Hosting webových služeb Amazon Web Services (AWS) vs porovnání BlueHost květen 2020

Rozhodování mezi Bluehost a Amazon Web Services (AWS) hosting?


Pokud ano, jste vzácné plemeno.

Důvodem je, že se jedná o dva zcela odlišné přístupy k webhostingu. Bluehost je tradičnější nízkonákladový hostitel se základními funkcemi a standardním rozhraním ControlPanel, na které můžete být zvyklí. AWS je vytvořeno pro vývojáře s vlastními rozhraními a odlišným cenovým modelem.

Při výběru mezi těmito dvěma hostiteli je však třeba zvážit několik klíčových bodů. Pojďme se ponořit.

Pokud jste novým webhostingem nebo měníte poskytovatele hostingu poprvé za chvíli, může být úkol skličující. Výběr webhostingové služby je obtížné rozhodnutí. Ve vašem rozhodovacím procesu hraje roli několik faktorů. Musíte přemýšlet o věcech, jako je struktura cen, výpadky služeb a dostupné funkce, které vám hostingová služba poskytuje.

Významným faktorem je také zákaznická podpora. Chcete technickou podporu k dispozici okamžitě, když se něco pokazí, ať už se to stane v nejrušnější denní době nebo uprostřed noci. Chystáme se rozdělit společnosti Amazon Web Services (AWS) Hosting a BlueHost, abychom určili, která z nich poskytuje lepší možnost pro vaše potřeby webového hostingu..

Rychle stranou: Chcete perfektní hybrid ceny AWS s podporou Bluehost? Podívejte se na Cloudways – hybridní řešení hostování s ohledem na měřítko, cenu a zákaznickou podporu.

Srovnávací mřížka AWS vs BlueHost

wdt_IDFeatureAmazon Web ServicesBlueHost
1Prostoje / prostoje99,95%99,9%
2Zákaznická podporaSkvělá služba24/7 Live Chat
3Spuštění úložištěLiší se50 GB
4Vyvolávací cena0,08 $ / hZačíná na $ 3,95 / mo

Zkontrolujte cenu Bluehost

AWS vs Bluehost A Podpora B Rychlost C Funkce D Hodnota E TransparencyAWS Recenze 4 Recenzent 3.1 8 hlasů34,54,54,53,5ABCDEBluehost Recenze 3.6 Recenzent 3.5 18 hlasů3,52,544,53,5ABCDE

Porovnání nejlepších funkcí AWS vs Bluehost

Existuje tolik funkcí, které můžete porovnat při pohledu na hostitele, není to ani zábavné. Je tu tolik žargonu, že by to mohlo způsobit, že se vám točí hlava! Vzhledem k tomu, že cílem našich stránek je rozdělit hostingové společnosti pro vašeho průměrného marketingového pracovníka nebo podnikatele – místo zkušeného vývojáře – chceme se zaměřit na aspekty, které jsou pro vás nejdůležitější.

AWS má tolik možností hostování, že v této recenzi není možné porovnat všechny jejich produkty. Soustředíme se na AWS obecně, s jejich hostingovými nabídkami EC2 a S3 a také s produktem Amazon Lightsail, který je zaměřen na malý podnik / netechnický trh.

Pokud byste dokonce porovnávali AWS a Bluehost?

Tady je věc – pokud porovnáváte tyto dvě společnosti, možná budete chtít přehodnotit, jaké jsou vaše cíle. To jsou opravdu dvě různá zvířata.

Pokud máte vývojový tým nebo agenturu, která vám pomáhá s nastavením hostingu, měli byste jít s AWS. AWS poskytuje skvělou škálovatelnost, ceny a možnosti, ale jejich produkt není vytvořen pro průměrného uživatele. Z tohoto důvodu vás nyní chci varovat, abyste zvážili, zda máte vývojové prostředky pro správu AWS nebo vlastní technické dovednosti. Jak již bylo řečeno, mají docela nový produkt Amazon Lightsail, který je pro začátečníky mnohem přívětivější, přesto je to ale do jisté míry přizpůsobeno někomu, kdo má nějaké základní vývojové nebo technické dovednosti.

Pokud nejste super technicky orientovaní a chcete pouze dobrého hostitele s velkou podporou, doporučujeme nejprve porovnat několik dalších hostitelů. Nejprve, pokud hledáte úžasnou podporu a můžete utratit asi 15 $ / měsíc, doporučuji porovnat Bluehost vs SiteGround. Pokud hledáte spolehlivého hostitele se skvělými recenzemi, podívejte se na Bluehost vs A2 Hosting. Pokud můžete utratit 30 až 100 $ měsíčně za to, co někteří považují za nejlepší hosting WordPress, podívejte se na recenze Bluehost vs WP Engine.

