje mnoho stížností na pomalé reakce, nekompetentní zaměstnance a celkovou dílčí podporu. Existuje spousta lidí, kteří nemají žádné stížnosti, proto doporučujeme před nákupem vyzkoušet jejich podporu.

Více informací

Skóre: 4,0

GoDaddy se pyšní svou telefonickou podporou 24/7, což zcela dává smysl pro jejich zákaznickou základnu na velkém trhu. Jedním ze slabých míst byla skutečnost, že telefon byl jediný způsob, jak se jich zbavit. Od té doby to změnili a nyní nabízejí podporu chatu, což mnozí internetoví blbci dávají přednost.

Telefonická podpora je obvykle vyšší kvalita, protože se dostanou do pronásledování a mohou rychleji odpovídat na vaše otázky. Zjistil jsem, že podpora chatu se rychle spojuje, ale musíte přeskočit nějaké obruče, včetně zadání čísla PIN a čekání na jejich odpověď. Kvalita podpory je obvykle rychlá reakce, na rozdíl od SiteGround, kde poskytují úplná řešení. Celkově dobrá podpora, ale ne perfektní. 

Více informací

Hosting Uptime

Skóre: 4,5

Díky více než 99,5% dostupnosti, v závislosti na zdroji, není na hostGator moc stížností.

HostGator navíc nabízí bezplatný měsíc hostingu, pokud klesne pod 99,9% záruka.

Zakotvili jsme je o půl bodu, protože došlo k občasným stížnostem uživatelů a také dáváme přednost 99,99% dostupnosti pro nejlepší poskytovatele ve své třídě.

Skóre: 3,5

Provozní doba GoDaddy je přiměřeně dobrá, často na 99,95% nebo lepší. Recenze od uživatelů z celého webu jsou smíšené, ale obvykle není provozuschopnost / výpadek považována za hlavní problém.

GoDaddy má záruka dostupnosti serveru (varování – legální žargon!) – ale vztahuje se pouze 99,90% (chybí tam 0,09) – což znamená, že váš hosting může být mimo provoz po dobu 43 minut měsíčně, a považují to za normální. Představte si svůj web během kritického nákupního období téměř hodinu! GoDaddy navíc dává pouze vám 5% zpětný kredit – což mohou být jen haléře. Myslíme si, že by měli mít vyšší standardy a úvěry celý měsíc.

Rychlost

Skóre: 3,0 

Sdílený hosting má obvykle problémy s problémy s rychlostí, čistě na základě nižších nákladů na hosting. HostGator je pevně uprostřed balení, pokud jde o rychlost. Při hledání Cvrlikání, nevidíte tolik stížností jako ostatní sdílené hostitelé, jako je Bluehost, což je dobré neoficiální znamení.

Pokud hledáte rychlejší produkt HostGator, podívejte se na hosting HostGator Cloud. Pokud však chcete ještě rychlejší sdílený hosting, který banku nezlomí, důrazně doporučujeme buď A2 Hosting nebo SiteGround. Budete s nimi mnohem šťastnější.

Skóre: 3,5

Pokud jde o testování rychlosti, GoDaddy spadne do středu balení. Snaží se vás upřednostnit ke svému konečnému plánu, aby získali více výpočetní síly a rychlosti, což mi špatně tře. Ekonomické plány potřebují také rychlost!

Na Cvrlikání GoDaddy sice získává slušné množství stížností, ale upřímně očekával více pro hosta této populární.

GoDaddy nevytvořil seznam našich nejrychlejších webhostingů. Zkontrolujte, zda tento příspěvek, pokud chcete jít s vítězem.

Funkce

Skóre: 4,0

HostGator je často porovnáván s Bluehostem kvůli cenám a vlastnostem a celkově zde HostGator získává výhru.

Mezi oběma společnostmi byl HostGator postaven pro více profesionálních uživatelů. A když porovnáváte HostGator s jakoukoli jinou sdílenou hostingovou společností, musíte to mít na paměti.

Líbí se nám skutečnost, že jsou zahrnuty migrace, mají instalace jedním kliknutím, jsou na cPanelu a nabízejí 99,9% dostupnost za provoz. Stále se nám líbí další hostitelé jako SiteGround lépe pro funkce celkově, ale HostGator má to, co potřebujete, abyste mohli začít.

Zobrazit všechny funkce

Skóre: 3,5

Není velkým fanouškem funkcí GoDaddy v základních plánech. Většina lidí v těchto dnech spouští své weby na WordPressu, a zatímco GoDaddy má hostování WordPress, znovu musíte upgradovat, abyste například dostali inscenování WordPress. Pokud jde o plány hostování ekonomiky GoDaddy, nezískáte zdarma SSL, nezískáte zálohy a nedělá migrace.

Zatímco GoDaddy má nějaké vlastní nástroje, které vytvořil, pro společnost tak velkou bych očekával, že nabídnou více funkcí než menší, scrappier host, jako je SiteGround – ale musí vydělat. Celkově jsou funkce v pořádku, ne skvělé.

Zobrazit všechny funkce

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector