Nejlepší webové stránky zdarma pro hosting (květen 2020)

Právě jste založili firmu a chcete web, ale nemůžete rozložit peníze?


Naštěstí existuje několik skutečně bezplatných možností hostování – i když si musíte být vědomi toho, do čeho se dostáváte, nebo se můžete cítit frustrovanější než kdy jindy.

hostujte svůj vlastní web z domova

Vytvoření webové stránky může být náročný úkol a zohlednění dlouhodobých nákladů na to má mnoho lidí při pohledu na možnosti hostování serverů zdarma.

Existuje mnoho výhod a nevýhod, které jdou spolu s hostingem zdarma stránky. Pokud vás zajímá bezplatný hosting serverů, je dobré se dozvědět něco o tom, jak to funguje a jaké jsou některé z nejlepších společností poskytujících webhosting zdarma. Pojďme se podívat na některé z největších v oboru a pak si probereme, co byste měli mít na paměti při používání bezplatného webového serveru..

000webhosting

000webhost

Doba odezvy: 230 ms

Uptime: 99,75%

Prohlédněte si 000webhostingové plány

000webhosting si získal pověst bezplatné webhostingové společnosti, která nabízí úroveň rychlosti, která je z části s velkými psy v podnikání. Uživatelé získají prostřednictvím svých bezplatných účtů řadu výhod, včetně:

 • 10 Gb šířky pásma
 • Jeden Gb místa na disku
 • Přístup k softwaru fóra a discord chat systémům

Jak byste mohli očekávat u vysoce výkonného bezplatného webového serveru, ano, existují určité námitky. Velkým pro každého, kdo zakládá malou firmu, je to, že není hostitelem e-mailových účtů. Stejně tak můžete jednoduše zapomenout na to, že dostanete něco podobného zákaznické podpoře. A je tu doozie: každý den také přivedou váš web do režimu offline na jednu hodinu.

Budete moci nastavit databázi MySQL a na svůj účet můžete umístit dva weby. FTP přístup, je také k dispozici. Snad nejpůsobivěji používají na svých serverech PHP 7.3 a vyšší. Můžete použít vlastní název domény a subdomény jsou povoleny zdarma. To zahrnuje automatické instalátory, které mohou nastavit WordPress, Joomla a další systémy blogování a CMS.

Na 000 000 webech se také objevily zprávy o „neaktivních reklamách“. Tito používají pop-up styl, a to nemusí sedět dobře s lidmi lovit zdarma web hosting žádné reklamy. Zřejmě můžete tuto funkci v cPanelu deaktivovat, ale není to něco, co začátečníci přijdou na to, dokud nebudou mít problém..

Zobrazit celou 000webhostingovou recenzi

Nekonečno

neomezené hlavní

Doba odezvy: 1 000+ ms

Uptime: 99,9%

Zobrazit Infinityfree plány

Velké prodejní hřiště společnosti Infinityfree spočívá v tom, že nabízejí neomezenou šířku pásma a místo na disku. Měli byste však poznamenat, že počet přístupů na webové stránky za den je omezen na 50 000. To je více než dost pro každého, kdo právě zveřejňuje web pro rodinné fotky nebo osobní projekt, ale není to skvělé pro firmy. V MySQL můžete také hostit až 400 databází.

Jednou z působivějších nabídek společnosti je bezplatné SSL, DNS a Cloudflare CDN. Pokud se snažíte generovat provoz v souladu se současnými pokyny společnosti Google pro SEO, je to hodně dobrých věcí. Pokud hledáte jednoduchý a bezplatný účet pro hostování domén, může to být velmi výhodné. Stejně tak můžete ve svém účtu hostit neomezené názvy domén. Uživatelé také mohou využívat až 10 e-mailových účtů a každý z nich má povolen jeden účet FTP. Infinityfree účtuje sám sebe, že nemá žádné „nucené reklamy“. Je to trochu nejasné, co tím míní, ale společnost povzbuzuje podpůrné uživatele, aby vypnuli blokování reklam.

Rychlost je trochu problém. Časy načítání stránek se často počítají do desítek sekund, zejména pro instalace WordPress. Pokud hledáte hostingový plán s dobou blesku, pravděpodobně budete chtít lovit mimo jiné bezplatné webhostingové služby. Limit přístupů také neguje většinu hodnoty neměřeného místa na disku a šířky pásma.

Wix

wix

Doba odezvy: 400 ms

Uptime: 99,9%

Zobrazit plány hostování Wix

Můžete si všimnout vytváření vzoru. Všichni v sektoru bezplatných webových serverů mají výklenek, který jim umožňuje budovat své prodejní hřiště. Pro společnost Wix nejde o to, že bude nejrychlejší nebo absolutně nejspolehlivější. Místo toho se zaměřují na to, že jsou společností, která poskytuje nejhezčí tvůrce webových stránek pomocí rozhraní drag-and-drop. Obzvláště pro lidi, kteří jsou novým webovým designem, mohou být poskytovatelé hostingu s dobrými stavebními aplikacemi integrovanými do jejich nabídek velmi lákaví..

Wix patří také k lepším společnostem, pokud jde o uptime i schopnost reagovat. To vyžaduje hodně bodání z získání bezplatného plánu. Poskytují mizerných 500 Mb šířky pásma za měsíc a také ne příliš velkých 500 Mb místa na disku. E-mailové účty také nejsou k dispozici.

Jak si můžete představit, tvůrce webových stránek zdarma si může zvyknout. Naštěstí Wix také poskytuje zákaznickou podporu prostřednictvím chatu, e-mailu a telefonu. Tvůrce je také schopen nastavit online obchody. Pokud nevíte mnoho kódu a pokoušíte se dostat web během několika minut, existuje velmi dobrý argument pro to, abyste se připojili k Wix.

x10hosting

x10hosting main

Doba odezvy: 340 ms

Uptime: 100%

Zobrazit x10hostingové plány

Dalším účastníkem trhu s neomezeným diskovým prostorem a šířkou pásma je x10hosting. Využívají cloudový systém, který využívá SSD disky k zajištění dobré odezvy. Budete mít také přístup k cPanel, PHP a MySQL, a díky tomu jsou nabídky společnosti vynikající volbou pro každého, kdo má alespoň středně pokročilé zkušenosti s webovým programováním. Všechny softwarové balíčky v zásobníku jsou nastaveny na nejnovější verze. Podnikali také více než deset let a jejich balíček zahrnuje tvůrce webových stránek.

Snaží se trochu rozlišit, x10hosting si klade za cíl být instalační společností na jedno kliknutí. Můžete načíst celou řadu aplikací, včetně:

 • WordPress
 • Joomla
 • PHPBB
 • Magento

Nabídka Magento je pěkný doplněk, protože umožňuje začátečníkům rychle začít s elektronickým obchodem.

Jak je běžné u většiny společností v poskytování bezplatného webhostingu bez reklam, můžete očekávat, že na vašem serveru nebudete mít e-mail. Pro jeden účet je povolena pouze jedna doména a web.

Velké nepříjemnosti s x10hostingem jako jedné z „bezplatných a neomezených s hvězdičkou“ webhostingových společností spočívá v tom, že používají politiku pozastavení účtů, které využívají spoustu zdrojů. To se provádí podle jejich uvážení a odstranění bloku vyžaduje zásah uživatele. Někteří uživatelé dokonce nahlásili odstranění webových stránek.

Vynikající rychlost a dostupnost jsou lákavé. Řešení politiky využívání zdrojů však znamená řešení situace téměř stejně špatné jako deplatformace. Je to na hovno investovat spoustu práce do budování webu na hostitelské platformě, jen abych viděl, jak to jde poof.

AwardSpace

zadávací prostor

Doba odezvy: 800 ms

Uptime: 100%

Podívejte se na hostingové plány AwardSpace

AwardSpace přichází na trh jako 100% společnost bez reklam, která poskytuje zákaznickou podporu 27/7. Pro instalaci Joomly i WordPress jsou k dispozici volby na jedno kliknutí a poskytují záruku dostupnosti 99%, i když většina hodnocení jejich nabídek je zavěšuje na 100% dostupnosti.

Jaké jsou úlovky? Získáte pouze jeden Gb místa na disku a 5 Gb šířky pásma. To není hrozné, ale věci se trochu zatvrzují, když se podíváte na smluvní podmínky společnosti. Zakázáno v ToS je povolení prodat vaše data třetím stranám.

Rychlost je také problém s AwardSpace. I když se zdá, že testování ukazuje špatnou dobu odezvy 800 ms, vyskytly se zprávy o případech, které jsou blíže 1 500 ms.

Společnost se vás také snaží rozšířit na jejich placené úrovně. Zatímco některé z jejich cen vypadají levně, dolar za dolar, pravděpodobně najdete hostovací balíček v naší pozdější sekci o poskytovatelích webhostingu, kteří mají téměř zdarma, kteří budou mít mnohem lepší výkon.

FreeHosting.com

freehosting hlavní

Doba odezvy: 948 ms

Uptime: 98,79%

Zobrazit plány FreeHosting

Pokud jde o funkce, FreeHosting.com je jednou z nejlepších společností poskytujících webhosting zdarma. Získáte 10 GB místa na disku a neměřenou šířku pásma v rámci přísně přijatelných zásad použití. Uživatelé také mohou každý hostit jeden e-mailový účet na webu! Ovládací panel je k dispozici také v mnoha jazycích.

S datovými centry umístěnými v Evropě je výkon na serveru FreeHosting.com obrovským problémem. Provozní doba je nepřijatelně nízká a každý měsíc se přibližuje k tomu, že je offline alespoň půl dne v režimu offline. Citlivost je také docela špatná. Časy načítání stránek jsou horší a očekáváte, že weby využívající systémy pro správu obsahu založené na PHP budou trvat několik sekund.

FreeHosting.com je těžké pro každého, kdo provozuje malou firmu. Po pravdě řečeno, i když si jen chcete hodit nějaké rodinné fotografie na stránku, pravděpodobně byste to mohli udělat lépe. Pokud bezpodmínečně nepotřebujete skutečně neměřené omezení šířky pásma, vyhledejte bezplatnou službu jinde.

Výhody a nevýhody webových stránek zdarma

Klady

Je docela bezpečné říci, že největší výhody používání bezplatných poskytovatelů spočívají v tom, že své věci nabízejí zdarma. To je velké překvapení. Obecně platí, že zdarma je směr, který byste měli jít pouze v případě, že hledáte něco jako bezplatný hosting domény, kde jste jen parkovací jména pro pozdější použití nebo prodej. Může to být také dobrý způsob, jak se naučit používat softwarové balíčky, jako je PHP a MySQL, ale mějte na paměti, že omezení přístupu ke správcům souborů a přístupu k databázím vás mohou stále rozvíjet jako návrhář webových stránek nebo programátor. Lidé, kteří se pokoušejí ovládat HTML a CSS, by však měli být v pořádku.

Nevýhody

Jedna z nevýhod je docela zřejmá. Zdarma málokdy znamená opravdu zdarma. Neomezené měření šířky pásma například téměř vždy podléhá omezením používání, omezením zdrojů a dokonce libovolným omezením toho, kolik návštěv denně může váš web přijmout.

Existuje hlavní podvod, který nevidí, pokud nejste úplně obeznámeni s tím, jak je průměrná služba hostingu nakonfigurována. Bezplatný hosting téměř všeobecně znamená sdílený hosting. To znamená, že váš web nevyužívá pouze stejné zdroje jako jiné weby na serveru, ale existuje zde velká šance, že váš web bude hostován také ve stejném systému souborů..

Mnoho webů s nízkým počtem webů, včetně těch, které jsou placené, používá tento model, aby snížily své náklady, ale je to problematické z bezpečnostních důvodů. Nemůžeme dostatečně zdůraznit, že byste neměli ukládat citlivá data na jakýkoli druh sdíleného hostitelského systému. Pokud si nejste stoprocentně jistí, že váš plán zahrnuje alespoň virtuální dedikovaný server, který má vlastní oddílovou paměť a úložný prostor, neměli byste absolutně ukládat nic, co vyžaduje zabezpečení, do systému souborů nebo do databáze..