Dobře – prostě jsem musel dát tento kontext, protože mezi AWS a SiteGround je opravdu velký rozdíl, takže musíte získat kontext.

Srovnání prostojů a uptimeů

Při porovnávání přehledů prostojů / prostojů to poskytuje jeden z těchto hostitelů a druhý ne – což by mělo naznačovat kvalitu.

AWS poskytuje jejich řídicí panel služeb pro veřejnost kdykoli vidět. Bluehost neposkytuje nic podobného.

Společnost Bluehost na svých marketingových stránkách neuplatňuje žádné nároky na procenta dostupnosti, ačkoli celkově slibují vysokou kvalitu. Přestanou jen krátce poskytovat skutečné procento času, kdy je jejich služba k dispozici. Stávající zákazníci uvádějí, že jejich služby jsou v provozu a běží 99,9% času. Máte také možnost přidat na své webové stránky šifrování SSL a SSH, což zvýší zabezpečení a pomůže také navázat pevnější připojení. Společnost využívá záložní napájecí systém UPS a silnou kombinaci serverů, která pomáhá udržovat vaše služby v provozu co nejefektivněji.

Amazon Web Services (AWS) Hosting je pravděpodobně skutečným lídrem v oboru, pokud jde o procenta dostupnosti, kterou jejich servery poskytují. Společnost využívá stejnou síť serverů jako jejich on-line maloobchod, takže vždy, když společnost investuje do technologie, aby vylepšila Amazon.com, teoreticky tato technologie stéká na servery AWS, které si můžete koupit. Společnost také poskytuje plnou redundanci stránek a automatické zálohovací systémy, které zajišťují, že jejich servery jsou neustále v provozu. Pro pomoc s dostupností služeb nabízejí datová centra z celého světa včetně Sao Paulo, Singapuru, Tokia a Kalifornie. Amazon Lightsail slibuje 99,95% dostupnosti v jejich smlouvě o úrovni služeb (SLA).

Porovnání funkcí

Bluehost poskytuje svým klientům řadu funkcí. Užijete si téměř každý nástroj, který si dokážete představit, abyste vylepšili webhostingové služby. Společnost plně podporuje různé typy kódování, včetně PHP, Perl 5, Javascript a Flash. Užijete si neomezené množství místa na disku a e-mailových účtů, které jsou k dispozici pro použití, jak uznáte za vhodné. Můžete také spravovat neomezený počet různých doménových jmen, což je perfektní, pokud se vaše firma rychle rozšiřuje.

Hosting Amazon Web Services (AWS) vám poskytuje plánované zálohy a virtuální cloudové úložiště, které jsou užitečné, když se něco pokazí, a je třeba získat informace z doby, kdy vaše webové stránky fungovaly správně. Jejich hostingová služba plně podporuje různé platformy včetně Joomly, Ruby, WordPress a Magento. Můžete také použít možnosti hostování Windows a Linx.

Porovnání zákaznické podpory

Bluehost má prostor pro zlepšení v oddělení služeb zákazníkům. Na jejich webových stránkách se uvádí, že podpora zákaznických služeb je snadno dostupná prostřednictvím nepřetržitých živých chatů, e-mailových lístků a telefonních hovorů. K dispozici je také videotéka, která poskytuje pomoc při řešení běžných problémů technické podpory. Nedostatek podpory zákaznických služeb je však běžnou stížností u bývalých i současných klientů. Existují zprávy o dlouhých čekacích dobách a nekonzistentní kvalitě podpory. Nejlepší je udělat první rozhovor s jedním z jejich prodejců, který pomůže určit kvalitu.

Podpora zákaznických služeb je trochu matoucí s Amazon Web Services (AWS). Z vnější strany nevznášejí mnoho požadavků na podporu zákaznické podpory, ale vyzývají vás k přihlášení do konzoly, abyste mohli začít. Diskutují také o výběru plánu zákaznické podpory, což není uklidňující. Vzhledem k tomu, že se AWS zaměřuje na vývojářský trh, musí přizpůsobit zákaznickou podporu tak, aby odpovídala jednomu z jejich mnoha produktů. Kvalita jejich zákaznické podpory je zkrátka nejistá.

Porovnání cen

Bluehost má nějaké docela levné startovní plány, aby vás dostal do dveří, ale ceny stoupají po nějaké době, zatímco AWS má konzistentnější ceny, které jsou také levné.

Struktura cen pro Bluehost je postavena na vašich standardních vícevrstvých plánech, které vás vybízejí k výběru střední možnosti. Sdílené hostingové plány začínají na 3,95 $ měsíčně (se slevou) a poskytují vám jeden web, který má k dispozici 50 GB prostoru. Obdržíte také pět e-mailových účtů, z nichž každý má 100 MB úložiště a standardní záruku výkonu. Další struktura cen je pro plán VPS, který začíná na 29,99 $ měsíčně. Za tuto cenu obdržíte 2 jádra CPU, 30 GB SAN a 2 GB úložného prostoru.