Špatná dostupnost funkcí je problém. Zejména nedostatek bezplatných e-mailů bývá nepříjemný. Uvidíte také mnoho „bezplatných“ nabídek, které ve skutečnosti neposkytují celou věc zdarma. Například „bezplatný SSL“ je obvykle pouze certifikát generovaný uživatelem, který není plně ověřen.

Skutečně bezplatný certifikát SSL nebude mít k dispozici bezplatný hostingový plán. Pravděpodobně budete muset zaplatit alespoň 10 $ měsíčně, abyste získali řádný bezplatný certifikát SSL, který prochází uznávanou bezpečnostní společností. Totéž platí pro získání skutečně volného doménového jména.

Pro lidi, kteří mají poměrně zkušené zkušenosti, zejména kodéry, je bezplatný často velmi problematický. Volní hostitelé se obvykle drží s old-school LAMP stack. Můžete zapomenout na nastavení webu, který používá například Node.JS nebo Ruby. Na modernější databáze, jako je NoSQL, můžete prostě zapomenout na bezplatné úrovni.

Jaká je alternativa, můžete se zeptat? Předpokládejme, že se nedíváte na hostitele zdarma, protože chcete rozvětvovat spoustu peněz. S ohledem na to zde uvádíme několik téměř bezplatných alternativ, které stojí za zvážení.

Lepší než zdarma: velmi levné plány hostování

Levné je lepší než zdarma, protože ve skutečnosti získáte hostování bez reklam a skutečnou podporu. Bezplatný hosting není ve skutečnosti věc, nějak se k vám dostanou. Mohl by se také přiblížit k pronásledování a ponořit pár dolarů měsíčně.

iPage

ipage

Vyvolávací cena: 1,99 $ měsíčně

Doba odezvy: 780 ms

Uptime: 99,95%

Zobrazit plány hostování iPage

Jít s iPage je většinou o získání neomezeného místa na disku a šířky pásma za velmi nízkou cenu. Nejedná se o nejrychlejší bleskový provoz poskytovatelů s téměř bezplatnými službami a v USA mají pouze dvě datová centra. Společnost je také úzce zaměřena na zásobník LAMP, takže se nebudete vyhýbat nejhorším nedostatkům zdarma hostitelské weby. Poskytují také spolehlivou zákaznickou podporu prostřednictvím chatového systému, ale telefonická a e-mailová podpora není k dispozici.

Pro první rok můžete získat bezplatné doménové jméno a je k dispozici i bezplatný certifikát SSL. Cena je vynikající, ale pravděpodobně jinde najdete rychlejší a výkonnější možnosti. Poskytnutí trochu jistoty ceny je také příjemné a iPage nabízí 30denní záruku vrácení peněz.

Zobrazit úplnou recenzi služby iPage Hosting

NameCheap

namecheap hlavní červenec 19

Vyvolávací cena: 1,37 $ měsíčně

Doba odezvy: 535 ms

Uptime: 100%

Zobrazit hostovací plány NameCheap

NameCheap je společnost, která působí v podnikání více než deset let a dlouhodobě se zaměřuje na prodej domén a levné hostingové plány. Velkým prodejním bodem je, že nabízejí bezplatnou pomoc s migrací webových stránek. Pokud jste již vytvořili přítomnost na serverech jiné společnosti, je příjemné vědět, že tam bude technická podpora, která vás provede celým procesem.

Společnost má mezi obchodníky s doménovými jmény trochu pozitivní pověst. Pokud hledáte dobrou možnost parkování, kde můžete vyřadit doménu, je těžké porazit NameCheap.

Zákaznická podpora je ale trochu skvrnitá s NameCheap. Dokonce i lidé, kteří jednali se zástupci druhé úrovně, dostali odpovědi na otázky týkající se kopírování a vkládání z databáze znalostí.

Pokud jste začátečník, který se bojí, že budete potřebovat pomoc, NameCheap není pro vás. Pro zkušenější a zkušenější lidi však NameCheap nabízí absolutně nejvyšší cenu, kterou najdete pro použitelného webového hostitele bez reklam na vašem webu..