Bluehost má 30denní záruku vrácení peněz:

„Pokud zrušíte do 30 dnů, dostanete pouze vrácení peněz za vaši hostingovou službu. Záruka vrácení peněz se nevztahuje na většinu doplňkových produktů, jako jsou domény, vzhledem k jedinečné povaze jejich nákladů. “

To je užitečné pro ty, kteří chtějí vyzkoušet kvalitu, aniž by nakonec ztratili peníze.

Hostování webových služeb Amazon Web Services (AWS) obsahuje několik různých produktů hostování, takže ceny se v případě potřeby velmi liší. Nejjednodušší plán pro podnikatele by byla jejich možnost Lightsail, která začíná na 5 $ / měsíc. To zjednodušuje stanovení cen v porovnání s některými jejich dalšími produkty, které se účtují po minutě nebo za hodinu. Pokud potřebujete přepnout nebo upgradovat funkce, nabízejí téměř všechny myslitelné funkce pod sluncem. Lightsail nabízí měsíční zkušební verze zdarma také.

Závěrečné doporučení AWS vs Bluehost

Při porovnání hostingů Amazon Web Services (AWS) a Bluehost je to jako srovnávat jablka s pomeranči z větší části.

Bluehost je zaměřen na začínající blogery a podnikatele, kteří chtějí web jednoduše vytvořit. AWS má komplexní a matoucí množství možností pro začátečníky, i když jejich nabídka Lightsail je dobrý jednoduchý způsob, jak začít.

Pokud jste si museli vybrat mezi nimi a chtěli jste levný a jednoduchý hosting, Bluehost je způsob, jak jít. Ačkoli to přichází se silným doporučením podívat se na některé další hostitele vyšší úrovně, jako je Siteground nebo A2 Hosting.

AWS je levné, rychlé a vysoce flexibilní a bylo by doporučeno pro začátečníky, pokud by byli technicky důvtipní. Pokud vás nezastrašuje učit se nový systém a obecně se vám Google podaří vyřešit problémy, můžete najít technické inovace AWS přitažlivé a silné dlouhodobé řešení. Pokud vás právě začínáte, měli byste začít Amazon Lightsail.

Jinou možnost? Podívejte se na Cloudways. Nabízejí spravovaný webhosting založený na platformách AWS nebo Google Cloud. Dokonalý hybrid ceny a podpory. Náš úplný přehled Cloudways se ponoří do všech detailů.

Bluehost Review Recap

Níže je uveden přehled naší úplné recenze Bluehost.

Recenze Bluehost 3.6 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Uživatelé (18 hlasy) Pros

 • Některé z nejlevnějších cen
 • Spousta funkcí
 • Dobré pro začátečníky
 • Skvělé bezpečnostní funkce pro rozpočet hosting

Nevýhody

 • Rychlost může být problém
 • Uptime není zaručena
 • Některé problémy s podporou

Shrnutí Protože Bluehost je tak velký a sdílí zdroje se sesterskými společnostmi, může nabídnout některé z nejlevnějších cen za hosting. A za neuvěřitelně nízké ceny plány Bluehost pokrývají většinu základů, jako je hosting WordPressu, VPS, solidní bezpečnostní funkce a spoustu bezplatných nástrojů pro zavedení. Ale na konci dne dostanete, za co platíte. Zákaznický servis Bluehostingu chybí, provozuschopnost je ošuntělá a jejich rychlost ponechává mnoho přání. Webmasteři s nízkým rozpočtem, kteří nepředpokládají velké množství vstupenek na provoz nebo podporu, najdou s cenou Bluehost vše, co hledají. Pokud je však pro vás důležitá větší spolehlivost, vyplatí se vydělat další hotovost pro hostitele, který je více orientovaný na zákazníka, jako je SiteGround nebo WP Engine. Podpora3.5Speed2.5Vlastnosti4Value4.5 Transparentnost3.5

AWS Review Recap

Níže je uveden přehled naší úplné recenze AWS.

Recenze webových služeb Amazon 4 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Uživatelé (8 hlasy) Pros

 1. Automatické škálovatelné úložiště
 2. Nabízejte model Pay-per-Use za nízkou cenu
 3. Vynikající možnosti podpory
 4. Zdarma plán pro nové uživatele
 5. Velké soubory Terabyte

Nevýhody

 1. Standardní balíčky nejsou k dispozici
 2. Ceny Vary podle umístění
 3. Musíte odhadnout a spočítat své použití
 4. Podpora těžší kontaktovat

Support3Speed4.5Vlastnosti4.5Value4.5 Transparentnost3.5

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map