Zobrazit celou recenzi NameCheap Hosting

SiteGround

hlavní pozemek červenec 19

Vyvolávací cena: 3,95 $ měsíčně

Doba odezvy: 570 ms

Uptime: 99,97%

Podívejte se na plány hostingu SiteGround

Siteground je společnost, která se zaměřuje na poskytování podnikového výkonu, a většina jejích plánů je odpovídajícím způsobem oceněna. Nechtějí však opustit uživatele na základní úrovni a začátečníky v divočině, a to je místo, kde začíná hrát jejich levná úroveň hostingu. K dispozici jsou bezplatné převody na webové stránky a můžete získat nepřetržitou zákaznickou a technickou podporu prostřednictvím telefonu, e-mailu nebo chatu.

Stabilita v pevném stavu je důležitým faktorem, zejména poté, co začnete platit společnosti, aby váš web zůstal v provozu. Naštěstí Siteground nabízí širokou škálu doplňků, které zajišťují stabilitu. Tyto zahrnují:

 • Zdarma CDN
 • Bezplatné denní zálohy
 • Datová centra na různých místech po celém světě

Na hostitelské stránce není jasně uvedeno, ale šířka pásma není měřena. Získáte také 10 GB místa na disku. Úložný prostor MySQL je neomezený a budete mít přístup jak cPanel, tak SSH. SSL a HTTPS jsou také zdarma.

Pro ty, kteří chtějí něco podobného podnikovému výkonu, aniž by předložili spoustu peněz, najdou SiteGround atraktivní alternativu. Můžete také snadno upgradovat na více úložiště a zdrojů za pár dolarů více. Pomoc bude k dispozici na každém kroku vaší cesty, a díky tomu je SiteGround jednou z nejzajímavějších téměř bezplatných možností pro začátečníky.

Zobrazit celou recenzi SiteGround Hosting

Cloud AWS

amazonská světla

Vyvolávací cena: 3,50 $ měsíčně

Doba odezvy: 500 ms

Uptime: 99,99%

Podívejte se na Amazonské plány

O použití Amazon Web Services k hostování webu je třeba předem uvést dvě věci. Za prvé, to prostě není pro začátečníky vůbec. AWS je vytvořeno pro organizace jako Netflix a Major League Baseball, které potřebují každý den streamovat obrovské množství videa a dat. Není to přátelské místo pro malého chlapce plavat.

Za druhé, struktura cen může být přímo matoucí. Veškeré použití na serverech Amazonu je měřeno a účtováno na základě využitých cyklů CPU. Snaží se zpřístupnit některé jednodušší cenové struktury v levné úrovni za 3,50 $ měsíčně, ale ve skutečnosti je to docela těžké.

Měření a účtování v této podobě může být dobrá věc. Obzvláště pokud se snažíte udržet web v provozu během kolísání mezi vrcholem a nízkým obdobím. Například malá firma, která má maloobchodní web, který přitahuje pouze hustý provoz během prázdninové nákupní sezóny, pravděpodobně nechce platit totéž za hostování v červnu jako v prosinci..

AWS umožňuje automatické škálování, ale také budete chtít sledovat fakturační stránku, abyste zajistili, že náklady nebudou vymknuty kontrole. I když provozujete malý web a hostujete jej na AWS, tento problém nespí. Jediné nezjištěné odmítnutí služebního útoku může sníst zdroje a stát vás peníze.

Jednou z hlavních výhod AWS je, že můžete hostit cokoli, co chcete, na serverech Amazonu. Neexistuje nic, co by vám bránilo v dělení instance cloudu a instalaci operačního systému podle vašeho výběru. To je šílená úroveň kontroly pro tuto úroveň.

Závěr

Bezplatný hosting má tendenci přicházet se spoustou řetězců. Je rozumné přemýšlet o tom, jaké jsou vaše priority, než si vyberete hostitele. Jedná se o reklamy na stránce? Potřebujete zabezpečit informace? Jste začátečník nebo zkušený profesionál?

Důrazně doporučujeme lidem, aby přemýšleli o přechodu na téměř bezplatnou možnost, pokud je to vůbec možné. Bezplatné hostingové plány jsou skvělé pro získání projektů nebo zveřejnění trochu informací o osobní vášni. Pokud se snažíte udržet malou firmu nebo organizaci na webu, možná budete chtít ponořit trochu peněz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map